ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חברת כנסת

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 20 במרץ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 20 במרץ 2023
Yaniv1234 כתב/ה:
מה רק אני הייתי שמח להיות מתחת לסוליות נעליים של דיסטל?

כן
פולצק​(נשלט)
לפני שנה • 20 במרץ 2023
פולצק​(נשלט) • 20 במרץ 2023
אני לא יודע אם לשמוח שלא הזכירו פה את דודה שלי או להיות עצוב
מפציע
לפני שנה • 21 במרץ 2023
מפציע • 21 במרץ 2023
בכל זאת, אורית סטרוק לא אטרקטיבית
eran334​(נשלט)
לפני שנה • 28 במרץ 2023
eran334​(נשלט) • 28 במרץ 2023
איילת שקד בהחלט מסכים
מטפורה
לפני שנה • 28 במרץ 2023
מטפורה • 28 במרץ 2023
לחשוב על טיעוני נגד טובים מספיק זה כזה מעייף, וגם לא בטוח שתמיד ננצח. אז מזל שיש לנשים פות, הא? ככה, כשדעתן לא מקובלת עלינו, אפשר לדמיין שאנחנו מזיינים אותן, וזה כל כך מרגיע.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 28 במרץ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 28 במרץ 2023
מטפורה כתב/ה:
לחשוב על טיעוני נגד טובים מספיק זה כזה מעייף, וגם לא בטוח שתמיד ננצח. אז מזל שיש לנשים פות, הא? ככה, כשדעתן לא מקובלת עלינו, אפשר לדמיין שאנחנו מזיינים אותן, וזה כל כך מרגיע.

אוי, איזה קשקוש. אני כבר רואה לאן זה הולך... 🤢
זאלופון​(שולט)
לפני שנה • 28 במרץ 2023
זאלופון​(שולט) • 28 במרץ 2023
מי שרוצה לפרט את הפנטזיות המיניות הסוטות שיש לו על אנשי ציבור כלשהם שיילך בבקשה לעשות את זה באתר שנסוב סביב פנטזיות מיניות סוטות. כאן זה לא המקום. הפורומים נועדו לדיונים בהפגנות ובאסוסיאציות, לא בזימה המלוכלכת שלכם.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 1 באפר׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 1 באפר׳ 2023
לא חברת כנסת ,
אבל מנהיגה
ויש מצב שהיא עוד תיהיה חברת כנסת בעתיד.

לאחרונה אני מאוהב קשות בשקמה ברסלר.
גם יפה,
גם שולטת,
וגם אדומה.

גרררררררררר….

כל כך מתאים לה סטראפ.
יודעים מה? אפילו אתפשר בזה שהיא רק תשב לי על הפנים ותזוז קדימה ואחורה בעודה צועקת:
בי די אס אם
בי די אס אם
בי די אס אם
בי די אס אם.
icon_smile.gif
טלי35​(שולטת)
לפני שנה • 1 באפר׳ 2023
טלי35​(שולטת) • 1 באפר׳ 2023
מטפורה כתב/ה:

את מעולה מטה!

אני חוויתי את זה כסתם דושים שמצהירים שהם מכבדים בואכה מעריצים נשים ואז מחפיצים אותם בצורה דוחה.

כל מי שהתבטא ככה (וזכותו, השרשור הזה לגיטימי בכלוב) נחסם אצלי.
מטפורה
לפני שנה • 1 באפר׳ 2023
מטפורה • 1 באפר׳ 2023
היי תודה, אבל אולי תשקלי למחול ולשחר את החסימה ביום הדין, או אפילו לפני זה. 🙂 (למרות שאני חושבת שבהחלט התייחסת לנקודה מעניינת לגבי פמדום, שאנחנו עוסקים בה המון בכלוב באמת).
אני חושבת שיש פה גם אנשים חביבים שהגיבו. ואני לא חושבת שזו התנהגות חריגה או קיצונית, בקנה מידה חברתי רגיל. היא כן אוטומטית, וככל מחשבה אוטומטית, לדעתי מעניין לנתח אותה.

אגב, באופן אישי, 'אסור' ו'מותר', זה לא השדה הסמנטי שלי בכלל, איזה קריטריון גס וקיצוני זה. ברור מאליו, בעיני, שזכות הביטוי חשובה מאין כמוה. שאנשים יגידו מה שהם רוצים על מה שהם רוצים, נקודה. גם לא באתי לדבר מתוך איזשהו שיח מוסרני, זה לא העניין מבחינתי.
אני חושבת שכן מעניין לנתח מאיפה הדחפים והדימויים שלנו מגיעים, במובן של על איזה מבנים חברתיים ותרבותיים הם יושבים, מה סובלימציות כאלה באות להחליף, מה זה משרת, אצל המוען והנמען. אני חושבת שמודעות עצמית היא כח עצום, ומאד אנדרייטד. והוא לא מתגלה בנו כשאנחנו בתוך אקו צ'יימברז בדרך כלל.

אגב, בגדול, בימים אלה, הייתי רוצה לראות הומור ככלי התמודדות בעיקר כאשר הוא מופנה פנימה, זה הרבה יותר תרפיוטי ובונה, ושמתם לב שזה כמעט נעלם? מפחיד.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אפר' 01, 2023 10:35 am, סך-הכל נערך פעם אחת