בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בגדי נשים

גלוריה​(ג׳נדר קוויר נשלטת)
לפני שנה • 28 במרץ 2023
Sometime things don't have to be explain ☺️ it's just the way it is.. when I want to be a woman 👠 I dress as a woman and that's it.. and I act like a woman and I love to be bitchy...
ארגמןן​(אחרת)
לפני שנה • 28 במרץ 2023
ארגמןן​(אחרת) • 28 במרץ 2023
לא חייב כלום, אבל נראה לי שהדברים יעברו יותר חלק לכל הצדדים אם כן מתקשרים (ולתקשר זה לא להסביר.. זה יותר לשתף) מדברת על הסביבה הקרובה כמובן.
גלוריה​(ג׳נדר קוויר נשלטת)
לפני שנה • 29 במרץ 2023
Freedom that's all about it.. your family and relatives don't have to know..it is your own privacy intimacy,you don't want to hurt anyone! We all have un jardin secret !!
הטלה
לפני שנה • 29 במרץ 2023
הטלה • 29 במרץ 2023
תגדיר "בגדי נשים"? אני חשוב שזה מטומטם כך או כך. סטרייט לגמרי, בטוח במאה אחוז בגבריות שלי אבל שם לק, הולך עם בגדים שיועדו לנשים לפעמים ועושה מה שבא לי.

זה לא משהו שצריך להתמודד איתו, קובעים עובדות בשטח ומי שלא טוב לו בעיה שלו
יפה קצת משונה{קרוסית}
לפני שנה • 1 באפר׳ 2023
הטלה כתב/ה:

קל להגיד......
יפה קצת משונה{קרוסית}
לפני שנה • 1 באפר׳ 2023
אני אוהבת לצאת יפה ולבושה לפאבים או מסעדות. מעדיפה בערים שלא יכירו אותי, אבל איכשהו תמיד יוצאים לתל אביב ובהחלט יכול לקרות. יש מבטים מוזרים וגם זכיתי להערות פוגעניות. יחד עם זאת יש גם פירגון. ההגשמה והפירגון מספקים אותי יותר מהמועקה אשר נגרמת מההיערות האלה.

חיים רק פעם אחת, לא אתן לנבובי שכל להחליט בישבלי איך אחייה את חיי.

לא באה להגיד שהכל קל, אבל אני עושה את הבחירות שלי. בסבבתי הקרובה זה מוסתר, מעבר לכך זה גלוי, אך בפרופיל נמוך.

עכשיו, בחר אתה את שביל הזהב שלך, ותזכה לאפס שיפוטיות מאנשים כמוני לפחות.

בהצלחה!
הטלה
לפני שנה • 1 באפר׳ 2023
הטלה • 1 באפר׳ 2023
יפה קצת משונה כתב/ה:
הטלה כתב/ה:

קל להגיד......

לא קל להגיד. על פניו אני גבר הטרו מאוד גברי. שעיר, שרירים, הכל. להגיד שלא מסתכלים עליי מוזר? שיסתכלו. הכי טוב זה לשים זין אחד גדול, ומי שלא טוב לו בעיה שלו. אם אתה ככ לא בטוח באיך שאתה מתייחס לזה, הבעיה היא בגישה שלך ולא בשל אחרים. תמיד תהיינה שונויות בחברה, אתה רק צריך להיות בטוח במה שאתה עושה
GlamFetishDom​(שולט)
לפני שנה • 20 באפר׳ 2023
GlamFetishDom​(שולט) • 20 באפר׳ 2023
אני זוכר היטב שבניינטיז הייתה אופנת מועדונים (אולי אפילו עד תחילת שנות האלפיים) של חצאיות גבריות. ראיתי כמה כאלה גם במועדונים וגם בחנות של מעצב בשם מוטי חסון בשינקין בתל אביב. החנות כבר מזמן לא קיימת, אבל החצאיות שהוא עיצב היו מדהימות. אני סטרייט אז פאק, אבל החצאיות לגברים של חסון היו באמת משהו. מה שכן, זו אופנת גייז מוצהרת. אין לי מושג אם זה אופנתי היום, אבל גם אם אתה לא גיי אולי כדאי שתחפש לך חצאית בסגנון הזה. תאמין לי, אף אחד בעולם לא יחשוב שאתה אישה או קרוסדרסר עם החצאיות האלה. אלא אם כן אתה רוצה ללבוש שמלה או חצאית של נשים, ואז כבר זו החלטה שלך. אין לי ממש מה לייעץ לך במצב כזה. בהצלחה
RonaD​(טרנסית אחרת)
לפני שנה • 22 באפר׳ 2023
RonaD​(טרנסית אחרת) • 22 באפר׳ 2023
בתור טראנסית אני חושבת שאני יכולה להגיד ששום דבר ממה שתעשה לא משנה
הכל תלוי בסביבה במיקום ובטולרנטיות של איזור
וככה אני , לדוגמא, בחרתי את כפר סבא כעיר מגורי מתוך ידיעה ברורה פה אף אחד לא ייתנכל לי בגלל בגדי , שיערי, איפור
ואני חייבת להודות שזה היה ככה כל כך מאז'ורי ש הרווחה באו לביקור בית אצל בני והייתי צריכה לרדוף אחריהם למעלית רק שישימו לב ללבוש שלי.
ויש מקומות אחרים שבהם זה מסוכן לי להסתובב ויש מקומות שלא אבל אני מדנמיינת שכן וזה מעיד הרבה דווקא על הדעות הקדומות שלי יותר מכל דבר
אבל מה שאני מנסה לומר הוא שזה תלוי בעיקר במקום ובאנשים ומכיוון שאני מעריכה שאתה אדם בוגר שעושה את הבחירות שלו בעצמו אז גם ז ה בשליטתך
מצטרפת לשאלה של יולי אם זה לא היה טאבו כלשהו האם גם זה עדיין היה מדליק אותך?