שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטים ונשלטות

BrutallDom
לפני שנה • 31 במרץ 2023
BrutallDom • 31 במרץ 2023
אני חושב שהתשובה מורכבת משתי חלקים.

החלק הראשון, עם נשלטות זה פשוט נקרא אחרת. נשלטת היא לא נשלטת נקיון
( אלא אם כן מדובר כמובן על חורי תחת) נשלטת היא שפוטה.
שזה בדיוק אותו דבר רק בשם אחר.
היא בטח ובטח נשלטת הסעות, לדוגמא, אפשר להתקשר אליה
ולהגיד לה להביא דברים אלו ואחרים מהסופר, גם ( ובמיוחד )
כשהיא 50 קמ ממך. אפשר להגיד לה להתקשר 5 דקות לפני שהיא מגיעה עם הקניות,
( ולהזכיר לה להגיד תודה, היא כבר תדע את הטיימינג המדוייק)
וכשהיא מתקשרת 5 דקות לפני שהיא מגיעה, קצת נרגשת קצת חוששת קצת שמחה וקצת למטה,
להגיד לה שאתה עסוק, ושתשאיר את הקניות ליד הדלת. ( וחסר לה שתפספס את הטיימיניג המדוייק להגיד תודה )

והנקודה השניה, היא אכן היפוך תפקידים, כמו שארגמן נוגעת בנקודה.
התפקידים השרותיים שמורים למין הנשי ( כן כן אני יודע, הכללות, מודרנה, ועוד ועוד, אני מדבר על תודעה, על מסורת,
לא על מצב בפועל) ולכן היפוך התפקידים, שימת הנשלט הזכר בתפקיד השרותי, מייצר מתח מיני ועונג מיני.
אותה הסיבה בדיוק ( שוב הכללות, ובכל זאת ), נושא של הלבשת נשלטים בבגדי נשים, היפוך התפקידים שמייצר את המתח המיני והמתח המעמדי וכו'.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 31 במרץ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 31 במרץ 2023
ארגמןן כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
היצע וביקוש.

השאלה למה ההיצע והביקוש הוא כזה?
והתשובה שלי, היא שנשים וגברים בנויים אחרת. הורמונים כאלה ואחרים גורמים לגברים לצרכים מסויימים ולנשים לצרכים מסויימים אחרים. וכמובן שיש לנו גם צרכים משותפים, אבל גם הדרך לקבל אותם היא שונה. לדוגמא, ביטוי אהבה של גבר יראה אחרת מביטוי אהבה של אשה. כמובן שאני מדברת על הרוב ולא על כולם. משם בעיניי נובעת המציאות שאת רואה. והיא קיימת בצורה כזו או אחרת גם בעולם הונילי, אבל אולי הפוך. בעולם (הרחב, לא רק המודרני שלנו.. רוב העולם הוא לא מודרני) האישה היא "המשרתת" והמיניות שלה שמורה כמו סוג של נכס או כוח. ובבדסמ בתור השפלה התפקידים מתחלפים, הגבר הוא "המשרת" והאישה כביכול "מופקרת" והמיניות, הנכס, הכוח שלה לא בידה אלא בידיו. וזה כנראה משפיל או אלים או כוחני או.. משהו בדסמי.

* אני לא אומרת שזה ככה לכולם או שככה זה צריך להיות או לא להיות, רק מנסה לתאר את המציאות שאני מכירה בצורה מאד פשטנית.

גברים פשוט מגיעים למיניות בקלות יותר ויש להם יותר טסטוסטרון, זה גורם להם להפוך לאוגה בוגה, מה שגורם להם להפוך לנואשים לא מעט פעמים כשהערך של האישה הממוצעת שווה כל כך הרבה ביחס לערך הנמוך מאוד של הגבר הממוצע. "אוגה בוגה תביא ציצי בכל מחיר". לכן הם גם עושים דברים שהם בחיים לא היו עושים עם היצע וביקוש נורמאלי. נשים, או שמא לומר, נקבות, בטבע, בדר"כ הן בוררות ולא עושות כלום, זכרים מסתובבים סביבן בצורה די דיפולטיבית גם אם הן לא שוות כלום. אני אישית מעדיף להתעלות מעל הטבע הבהמתי והדוחה הזה ולחשוב בצורה לוגית על מה שאני מחפש ללונג ראן ולא לבזבז את הזמן שלי על להפוך את הגוף שלי למכונת דופמין מטומטמת ומביכה.
הוא​(שולט)
לפני שנה • 31 במרץ 2023
הוא​(שולט) • 31 במרץ 2023
אנשים מגיבים לזה וממש מסבירים ומתרצים כאילו שזה אמת צרופה.
זה כמו שולטים שמקובעים בכלבונת פושפושונת, על ארבע האלמותי.
החיים ויחסי שליטה הרבה יותר מרכבים ומגוונים מזה.
אם יש נשלטות שמנקות יתכן שהן לא רק מנקות אלא רב שימושיות וכנל לגבי נשלטים
כל קשר הוא יקום שהשולט/ת בוראים כראות חשקם עינם.

קבעון מחשבתי עושה טחורים
טלי35​(שולטת)
לפני שנה • 31 במרץ 2023
טלי35​(שולטת) • 31 במרץ 2023
יא, איך בא לי נשלטת לניקיון ונשלט למיטה

(סתם,אני משקרת לעצמי. לגמרי אשמח גם לנשלטת למיטה ולנשלט ניקיון... למה אי אפשר גם וגם?)
כמהת-יער
לפני שנה • 31 במרץ 2023
כמהת-יער • 31 במרץ 2023
טלי35 כתב/ה:

(סתם,אני משקרת לעצמי. לגמרי אשמח גם לנשלטת למיטה ולנשלט ניקיון... למה אי אפשר גם וגם?)

יום אחד יהיו לנו רובוטי שליטה, שיוכלו להיות גם גברים וגם נשים בו זמנית, וגם לנקות את המטבח ואם המשאלות שלי יתגשמו, אולי אולי יצליחו גם להרוג ג'וקים בבית.

מה, מותר לאישה לחלום.
טלי35​(שולטת)
לפני שנה • 31 במרץ 2023
טלי35​(שולטת) • 31 במרץ 2023
Arachne כתב/ה:
טלי35 כתב/ה:

יום אחד יהיו לנו רובוטי שליטה, שיוכלו להיות גם גברים וגם נשים בו זמנית, וגם לנקות את המטבח ואם המשאלות שלי יתגשמו, אולי אולי יצליחו גם להרוג ג'וקים בבית.

מה, מותר לאישה לחלום.

דווקא (הנה מגיע רגע סאחי שלי) בא לי אישה כאישה, עם כל האיכויות.
וגבר שהוא גבר, עם כל האיכויות.

ולגעת ברך, ולגעת בקימור,
ולדעת את היחודיות של כל אחד מהם.

ולנשוך ולהסתכל בעיניים ו... אעצור כאן כי זה לא מטרת השרשור 😉
Leaker​(נשלט)
לפני שנה • 31 במרץ 2023
Leaker​(נשלט) • 31 במרץ 2023
זורק מחשבה-
ייתכן ויש פה קטע שנובע מנורמות חברתיות פטריאכליות בהן נקיון נחשב פעולה נשית ולכן מעבר לשירותיות יש השפלה. קצת כמו ניוש שאני לא חושב שנפוץ כמו גברור (יש דבר כזה או שהמצאתי מילה?)
Netrunner​(נשלט)
לפני שנה • 31 במרץ 2023
Netrunner​(נשלט) • 31 במרץ 2023
אחת הסיבות לדעתי היא התפשרות וייאוש, הם למדו שזה מה שהרבה מחפשות ורוצים לחוות שליטה, גם במחיר הזה.
עם הזמן זה יכול לקבל גם משמעות מחרמנת שתגרום לאותו אדם להמשיך לחפש עוד אינטרקציות כאלה.