סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חברת כנסת

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 1 באפר׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 1 באפר׳ 2023
זאלופון כתב/ה:
מי שרוצה לפרט את הפנטזיות המיניות הסוטות שיש לו על אנשי ציבור כלשהם שיילך בבקשה לעשות את זה באתר שנסוב סביב פנטזיות מיניות סוטות. כאן זה לא המקום. הפורומים נועדו לדיונים בהפגנות ובאסוסיאציות, לא בזימה המלוכלכת שלכם.

יש הצדקה בחוקי האתר למחוק את זה?
מטפורה
לפני שנה • 1 באפר׳ 2023
מטפורה • 1 באפר׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
מי שרוצה לפרט את הפנטזיות המיניות הסוטות שיש לו על אנשי ציבור כלשהם שיילך בבקשה לעשות את זה באתר שנסוב סביב פנטזיות מיניות סוטות. כאן זה לא המקום. הפורומים נועדו לדיונים בהפגנות ובאסוסיאציות, לא בזימה המלוכלכת שלכם.

אני חושבת שהוא התלוצץ, כלומר דיבר בסרקזם, וניסה לבקר עמדה שבאה להשתיק ולצנזר. אם אני מבינה נכון, יכול להיות שלא הבנתי נכון.
אגב, אם כן, מקווה שז' לא כתב את זה בתגובה לדברים שלי, כי השתקה ומחיקה של קולות מהמרחב הציבורי זה מאד מאד לא הקטע שלי (להיפך), ולא מה שהתכוונתי בתגובתי, בכלל בכלל. אני נגד למחוק שרשורים ופוסטים לפי טעם אישי.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 1 באפר׳ 2023
יאפ. חופש הביטוי לא אמור להיות דבר נוח ואני מרגיש בנוח כשאני רואה אנשים שמבינים את זה. כך או כך, אני לא מסכים איתך או עם טלי על מה שאמרתן, ואני מכיר פה אחלה גברים שמכבדים את הנשים שלהן. זה בעיקר אשכול למכונות דופמין שכנראה מסתכלים על מיניות שונה ממני, ומי אני שאשפוט בגלל שהאופי שלי שונה כשאין כאן פגיעה אתית? ואם מישהו נפגע מדבר כזה, משמע - פשוט יש לו חור באופי. חור, שמי שיעשה לו טובה יבוא ויסתום אותו. כי בתכל'ס זה לא אמור לפגוע.

ובלי קשר, אישית אם הייתי מנהל הייתי מוחק את האשכול בגלל שהוא בעל חסר מהות. הוא פשוט בא וצעק "טלי גוטליב שולטת סקסית". אין פה שאלה, תשובה, ידע, כלום בערך. פורום שדבר כזה הוא דבר שכיח אצלו הוא פורום שמשעמם אותי ולכן אישית לא הייתי יוצר פורום כזה, אני עם זאל בקטע הזה. הייתי מוחק פחות או יותר גם אשכול שכל מה שיש בו "איזה אחלה זה אייפון 14".
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 1 באפר׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 1 באפר׳ 2023
מטפורה.
תודה על ההבהרה
אבל איך את לא רואה סתירה בן התגובה הראשונה שכתבת שכולה ביקורת על שירשור מלא הומור,
לעומת מה שעכשיו כתבת:
אגב, בגדול, בימים אלה, הייתי רוצה לראות הומור ככלי התמודדות בעיקר כאשר הוא מופנה פנימה, זה הרבה יותר תרפיוטי ובונה, ושמתם לב שזה כמעט נעלם? מפחיד.
טלי35​(שולטת)
לפני שנה • 1 באפר׳ 2023
טלי35​(שולטת) • 1 באפר׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

לא. אין שום הצדקה למחוק.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 1 באפר׳ 2023
טלי35 כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

לא. אין שום הצדקה למחוק.

אבל אמרת שהם מחפיצים נשים. אז זה לגיטימי או לא לגיטימי להחפיץ נשים?
טלי35​(שולטת)
לפני שנה • 1 באפר׳ 2023
טלי35​(שולטת) • 1 באפר׳ 2023
יש איזה משפט שאומר אני לא מסכים עם דעתך אבל מוכן להאבק כדי שתוכל להשמיע אותה או משהו בסגנון .

אני אישית נגעלת מהדרך בה אנשים דיברו בשרשור הזה. התגובה הקטנה והלא חשובה או משמעותית שלי היתה לחסום אותם אצלי בפרטי.
בעיניי התבטאו פה בהחפצה וחוסר כבוד לבני אדם וזה איכסה.

ועדיין - זכותם להיות דושים מגעילים ולכתוב מה שכתבו ואין הצדקה בחוקי האתר למחוק את השרשור הזה.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 1 באפר׳ 2023
או בקיצור - להחפיץ נשים בגלל עצם היותן נשים = לגיטימי.
הבנתי נכון?
ואני לא מדבר על חוקי האתר, אני מדבר על מה שאת אישית חושבת. את "מוכנה להיאבק" ע"מ שישמיעו דעות שמחפיצות נשים, לא כך?
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 1 באפר׳ 2023
פתאום קם אדם בבוקר
ומגלה שטלי 35 חושבת שהוא מגעיל.
תודה לך.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אפר' 01, 2023 12:12 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 1 באפר׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
או בקיצור - להחפיץ נשים בגלל עצם היותן נשים = לגיטימי.
הבנתי נכון?
ואני לא מדבר על חוקי האתר, אני מדבר על מה שאת אישית חושבת. את "מוכנה להיאבק" ע"מ שישמיעו דעות שמחפיצות נשים, לא כך?

רגע.
אני כתבתי גם שמות של חברי כנסת.
זה נחשב החפצה?
או שהחפצה זה רק לחברות כנסת.
icon_smile.gif