בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מיצג מחאה, "שיבארי" בקפלן.

fleur
לפני שנה • 2 באפר׳ 2023
fleur • 2 באפר׳ 2023
מאוד מעוניינת במחאה, אבל באמת כזו שלא מקושרת למיניות... בוא נדבר?
inike​(שולט)
לפני שנה • 3 באפר׳ 2023

וואו עוד אחד שמנותק מהמציאות, לי יצא בשנה האחרונה לדבר עם הר

inike​(שולט) • 3 באפר׳ 2023
מתוקיי כתב/ה:
לא מאמין שאני נכנס לדיון כזה בפורום. אבל הקשר בין הכיבוש למהפכה המשפטית הוא ברור. קשה להיות ליברל תוך שאתה מדכא קבוצה גדולה אחרת (אם תגידו על ימי הקולוניאליזם ושות' אז העולם חשב אחרת, לא היה בתודעה אז שזה לא בסדר..). בנוסף הנפגעים הראשונים מהמהפכה המשפטית יהיו ה"נכבשים" וערביי ישראל. אני לא שמעתי ב"נאום ההרגעה" של ביבי הרגעה לערבים (מיעוטים זה לאו דווקא ערבים), הוא נמנע מזה באופן מכוון ולא מפתיע.
אני כן מסכים שאולי עדיף טקטית לא להכניס את הנושא הזה למחאה, אבל זה גם די מוזר להימנע מזה.. במיוחד כשהנושא רדום לגמרי פוליטית בשנים האחרונות..
Ubbe{lloola}
לפני שנה • 3 באפר׳ 2023

חייב להגיד שתגובות כאלו גורמות לי לרצות לעבור לצד שתומך ברפו

Ubbe{lloola} • 3 באפר׳ 2023
מתוקיי כתב/ה:
לא מאמין שאני נכנס לדיון כזה בפורום. אבל הקשר בין הכיבוש למהפכה המשפטית הוא ברור. קשה להיות ליברל תוך שאתה מדכא קבוצה גדולה אחרת (אם תגידו על ימי הקולוניאליזם ושות' אז העולם חשב אחרת, לא היה בתודעה אז שזה לא בסדר..). בנוסף הנפגעים הראשונים מהמהפכה המשפטית יהיו ה"נכבשים" וערביי ישראל. אני לא שמעתי ב"נאום ההרגעה" של ביבי הרגעה לערבים (מיעוטים זה לאו דווקא ערבים), הוא נמנע מזה באופן מכוון ולא מפתיע.
אני כן מסכים שאולי עדיף טקטית לא להכניס את הנושא הזה למחאה, אבל זה גם די מוזר להימנע מזה.. במיוחד כשהנושא רדום לגמרי פוליטית בשנים האחרונות..
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני שנה • 4 באפר׳ 2023
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 4 באפר׳ 2023
Impaler כתב/ה:
בדיוק חשבתי על הרעיון הזה כשקראתי היום את הכותרת בליינט:
"הותקפה באיילון על ידי פרשים: "הצליפו בי בשוט, זה היה אמבוש".
אבל לא, אני לא חושב שזה יעבוד, חוץ מזה שיש כאלה שצריכים לעבוד במדינה הזו, ולשלם מיסים icon_smile.gif

אולי יותר מתאים מיצג של FinDom?
TinyBoy
לפני שנה • 4 באפר׳ 2023
TinyBoy • 4 באפר׳ 2023
בעיניי כל פרובוקציה שהיא ולא משנה מאיזה צד רק מלבה את האש ומעמיקה את השסע, ידוע לי שיש חלקים שרוצים בשסע, שהם לא רואים עצמם כחלק מהצד השני או קשורים אליו, מחזיקים בשנאה תהומית למי שלא מצליח להבין למה הם חושבים כפי שהם חושבים וחמור מכך אף מעיזים לחשוב אחרת וכן, בעיניי זו פרובוקציה, כשמילים לא מספיקות להביע את המסר אנשים מנסים להיות כמה שיותר נועזים/חריגים/מוזרים וקיצוניים כדי לזעזע ולערער את המצב הקיים, בעיניי זה צעד של ייאוש שמעיד על חולשה כמו אדם שבוחר להפוך שולחן כי כבר אין לו שום כח אחר מול הצד השני והוא בוחר באקט קיצוני ונואש, אני סבור שאתה מנסה לעורר תשומת לב וכביכול מודעות, תשומת הלב כבר קיימת, מודעות כבר יש, להקצין את זה יותר ויותר לא יעזור, אלא אם המטרה היא לשם המשך קיום הכאוס שנוצר, משני הצדדים יש בני אדם, נכון עם דעות שונות, עם כעסים ואכזבות, אבל לא בהם נמדד האדם, אלא באופן בו הוא מתמודד איתם וכנגדם, בסופו של יום כולנו עם אחד בין אם נרצה או לא נרצה, אוייבים יש לנו בשפע לא חסר, כעת זה זמן לפיוס ואחדות, כמה שפחות ללבות את אש השנאה והפילוג, רק האחדות תנצח, במלחמה יש רק מפסידים, לבוץ כבר נכנסנו ולא משנה כבר איך הגענו לשם, זהו מצב נתון ומה שיכריע את גורלנו זה איך ומתי נצא משם.