אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גם לכם קשה למצוא שולטת?

StreetCat
לפני שנה • 13 באפר׳ 2023
StreetCat • 13 באפר׳ 2023
התגובה מעליך, שלי במקרה זה, לא טענה שיש הרבה דוגמאות.
אלא שיש אופציה אחרת ולא רק הדרך היחידה והאבסוליטית שלו.

אבל אם אתה מסכים איתו כ"כ - מעולה.
תמשיכו ללכת לסשנים בתשלום ולשלוח הודעות לכל אחת שאולי, אולי! יש לה פות פעיל ותתעניין בכל אדם עם כורומוזם Y הנחשק.
זה הרי עובד כה נהדר בשנים האחרונות.
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 13 באפר׳ 2023

Re: ובכן

Bluecollar​(שולטת) • 13 באפר׳ 2023
Arachne כתב/ה:
ר ו ח כתב/ה:
StreetCat כתב/ה:
ר ו ח כתב/ה:
אין טעם בחיפש אחר שולטת באתרים מהסוג הזה.
אך ורק בתשלום.
בתשלום תלך תהנה עם שולטת.
אין פתרון אחר למי שיש אהבה לזה וזקוק לזה ממקום אמיתי.
אפשרי לצאת להכיר בחורה בקשר ונילי ולפתוח איתה הנושא ללמד אותה להכיר לה לחשוף אותה אבל עדיין ב99% מהמקרים זה לא העולם שלה ולא הכיוון הטבעי שלה ולכן זה לא יספק לעולם.
אך ורק בתשלום.
כאן באתר הזה חבל על הזמן בגלל כל מיני סיבות אבל חבל על הזמן.
אין מצב שיצא מפה משהו רלוונטי ומתאים!
פשוט אין סיכוי!
תודה

מה אמיתי בדיוק בשליטה בתשלום? זה קבלת שירות ומוצר לפי הפנטזיות שלך. שאתה משלם עליהן.
איפה פה השליטה?? איפה פה ההתמסרות למישהי, לרצונות שלה, לתשוקות שלה בגלל מי שהיא ולא רק כי שילמת לה על השעה וחצי הקרובות?

אם מחפשים להגשים פנטזיה ע"י מוצר (=שולטת) - כן, שליטה בתשלום היא הכיוון לכך.
אם מחפשים מעט עומק וקשר בדסמי קצת מעבר לפנטזיות של בגדי עור ועקבים - לא רואה איך שליטה בתשלום עונה על הצורך הזה.

טוב.
אין אפשרות להכיר שולטת ולפתח קשר על בסיס שליטה נשית פשוט אין סיכוי!
אז בחלומות אולי את צודקת. במציאות זה לא קיים ולכן חבל על הזמן.
בחורות שהקטע שלהן שליטה על גברים ונמשכות לזה לא יהיו בקשר זוגי עם נשלט.
בחורות שלא בקטע ותנסה ללמד אותן זה לא יספק ולא יהיה אמיתי לעולם.
נשארה אך ורק האופציה של התשלום. אין אופציה אחרת.
בתוך האופציה של התשלום יש מגוון רחב של אפשרויות,
לא כולן זה עקבים ובגדי עור ממש לא.
לי יש שולטת בתשלום שאני בקשר איתה ומגיע אחד לשבועיים שלושה לסשנים ארוכים וטבעיים וכיפים וללא מגע מיני כלשהו והכל היא אוהבת ומשפילה אותי ושולטת עליי טבעי וצוחקת ונהנית ויש בינינו קשר מסוים שבחלומות שךי הייתי בזוגיות כזאת.
לצערי זה לא קיים ולא אפשרי!
אין אפשרות להיות בקשר סאדו זוגי רומנטי טבעי מתוך אהבה ושיהיה סאדו אמיתי וכיף וחיבור.
אין לא קיים לעולם!

בחיי, איזה עצוב זה שאתה מאמין בזה ששולטת לא תהיה בקשר זוגי עם נשלט. יש פה כל כך הרבה דוגמאות ליחסים כאלו שכן מצליחים.

הניסיון שלי מראה הפוך. שנלשטים רוצים רק סשן בלבד במקרה הטוב וסשן עם סקס במקרה הרע.
אין להם שום רצון להכיר אדם או בזוגיות.
בואי תסשני אותי תודה ולהתראות
ר ו ח
לפני שנה • 13 באפר׳ 2023

ר ו ח • 13 באפר׳ 2023
Bluecollar כתב/ה:
Arachne כתב/ה:
ר ו ח כתב/ה:
StreetCat כתב/ה:
ר ו ח כתב/ה:
אין טעם בחיפש אחר שולטת באתרים מהסוג הזה.
אך ורק בתשלום.
בתשלום תלך תהנה עם שולטת.
אין פתרון אחר למי שיש אהבה לזה וזקוק לזה ממקום אמיתי.
אפשרי לצאת להכיר בחורה בקשר ונילי ולפתוח איתה הנושא ללמד אותה להכיר לה לחשוף אותה אבל עדיין ב99% מהמקרים זה לא העולם שלה ולא הכיוון הטבעי שלה ולכן זה לא יספק לעולם.
אך ורק בתשלום.
כאן באתר הזה חבל על הזמן בגלל כל מיני סיבות אבל חבל על הזמן.
אין מצב שיצא מפה משהו רלוונטי ומתאים!
פשוט אין סיכוי!
תודה

מה אמיתי בדיוק בשליטה בתשלום? זה קבלת שירות ומוצר לפי הפנטזיות שלך. שאתה משלם עליהן.
איפה פה השליטה?? איפה פה ההתמסרות למישהי, לרצונות שלה, לתשוקות שלה בגלל מי שהיא ולא רק כי שילמת לה על השעה וחצי הקרובות?

אם מחפשים להגשים פנטזיה ע"י מוצר (=שולטת) - כן, שליטה בתשלום היא הכיוון לכך.
אם מחפשים מעט עומק וקשר בדסמי קצת מעבר לפנטזיות של בגדי עור ועקבים - לא רואה איך שליטה בתשלום עונה על הצורך הזה.

טוב.
לי יש שולטת בתשלום שאני בקשר איתה ומגיע אחד לשבועיים שלושה לסשנים ארוכים וטבעיים וכיפים וללא מגע מיני כלשהו והכל היא אוהבת ומשפילה אותי ושולטת עליי טבעי וצוחקת ונהנית ויש בינינו קשר מסוים שבחלומות שךי הייתי בזוגיות כזאת.
אין אפשרות להיות בקשר סאדו זוגי רומנטי טבעי מתוך אהבה ושיהיה סאדו אמיתי וכיף וחיבור.
אין לא קיים לעולם!

בחיי, איזה עצוב זה שאתה מאמין בזה ששולטת לא תהיה בקשר זוגי עם נשלט. יש פה כל כך הרבה דוגמאות ליחסים כאלו שכן מצליחים.

הניסיון שלי מראה הפוך. שנלשטים רוצים רק סשן בלבד במקרה הטוב וסשן עם סקס במקרה הרע.

אני בן 40 ואני אוהב סאדו מאז שאני זוכר את עצמי.
באמת בצניעות אני גבר איכותי רגיש נראה טוב ותמיד הייתי עם נשים ובקשרים ודינמי ואני לא מצורע.
כל מה שעולם הסאדו או איך שנגדיר את זה הביא עליי זה רק תסכול יאוש דכאון אכזבה על אכזבה הצעלמויות המתנות ניצולים רוע טהור בזבוזי זמן שקרים גועל ועצבות.
כל הנשים שמהתחלת הקשר היו בקטע הזה גרמו לי רק למחלות. לא מאמין בזה ולא עם ציפיה למשהו מהאתר הזה. לא מהמסיבות לא מהארועים ולא מה״קהילה״ הזאת.
לא קרה לי מעולם שיצאתי באוירה טובה לשתות יין לדבר להיות ברוח טובה להכיר בחורה איכותית ונעימה שהיא מהעולם הזה.
בדייטים רגילים ובקשרים ונילים כן בלי סוף בחורות חמודות עם הומור עם כיף עם רצון טוב עם אופטימיות עם לב פתוח עם הקשבה עם מתח חיובי ומלא קשרים שאזכור בחיוב.
בעולם הסאדו לא! הכל זבל!
תמיד זה או חולת נפש או נצלנית או שהכל נראה מדהים ואז איזה ״חצ׳קון״ או משהו דבילי כזה הורס הכל וכבר היא מוחקת ופוסלת ולא מוכנה לדבר והכל קיצוני מ100 ל0
וחזרה.
נסעתי בכל הארץ כמויות של פעמים, שקרו אותי גנבו לי כסף השפילו אותי וממש לא בקטע טוב, פגשתי ערסיות או בחורות חולות או גבר שהתחפש לאישה...
רימו אותי ביזו אותי גרמו לי לדמעות לתסכולים לחוסר אמון בבני אדם.
זה לא מקרה אחד או שניים זה במשך 20 שנה ויותר.
אין לי שום ציפיה מהעולם של הסאדו!
סאדו מבחינתי עושים בתשלום או לא עושים בכלל.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 14 באפר׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 14 באפר׳ 2023
למצוא שולטת ראויה זה קשה.
כמו שלשולטות למצוא נשלט ראוי זה מאוד קשה.

אפילו זוגיות בעולם הונילי זה מתיש אז אם מוסיפים לזה גם התאמה ב bdsm זה כבר ממש בגדר נס.
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 14 באפר׳ 2023

Aristotle​(נשלט) • 14 באפר׳ 2023
Bluecollar כתב/ה:
Arachne כתב/ה:

מצער.

אני חושב שמשני הצדדים צריך לתת צ'אנס אמיתי (עם הזהירות הנדרשת והספק הבריא כי בכל זאת כולנו חווינו אכזבות בעולם הזה).

בגדול מצער אותי לשמוע את מה שאנשים מתארים פה, אני יכול להעיד רק מהזוית שלי שהיו לי כמה מערכות יחסים שהגיעו דרך האתר והקהילה, הן אמנם לא החזיקו מעמד המון זמן ואכן מאוד קשה למצוא התאמה טובה גם בזוגיות וגם בבדסמ אבל זו לא סיבה להרים ידיים, או לפתח אנטגוניזם.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי אפר' 14, 2023 1:11 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 14 באפר׳ 2023

ר ו ח כתב/ה:

טוב.
אין לא קיים לעולם!

הבעיה באמירות כאלו היא שמספיקה דוגמא אחת לקשר זוגי בין נשלט לשולטת שעובד טוב כדי להוציא אותך ליצן.
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 14 באפר׳ 2023

Bluecollar​(שולטת) • 14 באפר׳ 2023
Aristotle כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
Arachne כתב/ה:

מצער.

אני חושב שמשני הצדדים צריך לתת צ'אנס אמיתי (עם הזהירות הנדרשת והספק הבריא כי בכל זאת כולנו חווינו אכזבות בעולם הזה).

בגדול מצער אותי לשמוע את מה שאנשים מתארים פה, אני יכול להעיד רק מהזוית שלי שהיו לי כמה מערכות יחסים שהגיעו דרך האתר והקהילה, הן לא נמשכו זמן רב ואכן מאוד קשה למצוא התאמה טובה גם בזוגיות וגם בבדסמ אבל זו לא סיבה להרים ידיים, או לפתח אנטגוניזם.

למצוא התאמה זוגיות זה קשה לא משנה אם אתה ונילי או בדסמי. למצוא חיבור גם בעולם הונילי זה לא קל.

ואני לוקחת את זה אתי במחשבה בכל צעד.
אבל להגיד ששולטות רק מחפשות צעצועים זה לא נכון.
ואני רואה את זה בתגובות בבלוג שלי.
להפך, אני רוב הזמן מרגישה מוצר מדף או שמשום שזה הכלוב אז מחסומי הנימוס יורדים וישר אפשר לצפות שאופיע בחצי עירום
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 14 באפר׳ 2023

Bluecollar כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
Arachne כתב/ה:

מצער.

בגדול מצער אותי לשמוע את מה שאנשים מתארים פה, אני יכול להעיד רק מהזוית שלי שהיו לי כמה מערכות יחסים שהגיעו דרך האתר והקהילה, הן לא נמשכו זמן רב ואכן מאוד קשה למצוא התאמה טובה גם בזוגיות וגם בבדסמ אבל זו לא סיבה להרים ידיים, או לפתח אנטגוניזם.

למצוא התאמה זוגיות זה קשה לא משנה אם אתה ונילי או בדסמי. למצוא חיבור גם בעולם הונילי זה לא קל.

ואני לוקחת את זה אתי במחשבה בכל צעד.
אבל להגיד ששולטות רק מחפשות צעצועים זה לא נכון.
ואני רואה את זה בתגובות בבלוג שלי.
להפך, אני רוב הזמן מרגישה מוצר מדף או שמשום שזה הכלוב אז מחסומי הנימוס יורדים וישר אפשר לצפות שאופיע בחצי עירום

כן, כמו בכל מצב, יש ויש.

מרגיש שלפעמים נוח לאנשים להכליל ולפתח אנטגוניזם לפי "טייפקאסט" הכי שלילי שיש. את תראי את זה גם בכל קבוצת רווקים/ רווקות בפייסבוק שבו עיקר השיח הוא השתלחויות הדדיות בין המינים.

יש שולטות שיגידו בפירוש שהן לא מעוניינות בכלל בנשלט בתור בן זוג, יש נשלטים שלא מסוגלים להכיל את זה שהם נשלטים ומעדיפים את הנוחות של סשנים מזדמנים...מכיר את כל זה.

תנו צ'אנס. אולי תופתעו לטובה.
--Nir--
לפני שנה • 14 באפר׳ 2023
--Nir-- • 14 באפר׳ 2023
לכולם קשה למצוא התאמה מינית מושלמת או התאמה זוגית. בטח ובטח כשזה בא ביחד ובטח כשהמיניות היא לא ונילית ומורכבת מדקויות מנטליות ופסיכולוגיות (וסוטות כמובן! כולנו פה סוטים מטונפים, בל נשכח לרגע את מה שמאחד בין כולנו)

זה מסובך לגברים ומסובך לנשים ולמי שלמעלה ולמי שלמטה, ומי שחושב שזה מסובך רק לצד אחד פשוט לא היה אף פעם גבר/אשה ולא מודע לקשיים אחרים שקיימים.

מה שתמיד יישאר אלו פוסטים מכלילים ובלתי נסבלים מהסוג של ״הנשלטים פה חרמנים ולא רציניים״ ״השולטות פה נצלניות/לא רציניות״ שמכניסים אווירת מלחמת מינים סטייל ״וידויים תל אביב״ בפייסבוק מה שמספק המון חומר פסיכולוגי מרתק לחובבי הז׳אנר.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 14 באפר׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 14 באפר׳ 2023
--Nir-- כתב/ה:
לכולם קשה למצוא התאמה מינית מושלמת או התאמה זוגית. בטח ובטח כשזה בא ביחד ובטח כשהמיניות היא לא ונילית ומורכבת מדקויות מנטליות ופסיכולוגיות (וסוטות כמובן! כולנו פה סוטים מטונפים, בל נשכח לרגע את מה שמאחד בין כולנו)

זה מסובך לגברים ומסובך לנשים ולמי שלמעלה ולמי שלמטה, ומי שחושב שזה מסובך רק לצד אחד פשוט לא היה אף פעם גבר/אשה ולא מודע לקשיים אחרים שקיימים.

מה שתמיד יישאר אלו פוסטים מכלילים ובלתי נסבלים מהסוג של ״הנשלטים פה חרמנים ולא רציניים״ ״השולטות פה נצלניות/לא רציניות״ שמכניסים אווירת מלחמת מינים סטייל ״וידויים תל אביב״ בפייסבוק מה שמספק המון חומר פסיכולוגי מרתק לחובבי הז׳אנר.

וידויים תל אביב. חחחח
זה חזק.