אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

משימות שליטה

justWatching
לפני שנה • 20 בדצמ׳ 2022
justWatching • 20 בדצמ׳ 2022
זרה מוכרת כתב/ה:
באט פלאג או ביצה סינית שמופעלים על ידי אפליקציה,
כשאתה שולט באפליקציה.

בכל שעה לשלוח לך משפט שנכתב על איבר אחר בגוף שלה שמתאר מה היתה רוצה שתעשה לה באותו האיבר.

ללכת לעבודה כרגיל, וכשאתה נותן הוראה, עליה לגשת לשירותים להסיר את התחתונים עד שאתה מאפשר אחרת (לדאוג להפעיל אותה כל שעתיים, לפחות לשעה בלי התחתונים)

לשים לה מדבקות עם השם שלך על הפיטמה (אם היא הולכת בחזיה, מתחת לחזיה)

ועוד ועוד ועוד

בהצלחה

מעולה! תודה, הכל בכיוון המדויק ❤️
כלבונת סקרנית​(נשלטת){תומר ההוא}
לפני שנה • 20 בדצמ׳ 2022
אדוני שלי לפעמים דורש ממני שאתחכך בחפצים כמו כלבה מיוחמת, נניח בשישי האחרון הייתי צריכה להתחכך ב20 חפצים כש8 מתוכם היו חייבים להיות בבית של ההורים (אז זה היה כיסא, מיטה, שידה, דלת, קצה הכיור, קצה שולחן וכו'...)
-ללכת לעבודה בלי תחתונים.
-לאונן מהשירותים בעבודה איתו בסקסטינג.
-לעשות שופינג עם צעצוע שנשלט מרחוק באפליקציה והוא מדליק לי אותו מתי שרוצה.
-לחפש לנו סרטוני פורנו בנושא ספציפי.
-לחפש אנשים אמתיים(נקבות וזכרים) שנפנטז שעושים איתם משהו סוטה(זה יכול להיות מכרים רחוקים בפייס או אנשים שמכירה קצת או הרבה תלוי במצב הרוח.
-פעם היה נותן לי לעשות משימות נועזות כעונש על משהו ואז הייתי צריכה לחשוב לבד (זה היה מאוד קשה)
-כשאנחנו מזדיינים לענות לטלפון ולא לעצור
Arminius​(נשלט)
לפני שנה • 20 בדצמ׳ 2022
Arminius​(נשלט) • 20 בדצמ׳ 2022
Bluecollar כתב/ה:
לכתוב 1000 מילה על האם פיתוח פופקורן זה תהליך כימי או פיסקלי

כימי. יום טוב
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 22 בדצמ׳ 2022

אין שינוי בתכונות החומר.

Bluecollar​(שולטת) • 22 בדצמ׳ 2022
Arminius כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
לכתוב 1000 מילה על האם פיתוח פופקורן זה תהליך כימי או פיסקלי

כימי. יום טוב

תודה נשמה
תחת אש
לפני שנה • 24 בדצמ׳ 2022
תחת אש • 24 בדצמ׳ 2022
משהו שיוציא ממנה את היצריות.
למשל, להכין חנוכיה או מנורת לבה.
paz
paz
לפני שנה • 24 בדצמ׳ 2022
paz • 24 בדצמ׳ 2022
תלוי כמה אתם קינקיים

לאחרונה הקינק הרגיל של כלבה\חתולה\שועלה מיוחמת חזר אצלי:
* לקנות לה קולר ולהכריח אותה לשים אותו בכל הזמן שאתם ביחד (בבית או גם בחוץ אם היא אוהבת את איך שהוא נראה)
* להדק אותו במידה הנכונה כשאתם ב\לפני סשן
* עם הזמן שנוצרת התנייה חיובית לקולר לתת לה משימות כלבתיים כמו לנבוח לפי בקשה, להוציא לשון ולהתחכך בדברים
* באט-פלאג של זנב וספאנקים בתחת הם תמיד רעיון טוב. במיוחד שהיא על 4
* תלוי קינקיות אבל זה פחות או יותר השלב בו אתם יכולים להוסיף אלמנטיים קצר 'הארדקור' יותר כמו ללכת על 4, לשתות מכלי בריצפה, לקשור אותה ברצועה ולטייל איתה בבית, לעשות רק אנאלי ואם היא כלבה טובה לאפשר לה לגמור רגיל

זה פחות או יותר הבסיס. כמובן שאפשר לפתח את זה למלא כיוונים ורמות קינק שונות. קחו את הזמן שלכם ואל תמהרו עם שום דבר.

אם הרעיון מחרמן בהתחלה רק אחד ממכם תשקיעו זמן בדיבור על הנושא (בידיאסמ זה תקשורת תקשורת תקשורת!) ותנסו לראות כיצד אפשר לפתח התנייה מהנה לצד שפחות מתחבר. אם כעבור מספר נסיונות זה עדיין לא עובד אפשר לעבור לנושא אחר. אין סיבה להתעקש על דברים שלא עושים לשניכם חמים ונעים שם למטה (:
תעליב אותי חזק​(נשלט)
לפני שנה • 25 בדצמ׳ 2022
כשהיא מגיעה לעבודה, שתיקח טוש מרקר (לא מחיק, כזה שקשה להוריד) , תלך לשירותים ותכתוב את השם שלך על הבטן שלה, או על השדיים. אז שתשלח לך תמונה של זה.
אחרי העבודה שתלך לאיזשהם שירותים ציבוריים (קניון, מרכז קניות, בניין משרדים...) תנעל את הדלת, תתפשט לגמריי, תרד על ארבע ותשלח לך תמונות של עצמה בתנוחות משפילות או זנותיות (בהתחלה ללא פנים אבל בהמשך כן).
שתמצוץ לגבר אחר אחרי העבודה שיצלם אותה בפייסטיים בשידור חי עבורך.
שתלבש משהו מאוד משפיל מתחת לבגדים.
שתפגוש אותך בחוף ים בלילה או במקום כזה נטוש ותעשו כאילו אתם לא מכירים אחד את השנייה, ולאט תפשיט אותה לגמריי ותזיין אותה מול אנשים זרים.
תהנה icon_smile.gif
סווריןן
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022
סווריןן • 26 בדצמ׳ 2022
הייתי מנסה את השיטה של אלוהים: שהיא תתפלל אליך. כתוב תפילה, והיא צריכה להתפלל. הטקס יכול להיות כרוך בכתיבת התפילה במקום תמלול שלה, ושליחת צילום אליך. התפילה צריכה לכלול מלים מפעילות עבורה
מובן שזה משחק שליטה שחורג מאזיקים ומצבטים
(הייתי במשהו כזה, בנסיבות מורכבות שלא בא לי לתאר שוב. החזרה על משפט קבוע בהחלט מסוגלת לשנות תודעה.)
הוד מעלתו​(שולט)
לפני שנה • 14 באפר׳ 2023
הוד מעלתו​(שולט) • 14 באפר׳ 2023
להחליף חזיה בשירותי הגברים בעבודה שלה, על המזל שלה אם מישהו נכנס

להוריד תחתונים ולהניח מקופל על שולחן העבודה שלה

לכתוב על נייר אני הזונה/כלבה/שפחה של --- לשים את זה בתחתונים, בסוף היום זה יהיה…

להתפשט לחלוטין בשירותים של העבודה ולשלוח לך וידאו מחרמן

לשים בנייד רקע עם תמונת הזין שלך ולנשק כל שעה

זה נחמד, אבל מה שהכי עבד אצלי לפחות זה יותר משמעת לדווח ולבקש רשות על כל דבר שתחליטו עליו