לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם את באמת נהנית לשלוט בגבר?

Professor X
לפני שנה • 23 באפר׳ 2023

האם את באמת נהנית לשלוט בגבר?

Professor X • 23 באפר׳ 2023
נכון את נהנית לשלוט. אבל את הגבר האמיתי שלך. האבא של הילדים שלך. תרצי דומיננטי שולט עם אנרגיה גברית עוצמתית.

הקונפליקט הזה תמיד הוריד לי המשיכה כנשלט לשולטות. המחשבה שהחיבור פייק. שהיא לא באמת נהנית עד הסוף.

אולי יושב על רגשות נחיתות שלה. טראומה. היא בתוך הסרט של ההנאה עם תדמית השולטת הנהנית מגברים פסיבים כנועים לשימוש כצעצועים. אבל זה משחק. לא הגירוי אמיתי.

כי במציאות פגשתי שוב ושוב ושוב אישה. שרוצה בסוף להניח ראש על הגבר שלה. שיכיל אותה רגשית. שיוביל אותה. דומיננטי. בוודאי כשמתפתחת מערכת יחסים. הרצון. הילדות. הטבע להיות הילדה הקטנה של אבא צף בעוצמה.

כי בסוף כשמופיע גבר אלפא בסביבה. עם הבטחון העוצמה הכוח והכסף. תמיד רואים את הכרכורים וההתרגשות של כל שולטת. שחוזרת להתנהג כמו אישה. כמו נשלטת.

האם בכלל שורש האבולוציה שלנו כבני אדם. הוא משיכה לעוצמה. לשילושים אפלים. לא לחולשה ולא לכניעות. זה לא אני אומר אלא ניטשה במאמרו הרצון לעוצמה.

מרגיש כאילו קשר של שולטת ונשלט נמשל לזיון עם סטראפ און. את לא מרגישה. רק מזיזה את האגן. בקושי גירוי מיני. אשליה. פייק בולשיט בכמות גבוהה.

הגבר לעומת זאת נהנה יופי. יש גירוי. שליטה מלמטה ועוד ועוד. כי גברים אוהבים לשלוט. אנחנו ציידים. גם בשליטה מלמטה.

את הגירוי האמיתי את צריכה כמו כל אישה. בסוף זה בוא תזין אותי. תפרק אותי. את לא באמת נהנית מהזיוף מהמשחק הזה.

משחרר כתיבה חופשית. מקווה שהרעיון או ההרגשה עוברים. כן אני מכליל מגזים. יודע שיש הרבה סוגים. זה החוויה שלי.

אז לדעתם? אישה נהנית במלוא מובן המילה והמיניות לשלוט? או שזה רק משחק. בריחה. אסקפיזם. אבל לעולם לא הדבר האמיתי.

הגבר האולטימטיבי הוא כנוע או אגרסיבי?
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 23 באפר׳ 2023
Aristotle​(נשלט) • 23 באפר׳ 2023
בעייתי להכליל בנושא הזה.

יש שולטות שיגידו לך בפירוש שהן מפרידות בין זוגיות לבדסמ והם אכן לא מעוניינות בנשלט כבן זוג.

ויש כאלו שכן.
אגב אותו נשלט גם יכול להיות אותו גבר-גבר עם כל התכונות הסטריאוטיפיות ה"רצויות" שתיארת פה, ועדיין לתת לבת זוג שלו להוביל במקומות מסוימים.

עצה שלי- פחות הכללות יעשו לכולנו רק טוב.
שלגי
לפני שנה • 23 באפר׳ 2023
שלגי • 23 באפר׳ 2023
משהו שכתבתי פעם שנראה לי מתאים:

נערה הייתי
וגם זקנתי (כוסומו)
ואם למדתי משהו זה לא לקחת שום דבר יותר מידי ברצינות,
גם העדפות מיניות.
ואני הייתי קיצונית, אוהו ממש קיצונית, משני צידי המטבע, או השוט, או ווטאבר.
בקיצור
, lighten up אין צורך לקחת את עצמכם ברצינות יתרה מידי - זה בסך הכל די מגוחך…
מי שלא יכול לצחוק על עצמו,
החיים יצחקו עליו 🤦🏻‍♀️

והכי חשוב - בעיקר בחורף - קרם הגנה…

https://youtu.be/sTJ7AzBIJoI

והערת שוליים: אגרסיביות תכונה לא משהו בעיני - בכל הקשר ובטח לא מאפיינת תכונות של אלפא
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 23 באפר׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 23 באפר׳ 2023
לכל אדם יש הרבה תפקידים בחיים.
ובכל תפקיד הוא יכול להביא לידי ביטוי חלק מאישיותו.

אני לדוגמא נשלט מתמסר על גבול הטוטאלי,
מה שלא מונע ממני להיות מנהל מוצלח ומוערך.
להיות אבא אוהב ומגן לילדים שלי
להיות בן להורים שלי
ועוד הרבה תפקידים שונים ומשונים בחיי ותוך השתנות מתמדת.

בסוף אצל שולטות/ים וגם אצל נשלטים/ות יש תמיד מינון כל שהוא של משחק ושל אמת.
וגם של פשרה.
בסוף העיקר זה להיות בן אדם.
icon_smile.gif
dorisraelian
לפני שנה • 23 באפר׳ 2023
dorisraelian • 23 באפר׳ 2023
נושא חשוב מאוד בעיניי - תוהה לגביו לא מעט. אישית מאמין שזה לא שחור ולבן - אבל שבהחלט מחשבה שרק שליטה מהווה תחליף מלא מלא לזוגיות סטנדרטית אולי לא נכונה לרוב האנשים.
hrgiger
לפני שנה • 23 באפר׳ 2023
hrgiger • 23 באפר׳ 2023
כן, אני באמת נהנית לשלוט.
להיות אלפא עם בטחון, כסף ועוצמה לא סותר את זה שהוא יתמסר למישהי. להיות נשלט לא אומר להיות רכיכה שאי אפשר להשען עליה ושלא מסוגלת לתמוך.
אני לא נהנית להיות "ילדה קטנה" של אף אחד ולהשען ולהתמך לא מעיד על חולשה.
אגרסיביות היא לא בהכרח דומיננטיות ודומיננטיות לא בהכרח מגיעה עם אגרסיביות (אני אחת הנשים הכי פחות אגרסיביות שקיימות, ודומיננטית).

אה, ואתה צריך להרחיב את המדגם המייצג שלך לגבי נשים שחודרות עם סטראפ, רובנו (ממי שחודרת) ממש ממש ממש ממש נהנות מזה וחלקינו גם גומרות מזה.
    התגובה האהובה בשרשור
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לפני שנה • 23 באפר׳ 2023
אני נהנית לשלוט בגבר, ולא הייתי רוצה בן זוג דומיננטי ושולט.
לדעתי בן זוג נשלט זה דבר מצוין. ומתאים לי הרבה יותר מבחינת מבנה אישיות.
גם הדוגמה מהבית היא כזאת ומאד מוצלחת.
StreetCat
לפני שנה • 23 באפר׳ 2023
StreetCat • 23 באפר׳ 2023
הגבר האולטימטיבי זה הגבר שיתאים לי,
הוא יכול וצריך להיות הוא עצמו,
בלי מסכות, בלי להדחיק את המיניות או את הרגשות שלו רק כדי להיות "גבר".
זה לא משנה אם הוא כנוע או לא.

התאמה זוגית היא כ"כ הרבה מעבר לזה.

כן, יש כאלה שחיים בסרט שזוגיות היא מסוג אחד, אבל המציאות מוכיחה אחרת.
ואולי, אותם גברים שבטוחים שאין זוגיות עם שולטת(כי כל אישה בעולם תרצה אך ורק גבר אסרטיבי לא כנוע, בוגה בוגה) בעצם לא רוצים באחת כזו.
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 23 באפר׳ 2023
Bluecollar​(שולטת) • 23 באפר׳ 2023
אני לא מחפשת איזה גבר דומיננטי להכניע או גבר שיתרפס בפני. אני באה למערכת היחסים ממקום שוויוני. אני מעריכה את האדם שמולי. אתי נמצאים רק אנשים איכותיים.
אין לי צורך באביר שיפול מהסוס. אני לא מחפשת תפקיד. אני לא מחפשת מישהו לנהל.
אני מובילה ורוצה גבר שיבין את זה וילך יחד אתי.
אני אוהבת ומעריכה את כל מי שהיה נשלט שלי הם אנשים טובים איכותיים חכמים ומדהימים ללא קשר לתפקיד המגדרי או לעובדה שהם נשלטים. אני יודעת גם להשען ואני יודע גם לדאוג לרווחה והצורך של בנשלט
השיח הוא תמיד בגובה העיניים גם אם היחסים היררכיים.
אין לי עניין דאווינים. אני מסוגלת לפרנס את עצמי ונהל את המלחמות שלי. תורידו את החרבות
מטפורה
לפני שנה • 23 באפר׳ 2023
מטפורה • 23 באפר׳ 2023
בניגוד לקודמיי (המלומדים בהחלט) אני לא רואה את ההכללה עצמה כבעיה, אלא את הנחות המוצא המקדימות, המנחות חיפוש תשובה פשטנית.
אין סתירה בין רצון להיות מוכלת לרצון בהכלה, אפילו לא בין משיכה לכח לבין צורך להפגין פגיעות בתוך מערכת יחסים.
אנאקטמנט בדסמי, גם אם משחקי מאד, הוא לא שקרי ומזויף במובן שאתה בוחר להתייחס אליו. בכלל לא ברור לי למה "שקר" ו"אמת" זה פילטר נכון לתופעות אנושיות בעיניך. מערכת יחסים היא לא משוואה מתמטית.

חיבקתי, ליטפתי וניחמתי גם גברים שולטים, התרפקתי והתנחמתי גם בחיקם של גברים נשלטים.
הגבר האולטימטיבי הוא אדם חזק, נבון, אמיץ, רגיש, עניו, מעמיק, אדיב ונדיב (וכך גם האשה האולטימטיבית, אגב). את זה אתה מוזמן להכליל. 🤷