שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם את באמת נהנית לשלוט בגבר?

מפית​(אחר)
לפני שנה • 23 באפר׳ 2023
מפית​(אחר) • 23 באפר׳ 2023
מטפורה כתב/ה:
בניגוד לקודמיי (המלומדים בהחלט) אני לא רואה את ההכללה עצמה כבעיה, אלא את הנחות המוצא המקדימות, המנחות חיפוש תשובה פשטנית.
אין סתירה בין רצון להיות מוכלת לרצון בהכלה, אפילו לא בין משיכה לכח לבין צורך להפגין פגיעות בתוך מערכת יחסים.
אנאקטמנט בדסמי, גם אם משחקי מאד, הוא לא שקרי ומזויף במובן שאתה בוחר להתייחס אליו. בכלל לא ברור לי למה "שקר" ו"אמת" זה פילטר נכון לתופעות אנושיות בעיניך. מערכת יחסים היא לא משוואה מתמטית.

חיבקתי, ליטפתי וניחמתי גם גברים שולטים, התרפקתי והתנחמתי גם בחיקם של גברים נשלטים.
הגבר האולטימטיבי הוא אדם חזק, נבון, אמיץ, רגיש, עניו, מעמיק, אדיב ונדיב (וכך גם האשה האולטימטיבית, אגב). את זה אתה מוזמן להכליל. 🤷
מפית​(אחר)
לפני שנה • 23 באפר׳ 2023
מפית​(אחר) • 23 באפר׳ 2023
יפה ונכון (בעיניי לפחות).
נימרייה​(שולטת)
לפני שנה • 23 באפר׳ 2023

Re: האם את באמת נהנית לשלוט בגבר?

נימרייה​(שולטת) • 23 באפר׳ 2023
יש פה הרבה דברים להתייחס אליהם ואני לא אתעצל לעבור ממש על כל משפט ולתת את דעתי. והסיבה שאני לא אתעצל לעשות את זה היא שמרגיש לי שאתה רואה הכל דרך זווית מאוד מאוד צרה:
נשיות - מתמסרת, כנועה, נשלטת, יותר זורמת עם החלטות ורצונות של אחרים.
גבריות - דומיננטיות, עוצמה, כוח, אגרסיה, תמיד רוצה להחליט ולהוביל.
זה מה שאני מרגישה שאתה משדר מהכתיבה שלך.
אני ממש לא חושבת שככה העולם עובד אז אני אעבור לציטוטים שלך ולמענה על נקודות שהעלת:

נכון את נהנית לשלוט. אבל את הגבר האמיתי שלך. האבא של הילדים שלך. תרצי דומיננטי שולט עם אנרגיה גברית עוצמתית.
- חלק נמשכות לתכונות שציינת בגברים וחלק לא, אני אישית כן אוהבת גברים עם התכונות האלו לא הייתי קוראת לו שולט, זו המילה היחידה שהייתי מחליפה בפרטנר יציב/ אדם ששולט בחייו (ולא יחס יישא שצריך שמישהו יטפל ובו).

הקונפליקט הזה תמיד הוריד לי המשיכה כנשלט לשולטות. המחשבה שהחיבור פייק. שהיא לא באמת נהנית עד הסוף.
- שני דברים או שהיא באמת שולטת ויש בך דברים אחרים שגרמו לה לא להנות (באמת לא מפתיע כשאתה לא מוכן לקבל את זה שנשים חוות גירוי מסטראפ או שליטה...) או שהיא שאמת הבינה עם עצמה שהיא צריכה משהוא אחר וזה קורה אנשים מגלים על עצמם דברים חדשים תמיד.

אולי יושב על רגשות נחיתות שלה. טראומה. היא בתוך הסרט של ההנאה עם תדמית השולטת הנהנית מגברים פסיבים כנועים לשימוש כצעצועים. אבל זה משחק. לא הגירוי אמיתי.
- אני כמובן אומר שזה לא חייב לבוא ממקום טראומטי אבל סתם לצחוקים, אתה נהנה ממשחקי שליטה כי עברת משהו טראומטי? אתה עם רגשות נחיתות שצריך לפתור?

כי במציאות פגשתי שוב ושוב ושוב אישה. שרוצה בסוף להניח ראש על הגבר שלה. שיכיל אותה רגשית. שיוביל אותה. דומיננטי. בוודאי כשמתפתחת מערכת יחסים. הרצון. הילדות. הטבע להיות הילדה הקטנה של אבא צף בעוצמה.
-אהה, אתה מצפה ממנה להיות קרה ללא רצון לאינטימיות שאפילו מרמזת שהיא לא 100 אחוז בשליטה? ואיך שולטת בכלל מעיזה לרצות נחת כחלק מזוגיות... הרצון למצוא שקט בבן או בבת הזוג לא קשור בכלל לבדסם או לוניליות. זו תכונה אנושית וטבעית. הרצון למצוא פטרנר להיות מי שאנחנו איתו ואין קשר בין הגירוי המיני שאני חווה מלראות אותך מתפתל מרוב כאב לזה שאני אתרגש להתכרבל בפיגמה חמודה עם הנשלט הבן זוג ביום קר.

כי בסוף כשמופיע גבר אלפא בסביבה. עם הבטחון העוצמה הכוח והכסף. תמיד רואים את הכרכורים וההתרגשות של כל שולטת. שחוזרת להתנהג כמו אישה. כמו נשלטת.
- יצא לך להתאהב פעם? זה פרפרים בבטן, והתרגשות, וזה לא תלוי מין מעמד או אף תכונה אחרת, אנדרו טייט דיי עשיר יש לו כוח ונניח עוצמה. מבטיחה לך שאני לא אתרגש בסביבתו כמו שאני מתרגשת ליד מישהו שמוצא חן בעייני והוא פחות עשיר ועוצמתי מאנדרו.

האם בכלל שורש האבולוציה שלנו כבני אדם. הוא משיכה לעוצמה. לשילושים אפלים. לא לחולשה ולא לכניעות. זה לא אני אומר אלא ניטשה במאמרו הרצון לעוצמה.
- אבולוציונית אנחנו מחפשים את הפרטנר שיהיה הכי טוב עבור הצאצאים שלנו, משמא מראה, כוח, והנגזרת של היום מעמד כלכלי חשובים לנו, התנוחה בה אנחנו מזדיינים פחות רלוונטית.

מרגיש כאילו קשר של שולטת ונשלט נמשל לזיון עם סטראפ און. את לא מרגישה. רק מזיזה את האגן. בקושי גירוי מיני. אשליה. פייק בולשיט בכמות גבוהה.
-כמו שרבות לפני אמרו, טעות רצינית להניח את זה. זה ממש לא המקרה.

הגבר לעומת זאת נהנה יופי. יש גירוי. שליטה מלמטה ועוד ועוד. כי גברים אוהבים לשלוט. אנחנו ציידים. גם בשליטה מלמטה.
- אינדיבידולי לחלוטין ונכון לגברים יש יותר נטיה לחזר לעומת נשים ועדיין יש נשלטים שמחזרים מדהים אחרי שולטות בתקווה שהן יבחרו בהם. לגבי האהבה לשלוט זה ממש תלוי גבר.

את הגירוי האמיתי את צריכה כמו כל אישה. בסוף זה בוא תזין אותי. תפרק אותי. את לא באמת נהנית מהזיוף מהמשחק הזה.
- אתה מבין שבקשר בין שולטת לנשלט יש המון דרכים לאישה לחוות גירוי ואורגזמה? ואם אתה חושב שכשהגבר מזיין את הבחורה היא לא יכולה להיות בשליטה, יש לך עוד דברים לחוות... זה ממש לא משנה מי מעל מי או מי מזיין את מי, שולטת יכולה להיות המכתיבה והמחליטה בכל סיטואציה.

משחרר כתיבה חופשית. מקווה שהרעיון או ההרגשה עוברים. כן אני מכליל מגזים. יודע שיש הרבה סוגים. זה החוויה שלי.
אז לדעתם? אישה נהנית במלוא מובן המילה והמיניות לשלוט? או שזה רק משחק. בריחה. אסקפיזם. אבל לעולם לא הדבר האמיתי.
- כן נשים נהנות באמת לשלוט

הגבר האולטימטיבי הוא כנוע או אגרסיבי?
- האמירה הזו הספיקה להראות את העמדה לך בנושא, כי כניעות היא לא ההפך של אגרסיה. יש שולטים מאוד רגועים ונשלטים מאוד אגרסיביים אתה מבלבל תכונות והמון דברים לסלט. תפריד בין מגדר לתכונות כאלו ואחרות ותבין שאדם יכול לתת למקום לתכונות שונות בסיטואציות שונות.

לא יודעת מה הניסיון שלך או כמה נשים או שולטות הכרת שזו התפיסה שלך אבל מאחלת לך להכיר נשים שיראו לך כמה העולם הזה מגוון.
וכן, לנסות במסווה או לא באמת במסווה לומר שטבע האישה הוא להיות כנועה לגבר ושמי שטוענת שהיא שולטת זו נטו הצגה עד שיעברו לה רגשות הנחיתות או שהיא תפגוש את הגבר הראוי, לא מוציא אותך באור טוב במיוחד.
זוג פלוס​(שולטת)
לפני שנה • 23 באפר׳ 2023
זוג פלוס​(שולטת) • 23 באפר׳ 2023
נשלט/שולט היא רק תכונה אחת מיני רבות שיש באדם כלשהו.
היא לא הדבר שעליו מבוססת זוגיות והיא בוודאי לא מבטיחה זוגיות מוצלחת.
זוגיות היא עוד הרבה דברים ח7ץ מיחסי שליטה ובדסמ.
מלישס​(סדיסטית)
לפני שנה • 23 באפר׳ 2023
מלישס​(סדיסטית) • 23 באפר׳ 2023
גבר יכול להיות דומיננטי ומוביל ,
ובאותה נשימה גם להתמסר לאישה הנכונה.
ממליצה להשתחרר מההגדרות.
יש הכול מהכול.
לגבי סטראפון , אותי אישית זה מדליק בלי קשר לבידיסמ.
זה עושה לי את זה ומגרה אותי מינית.
לגבי זוגיות ,
אז כן אני עושה הפרדה בין הבידיסמ לחיים שלי בחוץ.
אני לא מחפשת שיהיה נשלט או שולט אגב.
ואני לא מחפשת מישהו שיוביל.
אין לי רצון או צורך במישהו דומיננטי .
אני מחפשת קשר שיווני , מכיל ומקבל.
אם הוא יאהב להישלט ויאהב כאב זה יהיה בונוס מטורף עבורי. אבל אם לא , זה גם בסדר.
מה שאני מחפשת זה קשר שמבוסס על ערכים טובים.
שיוון ואהבה.
כמהת-יער
לפני שנה • 23 באפר׳ 2023
כמהת-יער • 23 באפר׳ 2023
אמלק- כן. אני באמת נהנית לשלוט בגבר.
Into​(נשלטת)
לפני שנה • 23 באפר׳ 2023
Into​(נשלטת) • 23 באפר׳ 2023
וואו, נושא חשוב ומעורר מחשבה, תודה ששיתפת,, !

חשבת לכתוב ספר בנושא?
Don Atello​(שולט)
לפני שנה • 23 באפר׳ 2023
Don Atello​(שולט) • 23 באפר׳ 2023
אתה צריך כ"כ הרבה כח עצמי ובטחון בשביל להיות נישלט, בשביל לקפוץ דרך החישוקים של השולט שרק מנסה לגרור אותך דרך קצה גבול היכולת שלך והסיבולת.
יש בזה המון סקס אפיל, במיוחד אצל אנשים נונקומפורמיסטים