בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכה בתשלום - זה חוקי?

Into​(נשלטת)
לפני 11 חודשים • 5 במאי 2023
Into​(נשלטת) • 5 במאי 2023
בקצרה: כן, זה נחשב זנות, לפי חוק.

באריכות:
חוק צריכת זנות בישראל (אושר ב31/12/18, נכנס לתוקף ב10/7/2020) אוסר על ניסיון לצריכת שירותי זנות ועל צריכת שירותי זנות, לצערנו העונש כרגע הוא רק קנס (בעיות תקצוב וממשל).

-מה מוגדר כמעשה זנות? "קיומו של מגע מיני בגופו של אדם בתמורה לאתנן." (סעיף 3ד)

-מהו אתנן? "תמורה למגע מיני, בין בכסף ובין בשווה כסף או בטובת הנאה מסוג אחר, ובלבד שהתמורה תהיה בזיקה ישירה למגע המיני." (סעיף 3ג ).
-גם ניסיון לצריכת שירותי זנות, בו התקבל השירות אך לא בוצע תשלום, מנוגד לחוק. (סעיף 6ב).
-במקרה של עבירה חוזרת/קטינים/עבירות נלוות/תחת נסיבות חמורות, לא יוטל קנס אלא תפתח חקירה וכתב אישום. (סעיף 8 במלואו)

*למי שמתקשה, גם מגע מיני בגופו של אדם שעובר דרך אביזר מין (שוט, סטראפאון פלאג וכ'ו) מוגדר כמגע מיני.
*החוק חל על כל שוהה במדינת ישראל.

אז כן, מלכה בתשלום היא זונה, והליכה אליה נחשבת צריכת זנות.

~בנימה אישית: אל תהיו זנאים, זה דוחה 💕🌈
cuckold אוהב שלך​(נשלט)
Into The Unknown כתב/ה:

באריכות:
חוק צריכת זנות בישראל (אושר ב31/12/18, נכנס לתוקף ב10/7/2020) אוסר על ניסיון לצריכת שירותי זנות ועל צריכת שירותי זנות, לצערנו העונש כרגע הוא רק קנס (בעיות תקצוב וממשל).

-מהו אתנן? "תמורה למגע מיני, בין בכסף ובין בשווה כסף או בטובת הנאה מסוג אחר, ובלבד שהתמורה תהיה בזיקה ישירה למגע המיני." (סעיף 3ג ).
-גם ניסיון לצריכת שירותי זנות, בו התקבל השירות אך לא בוצע תשלום, מנוגד לחוק. (סעיף 6ב).
-במקרה של עבירה חוזרת/קטינים/עבירות נלוות/תחת נסיבות חמורות, לא יוטל קנס אלא תפתח חקירה וכתב אישום. (סעיף 8 במלואו)

*למי שמתקשה, גם מגע מיני בגופו של אדם שעובר דרך אביזר מין (שוט, סטראפאון פלאג וכ'ו) מוגדר כמגע מיני.

cuckold אוהב שלך​(נשלט)
כל ההנאה לדעתי היא במשיכה של שני הצדדים(הן המלכה והן העבד) והשליטה המנטלית שלה בך ראשית ורק אז המינית..
זה ברור וכיף שאנחנו כעבדים נשלם ונפנק את המלכה שלנו..אך מרצונן ומרצוננו ולא מכנית..
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 5 במאי 2023
fkfkeoeofkfk כתב/ה:
תרבות הPC לא מוכנה להתמודד עדיין עם שאלות כאלה. בבקשה תחזור עם השאלה עוד עשור. זה עושה להם קצר במוח ויתחיל להיות פה מלא עשן וצפצופים כאלה של גלאי עשן ואין לי כוח רעש הזה.

כי מצד אחד זונה זה (תמיד) אשה מסכנה שמנוצלת (וכמובן נוצלה מינית בילדותה ולכן בחירתה פסולה) על ידי זנאים (בבונים חסרי מוח ולב) ומצד שני יש גם זונה שולטת עצמאית וחזקה שמזיינת את הזנאי.

אז על פי תרבות הPC אתה זנאי והשולטת היא למעשה פועלת מתוך טראומה-קשקוש-מיניות-ילדתות וכל סחר במין הוא פסול כי הגבר מנצל את האשה-הטרואמתית-אסור-פסול-זנאי.

אז לתשובה, כן, זה זנות ואתה כמובן זנאי ואשם.

* drops mic *

למסגר את הטיעון שלך בכך שאתה נאבק בתרבות כביכול פוריטנית של העולם השמרן בעודך הליברל המתקדם לא הופך אותך לצודק.
השאלה היא בהחלט במקום, החוק לא מתייחס לרקע של העוסקות בזנות. אפשר בהחלט לטעון שזה חלק מהטיעון המוסרי אבל חוקית אין לזה שום רלוונטיות.
RonaD​(טרנסית אחרת)
RonaD​(טרנסית אחרת) • 5 במאי 2023
זוג פלוס כתב/ה:
תורמת את שני השקל שלי...

אין הגדרה בחוק למהי ''זנות''.
הפרשנות והפסיקה המשפטית מתייחסת לזה כמקרים שבהם יש מגע מיני, מלא או חלקי תמורת טובת הנאה/תשלום.

לפי זה בעצם, ''מלכה בתשלום'' בהחלט יכולה להכנס לקטגוריה הזו של צריכת זנות. ברוב המקרים יש הרי מגע ואינטרקציה מינית, גם אם מדובר רק בלעשות לך ביד.
זה לא שונה ממה שקורה ב''מכוני עיסוי'' למיניהם, שכבר נכנסו לקטגוריה הזו של נותני שירותי זנות.

גם במקרים שאין מגע כזה, זה יהיה נתון לפרשנות.
עשוי להיות שופט שיקבע שזה שהצליפו בך תוך כדי שליקקת מגפיים של מישהי, זה ממש לא בגדר אקט מיני, ועשוי להיות שופט שיקבע שכן כי זו ''סטייה מינית''.

אבל מי בכלל במערכת החוק יתעסק עם הדבר הזה שנעשה באופן פרטי, בין שני אנשים ושהוא לא הזנות ''הקלאסית''.
אין להם לא את הזמן, לא את האנרגיות ולא את האנשים בשביל זה.

נראה לי שאתה יכול להיות רגוע.

זה נכון שאין הגדרה של מה זה זנות כי המחוקק מניח שזה ידע מקובל ומכאן גם התשובה.
אקט מיני תמורת תשלום נחשב מעשה זנות.
מהו אקט מיני,גם כאן המחוקק מניח איזשהו ידע כללי.
וכאשר בתי משפט שופטים נושאים כאלו השאלה היא האם האדם המצוי יחשוב שקיים יחס ישיר של סיבה ותוצאה מהאקט לסיפוק המיני.
יוצא דופן הוא סטראפאון שאותו החוק מגדיר כמעשה סדום אבל מאחר והעבירה הזאת כמעט ונעלמה כעבירה היום אני חושבת שאין בזה דבר שיכול להדאיג
אבל לך תדע זה בכל זאת איתמר בן גביר אז אולי יחזרו כאן כתבי האישום.
אגב נשלטת מקצועית, אותו הסיפור אם אתה הגעת לסיפוק בגלל משהו שהאדם הסביר בקחוב ייראה כא'ט מיני אז כן אתה בזון של זנות אם לא אז לא.

P?S זוהי תמצית של חוות דעת משפטית משנת 2010 מאחר וחוק הפללת הלקוחות נשען על השאלה זנות מה היא, אני לא חושבת שהחוות דעת הזאת איבדה רלוונטיות.
אגב ביום ששופט יחליט שדבר מסויים הוא "סטייהמינית" זה היום לעזוב את הארץ
הלן הדובה
לפני 11 חודשים • 6 במאי 2023
הלן הדובה • 6 במאי 2023
Into The Unknown כתב/ה:

באריכות:

חלק מהבעיה פה הוא ביסוד ההנחה שאקטים בדסמיים הם מיניים ביסודם. הם לא.

אם אנחנו יוצאים מתוך נקודת הנחה שהאקט איננו מיני אז יש מקום לתמרון מול החוק ולהגדיר סשן בתשלום כשירות ותו לא.

שוט הוא כלי. הוא איננו מיני. אם אני מקבל הצלפות בסאונה רוסית עם ענף, זה מיני? אני הרי ערום וחווה כאב?

אני לא חושב שיהיה מקום למלכות מלקות בתשלום שמשלמות מיסים בזמן הקרוב אבל אם יכירו באקטים בדסמיים כלא מיניים מיסודם אז אולי יש מקום לזה בעתיד. ולא רק בארץ.
GlamFetishDom​(שולט)
GlamFetishDom​(שולט) • 6 במאי 2023
mister z כתב/ה:
Zord כתב/ה:
אני מניח שבימינו אנו בארץ הקודש זה חוקי להיות מלכה בתשלום, אבל זה כנראה לא חוקי שיהיו לה לקוחות.

גם חוקי להיות זונה...
אסור להיות לקוח

זה כמובן עיקרון שערורייתי. מותר למכור קוקה קולה אבל אסור לקנות...
Fashion kitty​(אחרת)
Fashion kitty​(אחרת) • 6 במאי 2023
זה כמובן עיקרון שערורייתי. מותר למכור קוקה קולה אבל אסור לקנות...[/quote]

זה נועד למסגר את העוסקות/ים בזנות בתור קורבנות שצריך לעזור להן/ם ולא בתור פושעים שעוברים על החוק, כמו שקורה במדינות שבהן הזנות עצמה לא חוקית.
המטרה היא בסופו של דבר למגר את הזנות, מבלי להעניש את העוסקות/ים בה.
מה שתומכות ותומכי החוק הזה פספסו לחלוטין זה ש-
א. לעבודת מין יש המון סוגים וגוונים וממש לא כל עובד/ת מין צריכה שיצילו אותה מעצמה.
ב. חוק הפללת הלקוח לא עוזר במאומה ורק מזיק ופוגע בעיקר בזונות רחוב וזונות שעובדות תחת סרסורים, לרבות נשים שנחטפו או הובאו לארץ במרמה לטובת סחר.
מראש, מבין שלל עבודות המין הקיימות, הן אלה שנמצאות בסיכון הכי גבוה לפגיעה ע"י סרסורים ולקוחות ועובדות בתנאים הכי גרועים.
החוק הזה פשוט מרע את תנאי העבודה שלהן עוד יותר.
בנוסף, החוק הזה גם טומן בתוכו סיכון אמיתי להפצת מחלות מין באוכלוסיה הכללית שכן, לקוחות זנות עלולים לפחד להיבדק מחשש שיעלו עליהם.

אפשר להאמין שרצוי לשאוף ליצירת חברה שבה זנות לא קיימת, אפשר להאמין שזנות היא תפועה נוראית שבעיקר פוגעת במי שעוסק/ת בה (לפני שאתם מתחילים להטיף לי מוסר, עבדתי בזנות כמה שנים מחיי, אז בוודאות יש לי יותר סיי בנושא ממי שלא) ועדיין לחשוב שחוק הפללת לקוחות זנות הוא נוראי ובעיקר נועד לגרום לכמה אקטיביסטיות תל אביביות שיש להן אפס סיכוי להגיע לזנות אי פעם, להרגיש טוב עם עצמן.

מזל טוב, גרמתן לזה שלזונת רחוב שאתן מתיימרות לדאוג לה, אין עכשין מספיק זמן לבדוק כמה אנשים יושבים בתוך הרכב שעצר לידה או אם יש איזה גרזן במושב האחורי.
עכשיו היא בטוח תעזוב את הזנות ותלך להייטקס, נכון?
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 6 במאי 2023
הלן הדובה כתב/ה:

אם אנחנו יוצאים מתוך נקודת הנחה שהאקט איננו מיני אז יש מקום לתמרון מול החוק ולהגדיר סשן בתשלום כשירות ותו לא.

שוט הוא כלי. הוא איננו מיני. אם אני מקבל הצלפות בסאונה רוסית עם ענף, זה מיני? אני הרי ערום וחווה כאב?

אני לא חושב שיהיה מקום למלכות מלקות בתשלום שמשלמות מיסים בזמן הקרוב אבל אם יכירו באקטים בדסמיים כלא מיניים מיסודם אז אולי יש מקום לזה בעתיד. ולא רק בארץ.

די להיתמם. בדסם הוא מיני ביסודו, אתה מקבל סיפוק מיני מהמכות גם אם אין אקט מיני קלאסי.
מחילה, אבל על עניין הסאונה לא אענה בכלל, זה טיעון מטופש מדי.
אולי במקום לחפש איך לתמרן את החוק, תשאל את עצמך למה הדרך היחידה שבה אתה מצליח להגיע לסשן עם מלכה היא כשאתה משלם לה?
Fashion kitty​(אחרת)
Fashion kitty​(אחרת) • 6 במאי 2023
Into The Unknown כתב/ה:
הלן הדובה כתב/ה:

די להיתמם. בדסם הוא מיני ביסודו, אתה מקבל סיפוק מיני מהמכות גם אם אין אקט מיני קלאסי.
מחילה, אבל על עניין הסאונה לא אענה בכלל, זה טיעון מטופש מדי.
אולי במקום לחפש איך לתמרן את החוק, תשאל את עצמך למה הדרך היחידה שבה אתה מצליח להגיע לסשן עם מלכה היא כשאתה משלם לה?

אני מבינה מה ניסית לומר, אבל רצוי לא לתקוף אנשים באופן אישי מבלי לדעת מה הם עושים או לא עושים בחייהם האישיים או מאיזה צד של השוט הם.