לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכה בתשלום - זה חוקי?

TheStrider​(סדיסט)
לפני 11 חודשים • 6 במאי 2023
TheStrider​(סדיסט) • 6 במאי 2023
GlamFetishDom כתב/ה:
mister z כתב/ה:
Zord כתב/ה:
אני מניח שבימינו אנו בארץ הקודש זה חוקי להיות מלכה בתשלום, אבל זה כנראה לא חוקי שיהיו לה לקוחות.

גם חוקי להיות זונה...
אסור להיות לקוח

זה כמובן עיקרון שערורייתי. מותר למכור קוקה קולה אבל אסור לקנות...

הוא לא שערורייתי, הוא מתייחס לכך שהראייה של זנות יוצאת מתוך נקודת הנחה שהקורבנות הראשוניים של זנות הן הזונות עצמן ושהביקוש לכך הוא המניע את הניצול שלהן.
אפשר לטעון שהפללה לא תפחית את הטיעון ובהחלט יש מקום לטיעונים וגישות שונות אבל בניגוד לקוקה קולה הבעיה אינה המוצר (מין) אלא האופן שבו הוא נסחר. במקרה כזה יש מקום להפליל את הביקוש למוצר ולא את הספק תחת ההנחה שהם מצויים במצב של ניצול או חולשה לשם סיפוק מוצר זה.

באופן זהה לכך שלמרות שיש בעיה מוסרית עם תשלום דמי חסות התשלום שלהם אינו חוקי אלא הדרישה היא הפשע.
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 6 במאי 2023
Fashion kitty כתב/ה:

אני מבינה מה ניסית לומר, אבל רצוי לא לתקוף אנשים באופן אישי מבלי לדעת מה הם עושים או לא עושים בחייהם האישיים או מאיזה צד של השוט הם.

לא תקפתי אישית, התכוונתי ל"אתה" כ"צרכן הזנות/מלכות בתשלום הכללי."
מבינה את הבלבול, הייתי צריכה לכתוב בגוף שלישי icon_smile.gif
Aristotle​(נשלט)
Aristotle​(נשלט) • 6 במאי 2023
Into The Unknown כתב/ה:

אולי במקום לחפש איך לתמרן את החוק, תשאל את עצמך למה הדרך היחידה שבה אתה מצליח להגיע לסשן עם מלכה היא כשאתה משלם לה?

הקאתי קצת בפה כשקראתי את התגובה הזאת.
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 6 במאי 2023
Aristotle כתב/ה:

הקאתי קצת בפה כשקראתי את התגובה הזאת.

הכל חוזר אליך קקי בידך
RonaD​(טרנסית אחרת)
RonaD​(טרנסית אחרת) • 6 במאי 2023
בפעם האחרונה משפטית סשן מקצועית עם שולטת/ או נשלטות מקצועילא יחשב למין תמורת תשלום אם הצד המיקצועי אינו עושה דבר שעשוילהיחזב האקט מיני ישראלי להסביר. אלו הגבולות החוק
Eyals​(נשלט)
Eyals​(נשלט) • 6 במאי 2023
.