שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אלכס ואני

Danbd
לפני 11 חודשים • 7 במאי 2023

אלכס ואני

Danbd • 7 במאי 2023
היי, קוראים לי גיא אחרי כמה חוויות שהיו לי החלטתי להתחיל לשתף את חלקם, הסיפור הבא מתאר איך פגשתי את אלכס.
פרק 1:
השנה היא שנת 2021 אני כמה חודשים אחרי השחרור מהצבא והחלטתי להירשם לתואר באוניברסיטת אריאל,
הימים עברו בצורה מאוד שקטה עד לתחילת הלימודים, אחרי שירות צבאי ארוך קצת משעמם זה לא משהו רע,
בכניסתי לראשונה לכיתה ראיתי כמה בחורות שתפסו לי את העין אבל בחורה אחת הצליחה ממש לסקרן אותי, קראו לה אלכס היא היתה בת 22, בחורה רוסיה בלונדינית נמוכה עם עיניים כחולות, לא חטובה אך גם לא מלאה, משהו באמצע.
ימים ושבועות חלפו ולאט לאט התחלנו לדבר והתחברנו, היה לה חבר ככה שידעתי שהשיח בנינו הוא שיח ידידותי בלבד, אבל עדיין משהו בה משך אותי וסקרן אותי היא היתה מאוד שתלטנית בעלת ביטחון עצמי מאוד גבוה, היא אהבה להתלוצץ על דברים שהביכו אותי ואני הייתי מחייך בנימוס ומנסה לא להסמיק, לדוגמא היתה הפסקה אחת שהיא דיברה על פוט פטיש, שיש מלא בנות שמוכרות תמונות של הכפות רגליים שלהן באונלי פאנס, היא הסבירה כמה זה דוחה וכמה הגברים האלה טיפשים וסוטים שהם מבזבזים כלכך הרבה כסף על כפות רגליים מסריחות, יום אחר היא השוויצה בנעליים החדשות שלה ואז אמרה ״וואי הרגליים שלי ממש קטנות אתה צריך לראות את הכפות רגליים שלי ממש כמו של בובה חבר שלי כל הזמן צוחק עליי בגלל זה״ .
יום אחד במהלך סוף הסמסטר הראשון ללימודים המרצה לפיזיקה נתנה לנו עבודת הגשה ואמרה לנו להתחלק לזוגות, באופן טבעי אני ואלכס החלטנו לעבוד ביחד, קבענו לשבת יחד בספריה של האוניברסיטה אחרי הלימודים בשביל להכין את העבודה.
הגענו לספריה היא הייתה ריקה, בכל זאת שבע בערב סוף היום רוב הסטודנטים סיימו את יום הלימודים, מצאנו לנו פינה שקטה, פתחנו את המחשבים והתחלנו לעבוד.
אלכס הורידה את הנעליים שלה ונשארה עם גרביים, ואני לא הצלחתי להפסיק להסתכל לה על הרגליים, פשוט הייתי משותק, לא הצלחתי להתרכז בלימודים בכלל, אלכס כל פעם שאלה אותי גיא הכל בסדר? מה יש לך? ואני כל פעם עניתי מהר כן כן הכל בסדר פשוט קצת עייף, לאחר כחצי שעה הטלפון של אלכס צלצל והיא יצאה לדבר בחוץ, חלפו כמה שניות ואני קולט שהיא השאירה את הנעליים שלה ממש לידי, במחשבה של שניה אני מסתכל ימינה שמאלה מוודא שאין אף אחד לידי וישר צולל תחת השולחן ומריח את הנעליים של אלכס, היה להם ריחה משכר של גרביים וזיעה קלה, אני לא יודע כמה זמן חלף אבל פתאום שמעתי את אלכס אומרת ״גיא מה אתה עושה שם מתחת לשולחן״ ואני ישר התרוממתי מובך ״ כלום כלום סתם נפל לי העט חיפשתי אותו״
״אוקיייי……. למה אתה מחזיק את הנעל שלי?…״
בטיפשותי אני מבין שמרוב הלחץ קמתי מהר מתחת לשולחן כשאני מחזיק עדיין בנעל של אלכס, התחלתי להסמיק ולגמגם ניסיתי לחשוב מהר על תירוץ אבל לא הצלחתי לחשוב על כלום, אלכס התחילה לצחוק ״חחחחחחחחחח מה יש לך גיא מה הפכת להיות ככה אדום, שאלה פשוטה מה אתה עושה עם הנעל שלי, טוב טוב לא חשוב שב ובוא נמשיך ללמוד״, אני במבוכה מניח את הנעל של אלכס ויושב, אלכס ישר צעקה ״הלווווווו תחזיר את הנעל לאיפה שהיא היתה מה אתה זורק אותה סתם ככה לידך״ אני לוחש ״כן כן ברור״ וזוחל מתחת לשולחן על מנת להניח את הנעל במקומה, כשעליתי חזרה לכיסא אלכס חייכה ונראתה מרוצה מעצמה, המשכנו ללמוד ולאחר כמה דקות אלכס מניחה לי על הברכיים את הרגליים שלה ותוך כדי מסננת ״לא אכפת לך נכון? אני חייבת ליישר את הרגליים״ ואני שוב לוחש במבוכה ״כן כן ברור״, ״תעשה טובה תוריד לי את הגרביים אני מתה מחום הכפות רגליים שלי צריכות קצת לנשום״ ישר הדופק שלי עלה ל200 אני מתחיל להוריד לאט את הגרביים ולאט לאט נגלות אליי זוג רגליים אלוהיות, זו בעצם הפעם הראשונה שאני רואה את הרגליים של אלכס, עד עכשיו רק פינטזתי מה מחכה שם מתחת לנעלים שלה, הרגליים שלה היו קטנות ומטופחות עם לק לבן, כלכך סקסיות שלא הצלחתי להסתיר את המבטים שלי, אלכס התעלמה ממני ואמרה כדרך אגב ״שמור אצלך את הגרביים גם ככה אתה צריך לגרוב אותם בחזרה כשנסיים פה״, אני בשוק מכל הסיטואציה מחזיק את הגרביים של אלכס ומסתכל על הכפות רגליים שלה שוכבות לי על הברכיים, לא האמנתי שאני נמצא בסיטואציה הזאת, אחרי כשעה שאנחנו לומדים, כמובן שלא באמת הצלחתי להתרכז.. אלכס מסתכלת עליי ואומרת טוב יאללה מספיק בוא נתקפל, אני בא לקום וקולט שעומד לי בטירוף ואני לא יכול לקום, אלכס קולטת את המבטים שלי ומניחה את העקב של הרגל שלה על החבילה שלי ומשלבת מעל גם את הרגל השניה, ״טוב בוא נדבר על הפיל שבחדר״ היא אמרה בחיוך, ״אתה נמשך לכפות רגליים?״ אני מסתכל על הרצפה בבושה ואומר ״כן״ , אלכס מגחכת ״אני הולכת להנות מזה……״
    התגובה האהובה בשרשור
peep
לפני 11 חודשים • 9 במאי 2023
peep • 9 במאי 2023
סיפור מדהים. מחכה כבר יומיים להמשך..
נכנס כל ערב לראות אם התעדכן...
Gallgalil​(נשלט)
לפני 11 חודשים • 10 במאי 2023
Gallgalil​(נשלט) • 10 במאי 2023
איזה כיף של סיפור, מתי ההמשך?
Danbd
לפני 11 חודשים • 11 במאי 2023
Danbd • 11 במאי 2023
פרק 2
אלכס הסתכלה לי בעיניים ואמרה ״אם אתה לא רוצה שכולם ידעו על זה עכשיו רד על ארבע ותתחנן״ אני מיד כאילו כל חיי התאמנתי לרגע הזה ירדתי על ארבע והתחלתי לנשק לאלכס את הרגליים, אצבע אצבע בתשוקה מטורפת, ״כמה פתטי בנאדם יכול להיות״ אמרה אלכס, ״אתה זוכר את הגרביים שלי מתחילת הערב שעדיין אצלך? תסתכל עליהן, הן שחורות, הן ספגו זיעה מהכפות רגליים שלי כל היום והפכו לשחורות מהטיולים שלי בלי נעליים בחוץ, אתה לוקח את הגרביים האלה איתך הביתה היום ומחזיר לי אותן מחר לבנות מבריקות. לא כדאי לך לאכזב אותי הבנת?!״, ״כן אלכס״ עניתי תוך כדי שאני ממשיך לנשק לה את הרגליים, ״עכשיו תנעל לי את הנעליים!״, נעלתי לאלכס את הנעליים שלה, היא לקחה את התיק שלה תפחה לי על הראש בעדינות ויצאה מהספריה, נשארתי המום על רצפת הספריה עם הגרביים של אלכס אצלי ביד, הכנסתי את הגרביים לתיק והמשכתי לשבת על הרצפה מעכל את מה שכרגע קרה, כל הדרך הביתה ניסיתי להבין מה יהיה עכשיו, איך יראו החיים שלי באוניברסיטה ואיך היחסים שלי עם אלכס יתנהלו, הגעתי הביתה שכבתי על המיטה ונזכרתי במשימה שאלכס הביאה לי, הוצאתי את הגרביים מהתיק והכנסתי אותן לפה, הטעם היה משגע יכולתי להיות עם הגרביים האלה לנצח, שעות שכבתי במיטה ולעסתי ומצצתי את הגרביים של אלכס עד שלבסוף נרדמתי.
למחרת בבוקר קמתי כשהגרביים של אלכס עדיין בתוך הפה שלי, התארגנתי שמתי את הגרביים בכיס ויצאתי לכיוון האוניברסיטה, כשהגעתי לכיתה אלכס כבר היתה ישובה אמרה לי בחיוך בוקר טוב כאילו הכל רגיל כאילו כלום לא קרה אתמול בערב בספריה, השיעור הראשון התחיל וכל השיעור אני לא מפסיק להסתכל על אלכס, מחפש תגובה סימן למשהו אבל כלום, אלכס לא טורחת להתייחס אליי לאורך כל השיעור, בהפסקה היא הלכה לשבת על ספסל מחוץ לכיתה לעשן, אני הלכתי לאט לכיוונה היא ראתה אותי ואמרה לי בחיוך בוא שב, ישבתי לידה והתחלתי לנסות לדבר על אתמול היא ישר עצרה אותי והביאה לי את הסיגריה שלה, ״אני לא מעשן״ אמרתי לה בחיוך מובך, ״מי אמר לך לעשן את זה דביל״, ״אז מה לעשות עם זה?״ שאלתי, ״תאכל את זה״, ״מה?!״ עניתי בפליאה, ״מה פתאום מזאת אומרת תאכל את זה?״, אלכס הסתכלה עלי במבט חודר ואמרה בטון חד ורגוע, ״אני חושבת שהייתי מספיק ברורה, תכניס את זה לפה שלך ותבלע את זה״, הבנתי שאין לי לאן לברוח, הכנסתי את הסיגריה לפה ובלעתי אותה, אלכס היתה מרוצה נתנה לי שתי סטירות קלות על הלחי ולחשה לי ״בהפסקה הבאה נמשיך״, שוב פעם עברתי ייסורים לאורך שעתיים מחכה שיגמר השיעור, בלחץ ממה מצפה לי עם אלכס, איך שיצאנו להפסקה אלכס סימנה לי לבוא אחריה, היא הובילה אותי לספסל מרוחק ללא סטודנטים בסביבה, ישבנו על הספסל, ישר אלכס אמרה ״מה אתה חושב שאתה עושה? לרצפה!״ תוך כדי שהיא מצביעה על למרגלות רגליה, ״נו בוא נראה את הגרביים שלי….״ אמרה אלכס, הוצאתי את הגרביים מהכיס והבאתי אותן לאלכס, אלכס התרשמה מרמת הניקיון של הגרביים ואמרה, ״אתה פשוט יצור קטן ודוחה אה? תראה מה זה הגרביים פשוט לבנות, כל הלכלוך שבחוץ כל הזיעה של הכפות רגליים שלי הכל הכנסת לפה שלך, זה פשוט מדהים, מה זה טעים לך? אתה אוהב טעם של זיעה?״ השפלתי מבט ואמרתי בלחש כן, אלכס התחילה לצחוק, היא הרימה את הרגל שלה ודרכה לי על האיבר מין בחוזקה, ״אתה שייך לי עכשיו גיא, מעכשיו כל מה שאני אומרת זה קדוש, אין לך זכויות יותר, אתה לא בנאדם, אתה חפץ שהיעוד שלו זה לשרת ולשעשע אותי, זה ברור?״ הנהנתי בהכנעה, ״יופי, היום בערב בשעה 21 אתה אצלי בדירה אנחנו נמסד את היחסים שלנו, תבוא מוכן ללילה ארוך…״, ״אגיע בזמן אלכס״ עניתי, אלכס ציוותה עליי לפתוח את הפה ולהוציא את הלשון, היא העבירה את הסוליה המלוכלכת של הנעל שלה על הלשון שלי מספר פעמים, אלכס קמה וגיחכה לעברי, ״אתה פשוט תקבל כל מה שאני אעשה לך אה?, היום ב21 תיזהר לאחר״.
יום הלימודים המשיך כרגיל, אלכס המשיכה להתעלם ממני לאורך כל היום, הלימודים נגמרו ואני הלכתי הביתה להתארגן למפגש עם אלכס, יצאתי לכיוון דירתה של אלכס וכבר עמדתי מחוץ לדלת ביתה ב20:45, המתנתי בסבלנות ובשעה 21 בדיוק הדלת נפתחה…….
Gallgalil​(נשלט)
Gallgalil​(נשלט) • 11 במאי 2023
מחכה בשקיקה לפרק הבא
peep
peep • 11 במאי 2023
מעולה!! אבל אם לא אכפת לך, תחלק את הטקסט לחלקים.. מאוד מכאיב בעיניים כשזה בגוש טקסט אחד..
מחכה מאוד להמשך!
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 11 חודשים • 12 במאי 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 12 במאי 2023
peep כתב/ה:
מעולה!! אבל אם לא אכפת לך, תחלק את הטקסט לחלקים.. מאוד מכאיב בעיניים כשזה בגוש טקסט אחד..
מחכה מאוד להמשך!

לא לא. זה מעולה ככה כפרק אחד.
peep
peep • 12 במאי 2023
bondman כתב/ה:
peep כתב/ה:
מחכה מאוד להמשך!

לא לא. זה מעולה ככה כפרק אחד.

הכוונה פסקאות
יכול להיות היו לי עיניים עייפות אחרי יום עבודה
בכל מקרה זה לא נורא כי העיקר שהסיפור מעולה!
AMZI
AMZI • 12 במאי 2023
מחרמן בטרוף
מה עם המשך