אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נעלי נשים - האם נשים נהנות שמשקרים להן?

ענןקטן​(נשלט)
לפני 11 חודשים • 15 במאי 2023

נעלי נשים - האם נשים נהנות שמשקרים להן?

ענןקטן​(נשלט) • 15 במאי 2023
יד לי ידידה שנהנת להלביש אותי בבגדי נשים ושמתי לב למשהו מזור ואשמח לתובנות מהצד הנשי כאן...

מידת הנעלים שלי היא 42, לפעמים אני מוצא גם נעל 41.5 או אפילו מידה 41 (במידה 41 זה בעיקר סנדלים, לא נעלימהליכה) ךשמתאימה לי. אך בנעלי נשים אני מוצא נעלים גם במידה 39 שמתאימות לי ללא בעיה ( וכאשר אני אומר מתאימות לי, אני מתכוון שגם אחרי כמה שעות של נעילה והליכה איתם הן לא לוחצות או מכאיבות לי).
לכן אני תוהה האם נשים אוהבות שמשקרים להן?

מוכרת: מה המידה שלך?
קונה: יש לי רגליים גדולות, אז... 42?
מוכרת: מה פתאום?!!! את ממש בלרינה, בואי תנסי את הנעל הזו במידה 38, אם לוחץ אז גג 39...
קונה: מדהים!!! ואני חשבתי תמיד שיש לי רגלי פיל.

מה הקטע?
נימרייה​(שולטת)
נימרייה​(שולטת) • 15 במאי 2023
חושבת שאולי נפלת על נעליים מחברות שונות ובחברה מסויימת המידות קטנות או גדולות יותר ביחס לאותה המידה בחברות אחרות. יכולה לומר לך שטווח המידות שלי נע בין 38 ל40 ולפעמים אפילו, בעיקר בכל מני חברות אסיאתיות, אני יכולה להגיע למידה 41 כדי שיהיה לי נוח. למרות שבפועל המידה הממוצעת שלי ברוב הנעליים היא 39.
לגבי החלק של הלשקר לעצמינו. יצא לך לשים לב פעם שכל הגברים טוענים שהם 5-10 סנטימטר יותר מהגובה שלהם בפועל? (אגב לא רק בגובה לגברים יש נטייה לפרגן לעצמם). כולנו רוצים להיות קצת יותר קרובים למה שאנחנו מדמיינים כגרסה היותר טובה שלנו, רזים יותר, גבוהים יותר, עם חזה גדול יותר, אף קטן יותר או כל שטות אחרת שניראת לנו יותר טובה.

מצאת נעליים שמתאימות לך? איזה יופי תתחדש. לא חושבת שעומד מאחורי זה שום קונספירציה מטורפת על איך נשים רואות את העולם.
    התגובה האהובה בשרשור
הלן הדובה
הלן הדובה • 15 במאי 2023
יש שוני במידות נעליים לנשים ולגברים. יכול להיות ששם קבור הכלב? ואולי לא.
ענןקטן​(נשלט)

זו בדיוק הכוונה שלי...

ענןקטן​(נשלט) • 15 במאי 2023
הלן הדובה כתב/ה:
יש שוני במידות נעליים לנשים ולגברים. יכול להיות ששם קבור הכלב? ואולי לא.

נעל מידה 42 מקבלת את המידה 40, כך שלנשים יש רגלים "קטנות" יותר...
זוג פלוס​(שולטת)
זוג פלוס​(שולטת) • 15 במאי 2023
אין שום קונספירציה.
זה פשוט עניין של מבנה הרגל, יצרן וגיזרת הנעל.
רובם המכריע של הגברים מסתובבים עם נעל שטוחה (ספורט) שהמבנה והגיזרה שלה זהה כמעט אצל כולם ולכן אצל כולכם המידות כמעט תמיד נשארות זהות כשאתם ניגשים לקנות נעליים.

נשים נועלות נעליים גבוהות, שטוחות, עקבים נמוכים, עקבים גבוהים, מגפונים, מגפיים...יו ניים איט.
כשיש למשל נעל בגזרה צרה, או עקב שפיצי, אני אעדיף אותה במידה גדולה יותר כדי שלא תלחץ ותכאיב לאורך זמן.
הלן הדובה
לפני 11 חודשים • 16 במאי 2023
הלן הדובה • 16 במאי 2023
מל(ק)ה כתב/ה:
כן. נשים אוהבות שמשקרים להן.
בדיוק.

זה שרשור על נעליים יקירה.
מל(ק)ה​(שולטת)

באמת?

מל(ק)ה​(שולטת) • 16 במאי 2023
הלן הדובה כתב/ה:
מל(ק)ה כתב/ה:
כן. נשים אוהבות שמשקרים להן.
בדיוק.

זה שרשור על נעליים יקירה.
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 16 במאי 2023
טוב בנות מצטער לאכזב אבל הבחור צודק.
לחברה שלי יש כפות רגליים יותר גדולות ממני ולשנינו יש תסביך.
שנינו יכולנו להישבע שקנינו כל החיים מידה 41. בפועל ה-41 שלי לא תמיד היו ה-41 שלה.
בפועל כנראה שבחלק מהמקרים משקרים לגברים כלפי מעלה ולנשים כלפי מעטה.