סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סטרפ און בקשר רציני ?

michaelll
לפני 11 חודשים • 19 במאי 2023
michaelll • 19 במאי 2023
חלק מהתגובות כאן של הנשים מתעלמות מחוקי הטבע.
כשגבר חודר אז אלו חוקי הטבע. כשגבר נחדר אז הוא איבד במודע את את התפקיד של הגבר בטבע. השאלה למה הוא עושה את זה.
אני לא חושב שהרבה עושים את זה פרופר בשביל הנאה. תמיד יש משהו מאחורי זה (תרתי משמע). או מישהי שזה בעצם הרצון שלה. בעצם היא אומרת "גם את התפקיד היחיד שנתן לך הטבע, גם את זה אני לוקחת לך".
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 11 חודשים • 20 במאי 2023
לטבע יש חוקים במובן של עשה ואל תעשה? הטבע קיים, הוא לא אומר לנו מה לעשות.

וזה אותו הטבע ששם לגברים נקודת ג'י בתחת. אני לא בחרתי שזה יהיה שם, ככה זה בטבע, אני רק זורמת עם המצב הנתון 🙂
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 20 במאי 2023
יולי Yuli כתב/ה:

וזה אותו הטבע ששם לגברים נקודת ג'י בתחת. אני לא בחרתי שזה יהיה שם, ככה זה בטבע, אני רק זורמת עם המצב הנתון 🙂

אם העלת את הנושא.
הטבע הוא חכם.
ולכן בטוח שיש סיבה אבולוציונית לנקודת ה-p בתחת של הגברים. מעבר לפרס ניחומים לנאנסים בתקופות העתיקות.
רק שלא מצליח לחשוב על משהו.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 20 במאי 2023
michaelll כתב/ה:
כשגבר חודר אז אלו חוקי הטבע. כשגבר נחדר אז הוא איבד במודע את את התפקיד של הגבר בטבע. השאלה למה הוא עושה את זה.
אני לא חושב שהרבה עושים את זה פרופר בשביל הנאה. תמיד יש משהו מאחורי זה (תרתי משמע). או מישהי שזה בעצם הרצון שלה. בעצם היא אומרת "גם את התפקיד היחיד שנתן לך הטבע, גם את זה אני לוקחת לך".

אתה עושה מזה יותר מידי.
בסופו של דבר מניסיון.
הוא עושה את זה כי זה נעים לו.
פיזית ופסיכולוגית.
זה כייף.
ומי שטועם פעם אחת כבר לא יכול להגמל.
icon_smile.gif
eyall{hrgiger}
eyall{hrgiger} • 20 במאי 2023
bondman כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:

אם העלת את הנושא.
הטבע הוא חכם.
ולכן בטוח שיש סיבה אבולוציונית לנקודת ה-p בתחת של הגברים. מעבר לפרס ניחומים לנאנסים בתקופות העתיקות.
רק שלא מצליח לחשוב על משהו.

https://www.youtube.com/watch?v=3AFwJ69cRYU
נימרייה​(שולטת)
נימרייה​(שולטת) • 20 במאי 2023
michaelll כתב/ה:

אחח... הטבע... לא חסרים בטבע זכרים שמזיינים זה את זה בלי סיבה באמת טובה. חיה אחת ממש נחמדה היא האריות. אם לפרייד מסויים יש יותר מאריה אחד (שזה קורה לא פעם) האריות הזכרים הרבה פעמים מזיינים זה את זה. זה קורה בעוד מגוון בעלי חיים. יודע מה בטוח טבעי? לרדוף אחרי מה שעושה לנו נעים ומשרה עלינו ביטחון.
אם אתה אישית מרגיש שלקחו ממך משהו אם מישהי תזיין אותך עם סטראפ וואל, sounds like a you problem...
אם האישה מרגישה שהיא לוקחת ממך משהו, האם זה מפריע לך? מה אחרים מרגישים? אם כן אולי כדי שתחשוב עם עצמך למה זה משפיע עליך.
קטלב​(מתחלף)
קטלב​(מתחלף) • 20 במאי 2023
חוקי הטבע הם גם שילדים ימותו בגיל שלוש מאבעבועות.
אני מעדיף לחסן. שיזדיין הטבע.
michaelll
michaelll • 20 במאי 2023
נימרייה לי זה לא מפריע שהיא לקחה לי את זה. נמשך במודע לאישה חזקה. חזקה פיזית אן מנטלית.