שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטים עם קטן?

kinkfunny
לפני 11 חודשים • 21 במאי 2023
kinkfunny • 21 במאי 2023
אתה יכול לשאול אותו הדבר על גובה, הרי כמה סמכות ועוצמה אפשר לשדר כשאתה נמוך? מניח שבסוף המכלול הוא זה שקובע, וככל שאתה יותר "גברי" ביותר סממנים, יותר סיכוי שתתאים לאיזו תבנית של "שולט". אבל לצורך העניין אפשר להיות כזה עם זין קטן אם בשאר הפרמטרים אתה פלוס פלוס
מאמיקטנה​(שולטת)
מאמיקטנה​(שולטת) • 21 במאי 2023
קשה לענות על זה, כי כנראה שיש שולטים עם זין קטן, לפחות מתחת לממוצע.
אבל, זה כנראה תלוי במידת מה גם בנשלטת/נשלט. וככל שמבחינתם גודל הזין הוא קריטי לשליטה, אז ככה גם הזין של השולט צריך להיות גדול יותר.
וככל שיש יותר נשלטות/נשלטים שזה חשוב להם, כך הפרמטר של הגודל הופך למהותי בהגדרה של שולט.
אין לי ניסיון ישיר בזה יותר מדי, אבל ממה שידוע לי, קשה למצוא יותר מדי נשלטות או נשלטים שלא מפנטזים על זין גדול, ולכן סביר שזין גדול הוא תכונה מרכזית בשולט. ומיותר לציין שתמיד יש חריגים, כמו כמעט בכל דבר.
סנטוריון
סנטוריון • 21 במאי 2023
motislv כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
Jesus Fucking Christ

Exactly

מכיוון ש-Jesus הוא בעצם Christ, האם לוגיסטית מדובר בפעולה אפשרית?
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 21 במאי 2023
היתה אחת שפיטרה את השולט כי הכתובת שלו היתה עם הסיפרה 6
TinyBoy
TinyBoy • 21 במאי 2023
בעל זין קטן על פי רוב מתבקש שיהיה בצד הנשלט ולו בגלל רגשי הנחיתות שהוא חש מפאת גודל הזין, מה שמקרין על אישיותו, אופיו, הבטחון העצמי שלו וכו'...
אי אפשר להכליל באופן גורף, תמיד יהיו יוצאים מן הכלל, אני לדוגמא בעל זין קטן ותמיד כשאני מסביר את היותי נשלט אני מסביר שזה נסיבתי מכורח היותי בעל זין קטן, בתור בעל זין קטן גדלתי כילד סגור, ביישן ומופנם ולא פלא שגדלתי להיות אדם בוגר בעל אופי נשלט ומרצה, כמובן שלו יכולתי לבחור הייתי רוצה להיות בצד השני של השוט, בעל הבטחון העצמי והכריזמה, המוביל והאחראי, אבל היות והחברה אכן שופטת אותנו על פי גודל הזין זה תמיד יוריד את הערך שלנו בעיני אחרים ומתוקף זאת גם בעינינו, ראיתי באחת התגובות מעליי שמישהו רשם "לולא גברים היו בוחנים את מידת ''גבריותם'' לפי האורך של האיבר שבין רגליהם", אני חושב שהנשים הן שבוחנות את הגברים על פי מידות הזין ואילולא הן היו עושות עניין מהגודל אזי גם גברים לא היו עושים עניין, יש לנו מה לשפר כחברה באופן שבו אנו שופטים אחד את השני וקובעים מה הוא ערכו של בנאדם על פי פרמטרים חיצוניים שלא הוא קבע אותם וכי אין בידו לשנותם.
Aristotle​(נשלט)
Aristotle​(נשלט) • 21 במאי 2023
תקשיבו כמות הבולשיט שאנשים מעלים פה על הכתב היא פשוט פנומנאלית 🍿
כלבונת סקרנית​(נשלטת){תומר ההוא}
TinyBoy כתב/ה:
בעל זין קטן על פי רוב מתבקש שיהיה בצד הנשלט ולו בגלל רגשי הנחיתות שהוא חש מפאת גודל הזין, מה שמקרין על אישיותו, אופיו, הבטחון העצמי שלו וכו'...
אי אפשר להכליל באופן גורף, תמיד יהיו יוצאים מן הכלל, אני לדוגמא בעל זין קטן ותמיד כשאני מסביר את היותי נשלט אני מסביר שזה נסיבתי מכורח היותי בעל זין קטן, בתור בעל זין קטן גדלתי כילד סגור, ביישן ומופנם ולא פלא שגדלתי להיות אדם בוגר בעל אופי נשלט ומרצה, כמובן שלו יכולתי לבחור הייתי רוצה להיות בצד השני של השוט, בעל הבטחון העצמי והכריזמה, המוביל והאחראי, אבל היות והחברה אכן שופטת אותנו על פי גודל הזין זה תמיד יוריד את הערך שלנו בעיני אחרים ומתוקף זאת גם בעינינו, ראיתי באחת התגובות מעליי שמישהו רשם "לולא גברים היו בוחנים את מידת ''גבריותם'' לפי האורך של האיבר שבין רגליהם", אני חושב שהנשים הן שבוחנות את הגברים על פי מידות הזין ואילולא הן היו עושות עניין מהגודל אזי גם גברים לא היו עושים עניין, יש לנו מה לשפר כחברה באופן שבו אנו שופטים אחד את השני וקובעים מה הוא ערכו של בנאדם על פי פרמטרים חיצוניים שלא הוא קבע אותם וכי אין בידו לשנותם.

איך כילד הבנת שיש לך קטן? וגם הבנת שזה קטן לעומת אחרים ושזה משליך על הביטחון שלך? אופי אכן מתגלה בגיל מוקדם ולא בנערות, ודווקא בנערות הייתי מצפה שרק אז מבינים "אוקיי יש לי קטן לעומת החבר'ה" ולא בילדות
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 21 במאי 2023
ביוון העתיקה וברומא העתיקה,
זין קטן נחשב הכי סקסי ונחשק
ואילו זין גדול נחשב ברברי ופרימיטיבי.
משהו להתבייש בו.

אבל כיום קשה לי למעט בקשר זוגי משמעותי, לראות נשלטת שמרגישה מסופקת עם שולט עם זין קטן.
כי זין קטן פחות יכול לפרק לה את הצורה כפי שאומרים.
icon_smile.gif
GIJOE​(נשלט)
GIJOE​(נשלט) • 21 במאי 2023
תיאורה מעניינת. אם ביטחון עצמי הוא פונקציה של אורך הזין וביטחון עצמי נדרש בכדי להפגין יכולות שליטה (לא בטוח שזה נכון), אז יש מצב למתאם גבוה בין נשלטים וזין קטן ולהיפך. כמו בכל כלל יש יוצא מהכלל....(מבלי לפרט icon_smile.gif)
תומר ההוא​(שולט){כלבונת סקר}
כל מה שאני כותב הוא בהתייחס לממוצע ולא ליוצאי דופן. יוצאי דופן תמיד קיימים אבל לרוב לא מייצגים רעיון שניתן להצמד אליו (מעצם היותם יוצאי דופן).

יש קשר חזק מאד בין הגודל היחסי של הזין לבין הבטחון של הגבר.
לחלק גדול מההשפעות יש שורש ביולוגי, כמו עד כמה עמוק הגבר יכול לחדור לנקבה ולהזרים את הזרע הכי קרוב לפתח הרחם, או עד כמה עמוק הגבר חודר ונוגע לאישה "בנשמה". גבר גדול וחזק פיזית משפיע על הנשלטות של האישה ורצונה להיות מתחתיו, וזה מתקשר גם לגודל האיבר ועוצמתו.
ככל שאישה תהיה פחות נשלטת כך היא פחות תרצה לחוות את הכאב מהפתיחה של הזין, פחות תרצה להרגיש את העוצמה של הזין בצורה אינטנסיבית כל כך.

לכל סטנדרט החברתי יש שורשים, ולא תמיד אנחנו מתעמקים בהם כדי להבין למה זה כך.

כמובן שזה לא יכול לבוא במקום משיכה מנטלית וריגשית, אבל זה מתווסף מעל ומאד משמעותי.

כדי שגבר עם קטן יהיה שולט הוא צריך להיות מסוגל להתגבר עם המשמעויות של ה"נחיתות" של הזין שלו, ואולי אפילו מראה עוצמה מנטלית גבוהה יותר (או הדחקה).

מצד שני, אני בספק גדול מאד אם גבר שיש לו קטן יכול להתגרות ולהמשך להיות נשלט רק מעצם הקטנות של האיבר שלו. להיות נשלט זה באופי, וקטנות הזין רק יכולה לבוא כאפקט מחזק.