לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לנשואים/אות שפה...

lopiki{אין }
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023
lopiki{אין } • 17 בינו׳ 2023
מורכב

נשוי לעוף קפוא שאפילו את הנוצות לא מוריד.

אינטילגנטית ברמות על אבל בשלב מסויים זה לא מספיק ומה שכן מחזיק אותי זה שאני באמת אוהב אותה אבל כאמור כל מה שקשור לפנטזיות או מין זה ממנה והלאה (אולי שורשים דתיים אוליי משהו אחר היא לא משתפת בראש מהדהד שהיא לא אוהבת מין)

אנו בצומת דרכים שהובילה אותי לחיפוש עצמי אחרי שנים של רגשות אשם על זה שאני בכלל נוגע בה.

ודבר הוביל לדבר פלוס אהבה נוספת שהייתה לי בעבר שנתנה לי טעימה מהעולם הזה והופ אני פה רושם.

אז כן העוף יודעת שיש משהו גם הצעתי לה לחוות יחסים עם מישהו/י אחר/ת (היא לא בעניין) או סתם להגיע לאחד המועדונים כדי להתרשם ועוד שפע של רמיזות חלקן ברורות ואחרות פחות.

בקיצור מורכב מאתגר והאמת מהנה יש פה המון אנשים /נשים שאני לומד מהם הרבה ולהם אני מודה.

על הכלוב היא לא ממש יודעת.
אבל אני לא טורח להסתיר.
Obsessive
לפני שנה • 18 בינו׳ 2023
Obsessive • 18 בינו׳ 2023
אני פה כי… כי…. אין לי מקום אחר.
פטריארך​(שולט)
לפני 11 חודשים • 21 במאי 2023
פטריארך​(שולט) • 21 במאי 2023
אני כאן כי אשתי ונילית לגמרי, ומאז הלידות שלה גם א-מינית.

ידעתי שהיא ונילית והיא ידעה שאני לא כשנישאנו, אבל כל אחד מאיתנו חשב שככל שהאינטימיות תגדל, השני יתקרב לנקודת המבט שלו או שלה. זה לא קרה והוביל להרבה תסכול.

מלכתחילה ידעתי שאין לה ליבידו חזק, אם כי לא יכולתי לדעת שהוא ידעך לחלוטין. בסופו של דבר זה מה שגרם לנו לפתוח את הנישואין, משום שאני לא יכול ולא מוכן לעשות איתה דברים שאין לה שום רצון לעשות אותם. זה לא מספק ומרגיש משפיל לשנינו. התוצאה? אנו לא מקיימים יחסים כבר שנים.

האם אני מתחרט בדיעבד? ממש לא. אנחנו עדיין מאד קרובים ויש לנו בנות מטריפות שאנו אוהבים ומגדלים יחדיו. נישואין זה יותר מסקס.

אבל אני צריך שליטה. אני צריך נכנעת, ואני צריך תשוקה. לא סשנים, אלא מערכת יחסים בדס"מית אמיתית. זה הדבר היחיד שיספק אותי כרגע.
GIJOE​(נשלט)
לפני 11 חודשים • 21 במאי 2023
GIJOE​(נשלט) • 21 במאי 2023
אישתי לא בקטע זרמה שלא תבין על מה מדובר ומדוע יש כאלה נטיות לאנשים
לא תבין זאת ולעולם לא תתחבר לנושא
shai23
לפני 11 חודשים • 27 במאי 2023
shai23 • 27 במאי 2023
זרה מוכרת כתב/ה:
המבקר כתב/ה:
אשתי יודעת הכל. מנסה לשתף פעולה אבל בגלל שאין לה נטייה טבעית לזה זה לא ממש כיף. היא עושה את זה לרצות. איזו מין שליטה זאת...

זו אולי לא שליטה,
אבל זו בהחלט אהבה.

מתחבר מאד למה שהמבקר רשם
אשתי גם באמת אוהבת אותי, ואני באמת אוהב אותה.
עם זאת המשיכה שלי לתחום ולעולם לא מסופקת בשום צורה מעבר לאתרי פורנו, שזה מבאס.
בדרך המלך​(שולט)
בדרך המלך​(שולט) • 27 במאי 2023
אני הרבה שנים כאן. אשתי יודעת הכל. יש תיק ציוד ברכב שגם היא נוהגת. לצערי וונילית לגמרי והיום גם זה לא. אני יוצא ובא כרצוני. היו לי מערכות ארוכות אחת כ 15 שנה עם טיול לסין כחודש. היום מחפש מערכת חדשה עם סאבית בוגרת.
התן מרמת גן​(מתחלף)
אני פה כי אני בנישואים פתוחים ומותר לי לעשות הרבה דברים (אסור לי להידבק במחלות מין ולהדביק את אישתי, אסור לי להיכנס או להכניס להריון,)
עבד וזה סופי​(נשלט)
לפני 10 חודשים • 28 במאי 2023
אשתי יודעת (בגדול) על הצרכים שלי כעבד אבל זה מגעיל אותה ברמות ולא מוכנה לשמוע על זה. בטח שלא לשתף פעולה (מעבר ללצבוט לי את הפטמות בזמן הלא נכון). היא לא יודעת שאני כאן.
פעם אמרה לי שמבחינתה אני יכול ללכת למלכה בתשלום, כל עוד היא לא יודעת.
אגב, אני לא מעוניין במלכה בתשלום בכלל. כעבד אני יכול להתמסר רק למי שיש לי אמון מוחלט בה. ולא לצרכים פיננסיים.
Artemisia's Boy​(נשלט)
לפני 10 חודשים • 29 במאי 2023
Artemisia's Boy​(נשלט) • 29 במאי 2023
אנחנו זוג טרי. היא ונילית והיא עדיין לא יודעת כלום על ההעדפות שלי. לא יודע אם ואיך לספר לה, ולא יודע אם ואיך אפשר לחיות בשני עולמות...
Netrunner​(נשלט)
לפני 10 חודשים • 29 במאי 2023
Netrunner​(נשלט) • 29 במאי 2023
עבד וזה סופי כתב/ה:
אשתי יודעת (בגדול) על הצרכים שלי כעבד אבל זה מגעיל אותה ברמות ולא מוכנה לשמוע על זה. בטח שלא לשתף פעולה (מעבר ללצבוט לי את הפטמות בזמן הלא נכון). היא לא יודעת שאני כאן.
פעם אמרה לי שמבחינתה אני יכול ללכת למלכה בתשלום, כל עוד היא לא יודעת.
אגב, אני לא מעוניין במלכה בתשלום בכלל. כעבד אני יכול להתמסר רק למי שיש לי אמון מוחלט בה. ולא לצרכים פיננסיים.

עצוב לי שהיא *נגעלת*