אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטים עם קטן?

תומר ההוא​(שולט){כלבונת סקר}
לפני 11 חודשים • 21 במאי 2023
Aristotle כתב/ה:
ScatNerd כתב/ה:
שליטה של גברים על נשים היא בעיקר מבוססת על מין, נשלטות אוהבות לקבל זין ולהיות שרמוטות.
אם ניקח בעצם את ההפך שזה נשלט עם שולטת, אז הגודל של הציצי שלה לא משנה כלום... כי שליטה נשית היא יותר מגוונת. לנשלט יכולים להיות הרבה תפקידים.
ואפילו אם הוא עבד מין אז לא משנה הגוף של השולטת בכלל.. הוא יעריץ אותה ויהי מה.

לא התייחסתי בכלל לצד של האישה כאן.

הנקודה היא שנטיית שולט/נשלט אצל גבר יכולה להתפתח הרבה יותר מוקדם מהגיל שבו אנשים מתחילים לקבל תסביכים על הגודל של השלונג שלהם.

אבל הצד של האישה קשור בין אם נרצה לבין אם לא, כי התפיסה של האישה את מה גודל האיבר עושה לה (מנטלית ופיזית) משליכה גם על איך גבר תופס את עצמו.
ונכון, האופי שלנו מתפתח הרבה לפני שאנחנו מייחסים חשיבות לגודל הזין, אבל זה משלים את התמונה של אופיו של גבר ותפיסתו את עצמו.
אופיו של אדם בוגר הוא לא רק התכונות אופי שאיתן הוא נולד, אלא גם השפעות שאסף במשך חייו.
בדיוק כמו שילד שחווה יחס משפיל של ההורים יתפתח להיות אדם חסר בטחון עצמי.
Aristotle​(נשלט)
Aristotle​(נשלט) • 21 במאי 2023
תומר ההוא כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
ScatNerd כתב/ה:
שליטה של גברים על נשים היא בעיקר מבוססת על מין, נשלטות אוהבות לקבל זין ולהיות שרמוטות.
אם ניקח בעצם את ההפך שזה נשלט עם שולטת, אז הגודל של הציצי שלה לא משנה כלום... כי שליטה נשית היא יותר מגוונת. לנשלט יכולים להיות הרבה תפקידים.
ואפילו אם הוא עבד מין אז לא משנה הגוף של השולטת בכלל.. הוא יעריץ אותה ויהי מה.

לא התייחסתי בכלל לצד של האישה כאן.

הנקודה היא שנטיית שולט/נשלט אצל גבר יכולה להתפתח הרבה יותר מוקדם מהגיל שבו אנשים מתחילים לקבל תסביכים על הגודל של השלונג שלהם.

אבל הצד של האישה קשור בין אם נרצה לבין אם לא, כי התפיסה של האישה את מה גודל האיבר עושה לה (מנטלית ופיזית) משליכה גם על איך גבר תופס את עצמו.
ונכון, האופי שלנו מתפתח הרבה לפני שאנחנו מייחסים חשיבות לגודל הזין, אבל זה משלים את התמונה של אופיו של גבר ותפיסתו את עצמו.
אופיו של אדם בוגר הוא לא רק התכונות אופי שאיתן הוא נולד, אלא גם השפעות שאסף במשך חייו.
בדיוק כמו שילד שחווה יחס משפיל של ההורים יתפתח להיות אדם חסר בטחון עצמי.

כמה התייחסויות-

1. אני לא מתייחס לצד של האישה כי להבנתי הדיון עוסק בהאם קיים דבר כזה שולט עם זין קטן. לא בשאלה האם הוא נתפס כאטרקטיבי או רצוי בעיני הנשלטות- אם זו היתה השאלה אז אין פה באמת מקום לדיון שנתפתח אלא רק לשמוע מה נשלטות חושבות.

2. יש המון דרכים פסיכולוגיות להתמודד עם בטחון עצמי נמוך, אחת מהן היא לנסות להקטין אנשים אחרים ולשלוט עליהם. הנה מצאתי לך מנגנון פסיכולוגי שעובד. אגב, אני רואה את הדפוס הזה לא מעט ואני לא אתן דוגמאות ספציפיות כדי לא לפתוח פה שיח פרסונלי.

3. לסיכום - אני טוען ששולטים מגיעים בכל קשת האורכים וזה בכלל אבסורד שאנשים חושבים שיש אקסיומה כזו ששולט = מצויד.
סנטוריון
סנטוריון • 21 במאי 2023
סטטוס, גובה, כסף, גודל זין, כל אלה פרמטרים שמאפיינים זכרים מצליחים ונחשקים בחברה שלנו.

אני לא חושב שגבר שולט צריך להיות מצליח בכולם, אלא בעיקר באלה שמעניינים את הנשלטת. נשלטת שהקדישה חלק מחייה ללימוד פסנתר כתחביב ושמכורה למוזיקה קלאסית תחוש כנועה אם במקרה יפנה אליה שולט שהוא במקרה גם פסנתרן קונצרטים מצליח, וסביר להניח שהיא תימשך אליו ותחוש כלפיו כניעה, גם אם הזין שלו הוא לא מחבט בייסבול. נשלטת שחשוב לה להרגיש כמו ילדה קטנה תחפש שולטים גבוהים, וכו'.

כמאמר הפתגם, עדיף להיות צעיר, בריא ועשיר מאשר זקן, חולה ועני, אבל לפעמים בקשר שליטה צריך רק את אחד מאלה.
Bluecollar​(שולטת)

אני רוצה להיות שופטת בתחרות

Bluecollar​(שולטת) • 21 במאי 2023
Aristotle כתב/ה:
כל ההסברים שלכם מאוד מעניינים אנתרופולוגית אבל אני יודע להעיד על עצמי שאני נמשך לשליטה נשית מגיל 4 בערך. אני בטוח שיש גם שולטים שהתעוררו מוקדם בגיל להעדפה הבדסמית שלהם.

לכן כל הסקת המסקנות הזו פשוט לא רלוונטיות. עם כל הכבוד לשולתעכחזר4452 (דמותו של שולט פיקטיבי בכלוב), גדולי הפסיכולוגיים והאנתרופולגים בעולם *עדיין* לא מצאו הסבר ממצה וחותך לגבי הסטיות שלנו.

אז בואו נרד שניה מהעץ, אין לאף אחד פה יכולת למצוא קורלציה בין נטיית שולט/נשלט לבין אורך האיבר.

אם אתם חפצים לברר את הסוגיה אחת ולתמיד, אפשר לארגן אירוע מדידה בהשתתפות כל גברברי הכלוב (כולל ההוא שמפרסם בבלוג כל שעתיים שהוא עושה מופע בעירום, הוא נשלט והוא בדוק יעלה את הסטטיסטיקה לטובתנו).
GIJOE​(נשלט)

Re: אני רוצה להיות שופטת בתחרות

GIJOE​(נשלט) • 21 במאי 2023
Bluecollar כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
כל ההסברים שלכם מאוד מעניינים אנתרופולוגית אבל אני יודע להעיד על עצמי שאני נמשך לשליטה נשית מגיל 4 בערך. אני בטוח שיש גם שולטים שהתעוררו מוקדם בגיל להעדפה הבדסמית שלהם.

לכן כל הסקת המסקנות הזו פשוט לא רלוונטיות. עם כל הכבוד לשולתעכחזר4452 (דמותו של שולט פיקטיבי בכלוב), גדולי הפסיכולוגיים והאנתרופולגים בעולם *עדיין* לא מצאו הסבר ממצה וחותך לגבי הסטיות שלנו.

אז בואו נרד שניה מהעץ, אין לאף אחד פה יכולת למצוא קורלציה בין נטיית שולט/נשלט לבין אורך האיבר.

אם אתם חפצים לברר את הסוגיה אחת ולתמיד, אפשר לארגן אירוע מדידה בהשתתפות כל גברברי הכלוב (כולל ההוא שמפרסם בבלוג כל שעתיים שהוא עושה מופע בעירום, הוא נשלט והוא בדוק יעלה את הסטטיסטיקה לטובתנו).

אתגר מצויין!!!
זאב פטיש{סאדיסט}
זאב פטיש{סאדיסט} • 21 במאי 2023
יש לי כנראה את הזין הכי קטן בפורום הזה, בואו נראה מי יכולה לשרוד אותי ???

למי יש את האומץ באמת לעמוד מולי ??

לכל השאר, חוסר ביטחון זה דבר גרוע וזה לא משנה אם הזין קטן, הקרס בולטת, העין פוזלת וכו..

נ.ב
שולט שנפגע כי אישה אמרה שיש לו זין קטן ונעלב, הוא לא שולט !!!

בטח לא שולט לפי הספר שלי, הוא עולב שהחזיק בשוט וחשב שזה יתן לו גבריות...
מלישס​(סדיסטית)
מלישס​(סדיסטית) • 21 במאי 2023
הגודל של הזין זה לא מה משגדיר אותך כשולט.
חיצוניות זה לא מה שמגדיר שולט !
מה שמגדיר גבר כשולט בעייני ולפי דעתי,
זה משהו בתוכו. בפנימיות שלו.
האופי שלו. ההסתכלות שלו . הכריזמה.
מלישס​(סדיסטית)
מלישס​(סדיסטית) • 21 במאי 2023
ואגב, יצא לי להכיר גם נשלטים עם זין ממש גדול ואפילו גדול מהממוצע.. זין זה לא מה שמגדיר נשלט או שולט..
השף העירום
השף העירום • 21 במאי 2023
תגדירי ״״ קטן ״ מלישס..
AllyCat​(נשלטת)
AllyCat​(נשלטת) • 21 במאי 2023
אני חייבת להבין, איזה תשובות אתם מצפים לקבל בשאלות האלה?
אתם מצפים שמישהו יגיב "כן, לפי מחקר מדעי של מכון ויצמן בשילוב עם MIT, נמצא שהגן שאחראי על הנטיה הבדסמית נמצא בקורלציה מלאה ודו כיוונית עם הגן שאחראי על גודל הזין ולפיכך חד משמעית לשולטים יש זין גדול לנשלטים יש זין קטן ולמתחלפים יש מחיקה ביסית"?
זה הרי ברור שהדברים האלה לא תלויים אחד בשני ואין שום קשר בין מגדר לנטיה מינית לנטיה בדסמית לגודל איבר מין או לצבע שיער. למה לשאול דברים שהתשובה עלהם ברורה מאליה? תכתבו "היי שלום אשמח לדבר אתכם על גודל הזין שלכם כי זה מחרמן אותי" כמו אנשים בוגרים