בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשזה קשור למין, קינק ואינטרנט למין הנשי יש יתרון ענק!

Into​(נשלטת)
לפני 11 חודשים • 2 ביוני 2023

Re: כשזה קשור למין, קינק ואינטרנט למין הנשי יש יתרון ענק!

Into​(נשלטת) • 2 ביוני 2023
אוקיי אחי
Menta​(שולטת)
לפני 11 חודשים • 3 ביוני 2023
Menta​(שולטת) • 3 ביוני 2023
נתחיל בזה שכתבת בנות וגברים.
לא נשים וגברים.

נמשיך בזה שאתה מרדד אישה לחיצוניות שלה.

ונסיים בכך שמספר הפניות ואיכותן לא קשורים בשיט. גברים מציפים נשים בהודעות קופי פייסט מיניות. פה ומחוץ לכלוב. לא משנה איך אישה נראית, רובנו נדחה הצעות כאלה.
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 3 ביוני 2023
אז אתה מצפה לעשות הנדסה חברתית כדי שבשנים הקרובות תשתנה דינמיקה עתיקה ומושרשת?
ולמה חשוב לך לשנות את זה? כי אתה במקרה במין שנהנה פחות מהדינמיקה הנוכחית? אם לדעתך הדינמיקה הנוכחית בין גברים ונשים לא צודקת, אז אתה חושב שדינמיקה זהה לחלוטין, רק עם החלפת המינים, היא כן צודקת?

אני חייב לומר, כמישהו שהיה מתבגר כשהאינטרנט רק התחיל, ובילה און אנד אוף בפלטפורמות חברתיות בשלל גלגולן, שבאמת כדאי לך לעשות את הניסוי שהומלץ לך בהודעה קודמת, אבל לא רק בכלוב, אלא בכל מקום. תיכנס פעם אחת עם פרופיל של אישה, ופעם אחת עם פרופיל של גבר, ואל תעשה כלום. תישען אחורה ותראה מה הולך בצ'אט ובהודעות. אתה תראה במקרה אחד שיורים עליך הודעות במכונת ירייה, כאילו ג'סי ונטורה עצמו החליף קליעים בהודעות.
לעומת זאת, במקרה השני, זה יהיה נס אם תקבל הודעה או שתיים מנשים בשר ודם.

ואגב, הנקודה שמנטה העלתה נכונה.
כגבר, היו לי תקופות שרציתי להכיר ושלחתי הודעות (לא פה) לנשים שנראו לי מעניינות באתרי הכרויות, ולפעמים קשה לתת לכל אחת הודעה סופר דופר אישית.
מה שהייתי עושה, כי היה חשוב לי גם להיות מקורי אבל גם לפנות לכמה שיותר נשים, זה להעתיק הודעה גנרית אבל תמיד תמיד לערוך אותה כדי שמי שקוראת אותה תראה שאני קראתי את הפרופיל שלה, ואני יודע איך קוראים לה ומה התחביבים שלה.
ואתה יודע מה? אף אחד לא ענתה לזה.
בכל יום הייתי גם שולח איזה חמש הודעות שהן לחלוטין לא ערוכות, מאה אחוז מקוריות, ולפעמים שתיים או שלוש מהן היו חוזרות אליי.
אז בסופו של דבר, לא רק שנשים יודעות להריח הודעות של קופי פייסט. הן יודעות גם להריח הודעות קופי פייסט שנערכו ונתפרו למידותיהן כדי להראות להן שאני רואה אותן, ואפילו להן הן לא טורחות לענות.

אז אם אפילו ההשקעה בעריכת הודעה גנרית לא באמת מסייעת, מה אתה חושב יסייע לך כשאתה תכתוב הודעות גנריות?
צריך לכתוב הרבה מלל כדי לגרום לעצמך להתעלות מעל הים של הגברים האילו, שכתבו את אותן הודעות שאתה כתבת והשקיעו אפס השקעה.

וזה לא ריאליסטי לנסות לשנות את הדינמיקה. היא מושרשת, כמו שאמרתי. אל תנסה למצוא אהבה בעולם אידיאלי. תנסה למצוא אהבה בעולם הזה, שבו אתה נמצא.
נסתיימו שידורי המהפיכה.
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 3 ביוני 2023
בוא אני אגלה לך משהו,

משחר ההיסטוריה האנושית לנשים יש יתרון, לא רק בשליטה, לא רק בסקס אלא בעוד מיליון דברים אחרים (נו, אולי פרט בלנגוח לאנשים אחרים את הראש ועוד כמה דברים אחרים חסרי ערך היום).

בגלל יתרונות אלו ניסו הגברים כנראה משחר ההיסטוריה, אבל לא בטוח, וגם לא בכל מקום, לדכא את הנשים בגלל כוחות ויתרונות אלה.

זכית שנולדת לתקופה שבה הנשים, לפחות בעולם המפותח (ישראל כיום לא נמצאת במקום הזה עדיין, ואולי אף נסוגה לאחור), לוקחות את זכויותיהן בחזרה ומחזירות את הגברים למקום הראוי להם (באופן כללי אני מתכוון למונח שוויון).

צדיק, לא המצאת את הגלגל ולא פיצחת את האטום, אבל אולי יש כאן תשובה חלקית לשאלה שלך.

שמחתי לעזור.
Simple Girl​(נשלטת)
Simple Girl​(נשלטת) • 3 ביוני 2023
לא הבנתי את הפואנטה במה שרשמת!
יש פה מכל הסוגים וכל המינים.
אני יכולה להגיד שהכרתי פה גברים ונשים הורסים ושווים כמו שאתה אומר וכאלה שפחות!
יש פה את הרציניים שיפרגנו ויש את אלה שיזילו ריר גם על חתול בחצאית.
יש את אלה שיפנו בכל צורה אפשרית למרות שרשום בפירוש לא לפנות ויש את אלה שיכבדו!
יש טת אלה שאוהבים דוגמניות ויש אלה שאוהבים את המכוערות או השמנות (לדברייך).
שורה תחתונה.. מה אתה רוצה להגיד? ומה איכפת לך בכלל איך כל אחד ואחת מקבלים את היחס, התשומת לב ואת כל שאר הדברים שרוצים או צריכים.

נראה לי שאתה לא מרוצה מעצמך קודם כל.
ולא אני לא טוענת שאתה ממורמר, אבל חוסר רצון מוחלט.
אולי כדאי שתלמד לאהוב את עצמך לפני שאיכפת לך מי אוהב שמנות ומי לא.
Marcus Wright​(אחר)

Marcus Wright​(אחר) • 3 ביוני 2023
snakman כתב/ה:
ראיתי פוסט לא מזמן על הנושא והחלטתי שהגיע הזמן לשים את הנושא לסדר היום.
רב הבנות פה לא נראות ממש טוב בלשון המעטה

אני מסכים שיש אידיאל יופי, אני לא חושב שאפשר להתכחש לזה. יחד עם זאת. אני לא מוצא צורך להצביע על מישהי או מישהו ולחלק להם ניקוד בסולם היופי, מדוע אתה כן?

snakman כתב/ה:

ובכל זאת הן מפוצצות בהודעות ונרדפות בניגוד לגברים שמקבלים הודעה פעם בחצי שנה וגם זה מפרופיל מפוברק…

מפוצצות? כולן? איך אתה יודע?

ההודעות המעטות שאני מקבל אינן מגיעות מפרופילים מפוברקים.

snakman כתב/ה:

עכשיו אני לא טוען שכל הגברים פה חתיכים אני בטוח שלא אבל להם אין את הכוח פה כמו לבנות, הם לא מתרברבים בבלוגים עם תמונות כרס כשהם מזמן עברו את ההגדרה ״עודף משקל״.

לא הבנתי מה אתה מנסה לומר? שיש נשים חסרות מודעות? (חסרות מודעות לשיטתך) מה אכפת לך? זה שלך?
אישית גם אני נגד תופעת ה"תושמד" אבל לא מצאתי לנכון לכתוב על זה בפורום הכללי. אני תמיד כותב על זה בבלוג שלי. אגב, אני נגד מטעמים אחרים. וגם אז אני מודע לכך שפירסום בבלוג הוא לא פרטי שלי.

snakman כתב/ה:

אבל ככה זה כשלא הולך בטינדר כשרואים תמונת פנים ושרב הגברים שם מחפשים סקס רגיל ומזדמן בניגוד לגברים פה שרובם מחפשים להגשים פנטזיות שאין להם מספיק ביטחון לדבר על זה עם מישהי שהם יכירו לא מפלטפורמה של bdsm
אני יודע ובטוח בזה שיש פה בנות שנראות מעולה מאחורי הצללים ודווקא הן נשארות צנועות ולא מתרברבות ממבול הודעות של גברים שמבוגרים מהם ב40 שנה ואני בטוח שיש פה גם גברים שנראים מעולה עם מודעות עצמית שסביר להניח שאותן בנות שנערצות באתר הזה ומתרברבות פה היו רודפות אחריהם במציאות ואותם הגברים לא היו רוצים בכלל להתקרב אליהן.

יש כאן יותר מידי מסקנות והכללות שלא ברור איך אתה מגיע אליהן. מחקר אקדמי בטוח לא עשית בשביל להסיק כאלו ולהכליל בצורה גורפת שכזאת.

snakman כתב/ה:

תקראו לי ממורמר תקראו לי מסכן תחשבו עלי מה שאתם רוצים! כל מי שיקרא את זה יסכים איתי כן כן גם אותן הבנות שהזכרתי פה יסכימו איתי תרצו או לא תרצו 😬 ובנימה זאת אני מקווה שכל אחד ואחד ימצא לעצמו את הפרטנר שמתאים לו ושמתישהו היוצרות יתהפכו ושהגברים השווים יהפכו פה לנערצי הכלוב יחי המהפכה!

אתה לא ממורמר. אני לא אקרא לך כזה.
אבל תעצור לרגע ותחשוב שוב על הדברים שכתבת.
Queen Bambi{זדיינו}

Queen Bambi{זדיינו} • 3 ביוני 2023
snakman כתב/ה:
ראיתי פוסט לא מזמן על הנושא והחלטתי שהגיע הזמן לשים את הנושא לסדר היום.
רב הבנות פה לא נראות ממש טוב בלשון המעטה ובכל זאת הן מפוצצות בהודעות ונרדפות בניגוד לגברים שמקבלים הודעה פעם בחצי שנה וגם זה מפרופיל מפוברק…
עכשיו אני לא טוען שכל הגברים פה חתיכים אני בטוח שלא אבל להם אין את הכוח פה כמו לבנות, הם לא מתרברבים בבלוגים עם תמונות כרס כשהם מזמן עברו את ההגדרה ״עודף משקל״.
אבל ככה זה כשלא הולך בטינדר כשרואים תמונת פנים ושרב הגברים שם מחפשים סקס רגיל ומזדמן בניגוד לגברים פה שרובם מחפשים להגשים פנטזיות שאין להם מספיק ביטחון לדבר על זה עם מישהי שהם יכירו לא מפלטפורמה של bdsm
אני יודע ובטוח בזה שיש פה בנות שנראות מעולה מאחורי הצללים ודווקא הן נשארות צנועות ולא מתרברבות ממבול הודעות של גברים שמבוגרים מהם ב40 שנה ואני בטוח שיש פה גם גברים שנראים מעולה עם מודעות עצמית שסביר להניח שאותן בנות שנערצות באתר הזה ומתרברבות פה היו רודפות אחריהם במציאות ואותם הגברים לא היו רוצים בכלל להתקרב אליהן.

תקראו לי ממורמר תקראו לי מסכן תחשבו עלי מה שאתם רוצים! כל מי שיקרא את זה יסכים איתי כן כן גם אותן הבנות שהזכרתי פה יסכימו איתי תרצו או לא תרצו 😬 ובנימה זאת אני מקווה שכל אחד ואחד ימצא לעצמו את הפרטנר שמתאים לו ושמתישהו היוצרות יתהפכו ושהגברים השווים יהפכו פה לנערצי הכלוב יחי המהפכה!

הוו וואו, איזה כיף לי, מלא הודעות מטרידות מאנשים שלא מניחים לי ולא מתייחסים אליי כאדם אלא כאובייקט..
האתגר של גברים זה אכן למצוא מישהי מעוניינת.
האתגר שלנו זה לסנן מכל אלה שמתייחסים אלינו בתור מגשימות פנטזיה.
כל אחת והחרא שלו אני מניחה.
Mrs
Mrs
Mrs • 3 ביוני 2023
אתה מסתכל על נשים מתוך נקודת מבט צרה שהוכתבה לך ולנו תרבותית. מי יפה יותר מי יפה פחות?
הכל בעיניי המתבונן/ת.
וכן, משיכה לא מתמקדת רק במראה ויזואלי.
סנטוריון
לפני 11 חודשים • 4 ביוני 2023
סנטוריון • 4 ביוני 2023
בקצרה, נשים קובעות אם יהיה סקס או לא. גברים קובעים אם תהיה מערכת יחסים או לא. שני הצדדים שולטים בתהליך, פשוט בנקודות זמן שונות. ההשוואה שלך לא הוגנת כי היא מתמקדת רק בנקודה אחת בתהליך (קצת כמו שיש רשות מחוקקת ורשות מבצעת שמאזנות אחת את השניה, אבל אם תשאל איזו רשות זוכה לנסוע במכוניות עם סירנות מגניבות תקבל תשובה מוטה).