בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תחושת השפלה- אובייקטיבי או סובייקטיבי

אוי לבושה
לפני שנה • 27 במאי 2023
אוי לבושה • 27 במאי 2023
מסכים עם מי שאמרה שזה הכל בכאילו. זו הבנה נכונה לדעתי שמתיישבת עם הרצון להיות מושפל, כאקט שמדליק מינית.
LadyRiot​(שולטת)
לפני שנה • 27 במאי 2023
LadyRiot​(שולטת) • 27 במאי 2023
גם כשאני מחפצנת נשלטיםות. הופכת אותםן לריהוט אנושי, אני לא מרגישה שאני משפילה אותםן. אם הםן תופשיםות את זה ככה וכך הםן רוציםות להרגיש, אדרבא.
אני לא עושה השפלה. לא מעניין אותי, אני כן עושה משמעת, קוקאולדיות, ושליטה מנטלית ושירות ועוד אקטים רבים ואחרים שמעין אחרת יכולים להתפש כמשפילים. לעניות דעתי, השפלה בתוך מרחב בדסמי מתרחשת כאשר השולט.ת בצורה אקטיבית משפיליםות את הנשלט.ת, פיזית ו/או מילולית ואחר. הכוונות שלי הן להעצים את תחושת האיבוד-שליטה שהם חושקיםות בה. האקט הוא רק המדיום.
    התגובה האהובה בשרשור
--Nir--
לפני שנה • 28 במאי 2023
--Nir-- • 28 במאי 2023
שאלה מעולה שתמיד נמצאת אצלי ברקע.

מצד אחד - ברור, הכל בהסכמה, הכל בשליטה שלי (מילת ביטחון, יכולת לקום וללכת או לא לחזור אם הקשר לא מתאים), והאקט נעשה ברצון משותף ולא באמת נכפה.

מצד שני - אני כן מחפש משהו מעבר, טעם של השפלה קצת יותר אמיתית מאשר משחק קינקי. אני באמת נמשך לזה וצריך את זה, בלי שיפגע לי בחיים כמובן בשום צורה.

ברמה הבסיסית יש רק את הרובד המוסכם והמשותף והלא באמת משפיל. לשם רוב האינטרקציות שלי הגיעו עד כה וגם לא רציתי מעבר כי לא היה עומק בקשר מעבר לזה.
כשיש כימיה ממש טובה, ומשיכה ממש ממש חזקה, אני גם יכול לחפש יחד עם הפרטנרית שבירה של החוקים לכיוונים קצת רגישים שנוגעים בהשפלה או חוסר אונים רציני יותר.

בשביל לספוג דברים כאלה ולרצות להישאר צריך בצד השני מישהי שגם מחפשת את זה ושמסוגלת להבין את השפה שלי ואני את שלה. וזה קשה בטירוף למציאה וליצירה אבל קיים.

ואני נתקל בזה פה ושם בעוד בלוגים (משום מה יותר מהצד של שליטה גברית דווקא)
Scorpio1120​(שולט)
לפני שנה • 28 במאי 2023
Scorpio1120​(שולט) • 28 במאי 2023
לNIR אתה צודק. ההסכמה היא על ההתמסרות. מעבר לכך אני שולט ומעביד על באמת ולא על כאילו. סוטר ומצליף על באמת ורואה ומרגיש שהשפחה ו או העבד באמת שייכים לי , כאילו רכשתי אותם בשוק השפחות העבדים. וכאשר חוזרים אלי, אני יודע שהם העבד והשפחה שלי על באמת , וכך נוהג בהם
שלגי
לפני שנה • 29 במאי 2023
שלגי • 29 במאי 2023
כל מה שקשור לתחושות הוא בהגדרה סובייקטיבי,
תלוי קונטקסט ותרבות,
בוודאי כשמגיעים למחוזות הבידי…
וולק​(שולט)
לפני שנה • 29 במאי 2023
וולק​(שולט) • 29 במאי 2023
כשמותחים את הגבולות בplay שקשור להשפלה, העוצמות של החוויה מתחזקים אצל שני הצדדים. כשההשפלה נהפכת לאקט סטנדרטי, עדיין יש בה את ניצוץ ההנאה הראשוני. כי אחרי הכל, אתה עושה מה שנתפס בעיניך כמשפיל לצד השני.
מה שיכול להוריד זה, שהצד המושפל יותר מדי רוצה להיות מושפל. מצד שני, עם כזה פרטנר אפשר להגיע רחוק יותר.
starduskonfire
לפני שנה • 30 במאי 2023
starduskonfire • 30 במאי 2023
אני חושב שכדאי להפריד בין השפלה שזו לא בדיוק תחושה, יותר שיפוט של סיטואציה + רגש, לבין הרגש המתחולל ברקע.
מישהי יכולה לפקוד עלי לרדת על הברכיים מולה.
בהתאם לתפיסות עולם שלי, בהתאם לקונטקסט החברתי, בהתאם לסיטואציה, אני יכול לפרש את הפקודה כמשפילה או לא.
כשאני מבצע את הפקודה, אני יכול לא להרגיש כלום, יכול להרגיש מבוכה, יכול להרגיש ריגוש או תסכול או כל דבר אחר.
ההרגשה שחוויתי באותו הרגע של הפקודה או האקט יכולה להשפיע על השיפוט שלי של הסיטואציה שוב, ואני יכול להחליט שוולה, מסתבר שזה לא כזה משפיל, או אולי זה יותר משפיל ממה שחשבתי.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 30 במאי 2023
פרלין​(נשלטת){ש} • 30 במאי 2023
כשאני למטה, שום דבר לא משפיל אותי. כל דבר רק מוסיף לחרמנות ולספייס של הלמטה. אבל טם אני לא שם, או לא במאה אחוז, השפלה מטרגרת ושוברת אותי.
totality
לפני 11 חודשים • 5 ביוני 2023
totality • 5 ביוני 2023
אף פעם לא הרגשתי מושפל