שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתחזים

האקסלי​(נשלט)
לפני 9 חודשים • 3 ביולי 2023
האקסלי​(נשלט) • 3 ביולי 2023
מלישס כתב/ה:
יצא לי להיתקל בכמה..

אנא ספרי.
מה הם עשו ומה יצא להם מזה? כמובן שאני לא מצפה לשמות.
Espada
לפני 9 חודשים • 4 ביולי 2023
Espada • 4 ביולי 2023
כל פרופיל חדש שקוראים לו ״האלילה״ ״מלכת העבדים״ כל השמות הפתטים האלה זה מתחזים/ ילדות שמחפשות פראירים
תמרעה המרטשת​(שולטת)
מה שמצחיק זה שהם ממש גרועים בזה. הם תמיד פונים לנשים פה כמו צ׳אחלות על. ״היי מותק מה ניש רוצה להחליף תמונות עירום חיחי״.

כאילו הנשים היחידות שהם מתישהו נתקלו בהן זה בפורנו סוג ד.
snorkaa​(שולטת)
snorkaa​(שולטת) • 4 ביולי 2023
הבעיה שיש כאלה שהם גם" מנומסים "
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 4 ביולי 2023
Venetian Masquerade כתב/ה:
למה? מה הם משיגים מזה? אם זה היה אתר הכרויות רגיל, הייתי מבין זה כדי למשוך משתמשים לאתר. בכלוב לא חסר אנשים.

אינטראקציה מעוותת עם נשים.
אינטראקציה מעווות עם נשלטים.
ריגול תעשייתי.

לא חסר.
NoteOfSecrets
NoteOfSecrets • 4 ביולי 2023
צריך לערב פה את חיים אתגר או את הישראלי מ ה Catfishing
deed
deed • 4 ביולי 2023
מה עם נשים שמתחות לגברים? נתקלתם בכזה?
עפרון​(נשלט)
לפני 9 חודשים • 5 ביולי 2023
עפרון​(נשלט) • 5 ביולי 2023
נתקלתי בכמה "שולטות" שכנראה היו גברים מתחזים (בדגש על המילה "כנראה" כי לא ראיתי אותם מעולם).
לדעתי לא מדובר במספרים גדולים, לא שווה שרשור... חשוב יותר לדבר על איך מזהים אותם וממה צריך להיזהר.

כמה טיפים שלי מניסיוני המר. אני כותב מהזווית שלי כנשלט, אך זה מן הסתם נכון גם לנשלטות וגם ביחס לגברים שולטים/נשלטים (מוזמנים.ות להוסיף מניסיונכם) :

1. סגנון - הודעות קצרות, שאלות חודרניות בשלב מוקדם מדי, סגנון בוטה וגס - דגל אדום. הודעות המכילות רק שאלות עליך תוך התעלמות משאלות שלך - דגל שחור.
2. פניה יזומה - יש פער אדיר בין מספר השולטות למספר הנשלטים. שולטות מוצפות בהודעות ולכן נדיר ששולטת תפנה לנשלט מיוזמתה.
אם שולטת כבר פונה אליך אז זה יהיה כתגובה למשהו שכתבת בבלוג שלך וכדו' (בהקשר זה, נשלט יקר שים לב שלא כל תגובה או מחמאה מהווה הזמנה לקשר אינטימי - לפעמים מחמאה היא רק מחמאה).
שולטת ש"מתחילה" איתך... קורה... אבל שים לב לדגל האדום.
3. פרופילים דלים, היעדר בלוג - דגל צהוב.
פרופילים חדשים - דגל אדום בוהק.
4. תמונות - נשלטים נוטים להיות צייתנים ולשלוח תמונות בלי לבקש הדדיות. אל... מניסיון רב שנים, אל תעשו את זה.
כשאתם מרגישים שההתכתבות עוברת שלב תבקשו להחליף תמונות. זה לגיטימי וזה שומר עליכם. עם ה"שולטת" מבקשת תמונה ולא מציעה לשלוח בעצמה, דגל אדום.
5. שולטת שמבקשת תמונות אינטימיות לפני שיש היכרות טובה ולפני שהחלפתם תמונות פנים, שחור בוהק... תברחו!
6. קיבלתם תמונה שלה, תריצו עליה חיפוש בגוגל. יותר מפעם אחת גיליתי שהתמונה מפוברקת.
7. תמיד תהיו זהירים וחשדניים... אל תשלחו שום מידע או תמונה שעלולה לגרום לכם נזק. אם היא מבקשת, אפשר להסביר למה אתה מעדיף להימנע... אם היא מתעקשת, תעזבו. זה לא שווה את זה.

אספר שפעם קיבלתי פנייה מפרופיל ותיק ועשיר עם בלוג מדהים (הוא עדיין כאן וממשיך לכתוב... דוגרי, כתיבה רגישה ומרגשת).
היא היתה נשלטת שטענה ש"השולט" שלה מסכים שהיא תשלוט באחרים. הפניה הדליקה כמה נורות אזהרה, אבל הבלוג שכנע אותי שהיא אותנטית. מהר מאוד היא הטילה עלי תקופת ניסיון שבה הייתי צריך לבצע משימות משפילות ולצלם את עצמי (עוד נורות אדומות), אבל היה בה משהו מאוד כוחני ומרגש והמטלות גרמו לי להרטיב. כששלחתי תמונה עם פנים מטושטשות היא דרשה שאשלח בלי טשטוש.
בשלב הזה כתבתי שאני חושד שהיא גבר כי כבר נפגעתי בעבר ושאני רוצה להחליף תמונות פנים וכו'... בהתחלה היא היתה נעימה אבל מהר מאוד היא הפכה לתוקפנית מאוד.
בקיצור... הבנתם... יש שלב שבו צריך לחתוך ולברוח.
לביאונת
לפני 9 חודשים • 5 ביולי 2023
לביאונת • 5 ביולי 2023
הנשלטת שמחפשת נשלטת לאדון שלה. והוא יסשן אותי בלעדיה.
מתחלפת ומתחלף{זוג}
לפני 9 חודשים • 6 ביולי 2023
מתחלפת ומתחלף{זוג} • 6 ביולי 2023
אנחנו נתקלים בשקרנים על בסיס יומיומי וממליצים על העצות שנכתבו למעלה.

פעם היינו מודאגים יותר להתחזות על בסיס מגדר. היום אנחנו מודעים שיש שלל דרכים לבזבז את זמננו ללא קשר להוכחת מגדר.

היום כשאנחנו מדוייקים הרבה יותר לגבי הצרכים שלנו, אנחנו יודעים לזהות שהרוב המוחלט של האנשים לא מתאים לנו או אנחנו להם (אפילו שהם לרוב ינסו לשכנע אחרת).

אנשים שרמת ההתאמה מולם מוטלת בספק, אנחנו מציעים לפגוש במפגשי קהילה או מסיבות פטיש כי לא שווה לנו לקבוע איתם מפגש פרטני.

כך גילינו שאנשים רבים ישר מסרבים בטיעון שמפגש חברתי "המוני" מדי = הרבה אנשים שפשוט לא מתאימים לנו בלי לנסות לעשות עבודת בלשות שגם היא מבזבזת את זמננו בללמוד מה הדרך האישית של כל כלוביסט למסור לנו מידע כוזב