צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התייעצות

סקרנית ורוצה ללמוד
לפני שנה • 12 ביולי 2023

התייעצות

סקרנית ורוצה ללמוד • 12 ביולי 2023
התכתבתי עם גבר בן 40, היתה שיחה טובה אבל מעולם לא נפגשנו. כן דיברנו בוידאו ושלחנו תמונותicon_smile.gif
קבענו להפגש לסשן היכרות בצימר כשהוא יאסוף אותי עם הרכב שלו, אחרי תיאום ציפיות והבנה שאנחנו רוצים סשן ולא מעבר (אולי להמשיך אם נראה שמוצלח ודברים חיצוניים לא ישפיעו)

מה חושבים?
שים
לפני שנה • 12 ביולי 2023
שים • 12 ביולי 2023
תשאירי את הפרטים אצל חברה , היו מקרים כבר
בולשיט
לפני שנה • 13 ביולי 2023
בולשיט • 13 ביולי 2023
תצאו לפני זה למשהוא קטן לאכול או סתם לשתות
החוקרת
לפני שנה • 13 ביולי 2023
החוקרת • 13 ביולי 2023
פגישה ונילית קצרה לפני.
תחסכי לעצמך עוגמת נפש.
ושמישהו ידע היכן את ויהיה בהיכון.
שימרי נפשך.
    התגובה האהובה בשרשור
גמלנמר
לפני שנה • 13 ביולי 2023
גמלנמר • 13 ביולי 2023
בתכלס, זה עניין של תחושה ושל ריגוש וכמו שכולנו יודעים, זה יכול להיות טריקי. אין תחליף לשיחת פנים אל פנים, מחוץ לארגז החול הבדסמי, לפני שקופצים פנימה. גם מוסיף ערך לתחושת הגבולות והכבוד הבסיסי. לפני שאת שלו, את קודם כל של עצמך.
blindrigger​(שולט)
לפני שנה • 13 ביולי 2023
blindrigger​(שולט) • 13 ביולי 2023
you describe three dubious concepts:
1) entering a real life BDSM session with a person you have little acquaintance with.
it takes time to get to know a BDSM partner.
there should be time for a serious SSC parameters communications.
There is a lot more to a BDSM dynamics than just a conversation and an exchange of photos.
2) starting a BDSM relationship with a full session.
it takes time for a dominant to learn the body language of a sub.
it takes for a sub to feel comfortable enough to actually let go and give and trust.
it is better start with something small, more vanilla like in nature, with perhaps touches of small power exchange. see how it works for both sides.
then continue from that point.
3) letting an unknown person drive you, means you gave him real power over you from the moment you entered his car.
much better to start with a first meeting where you can cut the meeting whenever you want.
only after you develop initial trust, take such a risk.
חללית
לפני שנה • 13 ביולי 2023
חללית • 13 ביולי 2023
יש לך את הטלפון שלו? את יודעת מה הזהות שלו בעולם האמיתי? כי אם כן אז פחות מלחיץ .. ואני הייתי מבקשת מחברה להיות על זה וקובעת שמסמסת לה תוך כדי ...ואם אני לא מסמסת ולא עונה אז משטרה ! ואני גם הייתי מעדכנת אותו שיש לי חברה שיודעת שנפגשים ושצריכה לעדכן שהכל בסדר.
dominica​(נשלטת)
לפני שנה • 13 ביולי 2023
dominica​(נשלטת) • 13 ביולי 2023
אם את כבר הולכת על זה, אז ותרי על האיסוף שלו כדי שתוכלי לחתוך אם משהו לא מתאים. אם כי ״סשן היכרות בצימר״ הוא על גבול האוקסימרון בעיני..
TinyBoy
לפני שנה • 13 ביולי 2023
TinyBoy • 13 ביולי 2023
מפגש ראשון עם אדם זר מומלץ במקום ציבורי וניטרלי או בפורום של מכרים נוספים,
עם כל הכבוד לתמונות, שיחת הוידאו והשיח הזורם, עדיין אי אפשר לדעת מי מולך ומה את הולכת לפגוש,
לא חסרים נוכלים בימינו ודווקא הם אלופים בדיבורים וביצירת מצג שווא, לכי עם האינטואיציות שלך,
אבל קחי בחשבון שאת לוקחת סיכון, עם כל הסקרנות שלך תנקטי במשנה זהירות, תמיד תהיי עם אצבע על הדופק
עד שתרגישי שאת במקום בטוח ושיש על מי לסמוך, שימי לב לסימנים חשודים, פשוט היי ערה אליהם במידה ויופיעו
אם תרצי אני מוכן להשאיר לך מס' שלי למקרה שמשהו ישתבש ותרגישי שאת לבד בסיטואציה שלא התכוונת להיקלע אליה...
מקווה שאת בידיים טובות, אבל אי אפשר לדעת זאת במאת האחוזים, בהצלחה ושמרי על עצמך