שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך הרגשתם כשהבנתם שאתם נשלטים?

cuckold אוהב שלך​(נשלט)
לפני 9 חודשים • 10 ביולי 2023
cuckold אוהב שלך​(נשלט) • 10 ביולי 2023
אז הייתי בזוגיות ונילית ורגילה כשאני המוביל החזק הדומיננטי והנערץ כפי שאני בחיי היומיומיים..עד שיום בהיר שבתי הביתה מוקדם וראיתי אותה שוכבת עם גבר אחר בבייתנו..כמובן שבתחילה הייתי בשוק והתקשתי לקבל את זה ובעיקר הייתי מונע מהפגיעה ומהאגו..אך בחלוף מספר ימים מצאתי את עצמי מאוד נמשך לכך שבת הזוג שלי כ"כ מינית ונחשקת ושחבל לי לוותר על אהבה גדולה והעונג של לראות אותה בבוקר ולהרגיש טוב ומאוהב ומצאתי את עצמי מבקש ממנה שתשוב הביתה ושאקבל באהבה בהערצה ובסגידה כל גבר שהיא תרצה להביא אלינו..והאמת היא שעם הזמן מצאתי את עצמי נמשך לכך מאוד שבת זוגי(מלכתי) משתמשת בי משפילה אותי ושוכבת עם גברים בהם היא חושקת ואני משרת אותה באהבה ובתשוקה אינסופית..
אז אני עדיין אלפא, אבל נשלט לחלוטין ומאוד שלם ואוהב את זה..
ומאז זו תכונה שתמיד משמחת אותי שיש בכל אישה שאני מכיר😊
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 9 חודשים • 11 ביולי 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 11 ביולי 2023
כשנפל לי האסימון,
אני הרגשתי בעיקר פליאה והתרגשות גדולה.

אחרי אקטים?
תלוי מאוד באקט עצמו.
לפעמים הרגשתי אופוריה כמו אחרי לקיחת סמים,
ולפעמים באסה עד כדי שנאה עצמית.
Aristotle​(נשלט)
לפני 9 חודשים • 11 ביולי 2023
Aristotle​(נשלט) • 11 ביולי 2023
וואלה, האמת שהייתי בערך בן 4.

שיחקתי עם 2 ילדות בגן, כבר לא זוכר מה זה היה.
נפלתי על הרצפה ושתיהן התיישבו עליי. אחת מהן התיישבה ממש על הפרצוף שלי.

וגיליתי שאני ממש נהנה מתחושת חוסר האונים הזאת...
cuckold אוהב שלך​(נשלט)
לפני 9 חודשים • 12 ביולי 2023

בכל גבר קיים נשלט,זאת עובדה-אך הגבר האמיתי הוא זה שמודה בזה

cuckold אוהב שלך​(נשלט) • 12 ביולי 2023
cuckold אוהב שלך כתב/ה:
אז הייתי בזוגיות ונילית ורגילה כשאני המוביל החזק הדומיננטי והנערץ כפי שאני בחיי היומיומיים..עד שיום בהיר שבתי הביתה מוקדם וראיתי אותה שוכבת עם גבר אחר בבייתנו..כמובן שבתחילה הייתי בשוק והתקשתי לקבל את זה ובעיקר הייתי מונע מהפגיעה ומהאגו..אך בחלוף מספר ימים מצאתי את עצמי מאוד נמשך לכך שבת הזוג שלי כ"כ מינית ונחשקת ושחבל לי לוותר על אהבה גדולה והעונג של לראות אותה בבוקר ולהרגיש טוב ומאוהב ומצאתי את עצמי מבקש ממנה שתשוב הביתה ושאקבל באהבה בהערצה ובסגידה כל גבר שהיא תרצה להביא אלינו..והאמת היא שעם הזמן מצאתי את עצמי נמשך לכך מאוד שבת זוגי(מלכתי) משתמשת בי משפילה אותי ושוכבת עם גברים בהם היא חושקת ואני משרת אותה באהבה ובתשוקה אינסופית..
אז אני עדיין אלפא, אבל נשלט לחלוטין ומאוד שלם ואוהב את זה..
ומאז זו תכונה שתמיד משמחת אותי שיש בכל אישה שאני מכיר😊
ivy​(נשלטת)
לפני 9 חודשים • 13 ביולי 2023
ivy​(נשלטת) • 13 ביולי 2023
And suddenly I felt nothing..
סינקלייר​(מתחלף)
לפני 9 חודשים • 14 ביולי 2023

הגילוי

סינקלייר​(מתחלף) • 14 ביולי 2023
מגיל מאד צעיר אהבתי לקרוא ספרים, היינו מנויים בספרייה פרטית לא רחוק ממקום מגורינו וכמעט כל שבוע הייתי מחליף שם ספר. אחד הספרים שלקחתי היה מסדרת ג'יימס בונד. אני כמעט לא זוכר דבר מעלילת אותו הספר, אבל את הסצנה הבאה אני וכר כאילו קראתי אותה אתמול: ג'יימס בונד נופל בשבי אויביו, מתעורר מעלפונו ומוצא את עצמו עירום ידיו ורגליו קשורות לכסא שמשטח הישיבה הוסר ממנו, מולו יושב החוקר כשבידו אלה כבדה, כשג'יימס בונד מסרב לענות על שאלותיו הוא מניף את האלה מתחתית הכיסא כלפי מעלה ופוגע באשכיו שהיו תלויים בחופשיות, ג'יימס בונד מתעלף בשנית, ואילו אצלי החלה סדרת תחושות משולבת בתגובות גופניות – התרגשות, זיקפה, עונג, חיכוך, סחרור, דופק מואץ, וסוג מסוים של התפוצצות ופורקן... כיפק היי שלוש פעמים הידד... גיליתי את האורגזמה וגם את מה שמעניין אותי בדרך אליה.
--Nir--
--Nir-- • 14 ביולי 2023
היו המון שלבים בגילוי
אבל בחלוקה גסה -

כל הבנה לדשה של כמה אני סוטה וכמה הדברים שמדליקים אותי לא סטנדרטיים: חרדה קלה וגועל עצמי קל.

כל הבנה שלדברים האלה יש שמות, ושהפטישים האלה קיימים ולגיטימיים ושאנשים חיים איתם ומממשים אותם: הקלה ואופוריה לאיזה משך.
נשלט נששלטט
נשלט נששלטט • 14 ביולי 2023
אני לא יודע אפילו אם אני אוהב את העיניין של נשלט מעולם לא ניסיתי ותמיד אני דומיננטי בחיים שלי.מה שכן,שיוצא לי פעם ב לראות פורנו אני כל הזמן רואה את הקטגוריות האלו וגומר מזה...יש לי דיי תחושת בושה ולא יודע אם יהיה לי אומץ איי פעם להגיד למישהי שלטי עליי מלמעלה וקשרי אותי
cuckold אוהב שלך​(נשלט)
לפני 9 חודשים • 15 ביולי 2023

עדיף כשלון מפואר מחלומות במגירה..וכן,כל הקלישאות נכונות😊

cuckold אוהב שלך​(נשלט) • 15 ביולי 2023
וquote="נשלט נששלטט"]אני לא יודע אפילו אם אני אוהב את העיניין של נשלט מעולם לא ניסיתי ותמיד אני דומיננטי בחיים שלי.מה שכן,שיוצא לי פעם ב לראות פורנו אני כל הזמן רואה את הקטגוריות האלו וגומר מזה...יש לי דיי תחושת בושה ולא יודע אם יהיה לי אומץ איי פעם להגיד למישהי שלטי עליי מלמעלה וקשרי אותי[/quote]
dror40​(נשלט)
לפני 9 חודשים • 16 ביולי 2023
dror40​(נשלט) • 16 ביולי 2023
תמיד נמשכתי לנשים דומיננטיות, אבל אני חושב שהאסימון נפל באמת, (שבאמת הפנמתי שאני צייתן כנוע) כשהאישה (המרשימה במיוחד!) ששירתתי, באחד האקטים שהיא לימדה אותי, הבהירה לי שאין ולא תהיה אירוטיקה בינינו, אלא יחסי עליונות נחיתות מאוד מובהקים, וכך היא מצפה ממני להתייחס אל האקט. ברגע הראשון הייתי מופתע, ואחר כך נרגש, כי זה סידר לי בדיוק את הראש והבנתי שאני פשוט כזה...