בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה וירטואלית

האקסלי​(נשלט)
לפני 9 חודשים • 7 ביולי 2023
האקסלי​(נשלט) • 7 ביולי 2023
עומק של שליטה כתב/ה:
אחדד!

כל העיניין של וירטואלי זה שלא רואים או נפגשים!!
בעיניי רק קול ( שיחות פון) זה בסדר
אבל מעבר לזה אין יותר!!

וזה מנטאלי מזוקק!!!!!! שכל אחד יודע את מקומו!

ולחוות את זה
זה לגעת באלוהים!!!

icon_smile.gif

אני יכול להבין את הקסם שבזה.
אני מניח שזה תלוי במה כל אחד חווה בעבר.
מבחינתי, הדבר הזה, קסום ככל שיהיה, הוא כמו לתת לך להינות מהריח של הסטייק הכי טוב בהיסטוריה של האנושות, ואתה תוהה אם אי פעם ייצא לך לאכול.
המטרה היא להנות מדברים שגורמים סבל, לא לסבול מדברים שאמורים לגרום הנאה.
בגלל זה אני מרגיש שזה אמור להיות צעד ראשון.
או, לחלופין, משהו שאתה יכול לעשות כשאתה יודע שבעתיד, גם אם לא תפגוש את האדם הזה, תפגוש מישהו אחר.

מישהי שיש לה ארבעה נשלטים שונים בעולם הפיזי יכולה בכיף להוסיף גם איזשהו נשלט וירטואלי, והיא יודעת שאם היא צריכה בשלב מסויים מגע היא יכולה להתקשר למישהו מהם.
מישהו שמחפש מערכת יחסים אמיתית יכול להסתפק גם בוירטואלית בתור "צידה לדרך" אבל אין ברצונו להיות באחת כזו עד ליום מותו, מבלי להתנסות בדברים אחרים, כולל אינטימיות מלאה וזוגיות.
עומק של שליטה{שולטת}
עומק של שליטה{שולטת} • 7 ביולי 2023
האקסלי כתב/ה:
עומק של שליטה כתב/ה:
אחדד!

כל העיניין של וירטואלי זה שלא רואים או נפגשים!!
בעיניי רק קול ( שיחות פון) זה בסדר
אבל מעבר לזה אין יותר!!

וזה מנטאלי מזוקק!!!!!! שכל אחד יודע את מקומו!

ולחוות את זה
זה לגעת באלוהים!!!

icon_smile.gif

אני יכול להבין את הקסם שבזה.
אני מניח שזה תלוי במה כל אחד חווה בעבר.
מבחינתי, הדבר הזה, קסום ככל שיהיה, הוא כמו לתת לך להינות מהריח של הסטייק הכי טוב בהיסטוריה של האנושות, ואתה תוהה אם אי פעם ייצא לך לאכול.
המטרה היא להנות מדברים שגורמים סבל, לא לסבול מדברים שאמורים לגרום הנאה.
בגלל זה אני מרגיש שזה אמור להיות צעד ראשון.
או, לחלופין, משהו שאתה יכול לעשות כשאתה יודע שבעתיד, גם אם לא תפגוש את האדם הזה, תפגוש מישהו אחר.

מישהי שיש לה ארבעה נשלטים שונים בעולם הפיזי יכולה בכיף להוסיף גם איזשהו נשלט וירטואלי, והיא יודעת שאם היא צריכה בשלב מסויים מגע היא יכולה להתקשר למישהו מהם.
מישהו שמחפש מערכת יחסים אמיתית יכול להסתפק גם בוירטואלית בתור "צידה לדרך" אבל אין ברצונו להיות באחת כזו עד ליום מותו, מבלי להתנסות בדברים אחרים, כולל אינטימיות מלאה וזוגיות.

אתה כותב על שני דברים שונים!
צריך לחוות שליטה וירטואלית בכדי להבין!
אני לא מאמינה בכמות, אלא באיכות!!
אני לא צריכה ארמון מלא בנשלטים! להיפך אני מאמינה בנשלט אחד אמיתי שחי ונושם שליטה!

שוב, כל שולטת והקו המנחה שלה!
איו פה ספר חוקים!
נקודה!!
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
טוב אז אחרי שקראתי את כל התגובות פה אשתף אותכם.
מי שמכיר.ה אותי יודע שאני מתה על צומי לתת ולקבל. כמובן שזה הדדי.
הייתה לי שולטת וירטואלית מדהימה שכל ערב הייתי אומרת לעצמי אני מחכה לבוקר להתכתב איתה לקבל משימות להעניק ולתת לה.
יכולה להעיד ולהגיד שמה שקיבלתי במציאות סשנים וזה לא משתווה למה שקיבלתי ממנה במשך שנה.
היא העיפה אותי למעלה וזה מבלי לגעת בה בלי מפגשים. היו משימות שנתנה לי כדי שאני אכיר את עצמי יותר טוב.
כל בוקר שמחתי שהגיע הבוקר כדי להשתחוות לפניה כדי להוקיר לה תודות על עצם זה שהיא בכלל חושבת לאמץ אותי וירטואלית.
אין ספק שהיא מאוד חסרה לי היום. מאוד.
היא גרמה לי כיף לחיות לחייך להיות מאושרת. פעם בשבועיים היה לי אילוף אצל מאסטר שהיא שלחה אותי אליו ללמוד להכיר אותה.
מתגעגעת אליה מאוד מאוד. אז נכון שמאז נהייתי סלב שאנשים מכירים אותי אבל חסר לי הדבר האמיתי. לפעמים אני מתייאשת ואומרת לבורא אולי מספיק לי רחם עליי כבר לא עושה טוב פה לאנשים.
שבת שלום
אחד אפס​(נשלט)
לפני 9 חודשים • 17 ביולי 2023
אחד אפס​(נשלט) • 17 ביולי 2023
גם. הרבה יותר מביחסים וניליים, הרבה כאן עובד על המוח. אפילו המילים שעוברות באופן וירטואלי מעבירות מסר חזק, מילוי פקודות, במיוחד עם מצלמה, עובד מאוד, הקול של השולטת עובד שעות נוספות, ויש פעולות מרכיבים בפמדום שיכולים שפוט להתבצע גם מרחוק.
אחד אפס​(נשלט)
אחד אפס​(נשלט) • 17 ביולי 2023
גם. הרבה יותר מביחסים וניליים, הרבה כאן עובד על המוח. אפילו המילים שעוברות באופן וירטואלי מעבירות מסר חזק, מילוי פקודות, במיוחד עם מצלמה, עובד מאוד, הקול של השולטת עובד שעות נוספות, ויש פעולות מרכיבים בפמדום שיכולים שפוט להתבצע גם מרחוק.

* תיקום : ראיתי אחר כך שאת מתכוונת שגם לא רואים. עדיין יש בזה הרבה.
דולפין 4
דולפין 4 • 17 ביולי 2023
בעד לגמרי.
אם העניין הוא הנפש, הצד המנטלי - אז וירטואלי יכול להיות נפלא ואף יותר מזה.
יש בזה חיסרון, כיון שבמפגש פיזי יש ייחודיות ועוצמה.
מצד שני - בוירטואלי אין מגבלות פיזיות, כפשוטו. כולנו גמישים ווירטואוזיים... ויש בזה קסם אמיתי.
יתרון נוסף וירטואלי הוא שהעכבות הפנימיות נופלות יותר, פשוט יותר קל להשתחרר כי זה "לא באמת", ואז זה יכול להפוך להכי באמת!
אפשר להגיע עם זה לגבהים, לפסגות של דמיון והתנסות, ולמעמקים רחוקים בנפש.
וזה הרי כל העניין - הנפש והמח שלנו.
וירטואלי זה ללכת הכי רחוק שאפשר וגם להגיע, ואח"כ ללכת עוד יותר רחוק. ללא גבול.
עומק של שליטה{שולטת}
עומק של שליטה{שולטת} • 17 ביולי 2023
דורה באהבה כתב/ה:
טוב אז אחרי שקראתי את כל התגובות פה אשתף אותכם.
מי שמכיר.ה אותי יודע שאני מתה על צומי לתת ולקבל. כמובן שזה הדדי.
הייתה לי שולטת וירטואלית מדהימה שכל ערב הייתי אומרת לעצמי אני מחכה לבוקר להתכתב איתה לקבל משימות להעניק ולתת לה.
יכולה להעיד ולהגיד שמה שקיבלתי במציאות סשנים וזה לא משתווה למה שקיבלתי ממנה במשך שנה.
היא העיפה אותי למעלה וזה מבלי לגעת בה בלי מפגשים. היו משימות שנתנה לי כדי שאני אכיר את עצמי יותר טוב.
כל בוקר שמחתי שהגיע הבוקר כדי להשתחוות לפניה כדי להוקיר לה תודות על עצם זה שהיא בכלל חושבת לאמץ אותי וירטואלית.
אין ספק שהיא מאוד חסרה לי היום. מאוד.
היא גרמה לי כיף לחיות לחייך להיות מאושרת. פעם בשבועיים היה לי אילוף אצל מאסטר שהיא שלחה אותי אליו ללמוד להכיר אותה.
מתגעגעת אליה מאוד מאוד. אז נכון שמאז נהייתי סלב שאנשים מכירים אותי אבל חסר לי הדבר האמיתי. לפעמים אני מתייאשת ואומרת לבורא אולי מספיק לי רחם עליי כבר לא עושה טוב פה לאנשים.
שבת שלום

דורה אהובתי!
מכיוון שחווית זאת אז את פי כמה מבינה!!
כל המהות היא הנפש שהולך יד ביד עם המנטאלי
וזה חזק ! תאמינו ליicon_smile.gif
שמחה שחווית זאת!
עומק של שליטה{שולטת}
עומק של שליטה{שולטת} • 17 ביולי 2023
דולפין 4 כתב/ה:
בעד לגמרי.
אם העניין הוא הנפש, הצד המנטלי - אז וירטואלי יכול להיות נפלא ואף יותר מזה.
יש בזה חיסרון, כיון שבמפגש פיזי יש ייחודיות ועוצמה.
מצד שני - בוירטואלי אין מגבלות פיזיות, כפשוטו. כולנו גמישים ווירטואוזיים... ויש בזה קסם אמיתי.
יתרון נוסף וירטואלי הוא שהעכבות הפנימיות נופלות יותר, פשוט יותר קל להשתחרר כי זה "לא באמת", ואז זה יכול להפוך להכי באמת!
אפשר להגיע עם זה לגבהים, לפסגות של דמיון והתנסות, ולמעמקים רחוקים בנפש.
וזה הרי כל העניין - הנפש והמח שלנו.
וירטואלי זה ללכת הכי רחוק שאפשר וגם להגיע, ואח"כ ללכת עוד יותר רחוק. ללא גבול.

חתיכת גבהים!!!!!!
שעוזב את הנשלט רוטט!!!