שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכדליה ויחסי שליטה.

פריאפוס​(אחר)
לפני 9 חודשים • 17 ביולי 2023

פסיכדליה ויחסי שליטה.

פריאפוס​(אחר) • 17 ביולי 2023
מדובר בשתי אהבות גדולות מאוד שלי ותמיד תהיתי האם הן מתערבבות היטב.

מצד אחד, אני יכול לחשוב על אלף תסריטים שונים של איך לשלב את השניים,
איך למתוח ואפילו לשבור את גבולות התודעה ופוטנציאלית לנגוע בנפש של הפרטנר/ית באופן שהוא בלתי אפשרי בכל דרך אחרת.

ומצד שני, העניין מעלה סוגיות אתיות לגבי הסכמה. האם אפשר להיות בטוח שהבחורה בעניין אם היא על 300 מיקרוגרם אסיד?
איך נזהרים לא להשאיר צלקות על התודעה?
והאם אני יכול לסמוך על בוחן המציאות שלי שידע להבחין בסיטואציה רעה אם אני עצמי דלוק מהתחת?

יש נסיון בזה בקהילה? מה אומרים בספרות המקצועית? ומה דעתכם האישית?
HardToTame
HardToTame • 17 ביולי 2023
לי באופן אישי היה קשה מאוד לשלב אסיד עם מין באופן כללי, וניסיתי. היו לי פרצי צחוק בלתי נשלטים.
קשה לי לדמיין טריפ אסיד יחד עם סקס באופן כללי ועל אחת כמה וכמה יחד עם בדסמ.
אבל אם תודעתית זה מסתדר לך ולפרטנר/ית זה הכל סובב תקשורת, אל תשכח שפסיכדליים הם שער לנבכים עמוקים ונסתרים בנו וכשנעשים דברים המוגדרים כקיצון כלשהו זה יכול להשאיר חותם שיהיה קשה מאוד לרפא.
הסכמה, תקשורת, ווידוא, אמון שיא, ותקשורת מילולית במיוחד, צריך להיות לכם חיבור ממש טוב ותדר משותף על מנת להוציא את לפועל.
אם זה מצליח לך אני אשמח לשמוע על החוויה(:
שיהיה ערב קסום🩵
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 17 ביולי 2023
לי נראה מסוכן bdsm וחומרים פסיכדליים.

Bdsm עושים כמה שיותר בהכרה לדעתי.

אולי נשלט יכול קצת לעוף כשהוא עם שולט מנוסה בקשר משמעותי, בו השולט מכיר את הנשלט לעומק והנשלט סומך על השולט בעיניים עצומות ( ומסטוליות ).
    התגובה האהובה בשרשור
Dark Wolf
לפני 9 חודשים • 18 ביולי 2023
Dark Wolf • 18 ביולי 2023
קשה לשלב בין השניים.
ניסיתי במיקרודוזינג של אסיד אבל מינונים גבוהים זה כבר בלתי אפשרי מבחינתי
מדבר כשולט
ענני בראשית​(אחרת){בבריאה}

Re: פסיכדליה ויחסי שליטה.

התחלתי לענות תשובה נרחבת, והחלטתי להסתפק בתשובה פשוטה:
לא תומכת וזה מקום נוראי בעיני.
מלישס​(סדיסטית)
מלישס​(סדיסטית) • 18 ביולי 2023
לא תומכת בכלל.
הסם מטשטש גבולות. ההסכמה לא תמיד מגיעה ממקום טהור.
וגם אני תמיד אומרת..אם בן אדם צריך סמים בכדי להנות מבידיסמ ולא יכול בלעדהם..שווה שישאל את עצמו האם הוא באמת אוהב בידיסמ..
פריאפוס​(אחר)
פריאפוס​(אחר) • 18 ביולי 2023
מסכים עם רוב מה שענו פה.

כנראה שבאמת אין מספיק שליטה עצמית ויציבות תחת פסיכדלים בשביל לשלוט או להישלט.
ענני בראשית​(אחרת){בבריאה}
פריאפוס כתב/ה:
מסכים עם רוב מה שענו פה.

כנראה שבאמת אין מספיק שליטה עצמית ויציבות תחת פסיכדלים בשביל לשלוט או להישלט.

אופ זה לא רק זה.

יש כאן עניין נוסף

פסיכדליה -ונרקוטיקה משנה תודעה באופן כללי- מביאה אותנו (במקרה הטוב) לשחרור מעצורים.
המעצורים הללו נוגעים בכל מני שיט של איד וכד.

שזה האמת אחלה לשחרר **חלק** מזה, באמת שזה עושה טוב לבנאדם, לגדול מעל לצרכים הקמאיים ומעל לאגו ולהגיע למצב הקדוש הזה של being.

מה הבעיה.
אין קיום בלי אגו.
מעצורים הם מגננות פסיכולוגיות שמגוננות על תודעת האדם.
אם מסירים את כולם, (במצב פסיכדלי, בו הכל מותר), אנחנו בעצם עושים זירוז לתהליכים פנימיים שאמורים להתרחש לאורך זמן (למשל אם היית חוזר עשר שנים אחורה. ואומר למי שהיית כצעיר תקשיב, תתנהג איקס).
הזירוז הזה עשוי להיטיב, אבל המון פעמים, במיוחד למי שאין לו נסיון טיפולי קליני בתחום, זה הופך לכלי משחית.

תהליכים קןרים באיטיות כי המוח והגוף בכלל, לוקח לו כה הרבה זמן לעבד שיעורים שהם נשמתיים, לעבד ולרפא פצעים. זה לא קורה ביום אחד וזה לא אמור לקרות לרוב.

גם זה שנניח החליט לקיים סשן תחת פסיכדלי. והוא שולט, זה לכאורה מי שהופך ל"שאמאן" של ה"מסע" בו מורידים את כל ה"מחסומים" כשהמטרה היא ארצית- להנות- ולא רוחנית (התפתחות אישית).

הארציות הזו במקום לעזור להתגבר על חלקים שאינם מטיבים באיד, פוגעת מאוד. פותחת דברים שלא צריך בנכרח לפתוח בזמן ובמקום הזה.
וחוסר הנסיון הטיפולי הקליני, פירושו לצאת מהטריפ הזה על הכי עוקם, עם טראומה רצינית, ומקום נפשי שאני לא
אין לי יילים.
אין כאן הסכמה ומוכנות נפשית למקום הזה

בכלל, שמתי לב שאנשים מקלים ראש בחומרים נרקוטיים מעוררים.
אפילו מריחואנה נהייתה נורמה של יומיום, כמו שסיגריה היתה פעם
אנשים אשכרה מתובננים עליך מוזר שאתה לא מעשן (מזהזה?)
אומרם לי את זה לאחרונה גם על פיטריות, אנשים בני 30 ו 40 כאילו זה נהייה נורמטיבי להיות זקוק או לצרוך חומרים כאלו באופן תכוף

מתייחסים לחומרים כפשטם, ולא שמים לב שהופכים זקוקים להם יותר ויותר כי סף הגירוי גובר עם הזמן

אני תומכת מאה אחוז בשימוש מושכל בחומרים משני תודעה, יש כה הרבה מחקרים שמראים על היכולת שלהם לפתוח צוהרים ולרפא פצעים.

אבל זה שאנשים הופכים את זה לבילוי ומרדדים את האפקטים וההשפעות של החומרים על גופנפש האדם, וזה מוציא אותי מדעתי.

זה לא בילוי חברתי, ולא כלי להגברה של איקס.
ומחשבה כזו היא מחשבה שמעודדת התמכרות ופגיעה.

כשאני משתמש כדי להרגיש ולהגביר רגש, ולא כחווייה חדפ שנועדה ללמד משהו ומשם ליישם בכוחות עצמך ברמה הארצית.
קצת כמו שלא כל יום תלך לפגוש רב, או קואוצ'ר, או מכשפה, כאילו תלך להתייעץ פעם אחת בשבוע ובשאר הזמן נכון שתצטרך לעבוד בכוחות עצמך?
ומתישהו גם השאיפה הבריאה היא לא להזדקק יותר ולא להגיע יותר ולהיות בכוחות עצמך? אז ככה גם המפגש עם החומר, זמני ו/או חד פעמי, ומשם זה היכולת שלך לזכור מה זה הביא לך וליישם במציאות, להשתמש בדמיון ובזכרון כדי ליישם מה שלמדת מהטריפ

ומחשבה כזו, של "יא אני אעשה סשן עם פסיכדליה איזה מדליק זה חבלז" היא חוסר הבנה של העדינות של גופנפש האדם וכמה שבריריות יש וכמה דיוק נדרש במקום הזה, של מיניות וחיבור אנושי. במיוחד כזה שמגלם תפקידים קטן מול גדול.

אלף דגלים אדומים בתוך שלוש וחצי שורות🙄
אלף "לא" למה שלא ssc.
ייסאן

Re: פסיכדליה ויחסי שליטה.

ייסאן • 18 ביולי 2023
פריאפוס כתב/ה:
מדובר בשתי אהבות גדולות מאוד שלי ותמיד תהיתי האם הן מתערבבות היטב.

מצד אחד, אני יכול לחשוב על אלף תסריטים שונים של איך לשלב את השניים,
איך למתוח ואפילו לשבור את גבולות התודעה ופוטנציאלית לנגוע בנפש של הפרטנר/ית באופן שהוא בלתי אפשרי בכל דרך אחרת.

ומצד שני, העניין מעלה סוגיות אתיות לגבי הסכמה. האם אפשר להיות בטוח שהבחורה בעניין אם היא על 300 מיקרוגרם אסיד?
איך נזהרים לא להשאיר צלקות על התודעה?
והאם אני יכול לסמוך על בוחן המציאות שלי שידע להבחין בסיטואציה רעה אם אני עצמי דלוק מהתחת?

יש נסיון בזה בקהילה? מה אומרים בספרות המקצועית? ומה דעתכם האישית?

ל א
ואני אחת שחובבת מצבי תודעה שמשתנים בעזרת עזרים וקסמים

ל א

שפוי הכוונה לא סטלה
בשום צורה גם לא "סתם" שיכרות.
מה הפואנטה זה לא בטוח
ותלוי כמה אבל גם הסכמה או יותר נכון רצון חופשי מוטה בשלב מסוים.
אז לא, קבל את הטיסה והצלילה שבסשן כסטלה שהיא

דעתי האישית כמובן,
ייס
ייסאן
ייסאן • 18 ביולי 2023
bondman כתב/ה:
לי נראה מסוכן bdsm וחומרים פסיכדליים.

Bdsm עושים כמה שיותר בהכרה לדעתי.

אולי נשלט יכול קצת לעוף כשהוא עם שולט מנוסה בקשר משמעותי, בו השולט מכיר את הנשלט לעומק והנשלט סומך על השולט בעיניים עצומות ( ומסטוליות ).

אוי ואבוי זה תיאור שחורה לי עד עמקי נשמתי
לא התפקיד של השולט או הנשלט לרסן ולהתמודד עם השימוש של הצד האחר... ואיואיואי איזו שאלה טעונה עם תשובות עוד יותר טעונות