סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אם אני אכתוב את הנושא,שולטים לא יכנסו

Netrunner​(נשלט)
לפני 8 חודשים • 6 באוג׳ 2023
Netrunner​(נשלט) • 6 באוג׳ 2023
לא קראתי תגובות קודמות אבל דווקא נשמע לי מגניב ומחפיץ נשלטת פגינג שבמקום להשתמש בה למטרות חדירה היא לא מספיק טובה אפילו לזה אלא רק אם מלבישים לה כלי לא שלה, כפסל.
אליפסה​(שולטת)
אליפסה​(שולטת) • 6 באוג׳ 2023
יולי וקנקן,

האנלוגיה שלכם לקויה באופן מהותי והיא על גבול המגוחך.

אצבע משולשת היא סמל. פגינג לא.

לא כל דבר בעולם הוא הבניה חברתית. אתם יכולים להסכים, באופן פרטי, מעתה לקרוא למטוס בשם "אופניים". אבל אתם לא יכולים להסכים שאופניים יטוסו בשמים. מוסכמה חברתית או הבניה חברתית לא יכולים לגרום לדברים לטוס.

למרות שיש הבדל בלתי מבוטל באופנים השונים שבהם אנשים חווים שליטה, יש הבדל ממשי בין שולטת לנשלט. אלו לא מילים ריקות שיוצקים אליהם איזה תוכן שרוצים. אנשים יכולים לצאת נגד המוסכמות החברתיות ולקיים מערכת יחסים בדס"מית. אבל להגיד שמי שאוהב שקושרים אותו, מצליפים בו וחודרים אליו עם סטראפאון הוא שולט, זו אינה יציאה כנגד מוסכמות חברתיות. זה פשוט קושי לקרוא לדברים בשמם. ומי שמתקשה, אולי מוטב שיבדוק אם מסיבות חברתיות, חשוב לו להיקרא שולט, והוא מתקשה לקרוא לעצמו נשלט.

אני חוזרת ואומרת,
העולם אינו מורכב רק משולטים ונשלטים. אנשים הם מורכבים והרצונות שלהם מורכבים. אבל פגינג זה לא סמל. זו בעיקר חוויה פיסית, מינית ונפשית. ולרוב הגבר הנחדר לא יחווה שם שם את עצמו כשולט. ואישה לא תרגיש נשלטת.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אני מסכימה שהאנלוגיה הייתה מגוחכת 🙂

אני טוענת ששולט/נשלט זו הגדרה של דינמיקה, לא של אקט ספציפי.
ליתר דיוק, ככה זה בשבילי. כל אחד יכול לעשות בדס"מ איך שמתחשק לו.

עוד טענה שלי: כיוון שבדסמ זה דבר שתמיד קורה בין אנשים שהסכימו על זה ביניהם והגדירו לעצמם מי יעשה מה, אז אין חשיבות להבניות חברתיות וגם אין חשיבות למה שאנשים אחרים היו מרגישים באותה סיטואציה, אלא רק לאיך שהם מרגישים בעצמם.

ר' למשל את הדוגמה היפה של דיפ.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 6 באוג׳ 2023
תכלס
מגוון הפנטזיות של האנשים הןא אין סופי
בגלל זה יש מתחלפים.
אליפסה​(שולטת)
deepThinker כתב/ה:
לא קראתי תגובות קודמות אבל דווקא נשמע לי מגניב ומחפיץ נשלטת פגינג שבמקום להשתמש בה למטרות חדירה היא לא מספיק טובה אפילו לזה אלא רק אם מלבישים לה כלי לא שלה, כפסל.

כשעשוע - אולי

אתה יכולה לדמיין את עצמך בקשר אמיתי, שבו הדברים שתיארת מהווים תמה מרכזית של מערכת היחסים וגם מחלחלים אל תוך תפיסת הזהות?
אליפסה​(שולטת)
יולי Yuli כתב/ה:
אז אין חשיבות להבניות חברתיות וגם אין חשיבות למה שאנשים אחרים היו מרגישים באותה סיטואציה, אלא רק לאיך שהם מרגישים בעצמם.

ברור שאנחנו לא מטיפות לאף אחד איך להיות. וכמעט כל דיון אפשר לסכם בכך שאין ספר חוקים בדס"מי ושכל אחד יעשה מה שטוב לו.

אבל זה משטיח כל דיון.

אני כאן בעיקר כי מעניין אותי איך אחרים מרגישים. וכי אני מאמינה שיש לי מה ללמוד מהחוויות והנסיון של אחרים.

אני יכולה להבין איך פגינג משתלב בחוויה המינית של זוג מתחלפים קינקי. היה מסקרן אותי לשמוע מישהי שעושה פגינג וחווה את עצמה כנשלטת באותו קשר.

אני לא חושבת שאקטים הם הכל. בשליטה הדינמיקה חשובה מאוד. אבל אני חושבת שיש לאקטים משמעות גדולה ושלפעמים הם הדרך לייצר את הדינמיקה.
or gazma​(נשלט)
or gazma​(נשלט) • 6 באוג׳ 2023
אני לא שולט ולא רואה בזה משהו רע אם זה נעשה זה בדרך שלי להנאה שלי בין היתר. רימינג פיגינג אם זה נעים והפרטנרית יודעת מה לעשות בצורה טובה ממה הרתיעה ? בסופו של דבר זה עולם זה עונג וכן נקודת הג’י שלנו שם 😂
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אליפסה כתב/ה:
deepThinker כתב/ה:

כשעשוע - אולי

אתה יכולה לדמיין את עצמך בקשר אמיתי, שבו הדברים שתיארת מהווים תמה מרכזית של מערכת היחסים וגם מחלחלים אל תוך תפיסת הזהות?

אני לא יכולה לדמיין את עצמי בקשר אמיתי שבו התפקיד הבדסמי שלי מחלחל אל תוך תפיסת הזהות שלי 🤷‍♀️

אני כן יכולה לדמיין את עצמי כשולטת שדורשת שיחדרו אליה. כי כשולטת אני יכולה לדרוש את כל מה שנעים לי, ואיני כפופה לרשימת אקטים מאושרים. כי התפיסה שלי של "שולטת" היא "זאת שקובעת/מובילה/מחליטה" וזה נשמר בלי קשר לתוכן הספציפי של ההחלטה.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 6 באוג׳ 2023
אליפסה כתב/ה:
deepThinker כתב/ה:

כשעשוע - אולי

אני לא רואה את זה ברמה ניתוחית כזו, באנו להינות לא? אפשר להגמיש את המחשבה בעיני למה שמתאים. לא חושב שדברים כאלה אמורים לפגוע לשולט עצמו במעמד השולט.
Alpha1one1​(שולט)
לפני 8 חודשים • 10 באוג׳ 2023
Alpha1one1​(שולט) • 10 באוג׳ 2023
שולט. בלי נטיות של נשלט.
אוהב.
לא אכפת לי, במיל, מה מישהו יחשוב על זה.