לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ונילה מול בדסמ -גוף ונפש

אפוקליפסה​(מתחלף)
לפני 8 חודשים • 9 באוג׳ 2023
אפוקליפסה​(מתחלף) • 9 באוג׳ 2023
הוא כתב/ה:
זה ידוע שונילים יודעים רק מסיונרית וחיים בהכשה מתמדת גם סף הגרוי שלהם נמוך והעולם המיני שלהם צר
מקובע ושמרני. ונילים מפוחדים ונמנעים להעז להתנסות ואילו "אנחנו" נועזים ופורצי דרך
חבורת חסמבה אפלה ויחודית שגילו את האור מזמן

חחחח, לגמרי
אם יש דבר שלומדים בחיים, זה שחיים בבועה, והרבה פעמים לא יודעים שיש משהו אחר, יותר טוב או פחות טוב מימין ומשמאל, ואנחנו בבועה שלנו.

במרתף
אליפסה​(שולטת)
אליפסה​(שולטת) • 9 באוג׳ 2023
זה קצת כמו לשאול אם גברים פחות שלמים כי מעולם לא חוו הריון ולידה. או אם אפשר להיות שלמים בחיים שלא חווית בהם צניחה חופשית, לא טיילת בתילאנד, לא אכלת אצל גורדון רמזי, או לא קראת את סלינג׳ר.

אני מניחה שאפשר לחיות חיים שלמים בהרבה דרכים.

אבל באופן אישי, אני חושבת שחוויה ונילית לא מתקרבת לעוצמות, לסיפוק ולריגוש שיש בבדס"מ.
--Nir--
--Nir-- • 9 באוג׳ 2023
שאלה מצוינת שהעסיקה אותי בעבר לא מעט

המסקנות שלי מול חברים שלי - בתמצות כי אני אחרי ארוחה מעולה ואני עייף - יש אצלי יכולת להנות ולחוש גירוי עצום וסיפוק מדהים מדברים בנאליים שאין אצלם.

לעומת זאת אצלם יש נינוחות מסויימת ברמת הפנטזיות (סקס, אנאלי, שלישייה) בעוד שאצלי כנשלט יש פנטזיות שלעולם, לא רק שלא אממש, אלא שאני גם לא רוצה לממש כי הן מזיקות מדי. ויש פה חוסר ותשוקה בנפש שלעולם לא תימלא, ואפילו השאיפה לאותו מילוי היא אסורה ומסוכנת.
פותחת מוסך
פותחת מוסך • 9 באוג׳ 2023
בדסמ הוא העומק, העוצמה והנפש
ונילי זה יצר אבולוציוני
הלן הדובה
לפני 8 חודשים • 10 באוג׳ 2023
הלן הדובה • 10 באוג׳ 2023
האם עיוורים יכולים להנות מביקור בגלריה לאומנות?
לא סביר.

אותו הדבר עם ונילים ובדסמ.
עוף החול Phoenix
לפני 8 חודשים • 10 באוג׳ 2023
עוף החול Phoenix • 10 באוג׳ 2023
מי שנהנה יותר הוא זה שפועל בהתאם לרצונות ולפנטזיות שלו.
אם אתה מפנטז על סקס מיסיונרי לא חושב שבדסמ יעשה לך טוב...
dror40​(נשלט)
לפני 8 חודשים • 11 באוג׳ 2023
dror40​(נשלט) • 11 באוג׳ 2023
בתור מי שמכיר את שני העולמות, הריגוש ברמה הפסיכולוגית נמצא בספירה אחרת לגמרי
שימודה
שימודה • 11 באוג׳ 2023
לדעתי רמת ההנאה והגירוי לא קשורה לווניליות או לבדסמ. זה קשור עד כמה הליבידו שלך חזק , עד כמה היא/אתה מיני וזקוק לסקס. עד כמה הסקס מעסיק אותך.

יש לי חבר וונילי לחלוטין שכל הזמן הוא חושב על זיונים וסקס. וכשיש לו סקס הוא נהנה בטירוף.

בתור אחד שהיתה לו אקסית מינית בטירוף והסקס העסיק אותה הרבה , כולל בדסמ (תקופה ארוכה מאוד חיינו ביחסי FLR מלאים) כולל חילופי זוגות ומפגשים עם בודדים ששם זה היה סקס וונילי לחלוטין אבל הרבה. היא נהתנה מאוד משני הסוגים.

כשיש למישהו דחף מיני גבוה והוא היא אוהבים סקס לגמור אוהבים את ההנאה שבמין זה לא משנה וונילימאו בדסמ.

יש לי מזה שש שנים בת זוג "הפולניה" וונילית לחלוטין. לא מבינה את השפה בדסמית שאני מדבר ומתכוון אליה. הדחף המיני שלה הצרכים המיניים שלה הם אולי רבע מהאקסית. אבל כשאנחנו מקיימים יחסים היא מאוד נהניית וגומרת חזק. אבל קשה לה לדבר על סקס. למשל אני לא יודע מה הפנטזיות שלה. היאנטוענת שאין לה. היא חאנרואה פורנו. היא לא מדברת על סקס.

לעומת זאת לאקסית היו פנטזיות. להזדיין עם כושי עם זין ענק כשאני מסתכל, אורגיות שלישיות ועוד.

בקיצור לסיכום: ההנאה לא תלויה בווניליות או בדסמ. זה תלוי עד כמה האדם הוא פתוח למיניות שלו.
זה לייזום
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 11 באוג׳ 2023
אפוקליפסה זה נאמר בסרקזם.
הכרתי וניליות מיניות נועזות פתוחות שזה שלא התחברו לשליטה לא הופך אותן למקובעות או חיות בבועה. מין והתנהגויות אינם דיכוטומיים ייש מנעד ואנשים מגלים עצמם בזמנם ודרכם ובל נשכח שביחסי שליטה יש לא מעט אשליה וילדותיות . מספיק עם הקטע הגנוני הזה של אנחנו והם.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 11 באוג׳ 2023
אפוקליפסה זה נאמר בסרקזם.
הכרתי וניליות מיניות נועזות פתוחות שזה שלא התחברו לשליטה לא הופך אותן למקובעות או חיות בבועה. מין והתנהגויות אינם דיכוטומיים ייש מנעד ואנשים מגלים עצמם בזמנם ודרכם ובל נשכח שביחסי שליטה יש לא מעט אשליה וילדותיות . מספיק עם הקטע הגנוני הזה של אנחנו והם.