סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חפירות על Sanctuary - ספוילרים

Bluecollar​(שולטת)
לפני 8 חודשים • 12 באוג׳ 2023

חפירות על Sanctuary - ספוילרים

Bluecollar​(שולטת) • 12 באוג׳ 2023
כל מי שראה את הסרט.
בואו נחפור עליו בניתוחים מרגשים.
--- זהירות ספוילרים---
    התגובה האהובה בשרשור
Property of Dame R​(נשלט)
Property of Dame R​(נשלט) • 12 באוג׳ 2023
צפיתי אתמול עם השולטת ו-וואו. איזה רכבת הרים.
שחקנים מעולים, ועבודה קולנועית/תאטרלית משגעת.
מאוד נהנינו.
אבל גם ברמה האישית, אנחנו במקום של חיזוק יחסי השליטה בזוגיות שלנו וכניסה שלהם למימדי חיים נוספים שלנו וזה הגיע בדיוק בזמן.
הסוף היה כל כך כיפי. הנירמול של היחסים האלה, של היכולת לצאת מהבושה, לגיטימיות של FLR כמשהו שיכול לעשות טוב לאנשים.
ובעיקר הביא מיד אחריו לסשן של שעה וחצי icon_smile.gif
Bluecollar​(שולטת)
מבחינתי הסוף היה טיפה אנוס. כאילו כל מערכת יחסים בין גבר לאישה צריכה להסתיים בנישואים.
גם משחק התפקידים שבו היא גילמה את אבא שלו היה טיפה מוזר. בקלות זה יכל להיות דו שיח שבו היא מפרקת אותו.
מלבד זאת, אני יכולה להתחבר לאופן שבו את חודרת לאדם לנשמה.
אני יכול להבין למה, אבל למה הפנטזיה שלו על שליטה הייתה יכולה להסתיים רק כאישיו פסיכולוגי שיפתר ברגע שהוא יתמודד עם הקונפליקט שלו. אני שמח שזה לא הוצג כבעיה אלא בהכרה בזה כרצון פנימי. ככה אני קראתי את זה לפחות.

Bluecollar כתב/ה:
מבחינתי הסוף היה טיפה אנוס. כאילו כל מערכת יחסים בין גבר לאישה צריכה להסתיים בנישואים.
גם משחק התפקידים שבו היא גילמה את אבא שלו היה טיפה מוזר. בקלות זה יכל להיות דו שיח שבו היא מפרקת אותו.
אני יכול להבין למה, אבל למה הפנטזיה שלו על שליטה הייתה יכולה להסתיים רק כאישיו פסיכולוגי שיפתר ברגע שהוא יתמודד עם הקונפליקט שלו. אני שמח שזה לא הוצג כבעיה אלא בהכרה בזה כרצון פנימי. ככה אני קראתי את זה לפחות.

Bluecollar כתב/ה:
Bluecollar​(שולטת)
Property of R כתב/ה:

Bluecollar כתב/ה:

הקריאה שלי הייתה שהחל' עם האבא היה חלק מהפירוק אבל לא הצורך שלו בשליטה. הצורך שלו היה פנימי כמו כל נשלט שנולד לזה.
יש מצב שפספסתי את זה מרוב שהייתי בפליאה מהסרט.
Professor X

ענק בדיוק ראיתי. באתי לכתוב פוסט ונתקלתי בשרשור.

Professor X • 12 באוג׳ 2023
ראשית, לינק להורדת הסרט לצפייה חינם - טורנט
https://thepiratebay.org/description.php?id=69686973
הכי קל להוריד דרך המגנט. הורדה ישירה בדפדפן Brave.

מגניב לראות התפתחות של סשן ומערכת יחסים מהצד. בשבילי זה היה ממש הארה לראות מהצד את תהליך השבירה הפסיכולוגית וקבלת השליטה. בדמיון זה מרגיש כמו שהדומינטריקס מזהה סדק בתודעה מהילדות של הלקוח. מרחיבה אותו עם איזמל ומשחילה בסדק דינמיט לפרק את הכל.

מרגע הפעלת הלחץ הפסיכולוגי בנקודה הרגישה. הכניעה והציות נכנסים לפעולה. והופכים לתגובה לא נשלטת. זה מדרון חללק של חימום צפרדע שמאפשר לשבור עוד ועוד והאדם ממול חוזר לחוויה של דפוס התנהגות מתוך תחושה בגוף כמו בילדות. כניעה. ציות. הכפתורים של הילדות נלחצים שוב ושוב.

מסקרן מה עובר לה בראש. האם יש תכנון מוקדם או חשיבה רציונלית או שהכל זה אינטואטיבי בסשן. פועלת לפי תחושות גוף. אהבתי בהקשר הזה לקרוא פוסטים של שולטות. להבין מה עובר להם בראש במהלך הסשן. הראש עובד שעות נוספות. בסרט הקטע של הסקריפט והתכנון של הסשן לפרטי מילים. הוריד. קריפיות של שליטה מוגזמת בעייני.

כמובן שהפירוש שלי את הסרט מושפע מהאמונות והחיים שלי. הרגע שהוא אמר לה שהאמת זה שהיא אוהבת את הכסף שלו הרגיש לי הכי אותנטי. כשהיא ענתה שהיא מרגישה הכי שלמה עם עצמה בתפקיד במשחק והוא ענה שהוא מרגיש הכי אומלל ומתבייש בעצמו. רגע עוצמתי. שזה מגניב בשבילה אבל לא מגניב בשבילו. כי כולם אוהבים בסוף בחיים כוח ושליטה. ועדיין כמוהו, הייתי סקפטי שהיא באמת נהנית. כאילו האופציה שהיא באמת נהנית היא טובה מדי כדי להיות אמיתית.

בעייני זה היה סרט עם סוף צפוי כבר מהטריילר. כאילו תמיד האישה הכי עצמאית וחופשיה בסוף רוצה משפחה זוגיות וילדים אבולוציונית גם אם היא בהכחשה ולא מודעת. וכל המשחק והפתיחות זאת דרך חכמה של נשים להגיע ללב של הגבר. אבל הלב הוא המטרה. הסצנה של הגמירה בפנים והדיבור על הריון - ענק. כאילו הדבר הכי גדול שיש בחיים פסגת החיבור בין גבר לאישה היא המטרה שהביאה אותך לעולם. הריון וילדים זה המשחק האמיתי.

הסצנה האלימה התחילה כבר בניסיון סחיטה ובצילום ללא רשות. כצפוי כמו בחיים, מהר מאוד אלימות רגשית הופכת לאלימות פיזית. היא מותחת את סף הגירוי והרצון שלה בקשר איתו למקום שאני חשבתי לעצמי. רק על הצילום הייתי מוחק אותה. זה מעבר קו אדום עם סימן רע מאוד להמשך הזוגיות. אם זה הטכניקות המקובלות במשחק כדי להשיג מה שאת רוצה. כלומר משחק בלי חוקים. ולמרות שיש בזה משהו מגניב. להתחבר לאנשים טורפים בחיים כדי שיטרפו איתך ביחד. זה יכול להתהפך עליך חזק.

לבסוף בעייני זה היה דוגמא לטיפול פסיכולוגי דרך בדס"מ. יש משהו בהצפת התחושות בסשן במקום לדבר על ספת הפסיכולג כדי להציף תחושות. הגוף זוכר בתחושות לא במילים. זה המרחב בו אפשר לטפל ולחולל שינוי. חשיפה חוזרת PE ביחד עם הגברת מודעות והבנה של מבנה התודעה.

סיכם לי משהו על המבנה של הרגש והחיים. הרגשות והנפש הם אקראים. זזים עם היקום. כשהאבא / ההורים ניסו להנדס את הילד שיהיה מה שרצו הם יצרו את הנזק הנפשי שגם לו לאבד משהו בשמחת החיים. שפת הגוף כבויה מחושבת מדי. אין ספונטניות. דיסוציאציה. ניתוק מהרגשות. אלמנט שהבמאי העתיק יפה מפרופיל פסיכולוגי של נשלטים. הראש עובד שעות נוספות בזמן שהרגש כלוא במרתף. עד שהסשן משחרר.

לבסוף הנשיקה במעלית הייתה הכי אמיתית. עם מחשבות שבסוף אהבה הוא רגש תועלנתי. כמו בשטוקולהום. נועד לקדם אותנו בחיים. אבל לא רק אינטרסים חומריים אלא בעיקר אינטרסים רגשיים. חיבורים שממלאים את התווך התת מילולי. אנרגיה תדר מה שנקרא.

והדאטה תפס לי מקום. איך היא לקחה את הפרטים שהוא סיפר לה כדי להשתמש במידע לטובה. שזה הדגיש לי כמה בחיים הכל דאטה. הסיפור חיים שלנו הוא נשק רב עוצמה בידי האדם הלא נכון. מה שמאפשר לפרוץ לנו לתודעה ולשחק שם. ידע זה כוח. גם ידע אישי.

לבסוף לא יודע כמה הייתי מהמר על ההצלחה של הזוגיות והניהול הכלכלי. נשמע רומנטי להצניח אישה חסרת נסיון לתפקיד מנכ"ל. בטח הוא יעזור עם טיפים מהבית בזמן שהוא האישה בבית או עבד מין. אגב קצת הזכיר מודל נשי קלאסי נפוץ סביבנו..

היה יותר מגניב אם הקשר היא אותנטי ללא תשלום כמו שאמרו בביקורת. אולי המודל בתשלום יותר יעיל להשלמת צורך. ובכלל זה מתחבר לצורך הנשי בשליטה מול הצורך הגברי בשליטה. היכן זה טבעי והיכן זה משחק. בקיצור סרט מגניב.

הסרט הכי טוב שראיתי עד היום על יחסי שליטה בין אישה לגבר. אם יש עוד המלצות אשמח.