אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזיות

Tremble​(אחרת)
לפני 8 חודשים • 14 באוג׳ 2023
Tremble​(אחרת) • 14 באוג׳ 2023
השאלה היא, מה אתה מפסיד?
איזו אכזבה יכולה להיות?
כמו לטעום משהו חדש, ולהבין אם הוא טעים לך או לא.
ואם זה מדהים?
שווה לנסות!
(עם כל הרצון הנלהב ולקיחת סיכונים מודעת ושקולה של כל המשתתפים וכל זה)
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 8 חודשים • 15 באוג׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 15 באוג׳ 2023
SupperNova כתב/ה:
לרוב המציאות מאכזבת.

כמובן שזה תלוי פנטזיה אבל תחשוב עד כמה היא פרקטית כדי שהיא תוכל להיות טובה במציאות.

זה מעניין מה שאתה כותב. ושמעתי את זה מהרבה מקומות.

אבל קשה לי לעלות בזיכרוני פנטזיה שהגשמתי
והיתה ממש מאכזבת.
ואני באמת עשיתי כמעט את כל מה שפנטזתי.

מה שכן פנטזיות הכאב שלי ממש לא תואמות את סף הכאב הנמוך שלי. כך שאני פחות יכול להגשים אותם. רק סימלית אולי. וזה מבאס.
icon_smile.gif
ענןקטן​(נשלט)
לפני 8 חודשים • 17 באוג׳ 2023
ענןקטן​(נשלט) • 17 באוג׳ 2023
אני בעד למממש, למרות שאני בהחלט מבין את החשש...

הבעיה עם פנטזיה ששומרים הרבה זמן, שלרוב היא נעשת ספציפית מדי וגדולה מהחיים (במיוחד אם מקור השחרור שלך הוא בעיקר פורנו).
יצא לי להיפגש עם די הרבה גברים ונשים כנשלט, ואני לומר שבהרבה מקרים, כאשר הצד השני חסר ניסיון רציני זו אכזבה. זה קורה בעיקר עם גברים, למרות שקרה גם עם נשים, הפנטזיה שלהם תודלקה מפורנו ובהרבה מקרים זה היה חלום שלא תאם את המציאות אם בגלל האישיות של האדם או בגלל שהפנטזיה לבשה כיוון מאוד ספציפי והייתה פשוט לא אפשרית לביצוע בעולם האמיתי שמעבר לדמיון.
אליפסה​(שולטת)
לפני 8 חודשים • 21 באוג׳ 2023
אליפסה​(שולטת) • 21 באוג׳ 2023
אני חושבת שזה תלוי מאוד בסוג הפנטזיה.

יש פנטזיות שהמימוש שלהן מוביל להרבה סיפוק, ולתחושה של הגשמה ומלאות. הן ממש משדרגות את החיים.

לעומת זאת, יש פנטזיות שמכל מיני סיבות לא ממש מתאימות לחיים. כשמנסים להגשים אותן נשארים עם תחושה של כישלון, תסכול ורעב לא מסופק. זה קורה כשמקור ההשראה של פנטזיות הוא פורנו, או כל מיני סיפורי מעשיות שקוראים ברשת, אבל לא רק.
וולק​(שולט)
לפני 8 חודשים • 21 באוג׳ 2023
וולק​(שולט) • 21 באוג׳ 2023
לממש. ההבדל בעוצמה יהיה עם הפרטנרית הנכונה. עם אחת אותה הפנטזיה עובדת ועם השנייה לא.
אבל יש בכל מקרה קצת הנחתה בין הדמיון למציאות.