שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדקו היסטורית שיחות באדומות - בקשה נרגשת לפונים

Bluecollar​(שולטת)
לפני 8 חודשים • 22 באוג׳ 2023
Bluecollar​(שולטת) • 22 באוג׳ 2023
xpredatorx כתב/ה:
שולטות או שאתן שולטות או שאתן מפסיקות להתבכיין על כל פיפס ושמיפס.
נראה שיש זכרים בכלוב שמנסים להפיץ את "זרעם" לכל עבר ומבלי להתחשב ברצונותיהן של המקבלות, אך מנגד ישנן "שולטות" שלא יודעות לשלוט.
ממליץ לכל ה"שולטות" לקחת את עצמן בידיים ולשלוט, כי גם אם קיבלתן כמה הודעות חוזרות כעבור שנה או שנתיים (אבוי) ונאלצתן למחוק, wtf אז מה הנזק שגזלו כמה שניות מזמנכן.
תפסיקו להיות צדקניות תהיו יעילות.

\אולי צריך להקים רובוט ממיין. סתם בשביל היעילות
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 8 חודשים • 22 באוג׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 22 באוג׳ 2023
למה אתן לא חוסמות?
אם אתן משאירות אפשרות לנסות שוב, יהיו אנשים שינסו.
ולמה שלא ינסו בעצם.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 8 חודשים • 23 באוג׳ 2023
אני חושבת שזו שאלה קצת מוזרה - "למה שלא ינסו בעצם". כאשר "הם" הם אלה שמתנהגים מוזר ובניגוד למה שמקובל בחברת בני אדם.

לא שנדמה לי שדיונים בפורום ישנו משהו, כי "הם" לא מתעניינים בהם, אבל אנחנו יכולים לקשקש בינינו ולהחליף דיעות.

למה אני לא חוסמת? כי זו לא נראית לי תגובה הגיונית לכל פניה שלא מוצאת חן בעיני. כי זה מוצא אחרון ולא דרך סבירה להגיב לפניה ראשונית. כי אני לא אוהבת שחוסמים אותי ומשתדלת לא לעשות את זה לאחרים. עוד?
אלה מאיתנו שמנסים להתנהג כמו בני אדם - אנחנו לא הבעיה.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 8 חודשים • 23 באוג׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 23 באוג׳ 2023
יולי Yuli כתב/ה:
אני חושבת שזו שאלה קצת מוזרה - "למה שלא ינסו בעצם". כאשר "הם" הם אלה שמתנהגים מוזר ובניגוד למה שמקובל בחברת בני אדם.

לא שנדמה לי שדיונים בפורום ישנו משהו, כי "הם" לא מתעניינים בהם, אבל אנחנו יכולים לקשקש בינינו ולהחליף דיעות.

למה אני לא חוסמת? כי זו לא נראית לי תגובה הגיונית לכל פניה שלא מוצאת חן בעיני. כי זה מוצא אחרון ולא דרך סבירה להגיב לפניה ראשונית. כי אני לא אוהבת שחוסמים אותי ומשתדלת לא לעשות את זה לאחרים. עוד?
אלה מאיתנו שמנסים להתנהג כמו בני אדם - אנחנו לא הבעיה.

לקשקש בינינו זה הכי כייף.
icon_smile.gif
לא התכוונתי לחסום בפניה ראשונית, רק לסידרתיים.