לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם בקשת תשלום היא חלק מההשפלה?

אליפסה​(שולטת)
לפני 9 חודשים • 14 באוג׳ 2023
אליפסה​(שולטת) • 14 באוג׳ 2023
כאשר שולטים במישהו
אפשר לשלוט בגוף שלו, בנפש שלו, בזמן שלו, וגם ברכוש שלו.

זה שונה מאוד מלבקש תשלום, או להציע תשלום, דבר שהופך ברגע את הקשר האינטימי לקשר מסחרי.

כסף לא אומר תשלום
כמו שמין ושליטה לא אומרים סחורה.
dror40​(נשלט)
dror40​(נשלט) • 14 באוג׳ 2023
אליפסה כתב/ה:
כאשר שולטים במישהו

זה שונה מאוד מלבקש תשלום, או להציע תשלום, דבר שהופך ברגע את הקשר האינטימי לקשר מסחרי.

כסף לא אומר תשלום

אני מרגיש שזה מדויק בעבורי.
ולא... כשמבקשים ממני כסף כדי לקיים איזשהו קשר אתי - זה מבלבל ומוריד לי את המוטיבציה, כי זה מציב סימן שאלה גדול מהי המוטיבציה האמיתית של השולטת. אני לא מתחבר לניצול כספי ומאידך, גם לא לקבלת שירות עבור הכסף שלי, שזה בפני עצמו פחות או יותר אבסורד, כפירה בעיקר.
ve-ra{Q}
ve-ra{Q} • 14 באוג׳ 2023
״כמו שמין ושליטה לא אומרים סחורה״

וואלה, לא הבנת כלום בשנה א׳ סמסטר 1 במבוא לתולדות השליטה, אה?
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 14 באוג׳ 2023
אני אתיילס רגע למשהו מחוץ לנקודה. אף אחד לא עושה טובה לשני במפגש הזה. במפגש שלי, שלה, של אחר או אחרת עם נשלט או נשלטת יש מפגש של צרכים וחיבור של רצונות.
נעימה לי אינטרקציה הזו, נעים לי שכך נעשים והדברים וכל הייתי רוצה שהם יתקיימו.
הנשלט בא אלי כפי שאני באה אליו.
סנטוריון
סנטוריון • 14 באוג׳ 2023
אליפסה כתב/ה:
כאשר שולטים במישהו

כסף לא אומר תשלום

את יכולה להלבין את זה איך שתרצי, זה לא ישנה את המציאות.

גם בעל מכה יכול למתג את עצמו מחדש ולטעון שהוא רק "שולט סאדיסט" כשאשתו מגיעה כל בוקר עם פנס בעין לעבודה, אבל אף אחד מאיתנו לא יהנהן ויגיד, "אה, איזה כיף להם שיש להם כזה קשר שליטה עמוק ואינטימי."

לפעמים ורד הוא רק ורד הוא רק ורד.
cuckold אוהב שלך​(נשלט)
cuckold אוהב שלך​(נשלט) • 14 באוג׳ 2023
אותי אישית מאוד מושך לפנק לשלם לקנות ולסחוב למלכה שלי(שכרגע לצערי אין לי,אך מנסיונות קודמים)..את הקניות ולהשתרך אחריה בקניון עם השקיות ביד ולקול פקודותיה והשפלותיה..מתוך ידיעה אמיתית ומלאה שיודע ומעריך את זה שאני העבד שלה ואכן היא נהנית להשפיל אותי מתוך רצון של שנינו בעניין הזה..פשוט נמשכים לכך בקשר ביננו..
עם זאת כהיכרות ראשונית וכתנאי לקשר אותי אישית זה היה מעט מרתיע..מרגיש לי מכני ולא אמיתי..
בכל מצב,המון הצלחה ושתהיה מאושר
yosishoam
לפני 8 חודשים • 24 באוג׳ 2023
yosishoam • 24 באוג׳ 2023
אין לי שום בעיה עם זנות , לגיטימי לחלוטין בעיני .
לא סובל כאלו שמתחפשות לשולטות כדי לעשות כסף , זה מביך ..
yosishoam
לפני 8 חודשים • 24 באוג׳ 2023
yosishoam • 24 באוג׳ 2023
אליפסה כתב/ה:
בדרך כלל אני לא מבינה את הצדקנות סביב כסף.

להשפיל אנשים, לנצל אותם, להכות אותם, לסרס אותם, להשתין עליהם ולהתעלל בהם רגשית? - כן, כן, זה סקסי.
אבל לגעת למישהו בכסף? - השם ישמור, זה נורא ואיום. לא בבית ספרינו.

ברור שיש אנשים שזה לחלוטין לא רלוונטי עבור הבדס"מ שלהם. וגם ברור שיש טעם לפגם אם כל תשומת הלב ממוקדת בכסף. יש הבדל גדול בין שימוש בכסף לשם שליטה, לבין שימוש בשליטה לשם כסף. ועדיין, יש לא מעט אנשים שמחפשים וזקוקים לשליטה טוטאלית, שכוללת גם את האספקט הכלכלי של החיים. זה יכול להיות עוצמתי מאוד וסקסי מאוד. כמו תמיד, רצוי שתהיה שם הכרות, ביטחון ובסיס של אמון.

ולמרות הכל, מהתיאור שלך, ובעיקר לאור המידע שהוספת, גם לי זה נשמע מפוקפק.

ההסבר הוא נורא פשוט ..

ב-99.9 אחוז מהמקרים מדובר בכאלו שאין להן שום קשר לשליטה אלא רק לסחטנות כספית , לכן זה מעורר אנטי .
Mary Jane
לפני 8 חודשים • 25 באוג׳ 2023
Mary Jane • 25 באוג׳ 2023
נראה שאצלה לב העניין הוא כסף ולא בדסמ על גווניו המשונים והמשונים עוד יותר.

כל הקשקשת האווילית מסביב על מימד ההשפלה שבכך נועד להפוך את התשלום למשהו אטרקטיבי עבורך, איכשהו. נימוק די צולע, אבל עובדה שאתה מתלבט ומסתבך עם הקורים שניטוו סביבך ומעלה שאלות תם בפורום…

כשאלה פני הדברים, אין סיבה שהיא תבוא לקראתך ותוותר על התשלום. יותר סביר שבעבור סכום גבוה יותר היא תוותר על הפוזיציה ומסיכת ה״שליטה״, מאשר שתוותר על הכסף.

יש מטרה ברורה לתקשורת איתך וזה ברור לכל מי ששכלו בראשו (אל תיעלב, אבל אתה לא במיטבך פה וסובל ככל הנראה מנדידת אינטליגנציה לאזורים אחרים). לכן מבחינתה זה גבול בל יעבור שאינו נתון לויכוח או להתדיינות כלשהי. כסף כסף כסף.

לשיקולך (:
009​(אחר)
לפני 8 חודשים • 25 באוג׳ 2023
009​(אחר) • 25 באוג׳ 2023
בניגוד לכל הכותבים שמחינתם הכסף מוקצה מחמת מיאוס חושב לגבי הסיפור הספציפי הזה מעט אחרת מכולם.
כתבת במפורש שהגבירה הנכבדה תפורה עליך ככפפה ליד והיא מתאימה לך בדיוק לפי הצרכים שלך . עוד כתבת במפורש שהתשלום הוא אך ורק עבור הפגישה הראשונה וההמשך תלוי בכימיה וכן הלאה.
אין ספק שזה יכול להיות פלופ ענק כפי שרוב הכותבים כתבו אבל ישנה גם אפשרות נוספת שזו הולכת להיות הצלחה אדירה ובשורה התחתונה שווה לנסות.
(אילו בנוסף לכל מה שרשמת היית מציין את הסכום הכספי הנדרש מאותה הגבירה היה הרבה יותר קל להשיב לך בצורה יותר מדויקת)