לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם בקשת תשלום היא חלק מההשפלה?

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 8 חודשים • 29 באוג׳ 2023
אבל דורה, בכלל לא דיברנו על שליטה בתשלום כעקרון. יש שולטות בתשלום ויש אנשים שבוחרים להיפגש איתן, ולשלם להן, ולהנות ממה שהן מציעות. סבבה, אפשר לחשוב על זה מה שרוצים, אבל לא בכך מדובר. אילו הייתה אומרת "אני שולטת בתשלום ופגישה איתי עולה כך וכך" אז הכל היה נשמע לגמרי אחרת. אבל הבחור אומר שהוא בכלל לא חיפש להיות לקוח. הוא פשוט רוצה להכיר מישהי. אז הוא הכיר מישהי והיא אומרת לו שהיא בעניין ושהוא מוצא חן בעיניה, וזה שהיא רוצה כסף זה לא בקשת תשלום אלא שזה חלק מההיכרות ביניהם וזה רק להתחלה. זו הרי התנהלות של דילר.
אז לא, ההתנהגות שלה לא ישרה. לא בגלל שהיא מלכה בתשלום, אלא בגלל שהיא מעמידה פנים שהיא אינה כזו. העמדת הפנים היא הבעיה.
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
אנחנו שופטים לפי צד אחד בלי לדעת מה באמת היה. אולי הוא החסיר פרטים מסויימים ? בכל אופן אני מציעה לו שינסה אין לו מה להפסיד גם ככה. זה לא שיש אחריו שורה של שולטות שרוצות לשלוט בו.
StreetCat
StreetCat • 29 באוג׳ 2023
אנחנו לא שופטים, אנחנו עונים לו על השאלה שהוא שאל בהתאם למידע שהוא הציג.
אם הוא החסיר פרטים או מידע - זה שלו.
Aristotle​(נשלט)
Aristotle​(נשלט) • 29 באוג׳ 2023
דורה באהבה כתב/ה:
זה לא שיש אחריו שורה של שולטות שרוצות לשלוט בו.

זו סתם עקיצה מיותרת.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
דורה באהבה כתב/ה:
אנחנו שופטים לפי צד אחד בלי לדעת מה באמת היה. אולי הוא החסיר פרטים מסויימים ? בכל אופן אני מציעה לו שינסה אין לו מה להפסיד גם ככה. זה לא שיש אחריו שורה של שולטות שרוצות לשלוט בו.

כמובן שהדבר היחיד שאנחנו יכולים לשפוט זה את המידע שקיבלנו. בן אדם שאל שאלה, אני עונה על השאלה שהוא שאל ולא על דברים שהוא לא שאל. אם הסיפור לא נשמע הגיוני אז אפשר לשאול שאלות הבהרה או לציין שחסר מידע. זה פורום באינטרנט, כל מילה שאנחנו כותבים פה זה תמיד "בהנחה ומי שאני עונה לו בכלל התכוון למה שהוא כתב". זה מובנה.

בכל אופן;
בוודאי שיש לו מה להפסיד. כסף, מן הסתם. אבל גם זמן ועוגמת נפש. וגם הסיכון שבפגישה עם אנשים לא ישרים ומניפולטיביים, שמן הסתם יפעילו עלינו מניפולציות ואולי יגרמו לנו לעשות משהו שנתחרט עליו. ובאופן כללי, להכניס לחיים שלנו אנשים שלא מעוניינים בטובתנו ולא ישרים איתנו ולא הוגנים איתנו - זה דבר עתיר סיכונים שלכולם מומלץ להימנע ממנו.

שוב, הבעיה פה היא לא עצם זה שמעורב כסף. מותר לאנשים לעשות עסקאות כאוות נפשם. העניין הוא שבכל עסקה, התנאי הבסיסי הוא שכל הצדדים ידעו על מה הם חותמים.
אז הבעיה במקרה הספציפי הזה היא חוסר הכנות, המילים המכובסות, המניפולציה. זה באמת כלום בעיניך? אני לא מאמינה. יושר זה חשוב. כבוד לזולת זה חשוב. אם זה לא דיל ברייקר, אז מה כן.
masoul
masoul • 29 באוג׳ 2023
דורה באהבה כתב/ה:
בכל אופן אני מציעה לו שינסה אין לו מה להפסיד.

מיכוון שהוא אמר שמדובר בסכום לא מבוטל בכלל, ומיכוון שאתה אומר שינסה כי אין לו מה להפסיד,
נשאר לי רק להניח שבפרטי הצעת לשלם עבורו את הסכום הלא מבוטל הזה ולנסות כי אז באמת אין לו מה להפסיד.
ורק הצניעות והענווה מונעת ממך לספר על כך פה בפורום.

ועל זה אני כמובן אומר - כל הכבוד!! (:

(או ש . . . לא?
אין לו מה להפסיד כי לא בכסף שלך מדובר?
אנא הסבר את האמירה " אין לו מה להפסיד")
Hazel​(אחר)
Hazel​(אחר) • 29 באוג׳ 2023
לא הרוב ככה?
ממה שיצא לי להכיר לפחות.
זה עניין של היצע וביקוש,
ומה לעשות שאין הרבה שולטות,
אז...
pay up bitch.
Aristotle​(נשלט)
Aristotle​(נשלט) • 29 באוג׳ 2023
Hazel כתב/ה:
לא הרוב ככה?
ממה שיצא לי להכיר לפחות.
זה עניין של היצע וביקוש,
ומה לעשות שאין הרבה שולטות,
אז...
pay up bitch.

וואו זו תגובה שהולכת להיכנס לפנתיאון...

זה לא נאמר בתור מחמאה.
בעלבנק​(שולט)
לפני 8 חודשים • 30 באוג׳ 2023
בעלבנק​(שולט) • 30 באוג׳ 2023
כן ובלבד שכסף הוא לא העיקר
אני נוהג להשאיר לשפחה שלי כסף או מתנה בסוף האקט- לא קובע מראש כמה ולמה ולא נוהג לערוך דיון בעניין בטח לא משא ומתן יש כאה שיקבלו 100 ויש כאלה שקיבלו 1000 דולר הכל לפי מצב רוחי. אני מאמין שתפקיד השולט לדאוג לשפחתו. השפחה לא יודעת אם וכמה תקבל וזה בדיוק חלק מהמתח באוויר שיוצר עניין
dror40​(נשלט)
לפני 8 חודשים • 30 באוג׳ 2023
dror40​(נשלט) • 30 באוג׳ 2023
כבר תקופה לא הייתי כאן, באתר, אבל למען הסר ספק - זו לא מישהי מהאתר, לא מישהי שאי פעם ראתה או יכלה לראות את הפרופיל שלי בשום מקום. זו מישהי שאיננה נמצאת באתר הכלוב, הכרתי אותה בצ'ט של וואלה