שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז מה זה FLR מבחינתך?

אליפסה​(שולטת)
לפני 8 חודשים • 31 באוג׳ 2023
אליפסה​(שולטת) • 31 באוג׳ 2023
אני משתמשת במונח flr כדי לתאר משהו דומה, אבל גם שונה מאוד מפמדום.

אני חושבת שהמהות של פמדום היא מינית. זו קודם כל העדפה מינית או נטייה מינית. לפעמים זה גם חורג ממין במובן המקובל של המילה, אבל הדינמיקה של פמדום היא לא תמידית. לא עבור שולטת ולא עבור נשלט. זה משהו שמתחיל ונפסק. אין יחסים זוגיים, במובן של חיים משותפים, משפחה וילדים, שהם על טהרת הפמדום.

המהות של flr היא לא מינית אלא זוגית. לשני הצדדים ברור מי מנהלת את הזוגיות ואת המשפחה. המילה האחרונה היא תמיד שלי. זה לא חייב להיות דרמטי, להפך זו השגרה. משהו שמרגישים 24/7. אבל זה הכי לא פורנו שיש. עקרונית זה גם יכול להיות ונילי למדי. אני יכולה להרגיש שם כמו אלה. אבל אלה מאוד אימהית.
masoul
masoul • 31 באוג׳ 2023
אליפסה כתב/ה:
אני משתמשת במונח flr כדי לתאר משהו דומה, אבל גם שונה מאוד מפמדום.

אני חושבת שהמהות של פמדום היא מינית. זו קודם כל העדפה מינית או נטייה מינית. לפעמים זה גם חורג ממין במובן המקובל של המילה, אבל הדינמיקה של פמדום היא לא תמידית. לא עבור שולטת ולא עבור נשלט. זה משהו שמתחיל ונפסק. אין יחסים זוגיים, במובן של חיים משותפים, משפחה וילדים, שהם על טהרת הפמדום.

המהות של flr היא לא מינית אלא זוגית. לשני הצדדים ברור מי מנהלת את הזוגיות ואת המשפחה. המילה האחרונה היא תמיד שלי. זה לא חייב להיות דרמטי, להפך זו השגרה. משהו שמרגישים 24/7. אבל זה הכי לא פורנו שיש. עקרונית זה גם יכול להיות ונילי למדי. אני יכולה להרגיש שם כמו אלה. אבל אלה מאוד אימהית.

זה בערך מה שקורה אצלנו גם.
אם כי אצלנו אי אפשר להפריד בין מה שאת קוראת פמדום למה שאת קוראת FLR .
לא רק שאי אפשר להפריד, אלא שאחד בהכרח מביא לשני.
ואצל גברתי לדוגמא, בשביל להיות בתפקיד מרעיף, אימהי, מכיל, היא צריכה להיות קודם סדיסטית, קודם שולטת, ובמובן הפדומי (שלך) של המילה.
הפמדום והFLR הרבה יותר סימביוטי.
אליפסה​(שולטת)
אליפסה​(שולטת) • 31 באוג׳ 2023
גם אצלנו יש חיבור של שניהם.
זה מתחבר כי אנחנו מתחברים לשניהם.
עדיין, אלו אנרגיות שונות עבורי. הדימיקה הבדסמית היא משהו שבא והולך. ה flr לא. זה משהו שתמיד שם.
עקר הבית​(נשלט)
לפני 8 חודשים • 1 בספט׳ 2023
עקר הבית​(נשלט) • 1 בספט׳ 2023
אצלנו זה גם מאוד דומה
בעלתי שולטת בכל דבר ועניין
הרבה יותר בענייני הבית והמשפחה ,
לא קיימת ענישה כלל ובטח לא מינית או גופנית
כשיש סקס וזה נדיר היא תמיד מובילה , מתזמנת ולמעלה .
אבל רוב השליטה היא באמת בענייני בית כסף לו"ז וכו'
A Ravenclaw​(נשלט){StreetCat}
A Ravenclaw​(נשלט){StreetCat} • 1 בספט׳ 2023
בכל דילמה יומיומית, במקום לנתח את החזית הפארטו אופטימלית של 23 קריטריונים כדי להתכנס להחלטה, פשוט לשאול את עצמי מה היא הייתה מעדיפה/אוהבת יותר.
עומק של שליטה{שולטת}
עומק של שליטה{שולטת} • 1 בספט׳ 2023
בעיניי זו המערכת הכי נכונה!
אבל ויש אבל שני הצדדים חייבים להיות מודעים ( כל אחד מקומו הוא/היא)
התמסרות טוטאלית, קירבה אינסופית,
אינטימיות ששמורה לשניהם!
מערכת שמעט מאד מבינים מה היא!!
היא האלוהימה! והמושג אלוהימה , מושג שמימיי( גם בלי להיות דתי)
ורק כך הוא רואה אותה!
אין אחרת!!

חלום של מערכת!( בעיניי לפחות)