לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ידידות אפלטונית / חברות אמת בין שולטת לנשלט - אפשרי?

נימרייה​(שולטת)
לפני שנה • 7 בספט׳ 2023

Re: ידידות אפלטונית / חברות אמת בין שולטת לנשלט - אפשרי?

נימרייה​(שולטת) • 7 בספט׳ 2023
maybe כתב/ה:
אני מניח שבעולם הונילי הדעות חלוקות ל-2, אני אישית מאמין שהדבר אפשרי.
המצב מן הסתם מעט שונה בעולם הבדסם. השאלה שלי מתייחסת למצב שבו שיח שמתפתח באתר, כמו רוב החיבורים אני חושב (אני לא איש מסיבות) אבל שלא מתפתח למפגשי סשן או לכל היותר אחד ואז השולטת החליטה שפחות מתאים לה, האם קשר כזה יכול להימשך כחברות אמת?

הנשלט מן הסתם מעוניין בקרבתה של השולטת הן מעצם היותה שכזאת וגם לאחר שלמד להכיר אותה רוצה בחברתה כחברה, לעומת זאת השולטת ככל הנראה,אם הרגישה שיש חיבור טוב ל"אדם" שמאחרי "הנשלט" היתה שמחה להמשיך אבל האם תעשה זאת בהנחה ויודעת שהוא מעוניין/נמשך?

יכול להיות שצריך תרשים זרימה מסודר icon_smile.gif

בקיצור, האם נוצרו כאן חברויות אמת בין שולטות לנשלטים (לא לאחר זוגיות או מערכת בדסמית)?

הצעה מופרעת... לא השולטת ולא הנשלט לא נמשכים זה לזו מינית ? או הצעה עוד יותר מופרעת, הנשלט לא מעוניין בשולטת בקטע מיני והיא דווקא כן מעוניינת בו ובוחרת להיות בקשרי חברים למרות הכל?

בקיצור כן אנשים בוגרים בדרך כלל יכולים להפריד בין חברות למשיכה...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנה • 7 בספט׳ 2023
אני לא חושבת שיש הבדל עמוק בין השאלה הזאת לבין השאלה "האם גבר ואשה סטרייטים יכולים להיות ידידים". יש אנשים שמסוגלים, יש אנשים שלא. נראה לי שזה עניין של אופי וגישה יותר מאשר של נטיה או משיכה.
אני אישית מאלה שיכולים. יש לי ידידים שהם אקסים שלי, וידידים שהם פיזית הטעם שלי, והכל סבבה. אנחנו ילדים גדולים.
Into​(נשלטת)
לפני שנה • 7 בספט׳ 2023
Into​(נשלטת) • 7 בספט׳ 2023
מעריב לנוער שלום
לינקולן​(נשלט)
לפני שנה • 7 בספט׳ 2023
לינקולן​(נשלט) • 7 בספט׳ 2023
מבחינתי בטח שאפשרי
גם אם אני נמשך אליה או היא אלי זה לא יפריע לי להישאר בקשר אפלטוני
אבל אם אני נמשך אליה וגם היא ממש הטעם שלי באופי אז אולי יהיה לי קצת קשה ואעדיף לנסות לקדם את הקשר לזוגי או להישאר בקשר אפלטוני אבל לא מאוד קרוב
--Nir--
לפני שנה • 7 בספט׳ 2023
--Nir-- • 7 בספט׳ 2023
אז אחרי שכולם ענו פה בנחרצות בחיוב ושמה הבעיה לכבות משיכה ולפעול מהשכל אני חושב שאם זו מישהי ש:
1. אני נמשך אליה הן מינית והן בדסמית (תנאים שהרבה פעמים אחד מהם, בעיקר השני, לא מתקיימים, או חדלים מלהתקיים)
2. אני מודע לזה שהיא בעצמה נמשכת לזה מהצד השני

הייתי יכול לתחזק איתה חברות, כן. אבל ממש לא הייתי יכול לנתק את המחשבות שהיו צצות מדי פעם, וסיטואציות מסוימות היו יכולות להיות לי לא קלות לעיכול בכלל. זה עדיין לא אומר שאזנק על הרצפה לרגליה באיזשהו שלב, אבל בניגוד לסתם ידידות עם משיכה הדדית שהיא בהחלט קלה מבחינתי להכלה - פה זה כבר נוגע בקצוות חשופים הרבה יותר של עצבים ויותר מסובך.

כמו חצי בוסית שהיתה לי בעבר, לא השפיע בכלל על ההתנהגות שלי, אבל ממש לא משהו שהיה לי קל לנתק מהראש

ראיתי שגם כתבו פה ״הכל משחק, תתבגרו״. ובכן - משיכה מינית ונטייה נפשית זה קצת יותר ממשחק שמחליטים לשחק ורגע אחר כך מפסיקים.

בקיצור אני חלש האופי הראשון שמודה בפה מלא - יש פה מורכבות מסוימת בשבילי
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנה • 7 בספט׳ 2023
האמת ניר? מה שנראה לי זה שאולי אתה היחיד שהודה בזה, מאלה שזה ככה אצלם.

אם שואלים "האם זה אפשרי" אז התשובה היא תמיד כן. וזו כנראה הסיבה לכך שרק מי שכן טרח לענות. תמיד קצת רפיטטיבי כשהשאלה היא כן/לא, הלא כן?

אולי אפשר לשאול - האם אתם הייתם יכולים?
ואז כבר אפשר לשמוע יותר צדדים של זה.
מה שכתבת נשמע לי ממש הגיוני ומובן. זה לא ככה אצלי, אבל לא תיארתי לעצמי שכולם כמוני.

ככל שאני חושבת על זה, נראה לי שהדבר הכי הוגן והכי נכון הוא פשוט להיות כנים עם עצמנו. לא להגיד לידיד שלי "כן כן אין בעיה אני לגמרי יכולה יהיה בסדר" אם בלב אני יודעת שזה הולך לאכול אותי מבפנים; ולא להגיד לאנשים אחרים שהידידות שלהם לא אמיתית. מי שיודע מה הוא מסוגל ומה לא, יכול לעשות חיים קלים לידידיו.
--Nir--
לפני שנה • 7 בספט׳ 2023
--Nir-- • 7 בספט׳ 2023
יולי Yuli כתב/ה:
האמת ניר? מה שנראה לי זה שאולי אתה היחיד שהודה בזה, מאלה שזה ככה אצלם.

אם שואלים "האם זה אפשרי" אז התשובה היא תמיד כן. וזו כנראה הסיבה לכך שרק מי שכן טרח לענות. תמיד קצת רפיטטיבי כשהשאלה היא כן/לא, הלא כן?

אולי אפשר לשאול - האם אתם הייתם יכולים?
ואז כבר אפשר לשמוע יותר צדדים של זה.
מה שכתבת נשמע לי ממש הגיוני ומובן. זה לא ככה אצלי, אבל לא תיארתי לעצמי שכולם כמוני.

ככל שאני חושבת על זה, נראה לי שהדבר הכי הוגן והכי נכון הוא פשוט להיות כנים עם עצמנו. לא להגיד לידיד שלי "כן כן אין בעיה אני לגמרי יכולה יהיה בסדר" אם בלב אני יודעת שזה הולך לאכול אותי מבפנים; ולא להגיד לאנשים אחרים שהידידות שלהם לא אמיתית. מי שיודע מה הוא מסוגל ומה לא, יכול לעשות חיים קלים לידידיו.

כן, יש כמה בעיות בסקרי ״האם זה אפשרי״ (מתמטית מספיקה דוגמה אחת כדי להוכיח שכן, ואם התשובה מעידה על בגרות או אופי חזק אתה מזמין מראש רק תשובות מסוג אחד, גם תחת ניקים אנונימיים - לא כיף להודות בקול בחולשות)

אני לגמרי מאמין למגיבים שטענו שזה אפשרי בקלות עבורם. פחות מבין את הקביעות הגורפות ש״בדסמ זה כולה הצגה ומשחק״ - הבדסמ שלנו כנראה מאד שונה, נא לדבר בשם עצמך.

גם אני מתחזק חברויות שכוללות משיכה עם נשים ולא קורה שם כלום. יש קשת די רחבה של נשים בחיי שאני נמשך אליהן מינית, אני חי עם זה בשלום ובנינוחות בלי צורך לבדוק מה דעתן עלי ובלי לעשות עם זה כלום.
יש אחוז מצומצם הרבה יותר של נשים בחיי שאני נמשך אליהן בדס״מית, כיוון שזה כבר נוגע ברבדים יותר עמוקים אצלי ושם בהחלט יהיה לי קשה יותר לנהל חברות שמתעלמת מזה.

עם האחת שהכרתי (לא דרך הכלוב) וגילינו הדדית את החיבה לזה זה גם המשיך הלאה כי שנינו רצינו. מסקרן אותי קצת איך זה ייראה במצב אמת מהסוג שתואר.
גמלנמר
לפני שנה • 8 בספט׳ 2023
גמלנמר • 8 בספט׳ 2023
לחלוטין.
הרבה יותר מרגש אותי כשיש "בסיס רחב" יותר לקשר חוץ מרק בעדעאסעמע'לה, אז לרוב יוצא שזה מעמיק ולא פעם הפך לחברות של ממש. יש לי שתי ידידות קרובות(אפילו קרובות מאוד) שהכרנו בדיוק כך ומשם זה המשיך, גם אחרי שהיה צורך להפסיק לשחק יחד.