שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שרשור פדיחות שקראו לכם במהלך סקס

im that girl
לפני 7 חודשים • 9 בספט׳ 2023
im that girl • 9 בספט׳ 2023
Milking Man כתב/ה:
בזמן שאני מעליה, t-bagging,
גמרתי ככ חזק, והכל יצא ישירות החוצה - דרך האף שלה.

אם מישהו פעם צחק בזמן ששתה קולה וזה השפריץ לו מהאף... אז זה כזה!

צחקתי בקול רם עכשיו 🤣
וולק​(שולט)
לפני 7 חודשים • 10 בספט׳ 2023
וולק​(שולט) • 10 בספט׳ 2023
1. גמרתי למישהי בפה בעוצמה ובזווית כזו שזה יצא לה מהאף כמו נזלת.
היא הלכה לכיור להמשיך לקנח את זה, תוך כדי צחוק ושיעול.
2. זיינתי את חברה שלי בצבא במגדל שמירה ב2 בלילה. בדיוק הגיע הפטרול עם הקצין תורן שטרח לעלות עד למגדל. היה פח בעמדה. אז כדי שלא נקבל משפט, היא נדחסה לשם.
הוא נכנס לעמדה, עשה סיבוב והלך.
אחר כך בקושי הוצאתי אותה משם, מלוכלכת ומסריחה. רבנו אבל השלמנו (:
3. פעם זיינתי עמוק ומהר המון זמן. הכל הרגיש מאוד עוטף שם אבל שמתי לב שהקונדום מחליק. בטעות שלפתי מהר מדי והוא נשאר עמוק בפנים. בקושי הצלחתי לשלוף אותו עם 2 אצבעות כמו גניקולוג.
4. מישהי הקיאה עלי אחרי שניסיתי לזיין לה את הגרון אחרי שהשתכרה.
5. פעם עניתי לטלפון תוך כדי זיון בדוגי. לא שמתי לב שהיא השפריצה תוך כדי ולא הפסיקה לצחוק. השיחה הייתה לא חשובה. זה היה חבר סטלן. משום מה הייתי חיעב לענות.
6. גמרתי למישהי בעין לפני יציאה למסיבה. המבט שאמא שלה דפקה לנו כשקלטה את העין הנפוחה שלה.
7. נתפס לי שריר ההמסטרינג פעמיים תוך כדי זיון, בפעם השנייה לפני שהיא גמרה, אז הרסתי לה את זה.
Good-Girl​(נשלטת)
לפני 7 חודשים • 11 בספט׳ 2023
Good-Girl​(נשלטת) • 11 בספט׳ 2023
הולכים למקומות סבירים ולא זולים מידי.
בכל מקרה אני לא כזה על הרצפה, מזדיינת על המיטה. זה יותר נח. 😉
אבל אם כבר התחלנו במקום גרוע ואני באמצע סשן, כלום לא מעניין אותי.
רק כשמפסיקים נזכרים כמה המקום מגעיל..

peep כתב/ה:
Good-Girl כתב/ה:
דפיקה על הדלת בחדר לפי שעה.
'את בסדר?' קורא הקול בצד השני של הדלת.
כנראה צרחתי מכאב כל כך חזק שבאו להציל אותי.
הוא שם לי יד על הפה וממשיך לזיין אותי בתחת בכח.
אני מבוהלת לא יודעת מה לענות.
שוב דפיקה על הדלת. 'הכל בסדר? '
אני מייללת בחוסר אונים
מצד אחד נהנית מהאונס בהסכמה הזה בתחת. מצד שני זה כאבי תופת ותוהה אם אענה לעזרה הוא יפסיק.
בינתיים האקט הדליק אותי
שאני נטחנת בתחת בכח ויש גבר בקצה השני שלא אירח זוגות בדסמ כנראה לפנינו ואולי השארתי לו טראומה לכל החיים עם הצעקות שלי icon_smile.gif
בסוף אחרי ניסיונות של כוונות טובות מצידו הוא הלך כשהגבר מעליי ענה לו שהכל בסדר ובשליטה.

תמיד תהיתי אם עניין השליטה עובד במקומות שכאלה..
המקומות כמו החדרים לא ממש נקיים ובמיוחד כשבשליטה הנשלט מבלה הרבה פעמים על הרצפה.. עד כמה זה יהיה "לא מגעיל" להיות על רצפה בחדר שאלוהים יודע מי גמר שם לפני שעה..
אותי אישית בתור נשלט זה תמיד הגעיל והעדפתי להפגש עם שולטות במקומות נקיים יותר..
Blonde
Blonde • 11 בספט׳ 2023
זה היה בקורונה, היינו במסיבת סקס של חברים, עשיתי גאנג עם כמה גברים, מסיבה לאחר מכן, אחד הגברים ניגש אליי בהתרגשות ואני מציגה את עצמי, הוא מסביר שאנחנו שכבנו בפעם הקודמת, אני בהלם מגיבה "באמת? אני לא זוכרת" הגבר היה ממש מופתע כמובן כי הוא תופעה פונמלית ולא הגיוני שמישהי תשכח אותו!
הוא התחיל להתווכח איתי שכן שכבנו,בסופו של דבר לא השתכנעתי, הבחור כל כך נעלב שהוא הלך מהמסיבה, אחרכ בעלי בא אליי מת מצחוק ואמר שכן שכבנו אבל שהוא ממש נהנה מהסיטואציה,מסתבר שהוא היה האחרון שהצטרף..
ג'ייק האדון הנכבד​(שולט)
זה היה לפני שלמדתי לדבר ולתקשר את הסצנה לפני , שמתי לה צבט על הפטמות וכנראה שהיא אובר רגישה שם התפתלה מכאבים וזה הרס את המומנט
poopik​(נשלטת){המלכה חושן}
לפני 7 חודשים • 12 בספט׳ 2023
בחור שיצאתי איתו. בין הפעמים הראשונות ששכבנו. סיימנו. לא מוצאים את הקונדום. ואני זאת ששמתי לו ככה שבוודאות היה אחד. מחפשים מחפשים , לא מוצאים. הופכים את החדר. לא מוצאים .. זה היה שורט ממש. לא הבנו איפה יכול להיות . לרגע שקלנו אולי הכלבה שלו לקחה אותו ואכלה אותו...למחרת הרגשתי צורך אולי לסיכוי קטן שבקטנים אולי נתקע לי הקונדום בפנים. הזמנתי תור לרופא נשים, שאלתי אותו: דוקטור יכול להיות שהקונדום נתקע בפנים? חחחחחחחחחחח הוא אשכרה אמר שכן. אבל שבדרך כלל נשים שבאות בסוף מוצאות את זה בבית והם לא חיפשו טוב. בקיצור, אשכרה שלף מתוכי את הקונדום עם צבט כזה ארוך..מסתבר שהתקפל ונתקע עמוק..לא ידעתי בכלל דבר כזה אפשרי. בסופו של עוד דבר שמסתבר זה שהסתובבתי עם קונדום בתוכי יותר מ24 שעות.😅😅

ולא. לא נכנסתי להריון לדואגים.
Blonde
לפני 7 חודשים • 13 בספט׳ 2023
Blonde • 13 בספט׳ 2023
poopik כתב/ה:
בחור שיצאתי איתו. בין הפעמים הראשונות ששכבנו. סיימנו. לא מוצאים את הקונדום. ואני זאת ששמתי לו ככה שבוודאות היה אחד. מחפשים מחפשים , לא מוצאים. הופכים את החדר. לא מוצאים .. זה היה שורט ממש. לא הבנו איפה יכול להיות . לרגע שקלנו אולי הכלבה שלו לקחה אותו ואכלה אותו...למחרת הרגשתי צורך אולי לסיכוי קטן שבקטנים אולי נתקע לי הקונדום בפנים. הזמנתי תור לרופא נשים, שאלתי אותו: דוקטור יכול להיות שהקונדום נתקע בפנים? חחחחחחחחחחח הוא אשכרה אמר שכן. אבל שבדרך כלל נשים שבאות בסוף מוצאות את זה בבית והם לא חיפשו טוב. בקיצור, אשכרה שלף מתוכי את הקונדום עם צבט כזה ארוך..מסתבר שהתקפל ונתקע עמוק..לא ידעתי בכלל דבר כזה אפשרי. בסופו של עוד דבר שמסתבר זה שהסתובבתי עם קונדום בתוכי יותר מ24 שעות.😅😅

ולא. לא נכנסתי להריון לדואגים.

יאווו זה פעם קרה לי גם אחרי מסיבת סקס שהלכתי לשירותים בבוקר והשתנתי קונדום לול
Hazel​(אחר)
לפני 7 חודשים • 13 בספט׳ 2023
Hazel​(אחר) • 13 בספט׳ 2023
לא הצלחתי לנעול את הכלובון מולה (Gee, I wonder why).

Fuck the shit out of her, שזה הסימן שעשינו מספיק אנאלי להיום.

דחפתי לה אחר כך באט-פלאג רוטט, אבל הוא כל הזמן החליק לה החוצה.

And fuck the shit out of me, כי אני מתחלף.
FordPrefect
לפני 7 חודשים • 15 בספט׳ 2023
FordPrefect • 15 בספט׳ 2023
היינו בים, היא התעקשה שאני אוריד את המשקפיים, היה חושך והיא הביאה לי שוקולד כמו שהבטיחה.
היא שברה רביעייה והתחילה לשחק איתי, נתנה לי להריח, נתנה לי לטעום ומשכה חזרה, ואז היא הכניסה את השוקולד לפה שלה, הוציאה קצת החוצה והחזיקה בין השפתיים שלה, אני ליקקתי את השוקולד, הכנסתי אותו לפה שלי כשהיא עדיין מחזיקה בו בפה שלה, קצת כמו בסצנה עם הספגטי מהיפייפיה והיחפן. ואז כשנמאס לי מהמשחק נתתי ביס חזק עם השיניים כדי לשבור לי קוביה וללעוס אותה. אז מסתבר שכל הזמן הזה זאת היתה הלשון שלה בפה שלי, היא דפקה צעקה והתחילה לרעוד ולנסות לגמגם לי דברים ואני כשהבנתי מה עשיתי התחלתי להתגלגל מצחוק, להסביר ולהתנצל בו"ז.
בעצם כל הדרך הביתה לא הפסקתי להתנצל ולצחוק והיא לא הפסיקה לרייר ולנסות לצחוק עם הלשון בחוץ.