לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Queen of spades

Blonde
לפני 7 חודשים • 17 בספט׳ 2023
Blonde • 17 בספט׳ 2023
אלברטיני כתב/ה:
היא אומרת לי שהיא מודעת לזה ולזה היא התכוונה. אומרת לי אני תמיד אהיה המלכה שלך ואתה תמיד תתמוך בי, והיא פשוט תהיה זונה לזין השחור כי היא אוהבת שחור.
היא גם אומרת לי שלא מעוניינת לעשות ממני ילדים כי היא רוצה ילדים שחורים היא מאמינה שהשחור זה הגזע החזק שצריך להיות.
ואני פשוט תמיד אתמוך בה ואגדל לה את הילדים אם ויהיה.
זה הייה התגובה שלה

זה נשמע כל כך פייק שזה אפילו לא מנסה להישמע אמין
    התגובה האהובה בשרשור
אלברטיני
לפני 7 חודשים • 18 בספט׳ 2023
אלברטיני • 18 בספט׳ 2023
למה את חושבת או לושב שזה פייק על סמך מה בדיוק?
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
לפני 7 חודשים • 19 בספט׳ 2023
אז תעשה חושבים לבד עם עצמך אם זה מתאים לך או לא. בשביל מה צריך לערב את כל הכלוב בעניין ? הנה מצאת תשובה בין אם היא פייק או לא זה רק אתה יודע. ועכשיו תעשה החלטה עם עצמך אם מתאים לך להתחתן איתה או לא.
ומה רע בלהיות קוקהולד ?
מכירה נשלטים שהיו מתחלפים איתך.
בהצלחה בבחירה שלך ❤️
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 19 בספט׳ 2023
דורה באהבה כתב/ה:
אז תעשה חושבים לבד עם עצמך אם זה מתאים לך או לא. בשביל מה צריך לערב את כל הכלוב בעניין ? הנה מצאת תשובה בין אם היא פייק או לא זה רק אתה יודע. ועכשיו תעשה החלטה עם עצמך אם מתאים לך להתחתן איתה או לא.
ומה רע בלהיות קוקהולד ?
בהצלחה בבחירה שלך ❤️

קאקולד
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
מה זה משנה העיקר הבין את מה שכתבתי.
דרך אגב שני המונחים אותו דבר תבדוק בגוגל
אלברטיני
לפני 7 חודשים • 20 בספט׳ 2023
אלברטיני • 20 בספט׳ 2023
הבנתי תודה רבה
Logain​(נשלט)
לפני 7 חודשים • 22 בספט׳ 2023
Logain​(נשלט) • 22 בספט׳ 2023
אלברטיני כתב/ה:
למה את חושבת או לושב שזה פייק על סמך מה בדיוק?

כי עברת תוך כמה ימים מ״מה אומר הקעקוע הזה?״ ל״אז היא אמרה לי שזה ככה וככה״. כי היא לא הייתה זורקת לך את זה ככה בפנים אלא משקרת או מטפטפת לך את זה לאט. כי זאת פנטזיה של בעיקר גברים. כי זאת פנטזיה שלא קשורה לארץ ואנחנו נחשפים לזה בעיקר מארה״ב שם יש את הקונטקסט של העבדות, המקבילה הישראלית תהיה עם ערבים אני מניח. כי זאת שאלה שיותר מתאימה לפורום תמים/מעריב לנוער אבל בחרת לפרסם אותה דווקא באתר של סוטים עוד לפני ש״גילית״ את המשמעות הסוטה. כי למה שבכלל תשאל על זה ושזה לא יראה לך קעקוע תמים אם אתה לא מכיר את המשמעות מראש.
כל אלא זועקים שבאת להתגרות ממשחק תפקידים עם כל מי שיחשוב לענות לך וזה די ניצול של אנשים שרצו לעזור. תעשה למרחב טובה ותאונן עם פורנו או עם אנשים שהביעו הסכמה לכך.
Logain​(נשלט)
Logain​(נשלט) • 22 בספט׳ 2023
slave for ever כתב/ה:
דורה באהבה כתב/ה:
ומה רע בלהיות קוקהולד ?
בהצלחה בבחירה שלך ❤️

קאקולד

אני לא יודע למה אבל התיקון הזה יותר מרגיז מעצם השירשור הפיקטיבי. תן לאנשים לקרוא לזה איך שבא להם כל עוד כולם מבינים ויש אפילו יותר תוצאות בגוגל על המונח ה״שגוי״
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 22 בספט׳ 2023
השאלה האמתית היא כמה פעמים כותב השרשור גמר?
(מאז שהתחילו לענות לו על האישה הדמיונית שלו )
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 22 בספט׳ 2023
שנאוצר כתב/ה:
השאלה האמתית היא כמה פעמים כותב השרשור גמר?
(מאז שהתחילו לענות לו על האישה הדמיונית שלו )

טוב לו,
טוב לנו.
icon_smile.gif