לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הקטע שהנשים בקושי עונות פה ? או עושות טובה שהם עונות ? איזה יחס אנחנו צריכים לקבל ?

hrgiger
לפני 7 חודשים • 22 בספט׳ 2023
hrgiger • 22 בספט׳ 2023
יולי, הצחקת אותי ממש. תודה.
masoul
masoul • 22 בספט׳ 2023
יולי Yuli כתב/ה:
אההה הבנתי מה קרה! אויש מסכן זה ממש מבעס מה שקרה לך. יש לי הפרעת קשב אז דברים כאלה קורים לי כל הזמן, ממש מבינה את התסכול. כל פעם באה להירשם לאיזה אתר ואז מכניסה פרטי אשראי באתר אחר.
נסה אולי לפנות למנהל, הרבה פעמים יצא שהסברתי בנימוס שטעיתי והסכימו להחזיר לי כסף על החלק היחסי מהשנה.

נראה לי שמה שקרה זה שחשבת שאם משלמים דמי מנוי אז האתר מספק לך נשים. אני מבינה את הבלבול, כי זה דומה לאוטובוס שבמקום לקנות כרטיס כל פעם אתה משלם מראש על חודש ונוסע חופשי. אבל הקונספט פה אחר - כל הנשים פה לא עובדות בשביל האתר ולא מקבלות שכר על השתתפות, אלא גם הנשים וגם הגברים, כולם משלמים דמי מנוי ואז מנסים להתחיל אחד עם השני. אז צריך ממש להשתדל להיות נחמד לאנשים אחרת הם לא רוצים לענות.

היי, גם זה ממש דומה לאוטובוס.

קיצר בהצלחה נשמה, דבר איתי אם ת'צריך עזרה.

כבוד!!
כשמגיע - מגיע.
מואדיב המשחרר

כן כן - שילך לנסות להתלונן...

מואדיב המשחרר • 22 בספט׳ 2023
הגבירה שלי כתב/ה:
ממש לא בסדר מצידן.נסה להתלונן אצל מנהל האתר.

הוא יקשיב ברוב קשב, ויוציא הודעה לבנות לענות ספציפית אליך בכל פניה שלך!
כולן יהיו חייבות את זה או שיענשו -
בלי תמונות צ'ומי בבלוגים או בפורומים - לחודש!!!

אף אחת לא רוצה עונש כזה,
זה יותר חמור מחמישים הצלפות בקיין...
Bluecollar​(שולטת)

Re: כן כן - שילך לנסות להתלונן...

Bluecollar​(שולטת) • 22 בספט׳ 2023
מואדיב המשחרר כתב/ה:
הגבירה שלי כתב/ה:
ממש לא בסדר מצידן.נסה להתלונן אצל מנהל האתר.

הוא יקשיב ברוב קשב, ויוציא הודעה לבנות לענות ספציפית אליך בכל פניה שלך!
כולן יהיו חייבות את זה או שיענשו -
בלי תמונות צ'ומי בבלוגים או בפורומים - לחודש!!!

אף אחת לא רוצה עונש כזה,
זה יותר חמור מחמישים הצלפות בקיין...

אבל הממים שלי נהדרים 😭
hardonforbrokenthing
hardonforbrokenthing • 22 בספט׳ 2023
אני... קצת לא מבינה את החוכא והאיטלולא בתגובות. לפנות לאינסוף נשים בלי לקבל תגובות זה מבאס. כן - זו המציאות באתר בו כמות הגברים כפולה מכמות הנשים, ועדיין, מבאס.

יש איזו נטייה להניח שכל מי שמתבאס יוצא מתוך נקודת הנחה שמגיע לו וזה אכן מרגיז ומקומם, אבל זה לא עומד בסתירה לכך שבזמן שכולנו (מי יותר ומי פחות) זקוקים לאינטימיות, לא כולנו יודעות לקרוא את ההביטוס ולפעול בתוכו (וגם אם השכלנו לעשות את זה, טוב, כבר אמרנו שיחס של 2-6 גברים לאישה - חלקנו חלשות במיוחד במתמטיקה - זה יחס מבאס שדי מבטיח שרוב הפניות יענו בהתעלמות גורפת).
Bluecollar​(שולטת)
hardonforbrokenthing כתב/ה:
אני... קצת לא מבינה את החוכא והאיטלולא בתגובות. לפנות לאינסוף נשים בלי לקבל תגובות זה מבאס. כן - זו המציאות באתר בו כמות הגברים כפולה מכמות הנשים, ועדיין, מבאס.

יש איזו נטייה להניח שכל מי שמתבאס יוצא מתוך נקודת הנחה שמגיע לו וזה אכן מרגיז ומקומם, אבל זה לא עומד בסתירה לכך שבזמן שכולנו (מי יותר ומי פחות) זקוקים לאינטימיות, לא כולנו יודעות לקרוא את ההביטוס ולפעול בתוכו (וגם אם השכלנו לעשות את זה, טוב, כבר אמרנו שיחס של 2-6 גברים לאישה - חלקנו חלשות במיוחד במתמטיקה - זה יחס מבאס שדי מבטיח שרוב הפניות יענו בהתעלמות גורפת).

קראת הבלוג שלו?
יותר מזה, בדקתי רגע אם הייתה אינטרקציה ביננו. ומשום מה הוא חסום אצלי אחרי ששלח הודעות מטרידות
Aristotle​(נשלט)
Aristotle​(נשלט) • 22 בספט׳ 2023

התגובות לא מתייחסות לאיזו נקודה תיאורטית. הבנאדם ליטרלי אמר במילותיו שהוא לא מבין איך זה יכול להיות שהוא שילם על מנוי והנשים לא עונות לו.

ברור שאנשים יצאו עליו בתגובות.

עכשיו, אם נשים את זה בצד ונדון בנקודה שהעלית- כן, הכלוב הוא לא מקום שבו קל ונוח לשלוח פניות, כי גם אם ממש השקעת והתאמצת, ההודעה שלך עלולה להיבלע בין אלפי ההודעות הגנריות שאותה אישה קיבלה באותו שבוע.

אבל הקשר בין הסוגיה הזו לבין הסוגיה שהעלה פותח השרשור הוא מקרי בהחלט.
Bluecollar​(שולטת)

קראת הבלוג שלו? את ההודעות שלו בפורומים השונים?

יותר מזה, בדקתי רגע אם הייתה אינטרקציה ביננו. ומשום מה הוא חסום אצלי אחרי ששלח הודעות מטרידות

מעבר לזה האופן בו הוא מתנסח הוא כאילו נשים חייבות לו משהו. כאילו האתר אכזב אותו בזה שהפנטזיות מיניות שלו לא הוגשמו.
נשים יכולות לבטא מיניות ולהציב את הגבול שלהם בכל שלב שמתאים להן.
הן יכולות במרחב הפרטי שלהן לא לענות לכל אחד.
גם גברים יכולים לעשות את זה. לא לענות, להיות מיניים ולשים את הגבול בכל זמן שמתאים להם.
הם יכולים לבחור לשכב עם אחת ולא עם אחרת. הם יכולים להתמסר בקלות לאחת ומאחרת לצפות לטיפה יותר חיזור.
hardonforbrokenthing
hardonforbrokenthing • 22 בספט׳ 2023
לא קראתי ובאמת לא אכפת לי מה הוא כותב. בלוג הוא מרחב פרטי (to a point) - פורום לא. אגלה לך עוד משהו - גם אני לא אוהבת את הנוסח שפות"ש בחר להשתמש בו. אבל אני חושבת שזה תוצר (חוסר) הסתגלות למדיום טקסטואלי שרוב הכותבים בו שייכים לדור ונורמות אחרות. יתרה מכך, אני גם לא חושבת לצחוק או לרדת על מישהו מוסיף כבוד לנו או לפלטפורמה.
Mind-blowing​(שולט)
Mind-blowing​(שולט) • 22 בספט׳ 2023
לא קראתי ובאמת לא אכפת לי מה הוא כותב. בלוג הוא מרחב פרטי (to a point) - פורום לא. אגלה לך עוד משהו - גם אני לא אוהבת את הנוסח שפות"ש בחר להשתמש בו. אבל אני חושבת שזה תוצר (חוסר) הסתגלות למדיום טקסטואלי שרוב הכותבים בו שייכים לדור ונורמות אחרות. יתרה מכך, אני גם לא חושבת לצחוק או לרדת על מישהו מוסיף כבוד לנו או לפלטפורמה.

קול ההיגיון סוף סוף