שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בא לשכונה בחור חדש

Bluecollar​(שולטת)
לפני 7 חודשים • 23 בספט׳ 2023
Bluecollar​(שולטת) • 23 בספט׳ 2023
לבוא למאנצ'ים זה מפגשים הוניליים באווירה נינוחה.
מעין ישיבה בפאב או בפארק ושיח עם דומים.
ממה שאני קוראת על החוויות מדי פעם נוצרים במקומות האלו מעגלי שיח בלתי אמצעיים על נושאים שונים.
זה יעזור לך באווירה נינוחה ופנים מול פנים להכיר אנשים. יש מבת שתצא עם חברים חדשים ומי יודע אולי איזה ליד להתנסות.
OxyTocin​(נשלט)
OxyTocin​(נשלט) • 23 בספט׳ 2023
סקרן שאוהב לשאול כתב/ה:
נשלט פוט פטיש והחפצה כתב/ה:
אלון אולארצ'יק עלול לתבוע זכויות יוצרים על הכותרת של הפוסט (לצערי חלק מהאמנים בארץ לא מתפרנסים בכבוד). בכל מקרה בהצלחה בעולם החדש (רצוי לחוות בניסוי וטעייה לפחות בהתחלה ולא לקפוץ ראש למים).

מודה על האזהרה ותגובה.
בקשר לניסוי וטעייה, יש לך טיפ איך להתחיל במידה ולא לקפוץ 'ישר למים'?

לא חייב ישר להתחיל במועדון, אפילו סביר אם תעשה זאת תמצא את עצמך אבוד בסביבה שנראת לך זרה ולא תדע איך להתנהג.

במקום יש לך אירועים הנקראים "מאנץ'", שזה התאספות ונילית של חברי הקהילה שם אתה יכול לשמוע מנסיון של אנשים אחרים איך הם התחילו בעולם הזה ולקבל מושג על הכללים הלא רשומים בעולם הזה וכיצד מתנהלים יחסים בו. חוץ מזה מאנץ' זה הזדמנות להכיר אנשים מדהימים ולרכוש חברויות שייתנו לך את המקום הבטוח להגשמה העצמית שלך.
    התגובה האהובה בשרשור
רוקי א​(נשלט)
רוקי א​(נשלט) • 23 בספט׳ 2023
סקרן שאוהב לשאול כתב/ה:
נשלט פוט פטיש והחפצה כתב/ה:
אלון אולארצ'יק עלול לתבוע זכויות יוצרים על הכותרת של הפוסט (לצערי חלק מהאמנים בארץ לא מתפרנסים בכבוד). בכל מקרה בהצלחה בעולם החדש (רצוי לחוות בניסוי וטעייה לפחות בהתחלה ולא לקפוץ ראש למים).

מודה על האזהרה ותגובה.
בקשר לניסוי וטעייה, יש לך טיפ איך להתחיל במידה ולא לקפוץ 'ישר למים'?

אני יכול לשתף מהניסיון שלי כשנכנסתי לעולם הזה. יתכן שאני מקרה קצת חריג מיכוון ששנים נמנעתי מעולם השליטה כי פחדתי להיבלע אליו כמו לחור שחור מיכוון שהיו לי המון פנטזיות יחסית קיצונית (כנשלט). לאחר לא מעט שנים מחוץ לעולם השליטה, שנים של לימודים אקדמאיים והתגבשות כאדם הרגשתי מספיק חזק להיכנס לעולם הזה בהדרגה. אז קודם כל עם כל התלונות שיש על האתר הזה כל הקשרים שהיו לי עם שולטות היו דרך הכלוב (כמובן מפרופיל אחר) וכמו בכל אתר היכרויות גם באתר הזה יש שולטות שהן מאוד איכותיות כנשים ולא קשה לזהות אותן, אז עצה ראשונה שלי , לא להתייאש מהכלוב , לדעתי כשאתה רציני ומשתדל הצד השני (השולטת) מזהה את זה, המחיצות יורדות והקשר עובר למציאות.
אופציה שנייה כמו שאמרו לפניי אלו המסיבות, אני מאוד דיסקטי ולכן רק לאחר מספר שנים הלכתי מידיי פעם למסיבה וגם אז בפאסדה ונילית (מעולם לא כנשלט), ולכן אף פעם לא הכרתי שולטת במסיבה : ) אם אין לך בעיה להגיע למסיבה/פמדום כנשלט ולהסתשן אז אני מתאר לי שזאת עוד דרך להכיר (למרות שכפי שציינתי לא ניסיתי : ) אבל גם אם אתה פומבי ברמה מסוימת הייתי מציע לך ללכת למסיבות/פמדום כנשלט רק לאחר תקופה שכבר חווית דברים עם פרטנרית (שולטת).
אפרופו לחוות חוויות כנשלט, לפחות בהתחלה, אם יש לך פנטזיות או פנטזיה מסוימת שאתה מרגיש שאתה חייב לממש הייתי מציע ללכת למלכה בתשלום (לפחות בהתחלה), יש מלכות בתשלום שכן מתחברות לתחום ולפחות תעביר את הפנטזיה מהדימיון למציאות ותיהיה הרבה יותר שלם עם עצמך (לדעתי). אם אדם ונילי יכול ללכת לסרוגייט, אז למה נשלט לא יכול ללכת למלכה בתשלום? לפחות בהתחלה הסשנים עם המלכות בתשלום מאוד עזרו לתהליך של ניסוי וטעיה אצלי (כבר המןןון שנים שלא הלכתי למלכה בתשלום, אבל בהתחלה זה עזר).
לגבי מאנצ'ים (כפי שהציעו לפני) לא ניסיתי, לי אישית פחות מתאים לעבור מהיכרות ונילית לשליטה. כל הקשרים שהיו לי התחילו כשברור שיש שולטת ונשלט, כך הקשר התחיל וכך הוא המשיך, זה אזור הנוחות שלי. אבל בהחלט מאנץ' יכול להתאים לך (כל אחד ומה שמתאים לו : ).
למעשה כשאני ממליץ על ניסוי וטעיה, אז לאפקט הזמן יש חשיבות, אל תאלץ היכרויות או סשנים, תן לזמן לעשות את שלו. יתכנו מספר חודשים ללא שום היכרות ופתאום מגיע קשר רציני או מספר חוויות שהיו נראות דימיוניות לפני זמן קצר.לדעתי מהרגע שנכנסים לעולם השליטה ועד לרגע שאתה מרגיש מגובש מבחינת המיניות שלך (כנשלט לדוגמה) יכולים לקחת גם שנים, עוד חוויה, עוד פגישה, עוד קשר, בסופו של דבר הזמן עושה את שלו והתובנות של מה מתאים לך כנשלט מגיעות מעצמן, מבפנים.
אז למעשה אם אני מסכם את הניסיון שלי להכיר שולטות, כל ההיכרויות/קשרים היו דרך האתר הזה, אל תתייאש, לאט ובטוח תדע איך לדייק ולשווק את עצמך, בהצלחה!
סווריןן
סווריןן • 23 בספט׳ 2023
ברוך הבא. מציע להימנע מהצפה. יש כאן מאות בלוגים, והמון סוגים של א.נשים בכל מיני דרגות של בשלות ותחכום. מציע שתעבור על בלוגים וחפש מישהו.י שנראה לך מעניין ברמה האנושית-מינית. אל תחשוב היכרויות לצורך סשן, אלא קשר עם שלושה או ארבעה חברים.ות לתחום. תמשיך משם ובקשר עקבי עם אותה קבוצה. האתר הזה לאו דווקא יספק לך היכרות (למרות שזה קרה כאן, על פי שרשורים קודמים). הוא בהחלט מספק לרבות ולרבים כאן קהילה לכתוב ולחשוב תכנים שקשה להנכיח בהקשרים אחרים.
קטלב​(מתחלף)
קטלב​(מתחלף) • 23 בספט׳ 2023
להגיע למועדון כשאתה לא מכיר אף אחד כנראה לא יעזור במיוחד. מועדונים הם לא מקום טוב להכיר אנשים. אפילו לנהל שיחה אי אפשר.
מואדיב המשחרר

Re: בא לשכונה בחור חדש

מואדיב המשחרר • 23 בספט׳ 2023
סקרן שאוהב לשאול כתב/ה:
מואדיב המשחרר כתב/ה:
סקרן שאוהב לשאול כתב/ה:
היי לכולם,

אני דיי חדש בעולם הBDSM, ודיי סקרן לחקור.
יצא לי לשמוע פודקאסט בנושא, וגם הצטרפתי לכמה וכמה קבוצות בפייסבוק.
אני יודע שאני צריך להתחיל לחקור לבד, אבל בגדול, איך מתחילים?
ישר הולכים לדאנג'ן? יש אירועים אחרים? עוד פודקאסטים?
אדם אחר לדבר איתו?
מודה שלמרות כל השפע באינטרנט, אני קצת הולך לאיבוד.
אם ישנם טיפים לשיתוף/תירצו לדבר, אודה מעוד לעזרתכם.

מודה מראש לכל המגיבים D:

ברוך הבא - תתחיל בקצב שלך - מה שניראה לך נכון - עושה רושם שעשית צעד נכון - והגעת לכלוב.
לדאנג'ן בסוף תגיע.
לגבי אירועים - יש לוח אירועים פה - אבל רוב האירועים יותר אינטימיים מהדאנג'ן או הטאבו
ולא יזמינו אותך בקלות לאירוע פרטי - לך לדאנג'ן או לטאבו קודם.

מה השלב הבא?
אם אתה נשלט - לחפש שולטת שמחפשת לחנוך נשלט חדש וללמד אותו מאפס - אין הרבה כאלה כאן.
אם אתה שולט - אותו דבר - נשלטת לא תקח שולט ללא ניסיון - רובן בכל אופן, עדיף מישהו שקצת משופשף.

תנסה לחפש במצטרפות החדשות אולי מישהי מתחילה כמוך -
זה מה שאני הייתי עושה.

בהצלחה.

חדש בפורום אז לומד איך להגיב ישירות חחחח
רושם בשנית כיוון שהיה מופנה אליך אך בטעות נרשם בכללי:

מודה על התשובה.
בגדול... לעשות את הצעד הראשון.
אני דיי חדש בתחום וטרם יודע לקבוע מה אני רוצה לנסות, ומאמין שלא משנה כמה אקרא, רק חוויה תקבע באמת.
אז בגדול איך מתחילים לחקור את העולם הזה? האם לקפוץ למים וישר ללכת למועדון/אירוע? האם יש משהו שכדי לעשות לפני?
אני פשוט לא בטוח איך לעבור משלב התאוריה לשלב העשייה.
וכרגע להתחיל רק בלהתקרב יותר לעולם הזה

אני חושב שהדבר הבסיסי ביותר והכי חשוב בעצם - זה להבין מי אתה -
מה אתה רוצה בעולם הזה.

השלב הראשון הוא להבין אם אתה שולט, נשלט או מתחלף
והשלב השני זה להבין מול מי - גבר - אישה או טרנסית או אולי כולם

זה הבסיס - אחרי שתבין את זה תדע מה לחפש -
אם אתה נשלט - תחפש שולט/ת
אם אתה מתחלף - תחפש מתלפ/ת
ואם אתה שולט - תחפש נשלט/ת

בלי הידיעה של למה אתה מתאים מבין שלושת האופציות - אין לך מה להמשיך.

קודם תברר מה אתה אוהב -
איך?
פורנו.
צפה בפורנו של נשלטת עם שולט ותבין מה יותר מתאים לך
אם שני הצדדים מתאימים לך - סבבה
אתה מתחלף - כמוני.

הבעיה במתחלף היא שלא כולם רוצים אותך -
יש שולטים ונשלטות ששוללים מתחלפים - כי הם מבינים שהם לא יוכלו לספק את השולט/נשלט שלהם
והם יהיו חייבים להוסיף פארטנרים.

אני מתחלף
או שאמצא מתחלפת כמוני
או שאמצא שולטת שמוכנה לקבל מתחלפים
ונשלטת שמוכנה לקבל מתחלפים.

מבין?
bondman​(נשלט){FLR}

Re: בא לשכונה בחור חדש

bondman​(נשלט){FLR} • 23 בספט׳ 2023
סקרן שאוהב לשאול כתב/ה:
היי לכולם,

אני דיי חדש בעולם הBDSM, ודיי סקרן לחקור.
יצא לי לשמוע פודקאסט בנושא, וגם הצטרפתי לכמה וכמה קבוצות בפייסבוק.
אני יודע שאני צריך להתחיל לחקור לבד, אבל בגדול, איך מתחילים?
ישר הולכים לדאנג'ן? יש אירועים אחרים? עוד פודקאסטים?
אדם אחר לדבר איתו?
מודה שלמרות כל השפע באינטרנט, אני קצת הולך לאיבוד.
אם ישנם טיפים לשיתוף/תירצו לדבר, אודה מעוד לעזרתכם.

מודה מראש לכל המגיבים D:

מה שאני אומר לכל מי שנכנס לתחום.
אם אתה עוד יכול, ברח על נפשך.
icon_smile.gif
supertall​(מתחלף)
לפני 7 חודשים • 25 בספט׳ 2023
supertall​(מתחלף) • 25 בספט׳ 2023
מאנצ'ים, למרות שזה ממש לא מבטיח לך שתקבל כוס בהכרח