לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אני צריכה להתעורר ליותר מ-10 הודעות חרמניות?

סנטוריון
לפני 7 חודשים • 24 בספט׳ 2023
סנטוריון • 24 בספט׳ 2023
VirginForever כתב/ה:
אולי היא רוצה לקבל הודעות, פשוט לא הודעות של גברים חרמנים. אם כך, לחסום לגמרי זה לא פיתרון מספק.

הכוונה היא לחסום את *הבנאדם הספציפי* ששולח את ההודעה המטרידה.

כל פעם אני מופתע מחדש שיש פה עדיין אנשים שחושבים שהודעה בכלוב צריכה להתחיל בציטוט שייקספיריאני ולצרף קורות חיים עדכניים. בשביל הם חושבים שאנחנו פה?
מטפורה
מטפורה • 24 בספט׳ 2023
אתם לא מוכרחים להקשיב.
אפשר גם להמשיך להגיד ש"ככה זה", לצפות שהיא תתאים את עצמה לנורמות השיח האלה, שהן עבור רבים מהגברים "חסכוניות" ו"תכליתיות" (כשהן בעצם סתם רדוקטיביות וגסות רוח, ואין בהן ערך מהותי של אמת או עומק); לתת לה דיכוטומיה כוזבת בין "פשוט לא לקבל את זה" או לחסום כל אפשרות לתקשורת.
רוב הנשים בשרשור אופטימיות יותר מרוב הגברים ביחס ליכולותיהם לעשות טוב יותר, להיות טובים יותר, וזה קצת מצער להיווכח. כי האמת היא, בניגוד למה שאתם מציגים, שהרבה פעמים דווקא יש ברירה אחרת.

הרבה פעמים אני קוראת כאן על כך שנשים כפויות טובה בגלל שרוב הגברים היו שמחים לקבל המון הודעות סליזיות. אני לא מבינה איך אדם אינטלקטואלי ששוקל טיעונים לעומק יכול להניח לפרספקטיבה הנשית הרציונלית להידחק ככה לצד: זה לא מעורר קנאה, כי נשים לא מעוניינות לקבל הודעות סליזיות. מבחינתנו, אתם בני המזל, שאתם נמשכים ומתקשרים עם מין/מגדר שטבעו/תרבות השיח הנרכשת שלו (זה כלל לא משנה מה מהם נכון לצורך העניין), כולל רצינות, עומק, ראייה לטווח הארוך, מנגנונים לבדיקת התאמה אמתית, חיפוש אמינות והדדיות (כן, ברור, *על פי רוב*. "זו הכללה" זו לא תשובה טובה מספיק. אנחנו צריכים להיות מסוגלים לדבר על מגמות כלליות, בלי לתת משקל יתר ליוצא מן הכלל). בדרך כלל, קל בהרבה למצוא אישה שעונה על התכונות האלה בשיח בכלוב מאשר גבר, ועל כך אתם באמת מושא קנאתן של נשים רבות כאן, ולא מעריכים את זה מספיק.

אז כאמור, אתם לא מוכרחים להקשיב. אתם יכולים להמשיך להצחיק אחד את השני עם בדיחות שההגיון הכוזב שלהן הוא שנשים לא ברורות לגבי מה שהן רוצות, כשבעצם, הן הכי ברורות (ואגב, על פי רוב גם ישירות) שאפשר, אבל לאמיתו של דבר, כשהבדיחה תתיישן ותימאס, לא תוכלו להגיד שלא אמרו לכם:

נשים מחפשות פניות מכבדות, אישיות, מותאמות, לא מיניות גרידא. ככה אפשר להעריך אמינות, שזה בדרך כלל, בגדול, מה שנשים מחפשות. הפונקציה האבולציונית במקרה זה ברורה. אני יודעת שיש כאן הרבה שנוהגים לדבר כביכול בשבחי הכנות והישירות, אז הרי לכם: זו האמת, גם אם היא קשה או לא נעימה. מה שחלק מהגברים חושבים שהם תכונות מפתות של "גבר אלפא", באמת ובתמים מועילות רק כדי לקבוע את הרנקינג בקונטקסט של תרבות וסביבה גברית (מיותר, אם תשאלו אותי, אבל יו דו יו), כשבעצם הרבה פעמים אין ביניהם דבר וחצי דבר עם מה שנשים תופסות כמהימן, מושך או מוצלח. בין התכונות האלה, אגב, הנטיה של להעדיף כמות על פני איכות. לא באמת מושך כמו שאתם חושבים.

לא מתאים לכם? קשה לכם? מעייף אתכם? חבל, באמת. המציאות הקשה היא (והיא באמת קשה, אני באמת לא מזלזלת. לכל צד במשוואה הזו יש תפקיד קשה), שהיא פשוט תמשיך הלאה, לחפש את הבחור האמין, המכבד והבטוח, ואתם תישארו עם בדיחות חזרתיות שמבוססות על פרספקטיבת קיום מאד צרה. אני מעריכה גברים הרבה יותר מזה. לא מכירה אותה, אבל נשמע שגם פותחת השרשור.
סנטוריון
סנטוריון • 24 בספט׳ 2023
מטפורה כתב/ה:
אתם לא מוכרחים להקשיב.

[...]

לא מתאים לכם? קשה לכם? מעייף אתכם? חבל, באמת. המציאות הקשה היא (והיא באמת קשה, אני באמת לא מזלזלת. לכל צד במשוואה הזו יש תפקיד קשה), שהיא פשוט תמשיך הלאה, לחפש את הבחור האמין, המכבד והבטוח, ואתם תישארו עם בדיחות חזרתיות שמבוססות על פרספקטיבת קיום מאד צרה. אני מעריכה גברים הרבה יותר מזה. לא מכירה אותה, אבל נשמע שגם פותחת השרשור.

קראתי את כל מה שרשמת, והבנתי אותו, וגם אני מבטיח לך שכל הגברים שקראו והגיבו בשירשור הזה הבינו אותו למרבה הפליאה.

מה שאני עדיין לא מבין הוא מה את רוצה שנעשה, וזה לא נאמר כדי להקטין או לזלזל או לבטל משהו ממה שאמרת.

רק אל תכתבי לי "תפסיקו לשלוח הודעות מספימות", כי מי שקורא את השירשור הזה ואכפת לו ממה שנכתב, ומי ששולח לה את ההודעות המספימות, הם לא אותם אנשים.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 24 בספט׳ 2023
סנטוריון כתב/ה:
מטפורה כתב/ה:
אתם לא מוכרחים להקשיב.

[...]

קראתי את כל מה שרשמת, והבנתי אותו, וגם אני מבטיח לך שכל הגברים שקראו והגיבו בשירשור הזה הבינו אותו למרבה הפליאה.

מה שאני עדיין לא מבין הוא מה את רוצה שנעשה, וזה לא נאמר כדי להקטין או לזלזל או לבטל משהו ממה שאמרת.

רק אל תכתבי לי "תפסיקו לשלוח הודעות מספימות", כי מי שקורא את השירשור הזה ואכפת לו ממה שנכתב, ומי ששולח לה את ההודעות המספימות, הם לא אותם אנשים.

תעיר להם יחד אתי ואל תבטל את הקושי, זו התחלה.
הנה למשל פותח השרשור המטרגר כבר לא קיים כאן
Bluecollar​(שולטת)

Re: למה אני צריכה להתעורר ליותר מ-10 הודעות חרמניות?

pointBreak כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
שואלת אתכם? באמת ששואלת.
אם מישהו היה משאיר לכם את הזבל ליד הדלת הייתם כועסים אולי אפילו פונים לגורמים שונים שיטפלו בזה. למה אני צריכה לקבל את זה בשוויון נפש ולענות בנימוס?

למה אני צריך לראות בפורום הודעות ניצול של קבלת דבר במרמה של שולטות שמחפשות נהגים/מנקים ושאר ירקות במסווה של BDSM?

אתה לא. אבל איך זה ק/שור לעניינו?
Bluecollar​(שולטת)
מלישס כתב/ה:
1. כי אנחנו נשים . כן תשובה מעצבנת אני יודעת..אבל לצערי ככה זה..

2. כי רוב הגברים חושבים מהזין וחושבים שאנחנו מגשימות פנטזיות..
כן תשובה מבאסת אני יודעת..אבל יש הרבה דבילים מה נעשה...

מוצר מדף
מטפורה
לפני 7 חודשים • 25 בספט׳ 2023
מטפורה • 25 בספט׳ 2023
סנטוריון כתב/ה:
מטפורה כתב/ה:
אתם לא מוכרחים להקשיב.

[...]

ודאי לא פליאה, אבל חוששני שאני לא שותפה להתרשמות שלך - מקריאת תגובות של חלק מהגברים בשרשור, ובשרשורים מקבילים, לא כולם חולקים את ההבנות שאתה מתייחס אליהן בתגובותך, או לפחות, לא תמיד בוחרים לצדד או להתבטא בהתאם.

בכל אופן, ביחס אליך ספציפית - נשמע שהתלונה של פותחת השרשור כנראה לא מתייחסת אליך ולאנשים שנוהגים כמוך. ואם אתה מקבל לפחות את עיקר דבריי, גם אם לא את כל הפרטים הקטנים, ועוד מעיד שאכפת לך, אז גם האמירה שלי לא מתייחסת אליך. הידד! (לא בסרקזם) אנחנו באותו צד. בימים אלה, אני רואה בזה הישג של ממש.
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
לפני 7 חודשים • 25 בספט׳ 2023
תיכף את מגיעה ל 10 דפי תגובות 😂😂😂 שווה ערך ל 10 תגובות שקיבלת 😜
דרך אגב ליאור נרקיס בהופעה עכשיו במנורה.
לא להפריע לי
זה זמר אחד הזמרים האהובים עליי שירי שליטה נטו.
כל שיר פגז