שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הקטע שהנשים בקושי עונות פה ? או עושות טובה שהם עונות ? איזה יחס אנחנו צריכים לקבל ?

דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
לפני 7 חודשים • 25 בספט׳ 2023
יאוווווו איזה קורע 🤣🤣🤣🤣 מעניין מה תהיה השאלה הבאה שלו באתר אחר כמובן כי הוא לא פה. ממש מצחיק הבנאדם הזה. חשב ישלם מנוי יקבל שולטת 😂😂😂😂 חבל שהוא לא פה לקרוא את התגובות.
מוני אמר​(שולט)

אני אוהב

מוני אמר​(שולט) • 25 בספט׳ 2023
hardonforbrokenthing כתב/ה:
נימרייה כתב/ה:
יש יותר מידי אנשים לצטט אז אני פשוט אקווה שמיש שקורא את זה סוג של עבר על התגובות לפני.

אין בעיה להתלונן על חוסר אפקטעביות של הפלטפורמה והנוכיחית ולהעדיף מסיבות. אין בעיה להביע דעה בנוגע למחיר של הפלטפורמה והאם הוא שווה את זה. אין בעיה להביע תסכול.
נכון אולי פחות מנומס להלבין פנים ברבים אבל אניח את זה בצד כי אני מאמינה קיצונית החופש הדיבור.

אבל, הבעיה של רוב המתקוממים הוא הדרך בה יוצר השרשור רואה נשים, אמצעי, רכש, מישהו להגשמת הפנטזיות והצרכים שלו, שניתן לקנות.

נכון פה הוא רק שילם על גישה לשלוח להן הודעות אבל אני רק יכולה להדמיין פגישה בבית קפה עם אדם עם מנטליות כזו אחרי שהוא אולי ישלם על הקפה של הבחורה וידרוש את התמורה הראויה.

הבעיה היא בדפוס ההתנהגות, וכמו שלפותח השרשור מותר להביע את עצמו ככה באותה מידה מי שלא מעוניין לחיות במציאות כזו יכול להביע למה הוא חושב שמדובר במצב אבסורדי.

אני לא טוענת שהאמירה של פות"ש לגיטימית. אני גם לא טוענת שאם וכאשר נתקלנו באמירה בעייתית, עלינו לשתוק ולהתעלם ממנה. אבל יש הבדל גדול בין להבהיר את דעתנו לבין השמת הכותב ללעג ולקלס. גם כי אף אדם אינו בדיחה בעיניי, אבל בעיקר כי מדובר בעוד מאותו דבר - אינסטרומנטליזציה.

אני אוהב את הגישה שלך.
חיבוק ללא תנאי​(אחר)
חיבוק ללא תנאי​(אחר) • 25 בספט׳ 2023
כנראה אופן הפניה לא מזמין במיוחד.
אך מעבר לכך יש כאן יותר גברים מנשים .
בנוסף לדעתי יש אחוז גבוה יותר של נשים אשר נכנסות לאתר רק בכדי לכתוב ולקרוא. הן לא מחפשות הכרות או מפגש.
יתכן שהיחס בין גברים מעוניינים לנשים מעוניינות הוא 1:10.
יתרה מכך, גברים רבים שולחים הודעות בלי לסנן כך שכל אישה מקבלת פניות רבות, תלוי ברמת הפעילות שלה באתר.
אז אלו שמנסות לענות לכולם נחשבות משקיעות.
מזלי שאני לא מחפש.