שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד ניקיון בתשלום.

שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לפני שנה • 28 בספט׳ 2023
אם המנקה שאני מעסיקה בשכר היה פתאום מציע לי עיסוי, הייתי מעיפה אותו על טיל ומרגישה מאד מוטרדת.
הרעיון של למצוא מעסיקה לצורך סיפוק הפטיש שלך דוחה אותי ממש.
רוקי א​(נשלט)
לפני שנה • 28 בספט׳ 2023
רוקי א​(נשלט) • 28 בספט׳ 2023
שיר כאב כתב/ה:
אם המנקה שאני מעסיקה בשכר היה פתאום מציע לי עיסוי, הייתי מעיפה אותו על טיל ומרגישה מאד מוטרדת.

הכי קל לעוות את הדברים שכתבתי.
לגבי ההצעה למסאז' בכף הרגל אמרתי שזאת יכולה להיות אפשרות, בסיטואציה מסוימת (לא חובה), עם הרבה טאקט ורק כהצעה על הדרך. אם בנית לך תסריט דימיוני אחר זאת זכותך.
לגבי הטענה השנייה שלך "שזה דוחה אותך ", אז הטענה הזאת ודומות לה נטחנו עד דק בפוסט הזה, אמרתי את דעתי , מוזמנת לא להסכים.
EmeraldPrince​(נשלט)
לפני שנה • 28 בספט׳ 2023
EmeraldPrince​(נשלט) • 28 בספט׳ 2023
נשלט פוט פטיש והחפצה כתב/ה:
שיר כאב כתב/ה:

לגבי ההצעה למסאז' בכף הרגל אמרתי שזאת יכולה להיות אפשרות, בסיטואציה מסוימת (לא חובה), עם הרבה טאקט ורק כהצעה על הדרך. אם בנית לך תסריט דימיוני אחר זאת זכותך.
לגבי הטענה השנייה שלך "שזה דוחה אותך ", אז הטענה הזאת ודומות לה נטחנו עד דק בפוסט הזה, אמרתי את דעתי , מוזמנת לא להסכים.

תקשיב, וזאת התגובה האחרונה שתהיה לי פה.
אני לא מבין את הקטע שלך. באת לריב ולהתנצח, או שבאת לשאול אנשים מה הם חושבים?

אם כולם אומרים שאתה נוסע נגד כיוון התנועה כנראה שאתה נוסע נגד כיוון התנועה חביבי.

כל האנשים אמרו לך פה שזאת התנהגות לא ראויה וקריפית, ובכל זאת אתה מנסה להתווכח עם כולם ולהראות כמה שזה כן בסדר אז בשביל מה שאלת??

אם אתה בשלך ואתה רוצה לנסות את זה בחייאת לך תנסה ואל תבזבז לנו את הזמן!
שא באחריות ותעדכן איך הלך
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לפני שנה • 28 בספט׳ 2023
שיר כאב כתב/ה:

על איזה תסריט דמיוני מדובר? אתה מנסה להוסיף טאקט ואומר שזאת תהיה הצעה על הדרך.
אחדד ואוסיף שגם במקרה כזה מנקה בתשלום שינסה ליזום מגע יעוף מכל המדרגות.
זה מטריד. אותי.
יש לך בעיה עם זה?
תתמודד
רוקי א​(נשלט)
לפני שנה • 28 בספט׳ 2023
E Boy כתב/ה:
שיר כאב כתב/ה:

אם כולם אומרים שאתה נוסע נגד כיוון התנועה כנראה שאתה נוסע נגד כיוון התנועה חביבי.

כל האנשים אמרו לך פה שזאת התנהגות לא ראויה וקריפית, ובכל זאת אתה מנסה להתווכח עם כולם ולהראות כמה שזה כן בסדר אז בשביל מה שאלת??

קודם כל אני ממש שמח שזאת התגובה האחרונה שלך בפוסט הזה.מהרבה סיבות. כשלא הסתדר לך משהוא עם התגובה שלי השלכת את זה עלי, רק בהודעה הזאת כתבת "מה באת לריב" WTF? אם יש לי דעה אני לא אמור להביע אותה? להביע דעה נקרא לריב? פתחתי פוסט ואני יכול לתמוך ברעיון ושל הפוסט וכמו בכל פוסט יש בעד ונגד. לא אני קיללתי וניבלתי את הפה: דוחה, דביל, ועוד מילים למגיבים/ות שהדעה שלי לא הסתדרה להם/ן.
כתבת "אם כולם אומרים שאתה נוסע...." אז קודם כל עצה אחת ממני, לעולם אל תלך על פי הרוב בעיניים עצומות ובכל מקרה, תשאל את גלילאו גליליי, "ואף על פי כן נוע תנוע". כל סוגיה לגופה, ואם הרוב צודק אז יופי תיהיה עם הרוב ואם לדעתך הרוב לא צודק אז לא, והכל בסדר.
חזרת כמעט בכל התגובות שלך על אותם משפטים (חוץ מהתגובה על סוכני המכירות) וובחלק מהשאלות שלך נתתי תשובה בדיוק לאותה לשאלה בתגובות הקודמות שלי (קצת מתיש למחזר תשובות), בנוסף סיגלת לעצמך נוהג כשאתה מגיב, לרשום משפט אחד קצת ושהצד השני צריך להבין שהאמת נמצאת רק אצלך, כבר בתגובה הראשונה שלך בהתחלת התגובה רשמת *לא פשוט לא*, אתה על באמת חושב שמדובר בילדים בני 4 שתוכל לשכנע אותם בציווי? הדו שיח איתך בהחלט היה "דו שיח של חרשים" ואפילו בתגובה הזאת אתה מייחס לי כל כך הרבה אי דיוקים על דעת עצמך, כתבת בסוף "אם אתה רוצה לנסות את זה" כשמראש בפוסט ההתחלתי אמרתי שהחלטתי שאניי לא רוצה לנסות את זה אלא זה אמור להיות דיון. הגדלת לרשום "אל תבזבז לנו את הזמן" פחחחחחחחחחחחחחח פה לא הפסקתי לצחוק בקול, אני מבזבז את הזמן? אתה לא מפסיק להגיב פה.
לפחות אתה נראה לי אדם עם כבוד, אם אמרת שלא תגיב פה מבחינתי זה סגור, שלום ולא להתראות.
נשית מחפשת שפחה​(שולטת)
לפני שנה • 28 בספט׳ 2023
מהנסיון שלי עבדי נקיון בארץ הם בעיקר קשקשנים
באמריקה כמו באמריקה זו כבר מקצוענות אחרת
בארץ בעיקר מבלבלים את המוח
שולטת צעירה
לפני שנה • 28 בספט׳ 2023
שולטת צעירה • 28 בספט׳ 2023
מסכימה איתך . "עבד ניקיון " חוץ מזה הם טוענים שהם באים לנקות חוץ מלהסתכל עלייך ועומד להם. הם בקושי מנקים אם בכלל
רוקי א​(נשלט)
לפני שנה • 28 בספט׳ 2023
שיר כאב כתב/ה:
שיר כאב כתב/ה:

על איזה תסריט דמיוני מדובר? אתה מנסה להוסיף טאקט ואומר שזאת תהיה הצעה על הדרך.
אחדד ואוסיף שגם במקרה כזה מנקה בתשלום שינסה ליזום מגע יעוף מכל המדרגות.
זה מטריד. אותי.
יש לך בעיה עם זה?
תתמודד

קודם כל אני מתמודד.
לענייננו, בין מנקה למעסיקה יש יחסי עבודה,
בוא ניקח לצורך הדוגמה יחסי עבודה אחרים בין מנהלת מחלקת שיווק לאחד העובדים שלה סוכן מכירות, ונניח שיש תקופה עמוסה בחברה וצריך להישאר בעבודה עד מאוחר לעבודה משרדית. אותה מנהלת שיווק והסוכן שלה, מתקתקים עבודה במשרד, ולאחר שעתיים עבודה עושים הפסקת קפה, המנהלת חולצת את נעליה ומניחה את כפות רגלייה על כיסא שצמוד לכיסא שסוכן המכירות יושב בו, ורק להזכיר מדובר על יחסי מנהלת עובד שמכירים מעל לשנה, מחבבים ומעריכים אחד את השנייה. והסוכן (שיש לו משיכה לפוט פטיש) שואל בנונשלנטיות , על הדרך, בטון דיבור שאם כן אז כן ואם לא אז לא "באה לך מאסז' בכפות הרגלים?" ועל באמת שאם המנהלת תגיד "וואלה מתאים לי" אז יופי ואם היא תסרב "לא תודה," אז גם הכל מצויין. הסיטואציה הזאת שיכולה לקרות (בין המנהלת לעובד) לא שונה מהסיטואציה שתיארתי, (אם לא מעוותים את מה שכתבתי) כתבתי שרק בסיטואציה מסוימת (כמו הסיטואציה שתיארתי עכשיו בין מנהלת המכירות לסוכן שלה) כשיש אמון וזה נאמר בטאקט, ועל הדרך כי המטרה העיקרית היא הניקיון, אז זה יכול להתרחש. שאני אומר שבנית תסריט דימיוני כי כמו שרשמת בהודעה הקודמת אמרת "אם המנקה שאני מעסיקה בשכר היה פתאום מציע לי עיסוי" אז איפה בדיוק דיברתי על פיתאומיות? אמרתי שרק אם יש את התנאים שפרטתי. בשום אופן לא פתאומי.
והוספת וכתבת "מנקה בתשלום שינסה ליזום מגע" מי דיבר פעם אחת על ליזום מגע?? ליזום מגע זה להושיט יד, את רצינית? מישהו פה דיבר על זה?

בדבר אחד אני מסכים איתך, מנקה בתשלום שינסה ליזום מגע ראוי מיידית להיזרק מהדירה.. (בליזום מגע אני מתכוון לפעולה הפיסית של הושטת היד שלו לעבר כף הרגל שלך, גם אם הוא לא נגע בכף הרגל שלך) בין אם הוא ניסה ליזום מגע בפתאומיות או שלא בפיתאומיות זה חמור באותה מידה.
רוקי א​(נשלט)
לפני שנה • 28 בספט׳ 2023
E Boy כתב/ה:
שיר כאב כתב/ה:

סורי, במקרה נשלח פעמים. התגובה להודעה הזאת היא למעלה 👆
StreetCat​(שולטת)
לפני שנה • 28 בספט׳ 2023
StreetCat​(שולטת) • 28 בספט׳ 2023
למה אתה מצטט את ההודעות בלי להוסיף הודעה שלך? מסקרן אותי.

שתי הפנטזיות שתיארת בתחום העבודה - הן בדיוק זה. פנטזיות. פנטזיות שנמצאות בראש. בלבד.
ייתכן ויש מקרים בהם הן מתגשמות מחוץ לכותלי אתרי הפורנו, אבל ברוב מקומות העבודה - זה לא קורה, גם אם זה עובר בראש ללא מעט פוטפטישים או גברים או נשים במקום העבודה שלהן, בכל מיני סיטואציות שונות.
אבל, וזה החלק שרובנו פה מנסים להסביר - פנטזיה מינית/קינקית היא לא סיבה לבחור במקצוע, בטח שלא ונילי.
מתי היא כן? כשזה מקום עבודה בדסמי.
למשל, מי שאוהבת לקשור/להיקשר או כל הקשור בשיבארי ויש בה את הרצון והיכולת להדריך - יכולה לבחור להעביר סדנאות, הדרכות, ושיעורים פרטיים או אפילו רק למכור חבלים.
יש לא מעט נשים בקהילה שעוסקות באומנות בדסמית וביצירת כלים בדסמים.
אבל הם והן מוכרות ומשווקות את היצירות בתור הבדסמ שלהם ובתוך עולם הקינק והבדסמ בעיקר.
הן לא הלכו לעבוד בחוות סוסים רק בגלל המשיכה לשוט רכיבה, או למראה של מגף נשי נמצא על אוכף מעליך כשאתה עוזר לאישה לרדת מהסוס.
ולא הלכו לעבוד בגן ילדים בגלל שהן DDLG או משהו מעין זה.

אבל אנחנו לא נשנה פה את דעתך, נכון? אתה רוצה להעביר את הפנטזיה שלך אל המציאות.
להתעלם מהחלק הבסיסי שיש בבדסמ - הסכמה (ורצון לדעתי).
הרי הצד השני לא הסכים להיות חלק מהפנטזיה שרצה לך בראש ושהורדת אל המציאות.
לא השארת אותה רק בראש במקרה שתיארת.
הלכת ועשית שימוש במשיכה שלך לניקיון או לפוטפטיש כדי למצוא עבודה אצל מישהי שמשלימה לך את הפנטזיה הזו.
הרי אם היא תשאיר אותך בבית עם בן הזוג שלה, ולא תראה אותה בכלל, בשום שלב שהוא - אתה לא תמשיך אצלה ככל הנראה.

אין לך פה רצון לעבוד בניקיון, יש פה רצון להגשים רק (!!!) את הפנטזיה שלך ע"י שימוש בנשים שלא הסכימו לכך.
אגב, רופא, גם אם יש לו משיכה לאבירי מין נשיים (והגיוני שיש, הרי חלקם נשואים לנשים), זה לא המניע העיקרי שלו וברוב המקרים - לא החלק העיקרי שמעניין אותם בעבודה.
לימודי רפואה דורשים כ"כ הרבה שצריך יותר מסתם משיכה כללית לאיבר כלשהו - כדי להצדיק אותם.
בנוסף, הוכח כבר שיש יותר פסיכופטיים בקרב רופאים, רק שהמניע שלהם הוא לא רק לחתוך ולפגוע באנשים, אלא המניע שלהם הוא לעזור לאחרים, וע"י זה שהמוח שלהם עובד אחרת- הם עושים זאת בצורה טובה יותר.