שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד ניקיון בתשלום.

רוקי א​(נשלט)
לפני 7 חודשים • 28 בספט׳ 2023
רוקי א​(נשלט) • 28 בספט׳ 2023
StreetCat כתב/ה:
למה אתה מצטט את ההודעות בלי להוסיף הודעה שלך? מסקרן אותי.

שתי הפנטזיות שתיארת בתחום העבודה - הן בדיוק זה. פנטזיות. פנטזיות שנמצאות בראש. בלבד.
ייתכן ויש מקרים בהם הן מתגשמות מחוץ לכותלי אתרי הפורנו, אבל ברוב מקומות העבודה - זה לא קורה, גם אם זה עובר בראש ללא מעט פוטפטישים או גברים או נשים במקום העבודה שלהן, בכל מיני סיטואציות שונות.
אבל, וזה החלק שרובנו פה מנסים להסביר - פנטזיה מינית/קינקית היא לא סיבה לבחור במקצוע, בטח שלא ונילי.
מתי היא כן? כשזה מקום עבודה בדסמי.
למשל, מי שאוהבת לקשור/להיקשר או כל הקשור בשיבארי ויש בה את הרצון והיכולת להדריך - יכולה לבחור להעביר סדנאות, הדרכות, ושיעורים פרטיים או אפילו רק למכור חבלים.
יש לא מעט נשים בקהילה שעוסקות באומנות בדסמית וביצירת כלים בדסמים.
אבל הם והן מוכרות ומשווקות את היצירות בתור הבדסמ שלהם ובתוך עולם הקינק והבדסמ בעיקר.
הן לא הלכו לעבוד בחוות סוסים רק בגלל המשיכה לשוט רכיבה, או למראה של מגף נשי נמצא על אוכף מעליך כשאתה עוזר לאישה לרדת מהסוס.
ולא הלכו לעבוד בגן ילדים בגלל שהן DDLG או משהו מעין זה.

אבל אנחנו לא נשנה פה את דעתך, נכון? אתה רוצה להעביר את הפנטזיה שלך אל המציאות.
להתעלם מהחלק הבסיסי שיש בבדסמ - הסכמה (ורצון לדעתי).
הרי הצד השני לא הסכים להיות חלק מהפנטזיה שרצה לך בראש ושהורדת אל המציאות.
לא השארת אותה רק בראש במקרה שתיארת.
הלכת ועשית שימוש במשיכה שלך לניקיון או לפוטפטיש כדי למצוא עבודה אצל מישהי שמשלימה לך את הפנטזיה הזו.
הרי אם היא תשאיר אותך בבית עם בן הזוג שלה, ולא תראה אותה בכלל, בשום שלב שהוא - אתה לא תמשיך אצלה ככל הנראה.

אין לך פה רצון לעבוד בניקיון, יש פה רצון להגשים רק (!!!) את הפנטזיה שלך ע"י שימוש בנשים שלא הסכימו לכך.
אגב, רופא, גם אם יש לו משיכה לאבירי מין נשיים (והגיוני שיש, הרי חלקם נשואים לנשים), זה לא המניע העיקרי שלו וברוב המקרים - לא החלק העיקרי שמעניין אותם בעבודה.
לימודי רפואה דורשים כ"כ הרבה שצריך יותר מסתם משיכה כללית לאיבר כלשהו - כדי להצדיק אותם.
בנוסף, הוכח כבר שיש יותר פסיכופטיים בקרב רופאים, רק שהמניע שלהם הוא לא רק לחתוך ולפגוע באנשים, אלא המניע שלהם הוא לעזור לאחרים, וע"י זה שהמוח שלהם עובד אחרת- הם עושים זאת בצורה טובה יותר.

*אני תמיד מוסיף הודעה שלי להודעות שאני מצטט (חוץ מה מהתגובה האחרונה).
* "יתכן ויש מקרים בהם הן מתגשמות מחוץ לאתרי הפרונו"- מסכים.
*לגבי הסיבות לבחירת המקצוע- דנו בזה רבות בפוסט הזה והדברים שכתבת נאמרו בתגובות הקודמות, על באמת אין לי מה להוסיף.
*הדוגמה שנתת על אנשים בידיסמים שעובדים במקצוע היא דוגמה קיצונית וטובה שנטייה מינית הובילה לבחירת המקצוע-.
*"אנחנו לא נשנה את דעתך"- נראה לי שהיית אמורה להבין עד עכשיו שאני שלם עם דעותיי בנושא, ואני לא חושב שזאת מטרת השירשור. בדיון כל אחד מביע את דעתו ואם הצד השני השתכנע אז יופי, ואם לא הכל בסדר.
שתי הפיסקאות האחרונות הן לגמרי חזרה של ההודעות הקודמות/תגובות קודמות/נושאים שעלו לדיון, מי שירצה יוכל למצוא את דעתי בשרשור.
-wintermute-​(נשלט)
-wintermute-​(נשלט) • 28 בספט׳ 2023
תניח בזהירות את הרעיון הזה, תתרחק לכיוון השני, ותעשה טיפול שורש למה שהביא אותך אליו ואולי תצליח למנוע ממך ומהסובבים אותך צרות צרורות.
אם תלך בדרך הזאת אתה תסיים בכלא וגרוע מכך.

מילא אם היית אהבל שכותב בשגיאות ועילגות ביד אחת ולא חושב על מה שהוא אומר, דוקא בגלל שאתה מנמק ומתווכח ועושה רציונליזציה לתועבה הזאת זה מגדיל מאוד את פוטנציאל הפגיעה וההסתבכות לך ולאחרים.
עולים לי בראש רומנים רוסיים על הדמויות הטרגיות שבהם.
רוקי א​(נשלט)
-wintermute- כתב/ה:
תניח בזהירות את הרעיון הזה, תתרחק לכיוון השני, ותעשה טיפול שורש למה שהביא אותך אליו ואולי תצליח למנוע ממך ומהסובבים אותך צרות צרורות.
אם תלך בדרך הזאת אתה תסיים בכלא וגרוע מכך.

מילא אם היית אהבל שכותב בשגיאות ועילגות ביד אחת ולא חושב על מה שהוא אומר, דוקא בגלל שאתה מנמק ומתווכח ועושה רציונליזציה לתועבה הזאת זה מגדיל מאוד את פוטנציאל הפגיעה וההסתבכות לך ולאחרים.
עולים לי בראש רומנים רוסיים על הדמויות הטרגיות שבהם.

מראש אמרתי בפוסט הראשוני שאני לא מתכוון ליישם את הרעיון הזה (לא כי אני לא חושב שהוא ישים) ועדיין כתבת, תניח בזהירות את הרעיון הזה.
לגבי טיפול שורש- אני נשלט ושלם עם זה.
לא הצלחתי להבין איך הגעת למסקנה שאביא את הסובבים אותי לצרות צרורות ,אם קראת את התגובות שלי.
החלטת לקרוא לרעיון הזה תועבה, דעתנו שונה.
עוד פעם דיברת על כך שאפגע בי ובסובבים אותי (שוב אין לי מושג על סמך קבעת זאת),
ובסף השוות אותי לדמות טרגית מרומן רוסי כשבסך הכל מתאים לי לנקות פנלים, לסגוד לכף רגל מטופחת, ולשמש כשטיח, מה טרגי בזה?
אליפסה​(שולטת)
אליפסה​(שולטת) • 28 בספט׳ 2023
נשלט פוט פטיש והחפצה כתב/ה:
אליפסה כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
בהנחה שהגבולות שהגדרת נשמרים, כך שהמעסיקה לא מקבלת וייבים מיניים מטרידים, אני לא רואה בעיה מעשית בתרחיש הזה. למעשה, מדובר בווין-ווין: היא מקבלת מנקה נלהב במיוחד ואתה מקבל סוגשל מענה לפנטזיה שלך - וגם קצת כסף מהצד...

הבעיה היא יותר פילוסופית: האם לגיטימי "להשתמש" באדם אחר לצורך סיפוק מיני בהקשר שאינו מיני, כאשר אין ולא יהיה לו מושג שכך נעשה?

דעתי האישית היא שכן, עד גבול מסוים. באופן זה או אחר אנו עושים זאת לזרים כל הזמן: מסתכלים על תחת מזדמן פה, קו לסת מושלם שם.
כאשר קיימת אינטרקציה, הסיטואציה שונה וצריך להזהר יותר שלא לצמצם את האדם שמולנו לכדי אובייקט מיני. ביחסי בעלת בית - מנקה היחסים הם, בראייתי, ממילא כאלה של מימוש צרכים יותר מאשר יחסים בין אישיים, ואני לא רואה בעיה ספציפית במימושו החד צדדי של הצורך המיני, כאמור כל עוד כללי האנטי-קריפ נשמרים. אפור? כן. אבל אפור בהיר.

כן, באו נסגביר למה זה בסדר לחטוף מישהי, ואז להעביר אותה סדרה של מניפולציות עד שהיא תפתח תלות ותתאהב בחוטף שלה. אז הכל יהיה בסדר. למה שלא ננהל דיון פילוסופי על הלגיטימיות של זה? הבעיה עם דיונים כאלו היא שלא החוש המוסרי מנהל אותם אלא היסחפות קריפית אחר פנטזיה גברית.

זה בסדר גמור להסתכל על מישהי ולהימשך אליה. זה גם בסדר גמור להתאהב במישהי בעבודה. אין שום דבר קריפי או מניפולטיבי בדברים האלו. הבעיה מתחילה כשבאופן מניפולטיבי משתמשים במישהי כדי להשיג ממנה משהו מיני. ופטיש הוא דבר מיני מאוד, גם אם אינו מערב סקס וגינאלי.

שום אדם ולא יעבור ועדת קבלה ללימודי רפואה אם הוא יצהיר שהוא מחפש דרך "בלתי מזיקה" לממש את הפטישים המיניים שלו. הכוח המניע של רופא צריך להיות עזרה לאנשים, לא תאווה מינית. או לא אמור לברור את מטופליו על בסיס סטטוס משפחתי, מראה ושיתוף פעולה עם גישושים מיניים. כמובן שאפשר להיות פסיכופת, לשקר בוועדה, להפוך לגיניקולוג, לגרום לנשים אי נוחות, ולפנטז שהכל בסדר.

להנדס שקרים, להיות מניפולטיבי וחסר אמפתיה - זה הקריפ

מה בעצם הסיפור כאן?
מישהו רוצה שולטת שתעשה ממנו מנקה
הוא לא מוצא
אז הוא מחפש דרכים מניפולטיביות לספק את עצמו
במקביל הוא מנהל "דיון" כדי לשכנע את עצמו שהכל בסדר
כשאומרים לא שזה קריפי - הוא מתווכח

מה יותר קריפי מזה?

תגובה שכולה אוטופיה , צדקנות, ומוסריות שלא אפשרית בעולם המציאותי. בעולם אוטופי הייתי ממנה אתך לראשת ממשלה.
האם גניקולוג שנמשך לאיבר מין נשי יצהיר שזה אחד השיקולים שהוא בחר במקצוע בוועדת הקבלה? נו על האמת.... צדקנות כבר אמרנו?
רוב התגובה שלך התייחסה למניפולציות ואני מסכים עם הניתוח המציאותי של זאלופון.

לא פחות גרוע היא סוף התגובה שלך שמלאה באי דיוקים (הקלות שבה ניתן לפרסם הודעה כאילו היא נכונה):
רשמת: מישהו רוצה שולטת שתעשה ממנו מנקה- איך את אמורה לדעת על כמות הקשרים הארוכים/קצרים, שהיו לי בקהילה? איך את אמורה לדעת האם גם בימים אלו אני לא בקשר בדיסמי? על סמך הפוסט הזה שכתבתי? גם בפוסט הזה רשמתי באחת הפיסקאות שהחלטתי לא לנסות את הרעיון בשוק העבודה, והעלתי את הפוסט כדיון על הרעיון.
רשמת: הוא מנהל דיון כדי לשכנע את עצמו שהכל בסדר- אני מנהל דיון עם אנשים שחושבים אחרת ממני ואומר את דעתי,
את עצמי אני לא צריך לשכנע. אם לא היו תגובות לפוסט לא הייתי מגיב את דעתי.
לדעתך זה קריפי לדעתי לא, הוד מעלתך משטרת המחשבות.

כן, יש מניפולטורים ושקרנים בעולם. אבל העובדה שיש אנשים כאלו אינה נותנת לגיטימציה להתנהלות מניפולטיבית. הטענה שלך שבחיים האמיתיים כאילו חייבים להיות מניפולטורים היא לא נכונה. יש גם אנשים ישרים והגונים בעולם. אתה פשוט בוחר לא להיות כזה ומציג אנשים ישרים כאיזושהי פיקציה צדקנית.

פתחת את השרשור בשאלה אם הרעיונות שלך ישימים. התשובה שלי היא שכן. להיות מניפולטור זה ישים מאוד. אבל זה גם דוחה ומכוער. אם הייתי מגלה שהמנקה שלי בא "לעבוד" אצלי מסיבות מניות גם אני הייתי חשה מוטרדת והייתי מעיפה אותו לכל הרוחות.

כשאני אומרת שאתה קריפי אני לא מצטדקת מולך. אני משתפת אותך בעובדה שאתה מלחיץ ומעורר בי אי נוחות. אתה מדבר בלי בושה על ניצול ומניפולטיביות, ומתהדר באיזושהי הילה של איש אמיתי ואותנטי. אי אפשר לדעת כמה רחוק תהיה מוכן ללכת עם ה"אותנטיות" הזו. עבורי זה פשוט קריפי.
קיפודית

.

קיפודית • 28 בספט׳ 2023
.
yosishoam
yosishoam • 28 בספט׳ 2023
התגובות פה מוגזמות וכרגיל לוקות בזעזוע מוגזם ומצטדק .
אתה יכול לשמור על יחסי עבודה קונקרטיים ועדיין לממש כלפי עצמך פנטזיה , אין בכך כך פסול .
הבעיה היא שזה לא יגשים שום פנטזיה כל עוד זה יימשך כיחסי עבודה תקינים .
רוקי א​(נשלט)
אליפסה כתב/ה:
נשלט פוט פטיש והחפצה כתב/ה:
אליפסה כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
בהנחה שהגבולות שהגדרת נשמרים, כך שהמעסיקה לא מקבלת וייבים מיניים מטרידים, אני לא רואה בעיה מעשית בתרחיש הזה. למעשה, מדובר בווין-ווין: היא מקבלת מנקה נלהב במיוחד ואתה מקבל סוגשל מענה לפנטזיה שלך - וגם קצת כסף מהצד...

הבעיה היא יותר פילוסופית: האם לגיטימי "להשתמש" באדם אחר לצורך סיפוק מיני בהקשר שאינו מיני, כאשר אין ולא יהיה לו מושג שכך נעשה?

דעתי האישית היא שכן, עד גבול מסוים. באופן זה או אחר אנו עושים זאת לזרים כל הזמן: מסתכלים על תחת מזדמן פה, קו לסת מושלם שם.
כאשר קיימת אינטרקציה, הסיטואציה שונה וצריך להזהר יותר שלא לצמצם את האדם שמולנו לכדי אובייקט מיני. ביחסי בעלת בית - מנקה היחסים הם, בראייתי, ממילא כאלה של מימוש צרכים יותר מאשר יחסים בין אישיים, ואני לא רואה בעיה ספציפית במימושו החד צדדי של הצורך המיני, כאמור כל עוד כללי האנטי-קריפ נשמרים. אפור? כן. אבל אפור בהיר.

כן, באו נסגביר למה זה בסדר לחטוף מישהי, ואז להעביר אותה סדרה של מניפולציות עד שהיא תפתח תלות ותתאהב בחוטף שלה. אז הכל יהיה בסדר. למה שלא ננהל דיון פילוסופי על הלגיטימיות של זה? הבעיה עם דיונים כאלו היא שלא החוש המוסרי מנהל אותם אלא היסחפות קריפית אחר פנטזיה גברית.

זה בסדר גמור להסתכל על מישהי ולהימשך אליה. זה גם בסדר גמור להתאהב במישהי בעבודה. אין שום דבר קריפי או מניפולטיבי בדברים האלו. הבעיה מתחילה כשבאופן מניפולטיבי משתמשים במישהי כדי להשיג ממנה משהו מיני. ופטיש הוא דבר מיני מאוד, גם אם אינו מערב סקס וגינאלי.

שום אדם ולא יעבור ועדת קבלה ללימודי רפואה אם הוא יצהיר שהוא מחפש דרך "בלתי מזיקה" לממש את הפטישים המיניים שלו. הכוח המניע של רופא צריך להיות עזרה לאנשים, לא תאווה מינית. או לא אמור לברור את מטופליו על בסיס סטטוס משפחתי, מראה ושיתוף פעולה עם גישושים מיניים. כמובן שאפשר להיות פסיכופת, לשקר בוועדה, להפוך לגיניקולוג, לגרום לנשים אי נוחות, ולפנטז שהכל בסדר.

להנדס שקרים, להיות מניפולטיבי וחסר אמפתיה - זה הקריפ

מה בעצם הסיפור כאן?
מישהו רוצה שולטת שתעשה ממנו מנקה
הוא לא מוצא
אז הוא מחפש דרכים מניפולטיביות לספק את עצמו
במקביל הוא מנהל "דיון" כדי לשכנע את עצמו שהכל בסדר
כשאומרים לא שזה קריפי - הוא מתווכח

מה יותר קריפי מזה?

תגובה שכולה אוטופיה , צדקנות, ומוסריות שלא אפשרית בעולם המציאותי. בעולם אוטופי הייתי ממנה אתך לראשת ממשלה.
האם גניקולוג שנמשך לאיבר מין נשי יצהיר שזה אחד השיקולים שהוא בחר במקצוע בוועדת הקבלה? נו על האמת.... צדקנות כבר אמרנו?
רוב התגובה שלך התייחסה למניפולציות ואני מסכים עם הניתוח המציאותי של זאלופון.

לא פחות גרוע היא סוף התגובה שלך שמלאה באי דיוקים (הקלות שבה ניתן לפרסם הודעה כאילו היא נכונה):
רשמת: מישהו רוצה שולטת שתעשה ממנו מנקה- איך את אמורה לדעת על כמות הקשרים הארוכים/קצרים, שהיו לי בקהילה? איך את אמורה לדעת האם גם בימים אלו אני לא בקשר בדיסמי? על סמך הפוסט הזה שכתבתי? גם בפוסט הזה רשמתי באחת הפיסקאות שהחלטתי לא לנסות את הרעיון בשוק העבודה, והעלתי את הפוסט כדיון על הרעיון.
רשמת: הוא מנהל דיון כדי לשכנע את עצמו שהכל בסדר- אני מנהל דיון עם אנשים שחושבים אחרת ממני ואומר את דעתי,
את עצמי אני לא צריך לשכנע. אם לא היו תגובות לפוסט לא הייתי מגיב את דעתי.
לדעתך זה קריפי לדעתי לא, הוד מעלתך משטרת המחשבות.

כן, יש מניפולטורים ושקרנים בעולם. אבל העובדה שיש אנשים כאלו אינה נותנת לגיטימציה להתנהלות מניפולטיבית. הטענה שלך שבחיים האמיתיים כאילו חייבים להיות מניפולטורים היא לא נכונה. יש גם אנשים ישרים והגונים בעולם. אתה פשוט בוחר לא להיות כזה ומציג אנשים ישרים כאיזושהי פיקציה צדקנית.

פתחת את השרשור בשאלה אם הרעיונות שלך ישימים. התשובה שלי היא שכן. להיות מניפולטור זה ישים מאוד. אבל זה גם דוחה ומכוער. אם הייתי מגלה שהמנקה שלי בא "לעבוד" אצלי מסיבות מניות גם אני הייתי חשה מוטרדת והייתי מעיפה אותו לכל הרוחות.

כשאני אומרת שאתה קריפי אני לא מצטדקת מולך. אני משתפת אותך בעובדה שאתה מלחיץ ומעורר בי אי נוחות. אתה מדבר בלי בושה על ניצול ומניפולטיביות, ומתהדר באיזושהי הילה של איש אמיתי ואותנטי. אי אפשר לדעת כמה רחוק תהיה מוכן ללכת עם ה"אותנטיות" הזו. עבורי זה פשוט קריפי.

ההודעות והתגובות המפורטות שלי עם אליפסה נמצאות בעמוד 4+חצי עמוד 5 בשירשור זה.
למעשה בתגובה הזאת היא מיחזרה אחד לאחד את הטענות שלה,ומיכוון שאני לא מתכוון לשתף פעולה עם מיחזור תגובות אז מי שיתאים לו מזומן לקרוא את העמודים שציינתי,
רק אוסיף , שהסברתי בתגובות שלי מדוע לדעתי היא שוברת שיאים של צדקנות ומוסריות מאוסה.

מניפולטור/ שקרן /דוחה/מכוער/מוטרדת /קריפי /מלחיץ / מעורר אי נוחות / ניצול (אלו כמות הפנינים שאליפסה הצליחה להרעיף עלי בהודעה הקצרה הזאת), הטכניקה מאוד פשוטה, בוא ננבח כמה שיותר חזק מילים מפחידות ולא נזוז מילימטר אחד מהעמדה ההתחלתית שלנו, כמו אחיזה של רוטווילר ובסוף זה יצליח! השיטה הזאת רשומה על אליפסה, וכנראה שיש לה פטנט רשום, אז תיזהרו לנסות, אתם חשופים לתביעה.
Aristotle​(נשלט)
Aristotle​(נשלט) • 28 בספט׳ 2023
תגיד, מה הטעם לפתוח שרשור ולשאול אנשים מה דעתם אם אתה באופן מובהק לא יודע לקבל ביקורת?
רוקי א​(נשלט)
Aristotle כתב/ה:
תגיד, מה הטעם לפתוח שרשור ולשאול אנשים מה דעתם אם אתה באופן מובהק לא יודע לקבל ביקורת?

זאת דעתי, זאת לא שאלה של לקבל ביקורת,
בגלל שפתחתי את השירשור אני צריך לשנות את דעתי?
ולמען האמת התגובות נגד לא שכנעו אותי, לקחתי בחשבון בהתחלה שיתכן שתיהיה תגובה מסוימת שאולי לא חשבתי עליה ויתכן שהיא תשנה את דעתי, אבל כששמעתי את הטיעונים נגד לא שוכנעתי וכמובן שהסברתי למה דעתי שונה.
סווריןן
לפני 7 חודשים • 29 בספט׳ 2023
סווריןן • 29 בספט׳ 2023
מתנצל שלא קראתי את כל השרשור. הנקודה המוסרית, לדעתי, טמונה בקיום קשר מיני בו רק צד אחד מודע לכך שהאינטראקציה מינית, ואילו הצד השני לא הסכים לכך. בנית תסריט בו אין נזק: המעבידה לא יודעת שכל זה מתקיים. היא לא סובלת, ולכן אין כאן, לכאורה, בעיה מוסרית.
הכשל טמון בכך שמצב כלשהו עלול להיות רע עבורי, גם מבלי שאני סובל בו. כמו שכולם כאן יודעים, אני גר בדיור מוגן. נניח שאני נכנס לקומה. נניח שיש כאן אחות שחושבת שאני מושך. נניח שכחלק מהטיפול שלה בי, אחת לכמה זמן היא מתחככת בי עד שהיא מגיעה לאביונתה. אני בקומה, ולא מודע לכך שכל זה קורה. האם היא פוגעת בי? האם היא כופה עלי משהו, למרות שאיני מודע לכך?
אם לתחושתך יש כאן ניצול מצב מצידה, גם ללא פגיעה שאני חווה, תוכל לגלול את כל זאת אחורה לתסריט שלך. בניגוד לקשיש בקומה, המעסיקה שלך אינה חסרת ישע. אבל בתסריט שהעלית נכפה עליה קשר מיני מבלי שהיא שותפה להחלטה. היא מתוסרטת לתוך תאטרון פנימי של המנקה, מבלי שהיא הסכימה להיות שחקנית. הפגיעה בזכות ההסכמה קיימת גם אם המעסיקה אינה סובלת או מודעת לכך שמשתמשים בה באופן הזה. בעצם "המנקה" עושה לה סוג של gaslighting...

ההבדל בין מצב כזה לבין לפנטז על מישהו זר, קשור באופן בו פנטזיה היא חד צדדית באמת. במיניות, לפחות תחת תפיסה ליברלית, מותר לפנטז על כל דבר. אבל כשזה מגיע למעשים,נדרשים תנאים נוספים. הסכמה היא התנאי החשוב שבהם.

אם חשת עוינות בשרשור, אני מנחש שהיא קשורה לכך ששאלה כזו מסגירה חוסר רגישות להבדל בין פנטזיה לבין קשר ממשי.