ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר תגובות בבלוג

טלי35​(שולטת)
לפני 7 חודשים • 30 בספט׳ 2023
טלי35​(שולטת) • 30 בספט׳ 2023
כחש כתב/ה:
בעיניי, הכלוב הוא מעין פלטפורמה ווירטואלית ספק חברתית ספק תקשורתית, היא מזמנת אינטרקציות שכל בעל פרופיל יכול לשלוט על סוגה ורמת העומק שלה.

תגובות זה (סוג של) אינטרקציה.

כשאני מפרסמת, לא משנה אם למטרת שיתוף, פורקן או סתם ליטוף רגעי לאגו, התגובות מראות לי שקודם כל הצלחתי להניע עד לרמת תגובה ושמתקיימת אינטרקציה שגם אם היא רגעית היא טובה, לי.

כמובן שיש סייגים,
לא תמידד בא לי על תגובות ולא כל התגובות ראויות לשיתוף אבל זה בקטנה.

למה את לא אוהבת תגובות?

אני אוהבת ממש לייקים. זה אשכרה עושה לי טוב.
מספק את מדד ה"הצלחתי להניע" שתיארת.

תגובות מסויימות (דיון, אינטראקציה או סתם "וואוו" שהוא למעשה לייק משודרג) גם יכולות לעבור.נגיד.

אבל (וזה אבל גדול) לרוב אנשים דוחפים דעות שלא מקומם להביע, עיצות שלא נתבקשו והכי גרוע (והם גם הרוב לצערי) תגובות מיניות מחפיצות שלא קשורות בכלל אל האדם המגיב.
זה יכול להיות משהו כמו "חלום שלי מלכה תני לי רק להוריד עבורך את מי האסלה" או לחלופין פוסט שהעלתי על ציצי של אישה שגבר *שאין לו ציצי* מגיב כאילו זה עליו או... טוב. יש עוד ועוד.

אני בעיקר מאמינה שאם אין לך משהו חכם להגיד - תשתוק.
ושבלוג הוא אישי וכל תגובה כזו זה כמו להכנס לי לבית ולהשתין לי על השטיח.
ed
ed

Re: סקר תגובות בבלוג

ed • 30 בספט׳ 2023
טלי35 כתב/ה:
סקר לאנשי הבלוגים (כלובי מה עם פונקציית סקר כמו בוואטסאפ?)

תגובות בבלוג - כן או לא? 🤔

רעיון נפלא 💖 שיוסיף הרבה עניין
StreetCat
StreetCat • 30 בספט׳ 2023
תגובות מראות שבאמת קראו את מה שכתבתי ולא עשו לייק על עיוור

לא מזמן חסמתי מישהו שלדעתי בנה סקריפט שעושה לייק אוטומטית לכל פוסט שאני מעלה, כשהוא מתחבר לאתר.
אין סיכוי שהוא הספיק לקרוא ממש את התוכן שלי בקצב שההתראות הגיעו. (או פשוט עשה לייק עיוור פוסט אחרי פוסט בלי לקרוא אותם.)
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 30 בספט׳ 2023
StreetCat כתב/ה:

לא מזמן חסמתי מישהו שלדעתי בנה סקריפט שעושה לייק אוטומטית לכל פוסט שאני מעלה, כשהוא מתחבר לאתר.
אין סיכוי שהוא הספיק לקרוא ממש את התוכן שלי בקצב שההתראות הגיעו. (או פשוט עשה לייק עיוור פוסט אחרי פוסט בלי לקרוא אותם.)

לפעמים אני קורא כמה פוסטים ורק אחר כך לוחץ לייק על הכל, או קורא כשאני לא מחובר ואי אפשר לאהוד.
ונראה לי קצת הזוי שמישהו יכתוב דבר כזה במיוחד בשביל אדם מסוים.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 30 בספט׳ 2023
StreetCat כתב/ה:

אני בהחלט יכולה להבין את זה!
(זה מתחבר אצלי לרתיעה שיש לי מתגובות שמעוררות אצלי חוסר נוחות/ נעימות)
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 30 בספט׳ 2023
אצלי אי אפשר ככ להשאיר תגובות
אבל למה לצפות ולהנות ולכל הפחות להשאיר לייק כדי שאדע שנהנתם?...
תגובות אצלי עושות לי את היום כי לרוב הם אומרים לי שלא רק נהנו אלא ששיניתי להם את היום - תגובות כאלה עושות לי את היום...
ed
ed
ed • 30 בספט׳ 2023
בלוסום כתב/ה:
אצלי אי אפשר ככ להשאיר תגובות
אבל למה לצפות ולהנות ולכל הפחות להשאיר לייק כדי שאדע שנהנתם?...
תגובות אצלי עושות לי את היום כי לרוב הם אומרים לי שלא רק נהנו אלא ששיניתי להם את היום - תגובות כאלה עושות לי את היום...

אוהב את השירים שאת מפרסמת!!
StreetCat
תגובות שאני לא אוהבת אני מוחקת.
זה הבלוג שלי ויש לי את האפשרות, לחלוטין אנצל אותה כדי שיהיה לי נעים בו.
StreetCat
Netrunner כתב/ה:
StreetCat כתב/ה:

לפעמים אני קורא כמה פוסטים ורק אחר כך לוחץ לייק על הכל, או קורא כשאני לא מחובר ואי אפשר לאהוד.
ונראה לי קצת הזוי שמישהו יכתוב דבר כזה במיוחד בשביל אדם מסוים.

לא אתפלא אם הוא הגדיר את זה עבור כל בלוג נשי שהוא שם במעקב.
זה לא משהו מאוד מסובך לבנות.
כחש​(נשלטת)

מבינה את מה שאת אומרת

כחש​(נשלטת) • 30 בספט׳ 2023
אין מי שלא אוהב לייקים (:
לגבי מה ששיתפת על התגובות, אני מתארת לעצמי שעצם היותך שולטת מזמן לך מגוון תגובות לא מכבדות וזה באמת יכול לעצבן ומה שיפה כאן זה שהבלוג זה המקום שלנו (ושלנו בלבד) להחליט מה מקובל ומה לא מקובל בו.
*
נושא התגובות כנושא כללי הוא נושא שמעסיק ומעניין אותי, אני יכולה לשתף אותך שלרוב, אני חושבת פעמיים לפני שאני מגיבה על נושא אישי שנכתב כי עולה לי השאלה אם הכותב מעוניין בזה.
או לחלופין, אם כתבו על נושא שאני לא מסכימה איתו, עולה לי השאלה האם זה במקום לשתף את דעתי *הנגדית* בבלוג שהוא לא שלי?
דעתי היא, שכל עוד הדעה ו/או התחושה נכתבים בצורה מכבדת, אין סיבה שלא. אעז גם לומר שיש לי גם ביקורת כלפי הציפייה/דרישה לכתוב תגובות תומכות ומכילות ומפרגנות בלבד (מחדדת כאן שאני ממש לא מתכוונת לפותחת השרשור המתוקית אלא לתחושה ההולכת וגוברת שאם אתה לא מחמיא אתה בהכרח תוקף) התקווה למרחב שבאמת מאפשר שיח *אמיתי* הולך ונעלם לו אבל, זו דעתי שלי הסובייקטיבית וכשאני מבקרת בבלוג של אחר כפי שציינת, אני מבקרת בבית שלו והדבר אומר שהכללים שלו הם.

טלי35 כתב/ה:
כחש כתב/ה:
בעיניי, הכלוב הוא מעין פלטפורמה ווירטואלית ספק חברתית ספק תקשורתית, היא מזמנת אינטרקציות שכל בעל פרופיל יכול לשלוט על סוגה ורמת העומק שלה.

תגובות זה (סוג של) אינטרקציה.

כשאני מפרסמת, לא משנה אם למטרת שיתוף, פורקן או סתם ליטוף רגעי לאגו, התגובות מראות לי שקודם כל הצלחתי להניע עד לרמת תגובה ושמתקיימת אינטרקציה שגם אם היא רגעית היא טובה, לי.

כמובן שיש סייגים,
לא תמידד בא לי על תגובות ולא כל התגובות ראויות לשיתוף אבל זה בקטנה.

למה את לא אוהבת תגובות?

אני אוהבת ממש לייקים. זה אשכרה עושה לי טוב.
מספק את מדד ה"הצלחתי להניע" שתיארת.

תגובות מסויימות (דיון, אינטראקציה או סתם "וואוו" שהוא למעשה לייק משודרג) גם יכולות לעבור.נגיד.

אבל (וזה אבל גדול) לרוב אנשים דוחפים דעות שלא מקומם להביע, עיצות שלא נתבקשו והכי גרוע (והם גם הרוב לצערי) תגובות מיניות מחפיצות שלא קשורות בכלל אל האדם המגיב.
זה יכול להיות משהו כמו "חלום שלי מלכה תני לי רק להוריד עבורך את מי האסלה" או לחלופין פוסט שהעלתי על ציצי של אישה שגבר *שאין לו ציצי* מגיב כאילו זה עליו או... טוב. יש עוד ועוד.

אני בעיקר מאמינה שאם אין לך משהו חכם להגיד - תשתוק.
ושבלוג הוא אישי וכל תגובה כזו זה כמו להכנס לי לבית ולהשתין לי על השטיח.