שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דום מתחיל - חומרים ששווה לי לקרוא?

מואדיב המשחרר
לפני 6 חודשים • 3 באוק׳ 2023

Re: דום מתחיל - חומרים ששווה לי לקרוא?

מואדיב המשחרר • 3 באוק׳ 2023
antongarou כתב/ה:
שלום,
אני מתחיל את דרכי כשולט, והייתי רוצה לקרוא חומרים רלוונטיים על איך לעשות את זה בצורה בטוחה לשני הצדדים(גם פיזית וגם מנטלית)

רוב הפעילות הרגילה אמורה להיות בטוחה לשני הצדדים - למעט מצבים שבהם הנשלטת שלך מגיעה עם רקע של פוסט טראומה.
אני לא יודע איזה סוג של שולט אתה -
יש המון סוגים.

אם אתה סאדיסט אמיתי - אתה צריך ידע בסיסי בזיהומים וחבישה למשל - לך תעשה קורס חובשים.
אם אתה לא סאדיסט - והיא לא פוסט טראומטית -
רוב הפעילות תהיה בטוחה (רמזור הצלפות נדרש)

לטעמי הקטע היותר בעייתי זה הקטע המנטאלי - כי שם אין לדעת מה יצוץ כשאתה ניכנס לעומק.
הדבר הכי חשוב בינך לבין הנשלטת שלך הוא שקיפות מלאה.
תשקף לה את מה שרשמת לנן - תשאל את דעתה - ותבין לאן ואיך להוביל.

כעיקרון יכול להיות שאתה רק אוהב זיון קשוח
ובשביל זה אין צורך לבוא לכאן ולשאול שאלות, אבל לא סיפקת פרטים - ולא קראתי את התגובות בשאר השירשור
(אולי זו טעות שלי)

בכל מקרה - בהצלחה
HackOne
לפני 6 חודשים • 3 באוק׳ 2023
HackOne • 3 באוק׳ 2023
תדאג שתהיה לכם מילת ביטחון ושאם היא נאמרת עוצרים הכל, מתלבשים, שותים מים, מדברים על מה שהוביל להשתמש בה.

ברגע שיש לכם את הבסיס הזה תתחילו לחקור...

כמו שאתה רואה אין פה תשובה אחת נכונה והכל מאוד אינדיבדואלי. פשוט תדאג שתהיה מסגרת בטוחה שאתה יודע ומסוגל לכבד
Sunna סאנה​(שולטת)
לפני 6 חודשים • 4 באוק׳ 2023
Sunna סאנה​(שולטת) • 4 באוק׳ 2023
תיכנס למידע של המרכז למיניות אלטרנטיבים. הם אלו שמסמיכים DMים במסיבות, הם מעבירים סדנאות על בדסם ומיניות אלטרנטיבית באופן כללי למטפלים, והם פשוט מאוד יודעים את המידע באופן בטוח ובריא. בנוסף, כפי שכבר נכתב מעלי המידע מתומא חוקרת הפטישים הוא באמת כל כך נכון ויפה שאני ממליצה להסתכל שם. פלוס, אני חושבת שהכי חשוב, תזכור שאתה לעולם לא תדע הכל, תמיד תצטרך ללמוד עוד, וככה גם כל מי שמעביר תוכן, אז מי שמתיימר ש"הוא באמת מבין" או ש"פעם הוא לא והיום הוא באמת יודע את האמת", זה דגל אדום והייתי ישר יוצאת מהסרטון. חשוב לזכור שלא כל מה שמתאים למישהו אחד-ת מתאים לאחרים (מדברת גם על מה שאתה לומד על שליטה עבורך וגם על שליטה ואקטים עם סאביות-ים), תמיד יהיה צורך בתקשורת ושאילה, ולא ניתן להניח כי כבר פגשת מישהו-י דומים בסגנון. לכן דומים-ות שמדברים ב"כל הסאבים רוצים X", קודם כל טועים ושנית מלמדים להניח הנחות מסוכנות.
בנוסף, לזכור שחניקות זה משהו שאתה לא יכול לעשות או ללמוד בלי הדרכה אמיתית.
antongarou​(ג׳נדר קוויר מתחלפת)
לפני 6 חודשים • 4 באוק׳ 2023
תודה לכולם.ן על המידע החשוב והמועיל! פתחתם לי דלת, ואני מקווה שיום אחד אוכל לעזור בצורה דומה למישהו.י שיהיו בשלב שלי כך.
teacher​(שולט)
לפני 6 חודשים • 6 באוק׳ 2023
teacher​(שולט) • 6 באוק׳ 2023
סנטוריון כתב/ה:
אני אתן לך עצה קצת שונה. אלא אם כן אתה מדבר על פטיש ספציפי (כמו חניקה או קשירה), אל תקרא ואל "תלמד" כלום. רוב האנשים שכותבים את הפוסטים האלה לא מוסמכים ללמד אף אחד, וגם אם כן, אנחנו כל כך שונים אחד מהשני שאין באמת מה ללמד או ללמוד. אין ספר הפעלה לבדסמ כמו שאין ספר הפעלה למשיכה או לאהבה.

הכללים היחידים שאתה צריך לדעת הם אלה שאתה כבר יודע עמוק בתוכך: תהיה בנאדם, תהיה שפוי, אל "תסשן" מישהי שלא אכפת לך ממנה, תקשר עם מי שמולך, והשאר יסתדר מעצמו.

בבקשה, חסכתי לך כמה שבועות של קריאת קישקושים.

״ scientia potentia est״ כתב הובס ב״לוויתן״ ולא טעה. הידע עצמו הוא כוח.
אני מבין מאיפה באות עצות כמו של סנטוריון. אנשים רוצים להיות מיוחדים, למצוא את הדרך שלהם לבד, לא להתקבע למוסכמות ולהיות מוגבל על ידן.
ולמען האמת, שאר העצות שלו בפוסט הן מצויינות.
במוזיקה זה בדיוק אותו דבר. יש כאלה שאומרים, תראו את צ׳ארלי פארקר, לא ידע תוים ובכל זאת היה מוזיקאי מעולה. לימודים רק מגבילים.
אבל זה כמובן לא נכון. פארקר אולי נשר מהתיכון בגיל 16, אבל התאמן 15 שעות ביום למשך כמה שנים, והקפיד ללמוד באופן לא פורמלי מעמיתיו.
לדעת זה לא בהכרח להתקבע.
אני אגב, נכנסתי לאמזון וקניתי ספרים בנושאים שעניינו אותי.
בנושאים שלא היו ספרים בדקתי על עצמי לפני שעברתי לפרטנרית
וגם אי אפשר לצפות לדלג על הניסיון. בסוף, החוויה בפועל מלמדת יותר מהכל, אבל לשם כך צריך להיות קשוב, ונטול אגו כשזה מגיע לשיפור ותיקון.
להקשיב, להקשיב, להקשיב.
fleur
fleur • 6 באוק׳ 2023
לloving bdsm (פודקאסט שנמצא בכל המקומות שפודקאסטים נמצאים בהם) יש פרקים מעולים מעולים מעולים למתחילים.
אם יהיה לי זמן אדביק פה קישור
fleur
fleur • 6 באוק׳ 2023
fleur כתב/ה:
לloving bdsm (פודקאסט שנמצא בכל המקומות שפודקאסטים נמצאים בהם) יש פרקים מעולים מעולים מעולים למתחילים.
אם יהיה לי זמן אדביק פה קישור

שמה פה פרק קצר שבו הם מתייחסים לנקודות העיקריות:

https://spotify.link/1egN0GqJGDb