שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שרשור לשחרור מה שעל הלב

N e l l a​(אחרת)
לפני 8 חודשים • 8 באוק׳ 2023
N e l l a​(אחרת) • 8 באוק׳ 2023
אני מפחדת,
מפחדת עליי,
מפחדת על הבת שלי,
מפחדת על משפחתי שגרה לידי,
מפחדת על המשפחתי שנמצאת בדרום,
מפחדת על החיילים,
מפחדת על חברותיי ובני משפחתם שנמצאים בדרום,
מפחדת על אותם שבויים שנמצאים עם הבהמות אדם האלו,
מפחדת ממספר החטופים והנרצחים,
ומפחדת על החיילים, הקשישים, הילדים, הנערות, הנערים ,הגברים והנשים שנחטפו,
מפחדת שאאבד את המדינה שלי.
ומפחדת מהיום שאחרי.

אני מרחמת על אותם אנשים שבאמת חשבו שאפשר לעשות איתם שלום,
מרחמת על אנשים שעדין בעדם,
מרחמת על אותם אנשים שעדין זועקים שזה בעקבות הכיבוש,
מרחמת על הממשלה ההזויה הזו ועל המחדל העצום שלה,

ובעיקר מרחמת על הילדים הקטנים שבזכות מדינת ישראל ,גם הם יגדלו להיות פוסט טראומטים ,ולגדולים מהם נוספו טראומות חדשות.

בתקווה לימים טובים יותר.
הטופר המפשר
הטופר המפשר • 8 באוק׳ 2023
תסתכלו טוב ברשימת החללים: סימן טוב ליד יעבץ. ממשלת ישראל דאגה לזרוע פילוג ומדון בין בני קיבוצים לפריפריה ואז הפקירה אותם למות בשביל חבורת כהניסטים מופרעת! אם אחרי המחדל הנוראי הזה, הממשלה הזאת נשארת כנראה שאנחנו צריכים ללכת ולהקים את ישראל שלנו מחדש במקום אחר.
זוג פלוס​(שולטת)
זוג פלוס​(שולטת) • 8 באוק׳ 2023
הטופר המפשר כתב/ה:
תסתכלו טוב ברשימת החללים: סימן טוב ליד יעבץ. ממשלת ישראל דאגה לזרוע פילוג ומדון בין בני קיבוצים לפריפריה ואז הפקירה אותם למות בשביל חבורת כהניסטים מופרעת! אם אחרי המחדל הנוראי הזה, הממשלה הזאת נשארת כנראה שאנחנו צריכים ללכת ולהקים את ישראל שלנו מחדש במקום אחר.

ממש היית חייב בעת הזו, הא?
המשפט שלך ''אנחנו צריכים ללכת ולהקים את ישראל שלנו מחדש במקום אחר'', נראה לי מעיד עליך באופן מצוין ואת האכפתיות או הקשר שלך לעם ולארץ הזו.
לך לך ובהצלחה בכל אשר תפנה.
הטופר המפשר
הטופר המפשר • 8 באוק׳ 2023
זוג פלוס כתב/ה:
הטופר המפשר כתב/ה:

המשפט שלך ''אנחנו צריכים ללכת ולהקים את ישראל שלנו מחדש במקום אחר'', נראה לי מעיד עליך באופן מצוין ואת האכפתיות או הקשר שלך לעם ולארץ הזו.

נשמה, יש לי קשר לארץ הזאת הרבה יותר מכל משתמטי הקואליציה הנוכחית. אני משלם את המיסים שלי, את הצבא שלי עשיתי כחייל קרבי בשריון גם בדרום לבנון, ועד לא מזמן גם במילואים, בנוסף לתרומה רבה שתרמתי ועדיין תורם לקהילה שונות ברחבי הארץ. ומעשי, בניגוד לזחיחות והעונג של עמית סגל באולפנים, מעידים על הכאב הגדול כמו רבים מבני עמי שאני חש לנוכח האסון הנורא הזה.

אל דאגה, בחמאס אנחנו נטפל, כמו גם נחזיר את כל השבויים והנעדרים, שסמוטריץ' אומר שלא צריך לקחת אותם יותר מידי בחשבון.
אבל לעולם, כל עוד אני כאן, לא אתן להשתמש בדם של הנרצחים, שהוא גם באחריות ישירה של הקואליציה הזאת, כדרך לייצר את שיח "האחים אנחנו" שהוא מסווה לאי לקיחת אחריות גורפת, זריעת חול בעיני הציבור , והפצת תיאוריות קונספירציה מטורפות.

אם קשה לך אם מה שאני כותב, את מוזמנת לזפזפ הלאה לערוץ 14.
זוג פלוס​(שולטת)
הטופר המפשר כתב/ה:
זוג פלוס כתב/ה:
הטופר המפשר כתב/ה:

נשמה, יש לי קשר לארץ הזאת הרבה יותר מכל משתמטי הקואליציה הנוכחית. אני משלם את המיסים שלי, את הצבא שלי עשיתי כחייל קרבי בשריון גם בדרום לבנון, ועד לא מזמן גם במילואים, בנוסף לתרומה רבה שתרמתי ועדיין תורם לקהילה שונות ברחבי הארץ. ומעשי, בניגוד לזחיחות והעונג של עמית סגל באולפנים, מעידים על הכאב הגדול כמו רבים מבני עמי שאני חש לנוכח האסון הנורא הזה.

אל דאגה, בחמאס אנחנו נטפל, כמו גם נחזיר את כל השבויים והנעדרים, שסמוטריץ' אומר שלא צריך לקחת אותם יותר מידי בחשבון.
אבל לעולם, כל עוד אני כאן, לא אתן להשתמש בדם של הנרצחים, שהוא גם באחריות ישירה של הקואליציה הזאת, כדרך לייצר את שיח "האחים אנחנו" שהוא מסווה לאי לקיחת אחריות גורפת, זריעת חול בעיני הציבור , והפצת תיאוריות קונספירציה מטורפות.

מה אתה מבלבל ת'מח, תגיד לי?
''אנחנו נטפל'', ''נחזיר'' ''לא אתן''.
קיבלת את הסגנות מאלוהים?
מי אתה בכלל?
אתה כבר לא יכול להפגין ברחובות אז עברת לפה, יושב בבית, מגרבץ ומקליד.
הלוחמה היחידה שאתה משתתף בה עכשיו זה נגד העם שלך.
תהיה רגוע, לאף אחד אין עניין להיות אח של אחד כמוך, לא אחות שלך ולא גיסתך החורגת.
במקום להקליד שטויות, תעסיק עצמך בדברים שבאמת מעניינים אותך כמו חפש לך בגוגל מדינה אחרת.
בלי ערוץ 14.
Asmaser​(אחר)
Asmaser​(אחר) • 8 באוק׳ 2023
יש דברים שלא כדאי לדעת. לא-נעים-לעסוף-גופות-של-מחבלים.
ובתח לא של חוגגים.
ניסיון נואש לא לאבד את השפיות.
Asmaser​(אחר)
Asmaser​(אחר) • 8 באוק׳ 2023
יש דברים שלא כדאי לדעת. לא-נעים-לעסוף-גופות-של-מחבלים.
ובתח לא של חוגגים.
ניסיון נואש לא לאבד את השפיות.
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 8 באוק׳ 2023
אז סה"כ עבד טוב בלי פוליטיקה ובלי שנאה
Grey / Green
Grey / Green • 8 באוק׳ 2023
זוג פלוס כתב/ה:
הטופר המפשר כתב/ה:
זוג פלוס כתב/ה:
הטופר המפשר כתב/ה:

מה אתה מבלבל ת'מח, תגיד לי?
''אנחנו נטפל'', ''נחזיר'' ''לא אתן''.
קיבלת את הסגנות מאלוהים?
מי אתה בכלל?
אתה כבר לא יכול להפגין ברחובות אז עברת לפה, יושב בבית, מגרבץ ומקליד.
הלוחמה היחידה שאתה משתתף בה עכשיו זה נגד העם שלך.
תהיה רגוע, לאף אחד אין עניין להיות אח של אחד כמוך, לא אחות שלך ולא גיסתך החורגת.
במקום להקליד שטויות, תעסיק עצמך בדברים שבאמת מעניינים אותך כמו חפש לך בגוגל מדינה אחרת.
בלי ערוץ 14.

נשמע לי כמו זוג מינוס
זוג פלוס​(שולטת)
Grey / Green כתב/ה:

נשמע לי כמו זוג מינוס

אני אוסיף את זה לרשימת הדברים הלא מעניינים שאין לי מה לעשות איתם.