שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך יודעים שהוא מצוייד טוב?

loving it​(שולט)
לפני 6 חודשים • 21 באוק׳ 2023
loving it​(שולט) • 21 באוק׳ 2023
Silencewoman כתב/ה:
loving it כתב/ה:
מה הבעיה, תשאלי.
לא סומכת? בקשי תמונה.
לפי התגובה את כבר תדעי icon_wink.gif

אני מבקשת, הם לא שולחים ונעלבים🙈🙈

זה העניין, שאני לא קונה שהם באמת נעלבים, פשוט אין להם מה להציע לך אז הם "נעלבים", מוצא אחרון שכזה, אולי תתני עוד צ'אנס. שווה ערך לדעתי לגברים/נשים בלי תמונת גוף באפליקציות שכשמבקשים מהם עוד תמונות הם "נעלבים". סורי, לא קונה, ברוב המוחלט של המקרים בכל מקרה. אם יש סיבה מיוחדת, מילא, למרות שאני לא יכול לחשוב עליה.
Shish​(שולטת)
Shish​(שולטת) • 21 באוק׳ 2023
loving it כתב/ה:
Silencewoman כתב/ה:
loving it כתב/ה:
מה הבעיה, תשאלי.
לא סומכת? בקשי תמונה.

זה העניין, שאני לא קונה שהם באמת נעלבים, פשוט אין להם מה להציע לך אז הם "נעלבים", מוצא אחרון שכזה, אולי תתני עוד צ'אנס. שווה ערך לדעתי לגברים/נשים בלי תמונת גוף באפליקציות שכשמבקשים מהם עוד תמונות הם "נעלבים". סורי, לא קונה, ברוב המוחלט של המקרים בכל מקרה. אם יש סיבה מיוחדת, מילא, למרות שאני לא יכול לחשוב עליה.

מצד אחד אני איתך, מי שמסרב לרוב מסתיר את האמת, וה"עלבון" מחפה על חוסר ביטחון, מוצדק או שלא. מצד שני, אני ממש לא יכולה לדבר כי אני מסרבת כבר מעל עשור לשלוח תמונות או אפילו לתאר את עצמי, ולא בגלל שאני מפלצתית, אלא כי אני לא מוכנה להיות פנטזיה, כלי לאוננות של אדם זר. אני גם לא אוהבת ששולחים לי תמונות ללא בקשה מפורשת ממני, או במינימום קבלת אישור.

כמו שנאמר מעליי, או בדף הקודם, אם באמת רוצים לדעת במה מדובר, צריך תמונה עם קנה מידה ועם הוכחות רלוונטיות. תמיד יהיו את אלה עם ארסנל התמונות, עם הזויות והתאורה, או עם ה"עזרה מחבר".
אופציה נוספת היא רפרנסים והמלצות. מישהי בטוח עברה שם קודם ויכולה להעיד על גודל (או קוטן) העניין.
קטלב​(מתחלף)
קטלב​(מתחלף) • 21 באוק׳ 2023
Shish כתב/ה:
loving it כתב/ה:
Silencewoman כתב/ה:
loving it כתב/ה:
מה הבעיה, תשאלי.
לא סומכת? בקשי תמונה.

מצד אחד אני איתך, מי שמסרב לרוב מסתיר את האמת, וה"עלבון" מחפה על חוסר ביטחון, מוצדק או שלא. מצד שני, אני ממש לא יכולה לדבר כי אני מסרבת כבר מעל עשור לשלוח תמונות או אפילו לתאר את עצמי, ולא בגלל שאני מפלצתית, אלא כי אני לא מוכנה להיות פנטזיה, כלי לאוננות של אדם זר. אני גם לא אוהבת ששולחים לי תמונות ללא בקשה מפורשת ממני, או במינימום קבלת אישור.

כמו שנאמר מעליי, או בדף הקודם, אם באמת רוצים לדעת במה מדובר, צריך תמונה עם קנה מידה ועם הוכחות רלוונטיות. תמיד יהיו את אלה עם ארסנל התמונות, עם הזויות והתאורה, או עם ה"עזרה מחבר".
אופציה נוספת היא רפרנסים והמלצות. מישהי בטוח עברה שם קודם ויכולה להעיד על גודל (או קוטן) העניין.

לא עניין של חוסר בטחון. לפחות מבחינתי. עניין של גסות רוח. זה גס רוח לבקש דבר כזה, כמו שזה גס רוח לבקש ממך תמונות של הפות שלך לפני שנפגשנו. אין שום סיבה לשתף פעולה עם גסות רוח.
שולט בחומר​(שולט)
לפני 6 חודשים • 22 באוק׳ 2023

Re: איך יודעים שהוא מצוייד טוב?

שולט בחומר​(שולט) • 22 באוק׳ 2023
Silencewoman כתב/ה:
עזבו את החלק המנטלי רגע בצד, הגודל כן קובע.. יש המון שכותבים מאוד מאוד יפה ומה הם הולכים לעשות ובסוף… אכזבה.
הרי בסוף, אני מתייפייפת, הגודל כן חשוב לי
אז איך יודעים? 🤷🏻‍♀️

תפתחי קבוצה בטלגרם של נשים מהכלוב.
תצליבו מידע עם כל אחד שהייתם איתו, תקחו מדידות ומי שיש לו גדול תחלקו אותו.
לי יש מיקרו פינס בטוח שאני אופיע שם.
נסס
נסס • 22 באוק׳ 2023
זה הדבר הכי כיף ששואלים חחח.
ואז אני שולח.
ואז היא אומרת ואווו לחחח
amiti​(נשלט)
amiti​(נשלט) • 22 באוק׳ 2023
חייבים להיפגש.

בסוף זה גם עניין של חיבור,
ומנטליות.
ושפת גוף.

זה לא רק העניין המכני/פיזי 🙏
Smart wolf

Re: איך יודעים שהוא מצוייד טוב?

Smart wolf • 22 באוק׳ 2023
Silencewoman כתב/ה:
עזבו את החלק המנטלי רגע בצד, הגודל כן קובע.. יש המון שכותבים מאוד מאוד יפה ומה הם הולכים לעשות ובסוף… אכזבה.
הרי בסוף, אני מתייפייפת, הגודל כן חשוב לי
אז איך יודעים? 🤷🏻‍♀️

סוף סוף מישהי שאומרת את זה.

גילוי נאות קודם כל
אני עוסק בנושא די הרבה icon_wink.gif

ברור שלפני הגודל צריך שיהיה
התאמה
כימיה
משחק מקדים טוב ועוד (תוסיפו במידת הצורך)

אבל כשכל התנאים המקדימים שווים וטובים
מה תעדיפו 13 דק או 16 עבה... ?

וגם הפן הזה של איבר גדול יותר בעין מרשים יותר סקסי יותר מאיים יותר.

לא ככה ?
___

ואיך יודעים ?
הדבר שהכי שמעתי מבחורות שהייתי איתן זה האצבעות האורך והעובי שלהן.
החתול המנומס
החתול המנומס • 22 באוק׳ 2023
האקסיות תמיד אמרו שזה מתבטא באופי והן ידעו לפני.
Smart wolf
Smart wolf • 22 באוק׳ 2023
החתול המנומס כתב/ה:
האקסיות תמיד אמרו שזה מתבטא באופי והן ידעו לפני.

יכול לפרט יותר ?
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 22 באוק׳ 2023
רלוונטי כמו לשאול ״איך יודעים אם יש לה כוס קטן?״ 🤦🏼‍♀️