לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יחסי חברות בקהילה.....

Tamashi Nawa​(שולט)
לפני 19 שנים • 21 באוק׳ 2004
Tamashi Nawa​(שולט) • 21 באוק׳ 2004
ולעיתים פשוט אין מה לעשות וכל מה שנותר הוא להאמין בעצמך ובחברים שלך ולדעת שמי שמכיר אותך יודע את האמת ומי שלא מכיר אותך ושופט אותך על פי שמועות ורכילויות יתכן ואינו ראוי לקירבתך.....

מישהו פעם אמר לי דבר חכם. "כאשר מישהו מספר לך משהו טוב או רע, נסה להבין מהו המניע שלו לומר זאת"
כאשר מישהו מספר לי משהו רע על אדם אחר, אני מנסה לחשוב, האם הוא רוצה להזהיר אותי, או שמא הוא פשוט רוצה להעכיר את האווירה. בעיניי, כאשר מישהו אומר מילה רעה על אחר זה מעיר עליו לא פחות מאשר על האדם שדובר עליו.

אז יתכן שבמקרה הנ"ל אין ברירה אלא להתעלם, ולהאמין שגם אחרים יוכלו להטיב לשפוט בעצמם ולא יאמינו לדבריו של המלעיז.

מכיר - גם אני הייתי שם....
orit{{ML}}
orit{{ML}} • 21 באוק׳ 2004
ציטוט: ולעיתים פשוט אין מה לעשות

נגד הוצאת דיבה ולשון הרע תמיד יש מה לעשות, במסגרת החוק.
השאלה היא עד לאן רוצים להרחיק לכת.
Tamashi Nawa​(שולט)
Tamashi Nawa​(שולט) • 21 באוק׳ 2004
את באמת מתכוונת ברצינות לשלוח מישהו לבית המשפט ולטעון שנכון שהוא הצליף על אנשים בשוט, אבל רק לפי רמזור ההצלפות, וגם שנכון שהמוצלפת זעקה וצעקה אבל הוא המשיך כי היא לא אמרה את "מילת הביטחון", והעובדה שיש לו שפחות שמלקקות את רגליו והוא משתין עליהן בקשת (מעשית או רק רעיונית) היא אכן מקובלת ומבורכת ולכן מי שאמר עליו שהוא אדון רע ובילתי מתחשב בסאבית שלו הוציא את דיבתו רעה....?

או שתפלי על שופט שהוא אחד מבני הקהילה (ואומרים שיש כאלו לא מעט) ואז הוא עשוי לפסוק בצורה מוזרה ולא עניינית רק על מנת שלא לחשוף את עצמו, או שתפלי על שופט מתחסד שיתפוס טרמפ ויצהיר בתקשורת שזהו נושא של סחר בנשים ובבני אדם ומנוגד לזכויות האדם הבסיסיות לכבוד ולהגנה ואז כולנו באמת בצרות כאן....

אנשים כאן לאחרונה זורקים המון את הנושא של טיפול חוקי, והרי ברור שלא רק שלא כדאי באופן כללי לערב את החוק בכל שטות, אז גם במקרים המעטים שאכן החוק יכול לסייע, הרי גם שחשיפה לרשויות החוק היא מנוגדת באופן בסיסי לאינטרס שלנו משל חוסר ההבנה האינסטנקטיבי של החוק היבש לתחום שבו אנו עוסקים
ילדה יפה

אביס יקר...

ילדה יפה • 21 באוק׳ 2004
אביס, לדעתי התגובה שלך קצת לא מעליבה. ויש כל מני דברים שאתה צריך לקחת בחשבון לפני שאתה מחליט אם מה שהוא עושה פוגע במישהו. דבר ראשון הוא שהבחורה בוחרת עם מי להיות ואם לא טוב לה היא תלך. דבר שני אם היא לא נהנית מהצלפות או מכל דבר אחר הרי שהיא גם לא היתה בוחרת לעשות זאת.
דבר אחר הוא שבחורה תבוא ותגיד את כל אותם הדברים. למה אם כן אדם שלישי שטוען שהוא דום יבוא ויגיד אי אלו דברים בגנות אדם אחר על היחס שלו לבחורות שלו? למה הוא בא ומחליט בשבילי או בשביל כל מישהיא אחרת שנמצאת עם מישהו מסויים שהוא לא טוב בשבילה? למה הוא מתעקש לומר לי שמנצלים אותי אם אני יודעת טוב מאוד שמה שאני עושה הוא מתוך בחירה? למה הוא מעז לומר על בן אדם שיש לו תיק פלילי במשטרה כשכזה דבר לא היה ולא נברא מעולם?
אם כל זה לא נקרא הוצאת דיבה אז אני לא יודעת מה כן.
אם בחורה באה ואומרת נאנסתי זה דבר אחד שיש להתייחס אליו בכובד ראש אבל כשגבר בא ואומר הוא אנס בחורה בלי לדעת בכלל על מה הוא מדבר הוא קודם כל משקר ובנוסף הוא גם משמיץ ופוגע בכבודו של אחר.
להגיש תלונה זה בכלל לא העניין ששאלתי עליו. מה שבאמת עניין אותי הוא אם אני צודקת בזה שכל מה שהוא אומר מכעיס אותי כל כך ואם יש מקום שאני אכן אפרסם את הניק של הבחור הזה. כי בנתיים שיטת ההתעלמות שלי שבדרך כלל מוכחת כיעילה נכשלה נחרצות והוא לא מפסיק עם הטרדות והכפשות כבר חודשיים.
@buba@​(נשלטת)
@buba@​(נשלטת) • 21 באוק׳ 2004
ילדונת היפה ,
אני מכירה אותך ואת טי וי
טוב לכם ביחד ???
תמשיכי להנות מהיחד הזה , תפסיקי לתת לאותו בן אדם במה ושרשור שלם ..לאנשים כאלה לא מתייחסים ..חוסר יחס זה העונש הכי גדול שלהם ...
הקיצר שימי זין עליו ואם אין לך (בטוח שאין לך icon_biggrin.gif ) תשאילי מאדון שלך . הוא ישמח להשאיל לך למטרה הקדושה זו icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

תאהבו אחד את השניה ושלא יגמר לכם !!!
orit{{ML}}
orit{{ML}} • 21 באוק׳ 2004
ילדה יפה,
ציטוט: למה הוא מעז לומר על בן אדם שיש לו תיק פלילי במשטרה כשכזה דבר לא היה ולא נברא מעולם?

זו הוצאת דיבה או לפחות פרסום לשון הרע לכל דבר ועניין.

ציטוט: ואם יש מקום שאני אכן אפרסם את הניק של הבחור הזה. כי בנתיים שיטת ההתעלמות שלי שבדרך כלל מוכחת כיעילה נכשלה נחרצות והוא לא מפסיק עם הטרדות והכפשות כבר חודשיים.

יש לי חברה קרובה עם אותה בעיה בדיוק.... ואני לא יודעת מה לייעץ לה.
אבל היא כן פנתה לייעוץ משפטי וטרם החליטה מה לעשות הלאה.
אני יכולה רק להזדהות עם הרגשתך ...

ABYSS,
אתה מערבב שני דברים icon_smile.gif

אני דיברתי על דומים שנחשבים ל"מכובדים", אך בפועל רחוקים מאוד מלהיות כאלה.

לעניין החוק.
אם יוסבר לבית המשפט שמילת ביטחון מהווה תחליף למילה "לא", במסגרת היחסים
המיוחדים, ושאותה מילה מקובלת על כל אנשי הקהילה , אף שופט לא יתעלם מכך.

ואם תוגש בפני בית משפט תביעה על הוצאת דיבה כללית, לא יהיה שום צורך להיכנס
לעובי הקורה של מערכת היחסים הבדסמית עצמה.

יאללה... ביי icon_smile.gif
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 21 באוק׳ 2004
"חייה כך שלעולם לא תתביש אם דבר מה שאמרת או עשית יפורסם ברבים, גם אם מה שפורסם לא יהיה האמת" ריצארד באך / תעתועים

(ייתכן שהציטוט לא מדוייק, זה מהזכרון)

בכל אופן - הרעיון החשוב, תהיו בני אדם שלמים עם עצמכם, מי שמכיר אתכם ידע מי אתם וגם אם יוציאו עליכם דיבה, מי שמכיר אתכם או יכיר אתכם בהמשך, ידע שאין אמת בהשמצות...