לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קטלב איננו.

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 5 חודשים • 8 בנוב׳ 2023
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 8 בנוב׳ 2023
Bluecollar כתב/ה:
מה אומרים? איך מקלים על הכאב?
איך עוזרים?
אני כל כך בכל מקום מנסה לשים לב לסימנים.
אבל איך לוקחים את המשא הכאב הזה ממישהו

זו משאת נפש נפוצה, לקחת את משא הכאב ממישהו.י.

רצוי להיות אוזן קשובה וכתף כשמישהו.י זקוקים לתמיכה או עצם הידיעה שיש מי שמוכנים להיות שם בשבילך.

אבל לדעתי ולצערי מי שכל העולם חשוך עבורם לא תמיד נמצאים במקום שבו הם יכולים להיעזר באחרים ואז נוצר מעגל שהולך ומחריף.

אם את.ה מוצאים את עצמכם במקום שכזה, הרשימה של מקורות עזרה כאן למעלה יכולה לעזור לכם להגיע לאנשים שעברו הכשרה כדי לעזור לכם.

בדיוק כמו שיש חובשים, פאראמדיקים ורופאים שיכולים לעזור למי שחולים או פצועים בגוף, כך ישנם גופים שמיועדים לתת עזרה ראשונה וטיפול כדי לעזור לכם לגלות מחדש את צבעי הקשת של החיים.

וכן, כל מי שנותר אחרי שמישהו.י מתאבדים ממשיכים הלאה בחייהם עם השאלות ותחושת הכאב והאשמה של "אולי הייתי יכול.ה".
יפה קצת משונה{קרוסית}
אוי
היה כותב המון, כותב יפה
סוג האנשים שהייתי בטוחה שלנצח ישאר פה
לא הכרתי אישית
תנצבה
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 8 בנוב׳ 2023
הכרתי אותו 23 שנים ואני זו שהבאתי אותו לכלוב.
בשנתיים האחרונות לא היינו בקשר. הוא היה חכם מאד אבל לא אדם קל.
הוא סבל מדיכאון עמוק תקופה ממושכת.
יהי זכרו ברוך.
הטופר המפשר
לפני 5 חודשים • 9 בנוב׳ 2023
הטופר המפשר • 9 בנוב׳ 2023
אויי, הכרתי אותו רק וירטואילית , מתגובות והתכתבויות פה בפורום.
ותמיד מדברים שכתב עולה שהיה אדם טוב ורגיש.
יהיו זכרו ברוך.
Care Artist
לפני 5 חודשים • 9 בנוב׳ 2023
Care Artist • 9 בנוב׳ 2023
בשוק ומזועזע. הוא אחד מאיזה שני בלוגים גבריים יחידים שאי פעם שעקבתי אחריהם בכלוב. יהי זכרו ברוך.
מקווה שהוא בשלווה עכשיו.
האקסלי​(נשלט)
לפני 5 חודשים • 10 בנוב׳ 2023
האקסלי​(נשלט) • 10 בנוב׳ 2023
אני מאוד אאוטסיידר בקהילה הזו (חלקית מבחירה) אבל פה ושם מכיר שמות ומדבר עם אנשים. קטלב זה שם שלא אומר לי כלום חוץ משראיתי את השם הזה.
אני לא יכול להגיד אם אי פעם דיברתי איתו או קראתי משהו שכתב. זה עדיין ממש מוזר לי כי יש בראש מעין הפרדה בין "האנשים באינטרנט" והאנשים בעולם (אלא אם כן אתה מכיר אותם לעומק). המחשבה שמישהו פה לא יהיה פה יותר, שמשהו רע קרה לו, זה משהו שכמובן תמיד ידעתי אבל לא הפנמתי עד ששמעתי שמישהי מפה הייתה בנובה ולא תחזור. ועכשיו זה קורה שוב.
שולח חיבוק לכל מי שהכיר אותו.
אני כל כך מקווה שהמקום הזה מסייע לאנשים, שהקהילתיות, הפורומים, הבלוגים, באמת מסייעים, ושאם יש פה עוד מישהו שחלילה עובר משהו קרוב למה שקטלב עבר, שכל שאר האנשים פה מהווים עבורכם קהילה תומכת.

אני אאוטסיידר בכל מקום שבו אני נמצא, אבל העובדה שכולנו עוברים את אותו הדבר בדיוק, ביחד, טומנת בתוכה הרבה כח, ובמובן מסויים אף אחד הוא לא באמת אאוטסיידר, לפחות לא בחודשים הקרובים. כולנו כאן ביחד.
אם מישהו פה חווה קשיים, בבקשה תפתחו את זה. בין חברים, בין זרים, בין מכרים.
מישהו שם תומך בך ורוצה בטובתך. רק תושיטו יד.

חיבוק לכולם. באהבה.
homme​(מתחלף)
homme​(מתחלף) • 10 בנוב׳ 2023
ואוו. שוק. היה איש ממש אינטליגנטי, סימפטי, חוש הומור טוב … כאילו שהתקופה הזו לא מספיק קשה … עצב גדול … יהי זכרו ברוך
Shish​(שולטת)
Shish​(שולטת) • 10 בנוב׳ 2023
אני מתקשה למצוא את המילים ללמה וכמה לכתך לדרך מבחירה השפיעה עליי ככה. אני מרותקת למקום, צוללת לעבר, משחירה את העתיד. ואפילו לא הכרנו ממש. קצת קראנו, קצת כתבנו, קצת הגבנו אחד לשניה. תמיד תמיד בשנינות, באלגנטיות ובכבוד. גם אי הסכמה הרגישה משותפת. היית איש רגיש, יותר משידעתי. הלוואי והייתי יודעת יותר לפני.

אין לי את האשלייה שיכולתי להושיע. זה בור שלא תמיד יוצאים ממנו. לא תמיד יש טעם. לפעמים כשהסבל כל כך חד ומתמשך עד אין סוף, לא חייבים לחכות לו, לסוף.

דעה לא קונבנציונאלית. בטח אחטוף על הראש. בואו. אני גם ככה קבורה כבר בתוך המחשבות. כשהבחירה בידיך והשיקולים הם אישיים, מי האנוכי יותר? אפשר לבסס את הבחירה על כמותיות. הסבל הבלתי נגמר של היחיד על פני הסבל של כל המאבדים אותו לדעת. איכותית, כמה אנוכי זה מאיתנו להחליט עבור מישהו שעדיף שהוא יחיה בסבל מתמשך לשארית חייו המלאים כי לנו יהיה עצוב בלעדיו? אם אנחנו אוהבים אותו, למה אנחנו חייבים להחזיק אותו בסבל הזה.

המוות הזה פגש אותי שוב והעיר אצלי נמרים ודובים משנת החורף שלהם. הוא היה שלם עם הבחירה שלו? אנחנו יכולים לכאוב אותה אבל ניאלץ לקבל ובתקווה לתת לה כבוד. אנחנו מעריכים אדם שבוחר להמשיך לסבול בגבורה. הוא "חזק" בעינינו. אנחנו אידיוטים.