לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עזה - פתרונות

שוסי
לפני 5 חודשים • 11 בנוב׳ 2023
שוסי • 11 בנוב׳ 2023
וגם,כמו שמקרינים כאן את סרט הזוועות של החמאס בנו,
מציעה להקרין לישראלים,מה מתחולל עכשיו בעזה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 11 בנוב׳ 2023
שוסי כתב/ה:
להפסיק את הטבח בעזה.
עסקת חילופי שבויים.
לחזק את אשף כך שחמאס ייחלש.

כלומר להותיר את חמאס בעזה כאיום מתמיד על אזרחי ישראל, למרות שהצהיר מפורשות על רצונו לחזור ולטבוח בנו.
להעניק לו יחסי ציבור מטורפים בדמות שחרור אסירים - מטרתו המוצהרת, שתניב לו יוקרה אדירה בקרב הפלסטינים - ועל הדרך גם לתמרץ אותו לשוב ולחטוף את אזרחינו.
ולחזק את אש"ף, שרבים מבכיריו הביעו תמיכה במעשי חמאס, שמחנך את ילדיו בדיוק לאותה שנאה חולנית כמו חמאס, ושהערוץ הרשמי שלו חגג ב-7.10 במילים "היום עזה הנחיתה מכה שהכיבוש לא ישכח... היום קמנו מאוחדים".

אין מה לומר, תוכנית מבריקה 🙄

(מדגם של תגובות מפלצתיות מצד גורמים ברש"פ ניתן למצוא פה: https://www.israelhayom.co.il/magazine/hashavua/article/14779009 )
שוסי
שוסי • 11 בנוב׳ 2023
זאלופון כתב/ה:
שוסי כתב/ה:
להפסיק את הטבח בעזה.
עסקת חילופי שבויים.
לחזק את אשף כך שחמאס ייחלש.

כלומר להותיר את חמאס בעזה כאיום מתמיד על אזרחי ישראל, למרות שהצהיר מפורשות על רצונו לחזור ולטבוח בנו.
להעניק לו יחסי ציבור מטורפים בדמות שחרור אסירים - מטרתו המוצהרת, שתניב לו יוקרה אדירה בקרב הפלסטינים - ועל הדרך גם לתמרץ אותו לשוב ולחטוף את אזרחינו.
ולחזק את אש"ף, שרבים מבכיריו הביעו תמיכה במעשי חמאס, שמחנך את ילדיו בדיוק לאותה שנאה חולנית כמו חמאס, ושהערוץ הרשמי שלו חגג ב-7.10 במילים "היום עזה הנחיתה מכה שהכיבוש לא ישכח... היום קמנו מאוחדים".

אין מה לומר, תוכנית מבריקה 🙄

(מדגם של תגובות מפלצתיות מצד גורמים ברש"פ ניתן למצוא פה: https://www.israelhayom.co.il/magazine/hashavua/article/14779009 )

אי אפשר לנטרל את חמאס בכוח.גם אם תעבור אחד אחד,תוך כמה שנים,הילדים שהותרת חסרי בית במקרה הטוב,יתומים או נכים במקרה הרע,יהפכו בעצמם לחמאס.
פחות מעניין אותי אם חמאס יעוף על עצמו כשנשחרר את החטופים.אני לא סובלת את המחשבה שיש שם תינוק בן פחות משנה.וכן,גם המחיר הוא שחמאס ירגישו שניצחו עכשיו,אני מעדיפה ילדים בבית שלהם ולא בשבי.לשחרר אותם בפעולה צבאית ודאי לא נצליח.גם לא נצליח ללחוץ על חמאס מספיק כי הם בעצמם היו מופתעים שחזרו חיים.אין להם פחד למות.כלומר,יש כאן שתי אופציות- משוא ומתן,או שילדים קטנים ינמקו שם כי לנו יש אגו ויצר נקמה.
וברור שאשף הוא לא פרטנר אידיאלי.נחש מה,אף פרטנר הוא לא אידיאלי כשאתה במלחמה איתו.בטח לא אחד כזה שעשרות שנים רצחת בו.אבל אין לנו ככ ברירה.
ולגבי הערה שלך בסוף,פחות מחמיא לך סרקזם מולי,אני עוד זוכרת את הפחזניות שהכנת לי(:.
שוסי
שוסי • 11 בנוב׳ 2023
ובקיצור,אי אפשר לנצח בכוח מול אויב שלא מפחד למות.אם תיתן לו סיבה לחיות,יהיה לו מה להפסיד( בהתייחסות לאזרחים שנפגעים).
סנטוריון
סנטוריון • 11 בנוב׳ 2023
שוסי כתב/ה:
ובקיצור,אי אפשר לנצח בכוח מול אויב שלא מפחד למות.אם תיתן לו סיבה לחיות,יהיה לו מה להפסיד( בהתייחסות לאזרחים שנפגעים).

פלשתינאים לא מבינים דם, אבל הם מבינים מצוין אדמה.

ניישב את צפון עזה. זה מחיר שיגרום להם לחשוב פעמיים לפני פעולה נוספת.
Hilli​(מתחלפת)
Hilli​(מתחלפת) • 11 בנוב׳ 2023
[quote="סנטוריון"]
שוסי כתב/ה:

פלשתינאים לא מבינים דם, אבל הם מבינים מצוין אדמה.
כחש​(נשלטת)
כחש​(נשלטת) • 11 בנוב׳ 2023
יש לי חלום, יש לי חלום שיום אחד כל יפי הנפש עם הנשמה הצדקנית שעסוקים וכואבים את הכאב של הצד השני יפגינו את אותה מידה של צער כלפי העם שלהם. אני שמחה לראות שהרבה התעוררו וכבר מבינים שאין פרטנר בצד השני ולנוכח ההתמודדות מול בני השטן יש רק פתרון אחד: שימוש בכוח בלתי מרוסן עד להכחדה של האויב. ולמי שיש בעיה עם המובהקות של המסר הזה והשפעותיו הרגשיות מבחינת המשמעות של הדבר על הצד השני מוזמן בימים אלה לטוס לי מהפנים.

אני *כן* שופטת ואני *כן* מאשימה את כל אלה שמעזים בימים קשים אלה להתעסק בזוטות או בשאלות מתייפיפות.

אומר את זה בצורה הכי ברורה שיש: במלחמה אין דבר כזה להיות יפה נפש. אם זה העם שלי מול העם שלהם אני בוחרת בעם שלי.
אם זה הביטחון שלי מול הביטחון שלהם אני בוחרת בביטחון שלי.
האם זה אומר שיש אבדות? יש.
האם זה אומר שצריך לתקוף פחות? איבדתם את דעתכם? לכו תשירו קומביה בכנס אחדות ושלום המזויף והצבוע שלכם ותנו לנו לאסוף את עצמנו ולנסות להציל את המדינה.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 11 בנוב׳ 2023
כחש כתב/ה:
יש לי חלום, יש לי חלום שיום אחד כל יפי הנפש עם הנשמה הצדקנית שעסוקים וכואבים את הכאב של הצד השני יפגינו את אותה מידה של צער כלפי העם שלהם. אני שמחה לראות שהרבה התעוררו וכבר מבינים שאין פרטנר בצד השני ולנוכח ההתמודדות מול בני השטן יש רק פתרון אחד: שימוש בכוח בלתי מרוסן עד להכחדה של האויב. ולמי שיש בעיה עם המובהקות של המסר הזה והשפעותיו הרגשיות מבחינת המשמעות של הדבר על הצד השני מוזמן בימים אלה לטוס לי מהפנים.

אני *כן* שופטת ואני *כן* מאשימה את כל אלה שמעזים בימים קשים אלה להתעסק בזוטות או בשאלות מתייפיפות.

אומר את זה בצורה הכי ברורה שיש: במלחמה אין דבר כזה להיות יפה נפש. אם זה העם שלי מול העם שלהם אני בוחרת בעם שלי.
אם זה הביטחון שלי מול הביטחון שלהם אני בוחרת בביטחון שלי.
האם זה אומר שיש אבדות? יש.
האם זה אומר שצריך לתקוף פחות? איבדתם את דעתכם? לכו תשירו קומביה בכנס אחדות ושלום המזויף והצבוע שלכם ותנו לנו לאסוף את עצמנו ולנסות להציל את המדינה.

לצערם, זו אפילו לא צדקנות. זו בורות לשמה. מה שכן, זה נורא יהודי-גלותי מצידם, וגם אם זה היה קורה להם באופן אישי זה לא היה משנה כלום.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 11 בנוב׳ 2023
השאלה אם היה אפשר לצמצם פגיעה בחפים מפשע? ואללה, אין לי מושג. אבל גם באמת כבר אי אפשר להגיד שכל דבר הוא אחריות שלנו. אנחנו כבר לא אחראים לשלומם של תושבי עזה. זהו, חמאס הצליחו להפקיר אותם מכל הכיוונים.

אני לא מאמינה ושמישהו ירה בי בבקשה, כי זה באמת קשוח ביותר בשבילי, אבל אני הולכת לצטט את רוה״מנו שאמר היום שיש לישראל אחריות פרקטית ומוסרית לשרטט את הגבול ולומר שאנחנו לא ניתן לארגון טרור גם לרצוח אותנו וגם להשתמש באזרחים שלהם כדי לחמוק מהשלכות. זה גבול שהעולם חייב לשרטט וואללה, אני מסכימה איתו גם בלי לאמץ את הטרמינולוגיה הדוחה של ״כולם בני מוות והם יונקים את זה משד אימם.״
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 11 בנוב׳ 2023
שוסי כתב/ה:
וגם,כמו שמקרינים כאן את סרט הזוועות של החמאס בנו,
מציעה להקרין לישראלים,מה מתחולל עכשיו בעזה.

אני רואה כל יום סרטונים של עזה, מה שאנחנו עושים לאנסים הנקרופילים חוטפי הילדים.
היו לי רחמים עליהם ועכשיו נגמרו.
מי שמרחם עליהם בהחלט מוטב שיישב מול סרטון הזוועות, או יקרא כמה עדויות על הקצבים האילו.