סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך יודעים שהוא מצוייד טוב?

סנטוריון
לפני 5 חודשים • 20 בנוב׳ 2023
סנטוריון • 20 בנוב׳ 2023
Silencewoman כתב/ה:
סנטוריון כתב/ה:
12 ס"מ זה רק הכיפה.

שכל אחד ואחת יעשו מה שבא להם. ולכותבת המקורית, אם זה חשוב לך, תשאלי מראש. בטח באתר הזה. רוב הגברים יגידו לך בלי למצמץ, והגדולים-באמת גם ישלחו תמונה.

קחי בחשבון שפה ושם תפספסי גבר טוב - לפעמים גם כזה עם זין ענק - שיחשוב שמי ששמה את זה כקריטריון בזמן הכרות לא מתאימה לו.

לא דברתי על גברים טובים… מה הקשר? שואלת על משהו ספציפי! לא כתבתי שמי שיש לו קטן הוא גבר פחות טוב עבורי🤦🏻‍♀️
ומי ששמה את זה כקריטריון-זכותה מותק.

לא הבנת אותי. התכוונתי שאם תשאלי את זה יותר מדי מוקדם את הגברים איתם את משוחחת, יהיו מקרים בהם תפלי על גברים מצוינים ומצוידים עם איבר בגודל מחבט בייסבול שלא יאהבו את ההחפצה ויעיפו אותך.
Silencewoman
Silencewoman • 20 בנוב׳ 2023
סנטוריון כתב/ה:
Silencewoman כתב/ה:
סנטוריון כתב/ה:
12 ס"מ זה רק הכיפה.

שכל אחד ואחת יעשו מה שבא להם. ולכותבת המקורית, אם זה חשוב לך, תשאלי מראש. בטח באתר הזה. רוב הגברים יגידו לך בלי למצמץ, והגדולים-באמת גם ישלחו תמונה.

קחי בחשבון שפה ושם תפספסי גבר טוב - לפעמים גם כזה עם זין ענק - שיחשוב שמי ששמה את זה כקריטריון בזמן הכרות לא מתאימה לו.

לא דברתי על גברים טובים… מה הקשר? שואלת על משהו ספציפי! לא כתבתי שמי שיש לו קטן הוא גבר פחות טוב עבורי🤦🏻‍♀️
ומי ששמה את זה כקריטריון-זכותה מותק.

לא הבנת אותי. התכוונתי שאם תשאלי את זה יותר מדי מוקדם את הגברים איתם את משוחחת, יהיו מקרים בהם תפלי על גברים מצוינים ומצוידים עם איבר בגודל מחבט בייסבול שלא יאהבו את ההחפצה ויעיפו אותך.

מי יכול להעיף אותי?🤣🤣🤣🤣

הצחקת אותי

אם המטרה של ההכרות היא נטו הנאה מינית, אז למה שלא אבדוק את הסחורה?

מניסיון- מי שלא אוהב את השאלות האלה, יש להם קטני
סנטוריון
סנטוריון • 20 בנוב׳ 2023
Silencewoman כתב/ה:

מי יכול להעיף אותי?🤣🤣🤣🤣
הצחקת אותי

את ממשיכה להסכים איתי, וזה דבר מבורך כי אחרת היית טועה.

כל שאלה לגיטימית בקונטקסט ובזמן הנכונים. אבל כמו שאני לא פותח שיחות בצ'אט בשאלה האם את מגולחת למטה, ככה צריך לשאול על גודל זין בזמן הנכון. קצת טקט, הגם שכולנו סחורות.
Silencewoman
סנטוריון כתב/ה:
Silencewoman כתב/ה:

מי יכול להעיף אותי?🤣🤣🤣🤣
הצחקת אותי

את ממשיכה להסכים איתי, וזה דבר מבורך כי אחרת היית טועה.

כל שאלה לגיטימית בקונטקסט ובזמן הנכונים. אבל כמו שאני לא פותח שיחות בצ'אט בשאלה האם את מגולחת למטה, ככה צריך לשאול על גודל זין בזמן הנכון. קצת טקט, הגם שכולנו סחורות.

אני תוהה אם אתה קורא את מה שאני כותבת 🤦🏻‍♀️

מי אמר לך שאני שואלת את זה כמשפט פתיחה???

בקיצור, מאמי, אם יש לך מחשבות, חוסר ביטחון עצמי, תהיות….זה שלך

אל תקח כל דבר אישי ואין צורך להוכיח לי שיש לך גדול
Master Bruce
Master Bruce • 20 בנוב׳ 2023
אגב, לפני כמה שנים צורפתי לקבוצת טלגרם של "גברים מצויידים בין חברות" או משהו בסגנון הזה, שם כדי להצליח להכנס לקבוצה צריך עדות של חברת קבוצה וזה. בתכלס יצאתי ממנה כמעט מיד כי היא לא עיינה אותי, אבל אני משער שיש קבוצות דומות עבור מי שזה חשוב להן
Silencewoman
Master Bruce כתב/ה:
אגב, לפני כמה שנים צורפתי לקבוצת טלגרם של "גברים מצויידים בין חברות" או משהו בסגנון הזה, שם כדי להצליח להכנס לקבוצה צריך עדות של חברת קבוצה וזה. בתכלס יצאתי ממנה כמעט מיד כי היא לא עיינה אותי, אבל אני משער שיש קבוצות דומות עבור מי שזה חשוב להן

לא אמרתי שזה כל מה שמעניין אותי🤦🏻‍♀️

וגם אם כן… זכותי
Master Bruce
Master Bruce • 20 בנוב׳ 2023
Silencewoman כתב/ה:
Master Bruce כתב/ה:

לא אמרתי שזה כל מה שמעניין אותי🤦🏻‍♀️

וגם אם כן… זכותי

בהחלט זכותך. ושימי לב שלא כתבתי "עביר מי שזה כל מה שחשוב להן" אלא "מי שזה חשוב להן"
JustOliver
JustOliver • 20 בנוב׳ 2023
לשאול תמיד רצוי, אם יש ספק או שאת לא מאמינה - תבקשי תמונה.
ואני מסכים עם ווסלי, כשמבקשים ממני תמונה, זה לא רק מחמיא זה גם מדליק.
neter​(נשלטת)
neter​(נשלטת) • 20 בנוב׳ 2023
זה כל כך לא רלבנטי

גודל המוח- כן

רמת האינטלגנציה הרגשית - כן!

שיהיה בן אדם לפני אגו ואנוכיות ואתיקה של מאסטר- כן! כן!

איכות השיחה, הכימיה, היצירתיות והדמיון שלו האינטלקט

כל אלו כמוסים בסקס וארוגים בו.

הגודל של הזין, מגוון התנוחות, אקרובטיקה ופירוטכניקה וציוד- שולי ביותר.
Floating
Floating • 20 בנוב׳ 2023
אם כבר בגדלי זרגים עסקינן, אז אנקדוטה מעניינית:

הרבה אינדיקציות לזיהוי גודל האיבר הופרכו - גודל כפות הידיים, גודל כפות הרגליים, המרחק בין האגודל לאצבע, אף גדול וכו׳ וכו׳.
אבל לפי מחקר שנעשה (אם כי רק על 144 גברים, ועוד קוריאנים, אבל כן יש הסבר ביולוגי הגיוני מאחוריו) מצאו שיש קשר בין ההבדלים בין אורך האצבע המורה לאורך הקמיצה - לגודל האיבר.
כלומר, ככל שהאצבע המורה קצרה יותר ביחס לקמיצה - סביר שהאיבר גדול יותר.

ההסבר הביולוגי הוא שמחקרים שקדמו למחקר הזה כבר הראו שהיחס בין האורך של שתי האצבעות נקבע ממידת החשיפה לטסטוסטרון ואסטרוגן ברחם, שמשפיעים גם על איברי המין.
אצל נשים לדוגמה האורך של האצבעות האלו לרוב דומה.

אז לכותבת הפוסט - אם מדובר במפגש פרונטלי, הנה דרך.

עוד עובדה מעניינת - בעוד הנשים כמעט ומסיימות לקרוא את התגובה הזו, הגברים עדיין משווים את אורך האצבעות.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני נוב' 20, 2023 8:00 pm, סך-הכל נערך פעם אחת