שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם כל מי שפה הם בכלל PICK ME GIRL/BOY

השוקע
לפני 5 חודשים • 23 בנוב׳ 2023
השוקע • 23 בנוב׳ 2023
האמת שהרבה זמן שאלתי את עצמי איך קוראים לסימפית מסוג בת, אז יש מצב שלמדתי פה משהו.

לגבי השאלה, לא הבנתי מה היא אם לומר את האמת.

האם כולם פה כאלה? לא.
האם יש פה כאלה? כן.
whisperoz
whisperoz • 23 בנוב׳ 2023
פרלין כתב/ה:
האמת שלא הבנתי את השאלה ומה הקשר לבדסמ ובכלל לא ידעתי שיש כזה מונח! אז מעניין!

ומה דעתך בנושא?

דעתי מעורבת, כמובן שאני לא חושב ש*כולם/ן*. אבל אני כן רואה מין סוג של התרפסות או התנהגות של 'פיק מי'.

המחשבה שלי בנוגע לבדסמ, זה שאולי זה חלק ממשחק, DDLG, או כניעות.
אבל הנראות של זה הוא: של אני חלשה, אני צריכה, אני לא כמו כולן/ם, אני כזו וכזו מישהו כאן יכול להיות בשבילי/איתי, "תראו אותי"

אז בעצם, האם זה משחק ידוע שהבחור/בחורה עושים שזה לדעתי יותר PICK ME, או שזה באמת ובתמים סוג של כניעה ו'ילדותיות'?

עניין אותי, אז העלתי את זה כאן, לא חושב שהסברתי את עצמי כמו שצריך, אז לא הבינו, שזה גם בסדר חחחחחח
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 23 בנוב׳ 2023
whisperoz כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

ומה דעתך בנושא?

דעתי מעורבת, כמובן שאני לא חושב ש*כולם/ן*. אבל אני כן רואה מין סוג של התרפסות או התנהגות של 'פיק מי'.

אבל הנראות של זה הוא: של אני חלשה, אני צריכה, אני לא כמו כולן/ם, אני כזו וכזו מישהו כאן יכול להיות בשבילי/איתי, "תראו אותי"

אז בעצם, האם זה משחק ידוע שהבחור/בחורה עושים שזה לדעתי יותר PICK ME, או שזה באמת ובתמים סוג של כניעה ו'ילדותיות'?

עניין אותי, אז העלתי את זה כאן, לא חושב שהסברתי את עצמי כמו שצריך, אז לא הבינו, שזה גם בסדר חחחחחח

הפיק מי מדבר על שתי סוגי נשים:
אלו שמבטלות כל עיסוק שבוא נשי מסוג ה"אני מעדיפה בירה עם הבחורים כי שיחת נשים זה כזה נחות".
או אמירות כמו אף פעם לא הסתדרתי עם נשים בוגדניות וכו'...
ובשני הוא סוג של התחנפות לגברים ברמה של בשיחה מסוימת להתייחס רק למה שהגברים אומרים ולהתעלם מקיומן של נשים.
whisperoz
Bluecollar כתב/ה:
whisperoz כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

ומה דעתך בנושא?

הפיק מי מדבר על שתי סוגי נשים:
אלו שמבטלות כל עיסוק שבוא נשי מסוג ה"אני מעדיפה בירה עם הבחורים כי שיחת נשים זה כזה נחות".
או אמירות כמו אף פעם לא הסתדרתי עם נשים בוגדניות וכו'...
ובשני הוא סוג של התחנפות לגברים ברמה של בשיחה מסוימת להתייחס רק למה שהגברים אומרים ולהתעלם מקיומן של נשים.

הפיק מי הוא באמת לרוב שני הסוגים שאת כתבת, בניסיון להוריד נשים אחרות ולהתחבב על הגבר/ים
אבל לאו דווקא...
זה גם יכול להיות בשיחה של גבר ואישה, ושהיא תנסה להתחנף או להתחבב עליו.
למשל מה שאמרת "כן, אני אוהבת לדבר איתך, אני לא בקטע של כל הבנות, יותר כיף לי לשחק איתך בסוני"

אבל זה גם יכול להיות סתם אישה שפועלת באופן ברור ואובססיבי כדי להשיג תשומת לב או קבלה של גברים.

שוב, ייתכן שזה רק אני, וייתכן שזה משהו שאני גם לא מבין, אבל שמתי לב לזה גם כאן.
סתם עניין אותי אולי לקשר את זה לעולם הבסדמ ולראות אם יש שוני, או שיש כוונת תחילה לאחד מהדברים.

יכול להיות שכן יכול להיות שלא
יכול להיות פילוסופי בכלל, הביצה והתרנגולת וכדומה...
סנטוריון
סנטוריון • 23 בנוב׳ 2023
האם כל מי שפה הם בכלל PICK ME GIRL/BOY?
כן.

האם כל מי שפה הם בכלל לא PICK ME GIRL/BOY?
כן.
whisperoz
סנטוריון כתב/ה:
האם כל מי שפה הם בכלל PICK ME GIRL/BOY?
כן.

האם כל מי שפה הם בכלל לא PICK ME GIRL/BOY?
כן.

מצויין, תודה
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 23 בנוב׳ 2023
יש כאן סימפים למכביר, אבל האמת שלא כל כך שמתי לב לתופעה מקבילה בקרב המין הנשי. מניח שיחס ההיצע וביקוש עושה את שלו: נשים לא צריכות להתאמץ יותר מדי כדי להשיג תשומת לב גברית בכלוב.

יוצאות מן הכלל הן הניודז, שמכוונות להשיג צומי ואישור. אבל נדמה לי שזו תופעה קצת אחרת.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
קשה להבין מה ניסית לשאול, פשוט כי פיק-מי הוא כינוי גנאי. אף אחד לא קורא ככה לעצמו ואף אחד לא חושב ככה על עצמו. כשמתארים ככה אנשים שמאד משתדלים למצוא חן - בחירת המילים האלה נועדה ללעוג לו. אז להשתמש בו בשביל לאפיין קבוצה שאני חלק ממנה זה קצת, אה, ת'יודע... לא נעים.

נראה לי שמאד טבעי שתהיה פה הרבה התחתחנות. המון. קודם כל כי האתר משמש בין השאר גם להיכרויות, ולכן כל מי שמחפש להכיר פה עסוק (לפחות חלקית) בלשווק את עצמו. מנסים להציג את התכונות שנראה לנו שהצד השני מחפש. וגם כי רובנו אנונימים, אין שם אמיתי ואין תמונת פנים ואין מידע שימושי על החיים שלנו - אז כל מה שנשאר לנו בשביל שיחבבו אותנו זה לנסות להעביר את האישיות שלנו דרך המילים. מה שגורם לנו להשתדל יותר.
כמובן שחלקנו עושים את זה בוטה וחלקנו מצליחים באלגנטיות.
אפשר לשער שרואים את זה במיוחד אצל נשלטים, פשוט כי הם הרוב באתר - אז גם נתקלת ביותר נשלטים וגם הם עצמם מודעים להיותם הרוב ולכן משתדלים עוד יותר למצוא חן ולבדל את עצמם מהקהל. כמובן שזו הכללה גסה ויש הכל מהכל.

אז למה שאלת בעצם? מה קיוית ללמוד מהתגובות? או, אם היה לך מסר לאומה - מהו?
Hazel​(אחר)
Hazel​(אחר) • 23 בנוב׳ 2023
נשים כיום באופן כללי מחפשות ולידציה בכל מקום אפשרי.
גם חלק מהגברים, אבל בעיקר נשים ברשתות חברתיות ואפליקציות דייטינג.
whisperoz
יולי Yuli כתב/ה:
קשה להבין מה ניסית לשאול, פשוט כי פיק-מי הוא כינוי גנאי. אף אחד לא קורא ככה לעצמו ואף אחד לא חושב ככה על עצמו. כשמתארים ככה אנשים שמאד משתדלים למצוא חן - בחירת המילים האלה נועדה ללעוג לו. אז להשתמש בו בשביל לאפיין קבוצה שאני חלק ממנה זה קצת, אה, ת'יודע... לא נעים.

נראה לי שמאד טבעי שתהיה פה הרבה התחתחנות. המון. קודם כל כי האתר משמש בין השאר גם להיכרויות, ולכן כל מי שמחפש להכיר פה עסוק (לפחות חלקית) בלשווק את עצמו. מנסים להציג את התכונות שנראה לנו שהצד השני מחפש. וגם כי רובנו אנונימים, אין שם אמיתי ואין תמונת פנים ואין מידע שימושי על החיים שלנו - אז כל מה שנשאר לנו בשביל שיחבבו אותנו זה לנסות להעביר את האישיות שלנו דרך המילים. מה שגורם לנו להשתדל יותר.
כמובן שחלקנו עושים את זה בוטה וחלקנו מצליחים באלגנטיות.
אפשר לשער שרואים את זה במיוחד אצל נשלטים, פשוט כי הם הרוב באתר - אז גם נתקלת ביותר נשלטים וגם הם עצמם מודעים להיותם הרוב ולכן משתדלים עוד יותר למצוא חן ולבדל את עצמם מהקהל. כמובן שזו הכללה גסה ויש הכל מהכל.

אז למה שאלת בעצם? מה קיוית ללמוד מהתגובות? או, אם היה לך מסר לאומה - מהו?

מסר לאומה? כנראה זה לא יהיה בשנים הקרובות

למה שאלתי? כי הרגשתי משהו, ותהיתי עם עצמי, אם היא קשורה לאתר, לכניעה ולמשחק, או שפשוט נכנס לכאן סוג של תחושת PICK ME.
מה קיוויתי ללמוד מהתגובות? להבין אם רק אני הרגשתי את הPICK ME וייב הזה שנוצרת אצל נשים וגברים כאן(ההתחנפות/התמסכנות/ה-אוי אני שונה ומיוחד תעזרו לי), אם יש כאלו שעוד רואים או מרגישים את זה

לא כתבתי את זה בשביל ללעוג, ולא ניסיתי לאפיין קבוצה שלמה, כמו שרשמתי בתוך הטקסט שלי, בסופו של דבר לא התכוונתי להכליל, זה מטופש להכליל.

בסך הכל ראיתי גם בבלוגים וגם בצ'אט, וחשבתי לכתוב על זה קצת